Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:34 am

victorelalove a scris:
Offff ...eu m-am gandit ca nu a fost buna la geometrie in spatiu cand era la scoala .
Apou cand ea a plecat de langa el ... se vedeau blugii , o frumusete . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946 Apoi s-a asezat pe banca ca si cum ar fi spus ...DA , UITATI-VA IN VOIE . cupidon

Gullia s-o fi dus sa sara de la balcon ... dar era Mukka la panda ...si moimentul oportun s-a dus pe apa sambetei .
Nu-i nimic .
Cred ca fac asta la hotel ... sare de pe lustra . cupidon

Smile Smile Smile pai sub lustra nu e nimic!! patul e mai in spate!! sa nu sara ca-si rupe noada. sigur pe covor e si mai bine dar numai daca se bronzeaza el sub lustra sa sara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:38 am

michiper68 a scris:

Smile Smile Smile pai sub lustra nu e nimic!! patul e mai in spate!! sa nu sara ca-si rupe noada. sigur pe covor e si mai bine dar numai daca se bronzeaza el sub lustra sa sara.

Pai isi ia balans ... ca patul este exact in fata lustrei cum ar fi . Smile
Sa faca plaja sub lustra ? Wowwwww ... si mai bine . Nu o lasa Kerim pe Gullie sa pateasca ceva .
O va prinde el cu ceva ... cupidon
Sau sare de pe baldachin ... ca am vazut ca are . Nu se mai complica .
Nici nu vreau sa ma gandesc ca-i da vulcanului sperante ... si apoi cine stie de ce se enerveaza iar Gullia .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:39 am

Episode 71:

Unknown said only eight left, and Fatmagul sh, her cheeks turning red like an apple. "Kiss, kiss, kiss, I can't get enough of kissing and smelling her.. Is there an afterwards? ...


doamne!!! sunt obsedati. ce replici de obsedati sexual. cine e smelling her? asha zice kerim? sau fatmagul vrea sa o miroasa , pe ea?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:41 am

victorelalove a scris:

Pai isi ia balans ... ca patul este exact in fata lustrei cum ar fi . Smile
Sa faca plaja sub lustra ? Wowwwww ... si mai bine . Nu o lasa Kerim pe Gullie sa pateasca ceva .
O va prinde el cu ceva ... cupidon
Sau sare de pe baldachin ... ca am vazut ca are . Nu se mai complica .
Nici nu vreau sa ma gandesc ca-i da vulcanului sperante ... si apoi cine stie de ce se enerveaza iar Gullia .

poate la saritura de pe lustra s-au referit in indicii. cred ca suna telefonul in timpul aterizarii si nu mai nimereste decat in ep viitor. sta suspendata o saptamana. leviteaza...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:41 am

michiper68 a scris:

doamne!!! sunt obsedati. ce replici de obsedati sexual. cine e smelling her? asha zice kerim? sau fatmagul vrea sa o miroasa , pe ea?

ASTIA DUPA ATATA ABSTINENTA OI DAU IN ALTELE . Smile Smile Smile Smile
Cred ca el nu se mai satura ... si cred ca nici ea ni se mai satura . cupidon
Acum devenira ...NESATUI ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:42 am

nu mai inteleg nimic din indiciile astea. sunt prea subtile. sa ne faca un desen ...sa pricepem si noi...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:43 am

michiper68 a scris:nu mai inteleg nimic din indiciile astea. sunt prea subtile. sa ne faca un desen ...sa pricepem si noi...

Smile Smile Smile
Dar cate episoade mai sunt ?
8 ? Nu 11 ? Ca au spus ca se termina pe 21 iunie ... mai au pauza in vreo saptamana ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:43 am

victorelalove a scris:

ASTIA DUPA ATATA ABSTINENTA OI DAU IN ALTELE . Smile Smile Smile Smile
Cred ca el nu se mai satura ... si cred ca nici ea ni se mai satura . cupidon
Acum devenira ...NESATUI ? Smile

pai el asha a fost mereu. sa-si bage el nasul repede in ea , sa o miroasa. ..atata o s-o miroasa ca o sa stea ca aspiratorul pe plaja ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:45 am

michiper68 a scris:

pai el asha a fost mereu. sa-si bage el nasul repede in ea , sa o miroasa. ..atata o s-o miroasa ca o sa stea ca aspiratorul pe plaja ei.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466
Sa nu ne plangem ...
Tu cam ce ai vrea sa-i faca ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:47 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Dar cate episoade mai sunt ?
8 ? Nu 11 ? Ca au spus ca se termina pe 21 iunie ... mai au pauza in vreo saptamana ? Smile

Smile Smile Smile . 80. din care 8 o alearga sa o miroasa si striga kiss, kiss, kiss...moreee kiss. si in restul o prinde. era un desen animat cu sconcsul ala care alerga dupa o pisica s-o iubeasca. ..asha il vad si pe kerim cum zburda cu vulcanul in sus duipa fatmagul. sunt penibili cu indiciile astea...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:50 am

michiper68 a scris:

Smile Smile Smile . 80. din care 8 o alearga sa o miroasa si striga kiss, kiss, kiss...moreee kiss. si in restul o prinde. era un desen animat cu sconcsul ala care alerga dupa o pisica s-o iubeasca. ..asha il vad si pe kerim cum zburda cu vulcanul in sus duipa fatmagul. sunt penibili cu indiciile astea...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?
Asta spun de fapt ? Ca 8 episode este cu kissareala ?
Mama ...o fi vreuna sa spune ca ne-am saturat de atata dragoste . Smile
Pai si in afara de kiss , kiss, kiss ... nu avem si F*** ????? Smile Scuze ... am innebunit ...de la atata asteptare mi se trage ...acum il inteleg pe Kerim de ce a plecat de acasa ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:52 am

victorelalove a scris:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?
Asta spun de fapt ? Ca 8 episode este cu kissareala ?
Mama ...o fi vreuna sa spune ca ne-am saturat de atata dragoste . Smile
Pai si in afara de kiss , kiss, kiss ... nu avem si F*** ????? Smile Scuze ... am innebunit ...de la atata asteptare mi se trage ...acum il inteleg pe Kerim de ce a plecat de acasa ... Smile


uite asha il vad


michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:55 am

numai kiss avem. mirosit si kiss. iar mirosit iar kiss. o adulmeca 8 episoade. o fi o noua metoda de dragoste. cu nasul. sunt depasita de metodele astea moderne. pe vremea mea altfel stateau treburile. nu prea ne miroseam ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:56 am

michiper68 a scris:


uite asha il vad



Smile Smile Smile Smile Smile
Genial !!!
Dar Gullia cred ca va fi mai cooperanta .
El a alergat dupa ea 70 de episoade . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 12:58 am

michiper68 a scris:numai kiss avem. mirosit si kiss. iar mirosit iar kiss. o adulmeca 8 episoade. o fi o noua metoda de dragoste. cu nasul. sunt depasita de metodele astea moderne. pe vremea mea altfel stateau treburile. nu prea ne miroseam ...

Nu cred ca se vor opri doar la asta . Vine noaptea nuntii ... cat sa se miroasa si ei ?
Mai fac si alte lucruri ... dar incepura cu indicii despre kiss , kiss, kiss ... ce ar fi putut sa me spuna ca vor face ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Apr 2012, 12:58 am

Fetelor vă pupăcesc , Somn uşor !!!!!!!!!!26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2085987slkf33zubz
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 12:58 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile
Genial !!!
Dar Gullia cred ca va fi mai cooperanta .
El a alergat dupa ea 70 de episoade . Smile

daaa. acum participa la maraton. cea mai cooperanta e fatmagul. 70 de episoade... 2 ani...eu nu rezistam.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 1:01 am

victorelalove a scris:

Nu cred ca se vor opri doar la asta . Vine noaptea nuntii ... cat sa se miroasa si ei ?
Mai fac si alte lucruri ... dar incepura cu indicii despre kiss , kiss, kiss ... ce ar fi putut sa me spuna ca vor face ? Smile

pai eu ce zic!! cica vor folosi patul...sa ne spuna ca la copiii de gradinita , ca la cum au evoluat lucrurile eu imi imaginez ca vor face patinoar in patul si vor face triplu tulup in el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 1:01 am

michiper68 a scris:

daaa. acum participa la maraton. cea mai cooperanta e fatmagul. 70 de episoade... 2 ani...eu nu rezistam.

In locul lui Kerim ?
Sau in locul Gulliei ?

Smile Smile Smile

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 Denisa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 1:02 am

victorelalove a scris:

In locul lui Kerim ?
Sau in locul Gulliei ?

Smile Smile Smile

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 Denisa !! kiss

in locul lui. ea nu vrea, nu vrea, treaba ei...dar el cu ce e vinovat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 1:04 am

michiper68 a scris:.. si vor face triplu tulup in el...
Daaaaaaaaa ... TRIPLU TULUP IN ...VULCAN !!! Smile cupidon
Pai nu aveau cum sa ne spuna , kiss , love , sex ... ce ar fi insemnat asta ? Smile
Incearca sa ne tina in suspans ... Asa ca el fuge dupa ea ... ea se impiedica . Apoi cred ca il incuie in casa si nu mai ies de acole o luna ... Nu mai are scapare Kerim .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 1:05 am

michiper68 a scris:

in locul lui. ea nu vrea, nu vrea, treaba ei...dar el cu ce e vinovat?

Ca nu a plecat in episodul 14 ... Smile Smile Smile
Rabdare mare a avut .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 1:13 am

victorelalove a scris:

Ca nu a plecat in episodul 14 ... Smile Smile Smile
Rabdare mare a avut .

pai nu vezi ce indicii nedau? ce credeti ca vor face in pat? ..vor manca..dar ce credeti ca vor face pe masa? ...vor dormi...dar ce credeti ca vor face pe lustra? ...se vor uita la tv... eu nu mai cred nimic. si asha pt cei care cred exista locuri speciale la biserica. acolo crede lumea. ca eu din tot ce am crezut nu a iesit nimic. acum sa ne explice clar..o fac sau nu?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 1:15 am

urmatorul indiciu sa fie asha...din ep ramase 6 sunt pare si 5 impare. care credeti ca va fi roshu? dar lung? dar mai mult lung decat plat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 11 Apr 2012, 1:17 am

eu ma duc la culcare. creierul meu obosit e in ceatza. nu-mi dau seama de au pus patul ala intr-o camera de hotel si l-au mai si aratat. de ce n-au scos patul din camera? unde e banca? unde e plaja? unde e cuierul? unde e pontonul? intalneste vulcanul insula si plaja?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum