Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 7:23 pm

Alexa20 a scris:Cu placere fetelor ! App, unde pot vedea si eu episoadele la zi cu subtitrare in engleza.

Buna Alexa...linkul pus de petro le are pe toate in afara de primele 20 de ep...


kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 7:24 pm

Eu ies acum revin poatre mai tarziu... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 24 Apr 2012, 7:36 pm

Multumesc mult Miha pentru rezumat... kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 8:33 pm

petronela a scris:Multumesc mult Miha pentru rezumat... kiss kiss kiss

Gata am revenit..scuze am scris repede ca trebuia sa ies,deasta am si scris in mare...eu nu le inteleg foarte bine toate..sunt propoziti care inteleg ce spune iar la unele inteleg la ce se refera dar nu stiu exact sa traduc cuvant cu cuvant...mai am de invatat... kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 8:43 pm

Daca vreti sa votati pentru pentru Arnav Khushi "star parivar tyohar !"

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 9:00 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 JTuEF6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 LrVVC6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 DLFav
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 9:02 pm

Ep de azi cu sub engleza..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 9:04 pm

Skumpyk86 a scris:Ep de azi cu sub engleza..


Bine ca l-ai pus ca la mine eu incep treaba dar merge cam greu ca m-a enervat rau de tot.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 5:47 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 9:08 pm

iulianagl a scris:


Bine ca l-ai pus ca la mine eu incep treaba dar merge cam greu ca m-a enervat rau de tot.

am vazut ca l-a pus ca acum am intrat si eu sa le descarc..si sa le vad. kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 9:10 pm

Skumpyk86 a scris:

am vazut ca l-a pus ca acum am intrat si eu sa le descarc..si sa le vad. kiss kiss kiss


Mersi! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 24 Apr 2012, 9:19 pm

iulianagl a scris:


Bine ca l-ai pus ca la mine eu incep treaba dar merge cam greu ca m-a enervat rau de tot.
Încep și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 9:22 pm

iulianagl a scris:


Mersi! kiss

kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 24 Apr 2012, 9:24 pm

Manorama: Îți sugerez să angajezi un detectiv și să-i prinzi asupra faptei. O palmă. E vreun nebun acolo sau.... Vorbim mai târziu. Hello. Hi. Bye bye. Click, click. Cine face asta până la urmă? Unde? Cine? Cine e? Te provoc să apari în fața mea. Hello. Hi. Bye bye.
Bubbly: Mătușa.
Manorama: Zâna mea Bubbly. M-ai speriat.
Bubbly: Se spune speriat nu sacru.
Manorama: Da, e același lucru. De ce îmi făceai poze?
Bubbly. Voiam să te am și pe tine în poze.
Manorama: De ce?
Bubbly: Vreau să fac un arbore al familiei din fotografii.
Manorama: Copacul familiei? Dar de ce vrei tu să-i faci să se cațete în copac? Știu că sunt la dietă dar pot să o fac foarte ușor. Însă bunica, la vârsta ei, ar putea să cadă.
Bubbly: Mătușa, e doar proiectul unui arbore genealogic. Cu fotografiile, gusturile și hobbiurile lor. Trebuie să fac un album cu fotografiile lor.
Manorama: Album? Îmi place albumul. Bubbly, mă întorc după ce mă schimb și îmi pun niște make-up. Peste puțin timp, scuză-mă.

Bua: Garima! Ia mierea asta și fă și niște dulciuri. Mierea nu va afecta sănătatea lui Arnav, cu siguranță. Am dreptate?
Garima: Da sora. Dar o să-i placă ce vom face noi?
Bua: O Doamne, de ce să nu-i placă? Îl voi chema acum. Nu știu când se va întoarce Khushi. Mă întorc.
Garima: Bine sora.

Manorama: Bubbly. Pe locuri, fiți gata, start. Haide.
Bubbly: Laxmi, zâmbește.
Manorama: Hello. Hi. Bye bye. Am ratat să fac o poză, ocupată cu lucrurile mele preferate.
Anjali: Ce?
Manorama: Vino. Vino lângă mine. Așa. Fă-ne o poză.

Bua: Garima!
Garima: Da, sora.
Bua: Arnav nu e în camera lui. Unde s-a dus?
Garima: O Doamne! Poate a plecat pentru că era supărat? Khushi asta. Spune orice îi trece prin minte. Niciodată nu se gândește. Ce vom face acum?
Bua: Ce vom face? Nu putem face nimic decât să așteptăm. Ce-i de făcut? Toate pregătirile astea vor fi în zadar. Doamne, ce ar trebui să facem?

Bubbly: Vreau o poză de-a ta. Cu lucrul tău preferat.
Akash: Dar lucrul meu preferat nu e cu mine. Ce-i de făcut acum? Am găsit-o. Acum poți să faci o poză.
Bubbly: Cumnată, dă-te puțin mai la dreapta. Încă puțin. Iar acum pentru arborele familiei o poză cu întreaga familie. Cumnata, mută-te puțin mai la stânga. Încă puțin.
Akash: Mulțumesc Miss B. Ai făcut multe poze. Acum, arată-mi-le.
Bubbly: Nu. Mai întâi să fac arborele și apoi îți arăt.
Akash: Sigur?
Bubbly: Sigur.
Akash: Bine.

Garima: Să servim ceaiul acum?
Bua: Nu acum.
Garima: Măcar puțin?
Bua: Nu acum. Doamne! Iar ai cumpărat alimente, fiule?
Arnav: Nu, mătușa. Doar... Gol gappe. Am văzut un magazin în drum așa că m-am gândit...
Garima: Dar dragule de ce ai luat toate astea? Vreau să spun că noi am pregătit toate astea pentru... Nu trebuia să te deranjezi atât de mult.
Arnav: Îmi pare rău mătușa.
Garima: Nu fiule. De ce îți ceri scuze? Voiam doar să spun că mâncarea...
Arnav: De fapt, eu nu îmi cer scuze pentru acum. Nu trebuia să fiu atât de furios. Ce a spus Khushi a fost adevărat.
Garima: Orice a spus ea, tu poți să mi te adresezi cum crezi tu că e bine pentru tine. Nu e nici o obligație.
Arnav: Eu... de fapt nu pot spune nimănui mamă. Ați fost rănită iar eu...
Bua: Nu fiule. Nu e cazul de așa ceva. Ce ai simțit, tu ne-ai spus deschis. Nu contează.
Garima: Da fiule. Spune-mi cum simți.
Bua: Da.
Garima: Relația noastră nu se schimbă din cauza numelui pe care mi-l dai.
Bua: Nu băga în seamă ce-a spus Khushi. Ea e complet nebună. De asta îi spunem fată nebună.
Khushi: Gol gappe! Gol gappe! Aveam poftă de ceva picant. Puțin acru, puțin dulce, cu o notă picantă.
Bua: Hei, Khushi! Mulțumește-i celui care a cumpărat toate astea. Mulțumește-i lu Arnav.
Uită-te la ea. Până la urmă a scăpat-o. Uite ce am pregătit pentru Arnav.
Vino. Ia loc.
Khushi: "Gol gappe adus de Arnav? N-am să mănânc niciodată. Dar dacă nu iau el va fi foarte fericit gândindu-se că îi dau atenție. Să iau una".
Bua: Ce s-a întâmplat Khushi? Ce aștepți? Începe.
Khushi: Nu mătușa, nu vreau. Vreau să spun că nu pot să mănânc. Puțin acru, puțin dulce, cu o notă picantă. Devine o problemă dacă mănânc. Adică, nu vreau. Apropo, aș putea să iau una. Una nu poate să producă probleme.

Khsuhi: Uite, noi avem o casă mătușa. Lasă-l să stea aici. Folosește economiile pentru alte scopuri.
Garima: Ginerele este acasă. Ar fi frumos dacă altă persoană ar veni aici?
Arnav: Mătușa, eu nu am nici o problemă. De fapt voi fi bine.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 24 Apr 2012, 11:23 pm, editata de 3 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 10:30 pm

Sincer m-a enervat Bua rau de tot a uitat ce fel a adus-o acasa Arnav pe Khushi de la casa aia care se prabusea a uitat cand venea plina de vanatai si noroi pe fata si multe altele.Arnav a fost si inca este un asshole.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 10:36 pm

Vreau sa spun ca, chiar ii parea rau lui Chote ca Khushi nu manca golcappe.Lovely! 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 283516 Dar stau acum si ma gandesc pe cine sau pe ce vor ele sa ia in gazda? stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 24 Apr 2012, 11:13 pm

Noapte buna dragalaselor! kiss kiss kiss kiss

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 8mgm67fm
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 11:16 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Tumblr_m2zs9auHpi1qdkyqio1_500

Sper ca stii ce faci Barune?Ca prea pare adevarata privirea asta a ta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 11:18 pm

lica54 a scris:Noapte buna dragalaselor! kiss kiss kiss kiss

kiss kiss kiss Nb... kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 24 Apr 2012, 11:36 pm

Noapte bună Dadi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 24 Apr 2012, 11:46 pm

Se pare ca in noapte asta maine cel tarziu va aparea promo in India..poate il inregistreaza cineva.... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 24 Apr 2012, 11:48 pm

iulianagl a scris:6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Tumblr_m2zs9auHpi1qdkyqio1_500

Sper ca stii ce faci Barune?Ca prea pare adevarata privirea asta a ta.
Iti faci griji pentru Barun ??? cupidon cupidon
Intr-adevar pana acum parca n-a mai avut privirea asta...cred ca incep sa joace amandoi din ce in ce mai bine... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 244732 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 244732
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 11:51 pm

petronela a scris:
Iti faci griji pentru Barun ??? cupidon cupidon
Intr-adevar pana acum parca n-a mai avut privirea asta...cred ca incep sa joace amandoi din ce in ce mai bine... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 244732 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 244732


Smile Smile Smile Pai am ramas surprinsa la felul cum o privea daca e adevarata privirea asa ceva cam de mult n-am mai vazut aceeasi privire o avea si Murat in Asi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 24 Apr 2012, 11:53 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Pai am ramas surprinsa la felul cum o privea daca e adevarata privirea asa ceva cam de mult n-am mai vazut aceeasi privire o avea si Murat in Asi.
:drunken: doamne stiam ca am mai vazut-o ...sclipirea aia din ochi..si nu stiam de unde sa o iau... sunny sunny
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 24 Apr 2012, 11:58 pm

petronela a scris:
:drunken: doamne stiam ca am mai vazut-o ...sclipirea aia din ochi..si nu stiam de unde sa o iau... sunny sunny

Stii de Paste a venit finii mei si stateam si ne uitam la tele si era reclama aia cu Stela si Arsinel la farmacia aia verde.Si spun eu:Uite sotia lui de pe scena.Iar finul meu:Oare ei nu s-au indragostit unul de altul de-a lungul carierei?Eu:Cine stie.El:E imposibil ca sa lucrezi cu cineva atat de mult timp si sa nu simti nimic pentru ea sau el?Eu:Nu cred ca e insurat.El:Nu e adevarat sa stea mai tot timpul cu ea pe scena si sa nu aibe macar oleaca de scanteie?E imposibil.Si acum stau si ma gandesc poate chiar nu si-o spun dar eu cred ca acolo exista scanteia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Apr 2012, 12:00 am

Maine dorm iar in acelasi pat .. cupidon cupidon chiar are doar o noapte de cand e acasa la ea ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum