Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 11:06 pm

narcisa a scris:
Văd că îl mănânci pe pâine, în câteva zile ajungi la zi cu episoadele.

pai dak sunt somera momentan Smile Smile Smile Smile Smile de kand ma trezesc si pana ma culc la loc ma uit la el Smile Smile Smile Smile cu pauza kand se posteaza Geet si Punar Smile Smile Smile si kand posteaza Alexa in Romana Iss Smile Smile Smile Smile chiar dak ma uit in Engleza si inteleg ce se zice tot in romana e mai bn Smile Smile Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 11:07 pm

ce era sa o sarute Smile Smile....dar na belea k suna telefonu Smile ....si ce socat e Arnav Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 11:09 pm

dar a fost tare kand se chinuia sa zica Soryy Smile ...ce de repetitii facea Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Apr 2012, 11:11 pm

AdrianaMatza a scris:dar a fost tare kand se chinuia sa zica Soryy Smile ...ce de repetitii facea Smile

Chiar la acele episoade sunt pt. nu stiu cata oara. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 11:13 pm

sau in jungla ce speriat era kand nu o gaseste pe Kushi si ea cik au trecut cele 5 minute Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 11:14 pm

AdrianaMatza a scris:ce era sa o sarute Smile Smile....dar na belea k suna telefonu Smile ....si ce socat e Arnav Smile
Ce scenă frumoasă a fost aceea cu "aproape sărut". Atât de aproape dar atât de departe. sad
El credea că lui nu i se poate întâmpla așa ceva. I-a fost ușor s-o facă când a fost vorba de pariu dar când sentimentele au preluat controlul a fost învins. De aici șocul, de aici decizia de a se însura cu Lavanya.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 11:17 pm

AdrianaMatza a scris:sau in jungla ce speriat era kand nu o gaseste pe Kushi si ea cik au trecut cele 5 minute Smile Smile
Smile Smile Smile Comedie pură. Nu mai povestiți că iar mă apuc să le vad și nu mai am timp. Deși azi am revăzut episoadele cu nunta și pe cele când rămân blocați în magazie la biroul lui Arnav.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 11:26 pm

A fost bună ideea cu secțiunea poze, le-am mai văzut și chiar mai voiam să le văd dar mi-era greu să le caut în arhivă. Mulțumesc mult Miha că le-ai adus din nou. Poate face și Iulia o secțiune cu videoclipuri că aduceți multe.
Iuliaaaaaaaaaaaaa unde te-ai pierdut?
Ai văzut Miha că a avut trei modele de mangalsutra Khushi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 11:32 pm

Dragalaselor noapte bunaaaaa...o saptamana cat mai placuta cu multe impliniri si bucurii 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 pe maine...

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 126.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 13
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Apr 2012, 11:33 pm

narcisa a scris:A fost bună ideea cu secțiunea poze, le-am mai văzut și chiar mai voiam să le văd dar mi-era greu să le caut în arhivă. Mulțumesc mult Miha că le-ai adus din nou. Poate face și Iulia o secțiune cu videoclipuri că aduceți multe.
Iuliaaaaaaaaaaaaa unde te-ai pierdut?
Ai văzut Miha că a avut trei modele de mangalsutra Khushi?

Ma uit la serial am ramas si eu blocata pe undeva cu ei. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 Auzi dar ce dragoste pura credea ea ca o sa aibe cu el mai ales ca ia dat bratara de la mam ei care o pierduse si aproape cat pe ce s-o sarute mi s-a parut ca ea saraca nu intelegea nimic ce i s-a intamplat si nici ce a vrut el sa faca.Si cand a inceput sa se tipe la ea si ca nu-i pasa si ca se insoara cu Lavania s-a rupt tot decate ori vad scenele astea parca si inima mea se sparge in mii de bucatele.Foarte frumoase scenele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Apr 2012, 11:34 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte bunaaaaa...o saptamana cat mai placuta cu multe impliniri si bucurii 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 pe maine...


Noapte buna Dadi vise placute. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 11:41 pm

narcisa a scris:A fost bună ideea cu secțiunea poze, le-am mai văzut și chiar mai voiam să le văd dar mi-era greu să le caut în arhivă. Mulțumesc mult Miha că le-ai adus din nou. Poate face și Iulia o secțiune cu videoclipuri că aduceți multe.
Iuliaaaaaaaaaaaaa unde te-ai pierdut?
Ai văzut Miha că a avut trei modele de mangalsutra Khushi?

Da ..mangalsutra a mai facut schimb si cu Payal.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Apr 2012, 11:44 pm

Slabiciunea lui Chote:"O iubeste e Khuhsi" si asta nu-i place ca el si-a propus ca dragostea sa nu-si faca cuib in inima lui dar poate el nu stie ca dragostea-i ca o raie, te mananca si-n calcaie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 11:51 pm

Admin_dea05 a scris:
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Iss-py10
aceasta am gasit-o un pic mai mare(nu prea mult)..am pus-o la poza..mi-a facut-o o fata ca avea un logo pe ea de la o revista...dar stiu ca era si mai mare de atat...dar nu o mai gasesc... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 11:52 pm

iulianagl a scris:Slabiciunea lui Chote:"O iubeste e Khuhsi" si asta nu-i place ca el si-a propus ca dragostea sa nu-si faca cuib in inima lui dar poate el nu stie ca dragostea-i ca o raie, te mananca si-n calcaie.


Slabiciunea lui Chote:"O iubeste e Khuhsi" dar el stie asta, recunoaste macar fata de el insusi.....? sau nu vrea sau nu crede
dar si cand "l-o lovii" in moalele capului sa te tii.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Apr 2012, 11:57 pm

tiberici a scris:


Slabiciunea lui Chote:"O iubeste e Khuhsi" dar el stie asta, recunoaste macar fata de el insusi.....? sau nu vrea sau nu crede
dar si cand "l-o lovii" in moalele capului sa te tii.....

Oho stai sa vezi atunci. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 30 Apr 2012, 12:04 am

iulianagl a scris:

Oho stai sa vezi atunci. Smile

Astept cu nerabdare sa se ajunga acolo si ......inceperea filmului cu DD....
Ultimile ep. mi-au placut mult.... el a fost mai domestic, poate din cauza "dusului" pe care l-a facut imbracat (cu furtunul). si privirile dintre ei au fost mai patrunzatoare, a zambit mai mult .....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 30 Apr 2012, 12:07 am



6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 648483 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 ma retrag asa usor......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 30 Apr 2012, 12:08 am

Skumpyk86 a scris:
Multumesc.



6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 30 Apr 2012, 12:09 am

Fete dragi, mă duc la culcare, mâine avem episod, eu mi-am făcut scenariu cu ce se va întâmpla, să văd cât de mult se potrivește cu ce voi vedea mâine. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 30 Apr 2012, 12:12 am

Admin_dea05 a scris: Multumesc.


:drunken: Anda, mulțumim.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 30 Apr 2012, 12:13 am

narcisa a scris:Fete dragi, mă duc la culcare, mâine avem episod, eu mi-am făcut scenariu cu ce se va întâmpla, să văd cât de mult se potrivește cu ce voi vedea mâine. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 kiss

Noapte buna Narcisa!..Noapte buna fetelor, cele care ati mai plecat!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 12:19 am

Noapte buna va spun si eu.Hello.Hi.Bye bye.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Apr 2012, 12:21 am

Admin_dea05 a scris:
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 Arnav Khushi 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 283516 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 12:24 am

Va pupic si eu de noapte buna !

Anda superba creatia... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum