Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 12:39 am

Skumpyk86 a scris:pai am inteles ca nu le place if..ei viziteaza alte saituri..am uitat cum se numeste acum..e unul cu m...

The heck cu ei ca sunt facuti gramada nu stiu sa profite de situatie parca sunt batuti in cap si indienii astia eu am intalnit indieni dar erau foarte dezghetati astia sunt molai rau frate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 12:40 am

Skumpyk86 a scris:

lor le convine ca nu au zis ca nu le plac scenele romantice.. sad

The heck si cu ei si ce cred dar de noi nu le pasa ce credem?Ca prin noi se afirma ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:42 am

iulianagl a scris:

The heck cu ei ca sunt facuti gramada nu stiu sa profite de situatie parca sunt batuti in cap si indienii astia eu am intalnit indieni dar erau foarte dezghetati astia sunt molai rau frate.

Smile Nu stiu de ce nu tine cont de public etc..dar am vazut ca nu ii intereseaza fac ce cred ei ca e bine fara sa le pese.... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 12:44 am

Skumpyk86 a scris:pai am inteles ca nu le place if..ei viziteaza alte saituri..am uitat cum se numeste acum..e unul cu m...
Myedunya sau ceva de genul ăsta?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:46 am

iulianagl a scris:

The heck si cu ei si ce cred dar de noi nu le pasa ce credem?Ca prin noi se afirma ei.

asa e dar cred ca ei nu prea dau importanta mare la chestia cu fani..adica ne uitam la fim si gata ..ma gandesc ca le pasa faceau si ei o pagina nu stiu de facebook unde sa comunice cu fani pareri etc...dar nu..doar zvonuri si din cand in cand un inetrviu..sotia lui la cateva zile si-a sters contul de facebook ca a fost asaltata de fani cu cereri..iar Sanaya stiam ca avea un blog cu ea si Mohit dar nu mai e actualizat de ... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:48 am

narcisa a scris:
Myedunya sau ceva de genul ăsta?

da..da acela..De obicei acolo gasesti si multe info false dar acolo iss pyaar nu e asa criticat si deasta cred multi ca scenaristi prefera acel saite...
Spunea chiar unul dintre ei intr-un interviu..ca viziteaza toate forumurile din india si ca myedunya e preferat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:49 am

narcisa a scris:
Myedunya sau ceva de genul ăsta?

am gasit e..myeduniya.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 12:51 am

Skumpyk86 a scris:

da..da acela..De obicei acolo gasesti si multe info false dar acolo iss pyaar nu e asa criticat si deasta cred multi ca scenaristi prefera acel saite...
Spunea chiar unul dintre ei intr-un interviu..ca viziteaza toate forumurile din india si ca myedunya e preferat...
Am dat din întâmplare peste el că eu nu citesc nimic pe nicăieri, nu am atâta timp și de data asta recunosc că nu am nici răbdare să caut pe forumuri. Și apoi aici am tot ce-mi trebuie, mulțumită vouă 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 155520 .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 12:54 am

Skumpyk86 a scris:

am gasit e..myeduniya.
știam eu că e un i pe undeva dar nu știam unde. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 28 Apr 2012, 12:56 am

Fetelor va pupic de noapte buna ! kiss
Cred ca ma mai uit la cateva secvente cu ei ..inainte de casatorie...ca dupa..nu ma tenteaza...de doua luni m-au innebunit cu scenariile lor... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:57 am

narcisa a scris:
Am dat din întâmplare peste el că eu nu citesc nimic pe nicăieri, nu am atâta timp și de data asta recunosc că nu am nici răbdare să caut pe forumuri. Și apoi aici am tot ce-mi trebuie, mulțumită vouă 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 155520 .

Nici eu nu prea stau ..de obicei cand intru le citesc in mare..dar am activat de la google alerta si cand deschid eamilul imi apare de acolo toate datele ...nu stiu daca imi trimit astia toate info acre apar dar in mare parte le-am primit...si zilele acestea si care vor urma incerc sa ma mentin departe ca ma enerveza si cu faptul ca lungesc serialul intr-una si ca pentru ca o sa am licenta si sunt foarte ocupata..oricum e mai bine pentru nervi mei.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 12:58 am

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 548182_292485934169485_143185579099522_677446_456281996_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 12:59 am

petronela a scris:Fetelor va pupic de noapte buna ! kiss
Cred ca ma mai uit la cateva secvente cu ei ..inainte de casatorie...ca dupa..nu ma tenteaza...de doua luni m-au innebunit cu scenariile lor... stupid
Noapte bună Petro kiss . Și că tot ai spus care a fost scena care te-a determinat pe tine să te uiți, tocmai episodul de după căsătorie m-a făcut pe mine să mă uit. Cel în care o pune să doarmă la piscină. Ce gusturi ciudate mai am și eu. stupid


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Sam 28 Apr 2012, 1:10 am, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 1:08 am

Barun answering fan questions-Video!!
As Actor Barun Sobti answers some fan questions, Director Arshad Khan joins him!


6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 D6f224fb534a83b00aac145bc92cdd0f_L
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 1:08 am

Nb petro..ies si eu...Nb narcisa... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 1:09 am

Dragelor mă duc la somn, noapte bună și vise plăcute. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 28 Apr 2012, 1:30 am

Noapte buna! 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 770964
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 28 Apr 2012, 3:28 am

gata fetelee ma duc si eu la somn.....Arnav chiar k este Demon cu 10 capete Smile....e pprea de tot cu Kushi....Maan nu a fost asa...nu am rezistat si m-am uitat si eu in Engleza...dak tot m-ati intaratat Smile nu stiu ce episod este dar am ajuns la data de 1septembrie2011......k de m-ati corupt si pe mn Smile...dar viatza mea ramane tot Geet si Maan:X:X:X:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 28 Apr 2012, 3:29 am

va urez Nb si vise placute pe cn visati sa strangeti in brate 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 517793 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 517793 kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 28 Apr 2012, 9:12 am

O zi bună fetele kiss . Adriana ne bucurăm că ai venit trup și suflet și în tabăra asta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Apr 2012, 9:16 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!Un weekend cat mai placut kiss kiss

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 112936463_14845315_21211422

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 112936463_4906140_21210694
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 9:18 am

Buna dimi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 9:24 am

Four Lions and Panglosean Entertainment’s joint venture on Star Plus, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon has been consistent in its ratings ever since its launch, and with the lead pair Arnav (Barun Sobti) and Khushi (Sanaya Irani) getting married, the loyal fans expect to see interesting drama cum romance in the future episodes. However, the ongoing comedy track has disappointed many, and this has apparently forced the fans to drop in their request mails to the channel and production house, demanding to up the coochie-coo element.

And what has been the response? Well, we hear that the creative team is presently developing a track wherein Shyam (Abhaas Mehta) will apparently kidnap Arnav and after ahuge drama, Khushi will save her husband. Doesn’t this sound interesting?

When contacted producer Gul Khan, she said, “There has been a reaction from that fans asking for more of the drama element in the show. We are presently working on it, but no track has been decided yet”.

A little birdie tells us that the change in story track is expected to happen in two week’s time.

Drama or no drama, it looks like viewers will have their final say here!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 9:34 am

Dragelor ati citit ce ni se pregateste?Rapirea lui Chote si salvarea lui de catre Khuhsi.Oare chiar asa o sa se intample.Eu ma asteptam invers s-o rapeasca pe Khushi si s-o salveze Chote.Va da-ti seama ce munca pe CV-ul lor?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 9:35 am

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Tumblr_m368neQDpZ1rp4hyuo6_250 Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum