Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
mita baston
michiper68
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Apr 2012, 11:56 pm

dubaisport a scris:m-a enervat finalul ..de ce trebuia sa o sune Mustafa ?
cred ca Gulli il pune la punct imediat ,mai ales ca a aflat de corespondenta dintre el si Mukk

Probabil ca intervine si Abla .
Sper sa nu fie ceva mai rau . Tare imi este frica . Dar o sa vina nunta ... asa ca Gullia cred ca ii va spune vreo doua lui Mustafa ... va inchide telefonul si-si va vedea de treaba .
Sunt curioasa cum reactioneaza Kerim cand afla . Sper sa nu o sfatuiasca Abla sa nu-i spuna . Ca iar este de rau . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Apr 2012, 11:59 pm

victorelalove a scris:

Probabil ca intervine si Abla .
Sper sa nu fie ceva mai rau . Tare imi este frica . Dar o sa vina nunta ... asa ca Gullia cred ca ii va spune vreo doua lui Mustafa ... va inchide telefonul si-si va vedea de treaba .
Sunt curioasa cum reactioneaza Kerim cand afla . Sper sa nu o sfatuiasca Abla sa nu-i spuna . Ca iar este de rau . sad
daca nu se apropia nunta sigur se certau copiii si iar se desparteau ,dar asa nu cred , sigur gulli il va pune la punct pe Must
ma mai gandesc ca poate Ablu sa ceara de la penitenciar interdictie ptr Must la telefoane .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:02 am

dubaisport a scris:
daca nu se apropia nunta sigur se certau copiii si iar se desparteau ,dar asa nu cred , sigur gulli il va pune la punct pe Must
ma mai gandesc ca poate Ablu sa ceara de la penitenciar interdictie ptr Must la telefoane .

Pai Mustafa facu rost de la cineva de telefon . Nu suna de pe telefonul inchisorii .
Eu nu cred ca se mai despart copii . sper .

Dubai , este prapad ...ce sa mai ?! A-nebunit lupul . Fanele sunt lesinate ...Kimo , Kimo ... este cel mai cel . Le-a luat mintile ... nu ca noi am fi mai breze . Smile Smile Smile


AMAN Allahim!!!!!! please Allah send me a husband like kerimmmmm<3<3<3

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 12:06 am

victorelalove a scris:


Dubai , este prapad ...ce sa mai ?! A-nebunit lupul . Fanele sunt lesinate ...Kimo , Kimo ... este cel mai cel . Le-a luat mintile ... nu ca noi am fi mai breze . Smile Smile Smile


AMAN Allahim!!!!!! please Allah send me a husband like kerimmmmm<3<3<3


Smile Smile Smile Smile
vic ..dar ce inseamna 3 3 3 ?

astea acum si-au dat seama ce fel de barbat e Engin ?
pana acum 72 de epis la ce s-au uitat ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:08 am

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile
vic ..dar ce inseamna 3 3 3 ?

astea acum si-au dat seama ce fel de barbat e Engin ?
pana acum 72 de epis la ce s-au uitat ?

Pai sunt araboaicele care l-au descoperit de curand . Acum 2 luni nici nu stiau de el . Smile
Nu poti frate sa te mai lupti cu ele ... sunt multeeeeeeeeeeeeeeeee . Peste tot se scrie in araba ... unde vrei sa citesti si tu ceva despre Engin ... sunt bastonase si liniute . Smile
3 3 3 = <3 Astea sunt inimioare . Smile


29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Wtfuv8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 12:09 am

VIc ..fanii vorbesc ca Ece a zis pe twitter ca nunta va fi in epis urmator
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:10 am

dubaisport a scris:VIc ..fanii vorbesc ca Ece a zis pe twitter ca nunta va fi in epis urmator
Pai da . Nu asa au spus ...ca incepe in 73 si continua in 74 ??? Apoi parca vad ca-l ia pe Kerim la inchisoare . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 12:12 am

Mustafa has joined a competition called " WHO WANTS TO BE THE NEXT SANTA" all he needs to do is dye the beard

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:14 am

Dar ce o vrea sa-i spuna la telefon ?
Sa nu se marite ? Cred ca asta ii spune ... nu vad bine telefonul asta .
Dubai , abia astept sa se termine serialul ... nu mai pot sa indur atata crizime . Smile
Dupa aceea sa ma uit eu la ce secvebte vreau .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 12:18 am

victorelalove a scris:Dar ce o vrea sa-i spuna la telefon ?
Sa nu se marite ? Cred ca asta ii spune ... nu vad bine telefonul asta .
Dubai , abia astept sa se termine serialul ... nu mai pot sa indur atata crizime . Smile
Dupa aceea sa ma uit eu la ce secvebte vreau .
cred ca-i spune ca el o iubeste si ca sa-l astepte si ea pana iese
asta vorbeste de asteptat de parca ar fi vorba de 22 zile nu de ani ...

nici eu nu mai pot Vic ..mai avem 8 epis si gata,sper sa ne linistim

ma duc la culcare ,abia mai vad tastele ,am lucrat azi numai la pc ,vbm maine

noapte buna Vic ! kiss 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 79551 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 693889 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2095388812 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2095388812
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:22 am

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 Dubai !!! kiss
Chiar daca Mustafa ar iesi peste o zi ... ce mai are a face ?
Dar asta este ...trebuie sa induram pana la final suferinta .

Pe maine !!! kiss

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 169g76r

Car scene

Kerim: Another day passed by, if we count this one, then we have 17 days left.

We will spent this day by buying furniture, left 16 days for the wedding

Fgul: im being excited when you say that...

K: cant do anything about it, im also very excited

F: me too..

K: What should we do... where should we go first?

F: We can start with the photo job first, if you want to

K: tamam ( ok)


Cand isi faceau certificatul :

F: I laughed too much thanks to you

K: You look very pretty

F: I smiled too much

K: Arent we changing it, cuz you looked grumpy on the first one..

Bed scene 06:03 kerim tells he doesnt want a very big or a small bed, he wants a normal one.. The man shows him that bed is the best.. (and they buy it without even sitting on it..

this scene meryem did this on purpose but acts like it was an accident

To change the pasport and get a new one..

Meryem: kadir what have you done! this cant be true

F: what happened?

Me: how are they going to change it? Kadir did this by accidently let this fall into the water

This cant be happening.. What are you going to do? you need to change it now..

F: but abla..

Meryem : but look darling, everything is so unclear, they can change it right they can do that?

Rahmi: what if we dry it, then irone on it?

( everybody laughs)

R: Whats going on, what did i say?

K: then theres nothing left to do, we need to change it

Kadir bey: but what kind of a guilt is happening infront of a laws man, look at this..

Meryem: But we dont have a bad intention

Muko: it would be.. if i did ( like muko is trying to say they are blaming her for bad will)

Cand i-a luat tata fierarie :

K: so this place is for rent completely? Guy: no its for sale, i talked to you father about this.. K: baba? Fah: Dont say no rigth now.. K: baba i cant accept this! Fah: This is your sisters and jennys present 08:46 Fahro: plz dont say no, if i dont do this then i´ll pass away with my eyes open ( means he needs to do this so he can find peace if he dies someday) K: you did already enough for us,and you lied to me by saying this place was for rent Fah: this one is the last, i promise
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:32 am

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2m070w


buna seara! eu acum il vad.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:34 am

michiper68 a scris:


buna seara! eu acum il vad.
Buna , Michi !! kiss
Sa-mi spui ce parerea ia ... mai ales la minutul 22:00 . Eu facui o obsesie . Smile
Vizionare placuta !!! kiss

Cat de bine arata Engin . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:36 am

victorelalove a scris:
Buna , Michi !! kiss
Sa-mi spui ce parerea ia ... mai ales la minutul 22:00 . Eu facui o obsesie . Smile
Vizionare placuta !!! kiss

Cat de bine arata Engin . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516

eu am retnut din tot ce ammvazut doar kerim imbracat in negru intins in pat. altceva a mai tratat episodul?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:39 am

michiper68 a scris:

eu am retnut din tot ce ammvazut doar kerim imbracat in negru intins in pat. altceva a mai tratat episodul?

Nu prea . Se dusera sa-si faca poze ...ca sa-si schimbe certificatul de casatorie .
Mie una nu mi s-a parut slab episodul . A fost mai interesant ca altele .
Isi luara pat ... Mukka le mai sparse niste farfurii . Se pregatesc de nunta ...
Si cred ca Mukka le-a spus ca scartie patul ... Smile Smile Smile Astept traducere .
Ceea ce mi-a placut mie la nebunie este bezeaua lui Enginu' . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
Si momentul in care se aseaza el la laptop ... este filmat asa de jos . O minunatie !!!!! 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Mi-au placut copii ... indragostiti .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:44 am

victorelalove a scris:

Nu prea . Se dusera sa-si faca poze ...ca sa-si schimbe certificatul de casatorie .
Mie una nu mi s-a parut slab episodul . A fost mai interesant ca altele .
Isi luara pat ... Mukka le mai sparse niste farfurii . Se pregatesc de nunta ...
Si cred ca Mukka le-a spus ca scartie patul ... Smile Smile Smile Astept traducere .
Ceea ce mi-a placut mie la nebunie este bezeaua lui Enginu' . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
Si momentul in care se aseaza el la laptop ... este filmat asa de jos . O minunatie !!!!! 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Mi-au placut copii ... indragostiti .

doar cand a pupat aerul ca sa-i arate ei ca o pupa m-am emotionat. si putin cand i-a pus ea mana pe picior in timp ce el conducea , m-a strafulgerat ideea daca-i aluneca ei mana , din greseala. nu smucea volanul baiatul? nimic din indiciile acelea cu ...de ce i-ai spus asta si nimic din ce ne-am imaginat noi nu a fost.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:46 am

indicii de pe twitter de la geniala eceee!!!


KERIM WILL DANCE IN THE WEDDING AS IN THE SECOND SEASON TRAILER.


michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:48 am

michiper68 a scris:

doar cand a pupat aerul ca sa-i arate ei ca o pupa m-am emotionat. si putin cand i-a pus ea mana pe picior in timp ce el conducea , m-a strafulgerat ideea daca-i aluneca ei mana , din greseala. nu smucea volanul baiatul?

Da . are talent baiatul ...si pare pupacios el asa de felul lui . Cred ca ai vazut sarutatul ala de aer de 100 de ori .
Sa-i fi scapat Gulliei mana ? Doamne fereste ... mai bine ca nu s-a intamplat . Dar iar se vad blugii in scena aia .
Indiciile au fost aiurea rau .
Dar momentul cu asezatul la laptop in minutul 42:42 este de vis . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 10 Apr 2013, 9:33 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:52 am

victorelalove a scris:

Da . are talent baiatul ...si pare pupacios el asa de felul lui . Cred ca ai vazut sarutatul ala de aer de 100 de ori .
Sa-i fi scapat Gulliei mana ? Doamne fereste ... mai bine ca nu s-a intamplat . Dar iar se vad blugii in scena aia .
Indiciile au fost aiurea rau .
Dar momentul cu asezatul la laptop in minutul 42:42 este de vis . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946



l-au chinuit tot episodul. a sudat si a dat cu pensula. e artist la sudura. am vazut scena cu laptopul. de fapt nu se ai vedea laptopul; de blugii lui. foarte faina marca asta de blugi, cred ca nu mai gaseam mousul sa apas daca statea langa mine.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:54 am

michiper68 a scris:
am vazut scena cu laptopul. de fapt nu se ai vedea laptopul; de blugii lui. foarte faina marca asta de blugi, cred ca nu mai gaseam mousul sa apas daca statea langa mine.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
Offfffffffffff ... o face bine la sanatate Engin ? 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 12:56 am

victorelalove a scris:

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
Offfffffffffff ... o face bine la sanatate Engin ? 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466

eu zic ca face bine. nu ai vazut ca are cu ce?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 12:59 am

michiper68 a scris:

eu zic ca face bine. nu ai vazut ca are cu ce?
Da . si mai vine acum caldura ...sanatate curata . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 L-or lasa si pe el ceva mai lejer imbracat . de fapt ...sa-i spuna baiatului sa vina de acasa cu ce trebuie ( ca si asa astia nu-i dau nimic de la ei sa se imbrace ...toti sunt cu haine de acasa ) . Un pantalon scurt ... Smile Smile Smile ca sa nu spun chilotii ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:01 am

victorelalove a scris:
Da . si mai vine acum caldura ...sanatate curata . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 L-or lasa si pe el ceva mai lejer imbracat . de fapt ...sa-i spuna baiatului sa vina de acasa cu ce trebuie ( ca si asa astia nu-i dau nimic de la ei sa se imbrace ...toti sunt cu haine de acasa ) . Un pantalon scurt ... Smile Smile Smile ca sa nu spun chilotii ... Smile

eu ideea de tricou albastru desigur cum ii place fatmei si pe dedesubt ceva cu maneca lunga nu o apreciez. daca il imbraca cu pantalon scurt si pe dedesubt ii lasa si izmenele ?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:06 am

michiper68 a scris:

eu ideea de tricou albastru desigur cum ii place fatmei si pe dedesubt ceva cu maneca lunga nu o apreciez. daca il imbraca cu pantalon scurt si pe dedesubt ii lasa si izmenele ?

Smile Smile Smile
Atunci sa ramana la blugi ?

Araboaicele ...hai ca le inteleg . Sageata in par -le place parul
Sageate spre ochi - ochii
Sageata spre buze-buzele
Sageata spre jos ???????????????

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 30c3dco
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:07 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Atunci sa ramana la blugi ?

Araboaicele ...hai ca le inteleg . Sageata in par -le place parul
Sageate spre ochi - ochii
Sageata spre buze-buzele
Sageata spre jos ???????????????


nasturele? ele nu stiu de alte alea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum