Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 1:32 pm

Skumpyk86 a scris:

M-am suparat rau...am aflat ca s-ar putea (fata care lucreaza acolo nu a zis nimic inca daca e adevarat sau nu) dar s-ar putea sa nu mai fie promo ca acela era pt ep maha...
Fata care lucreaza acolo a zis pe contul de twitter ieri ca asnoapte trebuie sa apara la ep in reluare promo in India..cum nu a aparut inca...sa vedem poate apare zilele acestea...dar ...ma 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 2743637754 ...joaca asta si cum bate pasul pe loc serialul.....


Miha te rog nu te mai supara ca si asa esti tanara si pacat de tine lasa viata sa decurga cum vrea pune mana si danseaza asa cum face Khushi eu cand ma simt asa incep sa cant ba chiar sa si dansez si asa numai albesc asa repede. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:00 pm

iulianagl a scris:


Miha te rog nu te mai supara ca si asa esti tanara si pacat de tine lasa viata sa decurga cum vrea pune mana si danseaza asa cum face Khushi eu cand ma simt asa incep sa cant ba chiar sa si dansez si asa numai albesc asa repede. kiss

Smile Smile Smile
Eu nu ma mai uit...info pe forum le aduci tu..nu o sa se simta lipsa mea..si oricum am ce sa fac..ca azi un pic mai tarziu merg la facultate sa iau cartile pentru examenul scris la licenta...si o sa am ce face.. Crying or Very sad
Plus ca in fiecare zi 2 ep Geet si 1 sau 2 cum poate Alexa din Iss pyaar...

Mesaj pe twitter de la fata cre lucreaza acolo pus acum 30 min ..."Guys evn i m thnkng d same dat y #IPKKND new promo nt air yet.. It ws suppose to air yestrday.."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:03 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile Smile Smile
Eu nu ma mai uit...info pe forum le aduci tu..nu o sa se simta lipsa mea..si oricum am ce sa fac..ca azi un pic mai tarziu merg la facultate sa iau cartile pentru examenul scris la licenta...si o sa am ce face.. Crying or Very sad
Plus ca in fiecare zi 2 ep Geet si 1 sau 2 cum poate Alexa din Iss pyaar...

Mesaj pe twitter de la fata cre lucreaza acolo pus acum 30 min ..."Guys evn i m thnkng d same dat y #IPKKND new promo nt air yet.. It ws suppose to air yestrday.."

Smile Smile Smile Ia sa vedem cat de departe poti sta tu de serial. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:03 pm

Iuli nu pun la suflet sau enervez asa tare..dar ma face sa renunt...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:04 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile Ia sa vedem cat de departe poti sta tu de serial. kiss

Adevarul ca e cam greu..dar daca nu deschid adresa de email aceasta unde am si alertele activate pt info rezist..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:08 pm

Skumpyk86 a scris:

Adevarul ca e cam greu..dar daca nu deschid adresa de email aceasta unde am si alertele activate pt info rezist..

Smile Smile Smile N-o sa rezisti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:17 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile N-o sa rezisti.

Eu cred ca da,si la o saptamana daca ma uit tot e bine Smile ....cand ma supar si nu imi plac nu ma uit..eu nici acum nu am vazut ep cand a vazut-o cu Shyam si dupa ..pana in momentul cand a fortat-o sa se casatoreasca cu el...Mi-a povestit Cryss cum a fost..dar nu m-am uitat..cand nu imi place nu ma uit..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:18 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu cred ca da,si la o saptamana daca ma uit tot e bine Smile ....cand ma supar si nu imi plac nu ma uit..eu nici acum nu am vazut ep cand a vazut-o cu Shyam si dupa ..pana in momentul cand a fortat-o sa se casatoreasca cu el...Mi-a povestit Cryss cum a fost..dar nu m-am uitat..cand nu imi place nu ma uit..


Ok atunci inseamna ca ai ambitie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:23 pm

iulianagl a scris:


Ok atunci inseamna ca ai ambitie.

Nu e vorba de ambitie dar daca ma uit in continaure ma supar ca nu avanseaza si ei un pic...iar daca vad ep incep sa imi fac in cap scenari pt uramatorul ep si tot asa..si noaptea stau la calc pana tarziu..

Daca aveanseaza si ei un pic mai mult o sa incep poate sa ma uit din nou zi de zi (dar nu promit) daca nu la o saptamana sau mai mult...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:28 pm

Skumpyk86 a scris:

Nu e vorba de ambitie dar daca ma uit in continaure ma supar ca nu avanseaza si ei un pic...iar daca vad ep incep sa imi fac in cap scenari pt uramatorul ep si tot asa..si noaptea stau la calc pana tarziu..

Daca aveanseaza si ei un pic mai mult o sa incep poate sa ma uit din nou zi de zi (dar nu promit) daca nu la o saptamana sau mai mult...


Smile Smile Ma uit la DMG ce nebuna e Shilpa parca are din caracterul lui Armaan de la inceput. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:31 pm

Gata ies....plec la faculate..nu va suparati pe mine dar ma 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 2743637754 ..am o stare foarte proasta..Eu am zis stau foarte prost cu rabdarea..Asta e..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:33 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Ma uit la DMG ce nebuna e Shilpa parca are din caracterul lui Armaan de la inceput. Smile Smile

Super..eu nu ma uit ca plec la facultate...si nici nu m-am mai uitat de Dmg de mult..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:34 pm

Skumpyk86 a scris:Gata ies....plec la faculate..nu va suparati pe mine dar ma 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 2743637754 ..am o stare foarte proasta..Eu am zis stau foarte prost cu rabdarea..Asta e..


Bafta de ce sa ma supar iubita eu incerc sa te relaxez si tu crezi ca ma supar.No way! kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 25 Apr 2012, 2:42 pm

iulianagl a scris:


Bafta de ce sa ma supar iubita eu incerc sa te relaxez si tu crezi ca ma supar.No way! kiss kiss

Stiu 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 517793 ...vroiam sa nu se supere nimeni ca "mi-am descaract nervi aici pe forum" dar cand am citit ca s-ar putea sa mai lungesca etc.."m-a suparat" ca pierd noptile cautand date cat mai multe despre si ei o lungesc la nesfarsit.....gata am plecat... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 2:45 pm

Skumpyk86 a scris:

Stiu 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 517793 ...vroiam sa nu se supere nimeni ca "mi-am descaract nervi aici pe forum" dar cand am citit ca s-ar putea sa mai lungesca etc.."m-a suparat" ca pierd noptile cautand date cat mai multe despre si ei o lungesc la nesfarsit.....gata am plecat... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 517793


6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 3594945229
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 25 Apr 2012, 4:43 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Fete dragi, va rog daca puteti si vreti dati-mi si mie linkul pt subtitrari la Geet si Iss...... de la inceputuri pana la sf...
Vreau sa ma "gospodaresc" pt vremuri "grele", sa adun provizii precum furnicuta.....
Va pup si va multumesc anticipat!
Astept oriunde linkul, aici sau pe MP...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Mier 25 Apr 2012, 5:03 pm

buna...aici le gasesti pe amindoua...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 25 Apr 2012, 5:16 pm

Garo a scris:buna...aici le gasesti pe amindoua...

Multumesc iubita, dar vreau doar subtitrarile.......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 5:56 pm

Smile Smile Smile Smile Smile Aiaiai a pus-o Chote de o petrecere.6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Music-0376.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Music-0376.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Music-1316.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Music-131
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Apr 2012, 7:20 pm

Buna !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Apr 2012, 8:01 pm

Ce nebunie..ce balamuc...ce-a fost asta...???? Smile Smile pana la urma Arnav isi ia lumea in cap si pleacaaaa.... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Apr 2012, 8:08 pm

petronela a scris:Ce nebunie..ce balamuc...ce-a fost asta...???? Smile Smile pana la urma Arnav isi ia lumea in cap si pleacaaaa.... Smile Smile


Buna!M-as mira sa faca asta! Smile Smile Ai vazut ce fel s-a aplecat peste ea si ia spus ca i s-a inrosit nasul?Ea murea de frig iar el n-avea nici un stres.Cred ca mintea lui lucreaza mult mai bine cand e rece ca gheata ca de altfel si el e la fel. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Apr 2012, 8:41 pm

iulianagl a scris:


Buna!M-as mira sa faca asta! Smile Smile Ai vazut ce fel s-a aplecat peste ea si ia spus ca i s-a inrosit nasul?Ea murea de frig iar el n-avea nici un stres.Cred ca mintea lui lucreaza mult mai bine cand e rece ca gheata ca de altfel si el e la fel. Smile Smile
Nu stiu daca lucreaza mai bine la rece...dar la cald are niste reactii...de la golcape i s-a infierbantat mintea...ai vazut ce priviri are...hot...hot... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 25 Apr 2012, 8:47 pm

Buna seara, ce faceti fetelor ? Foarte active foarte active .... Smile V-am postat episodul 21 din iss pyaar. Scz de intarziere, dar in bucuresti a fost o mare vijelie. Spre norocul meu, de data asta nu m-ai mi-a cazut netul. Dar "ulciorul nu merge de prea multe ori la apa."
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 25 Apr 2012, 8:47 pm

Va las un link cu episodul, ca sa nu il mai cautati voi
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum