Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

+11
Andreea_Miha
petronela
Alexa20
Ioana Style
iulianagl
lica54
narcisa
andrushka
tiberici
anyta
Admin_dea05
15 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 8:48 am

petronela a scris:Buna !
Ce secvente frumoase intre logodnici in ep de ieri..pacat de final...oare ce se intampla ? mai raman impreuna ?

Sincer eu chiar imi doresc dar ce frumos dialog intre ei doi acum sunt la titraj e nebun rau Mukund asta. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 8:49 am

Dar RK pana cand nu se face baiat bun nu are ce cauta langa Madhu clar asta, arata bine impielitatul dar parca deocamdada as vrea sa stea departe de Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 9:58 am

Dar nu e corect deloc ce-i face RK lui Madhu.Dupa cat este vinovat tot el vrea sa fie basma curata.Toate bilele negre din partea mea pentru el si Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Iul 2012, 4:37 pm

iulianagl a scris:Dar nu e corect deloc ce-i face RK lui Madhu.Dupa cat este vinovat tot el vrea sa fie basma curata.Toate bilele negre din partea mea pentru el si Evil or Very Mad
Si mie imi place mult cum arata..cum o priveste..fac un cuplu frumos...incep sa ma obisnuiesc cu el langa Drashti...dar cred ca mai e drum lung pana realizeaza amandoi ce se intampla intre ei...iar Mukund parca e NK..cel mai devotat prieten.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 4:41 pm

petronela a scris:
Si mie imi place mult cum arata..cum o priveste..fac un cuplu frumos...incep sa ma obisnuiesc cu el langa Drashti...dar cred ca mai e drum lung pana realizeaza amandoi ce se intampla intre ei...iar Mukund parca e NK..cel mai devotat prieten.. Smile


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 3:54 pm

Bai dar ce m-a enervat scroafa de RK.Chiar ia distrus reputatia fetei sper ca acum Mukund sa n-o lase balta si el din cauza urii lui RK. 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de nutzi Vin 27 Iul 2012, 6:25 pm

Buna ziua fetelor!!!...iata cam ce se intampla cu Madhu si Rk...ce curaj are nebunu:)))
https://www.youtube.com/watch?v=ua5QCtHGbXQ&feature=youtu.be
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 6:28 pm

nutzi a scris:Buna ziua fetelor!!!...iata cam ce se intampla cu Madhu si Rk...ce curaj are nebunu:)))
https://www.youtube.com/watch?v=ua5QCtHGbXQ&feature=youtu.be


Da are zapacitul dar cred ca o face ca s-o pedepseasca si mai mult.Dar stii ce ma supara este ca Malik nu spune nimic inca.Abia astept o confruntare intre ei doi.Si aici in clip eu cred ca RK e ametit un pic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Vin 27 Iul 2012, 6:47 pm

iulianagl a scris:


Da are zapacitul dar cred ca o face ca s-o pedepseasca si mai mult.Dar stii ce ma supara este ca Malik nu spune nimic inca.Abia astept o confruntare intre ei doi.Si aici in clip eu cred ca RK e ametit un pic.

Bonjur!Vai ce-o umileste RK pe Madhu si in fata presei...Inconjurul focului de 7 ori asta inseamna ca RK se casatoreste cu Madhu...Asta este razbunare curata...nu a spus el ca o sa-i curga lacrimi lu Madhu mai mult ca la o ploae...Malik chiar daca se confrunta cu RK nustiu daca va putea rezolva ceva Rk este tupeist sii poate da niste raspunsuri dureroase lui Malik...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de nutzi Vin 27 Iul 2012, 7:18 pm

[quote="iulianagl"[/quote]
Cred ca vor avea totusi o confruntare ,dar Malik este putin mai cumpatat in actiuni...deocamdata il vad pe RK la masa lor iar pe Madhu un pic mai mult supusa decat imi doream ...sper sa fie o rasturnare de situatie si Rk sa o simta pe pielea lui...
https://www.youtube.com/watch?v=40h63n7azds&feature=g-u-u
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 8:11 pm

nutzi a scris:[quote="iulianagl"
Cred ca vor avea totusi o confruntare ,dar Malik este putin mai cumpatat in actiuni...deocamdata il vad pe RK la masa lor iar pe Madhu un pic mai mult supusa decat imi doream ...sper sa fie o rasturnare de situatie si Rk sa o simta pe pielea lui...
https://www.youtube.com/watch?v=40h63n7azds&feature=g-u-u[/quote]

Da aici is cer scuze unul la altul dar dupa aceea il apuca nebuneala ca cica are chef sa-i faca viata si mai iad lui Madhubala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de anyta Vin 27 Iul 2012, 8:30 pm

iulianagl a scris:
Cred ca vor avea totusi o confruntare ,dar Malik este putin mai cumpatat in actiuni...deocamdata il vad pe RK la masa lor iar pe Madhu un pic mai mult supusa decat imi doream ...sper sa fie o rasturnare de situatie si Rk sa o simta pe pielea lui...
https://www.youtube.com/watch?v=40h63n7azds&feature=g-u-u

Da aici is cer scuze unul la altul dar dupa aceea il apuca nebuneala ca cica are chef sa-i faca viata si mai iad lui Madhubala.[/quote] dar oare se casatoresc?
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 8:32 pm

anyta a scris:

Da aici is cer scuze unul la altul dar dupa aceea il apuca nebuneala ca cica are chef sa-i faca viata si mai iad lui Madhubala.
dar oare se casatoresc?[/quote]

Nu cred el cheama presa doar sa o umileasac asa cum s-a simtit el cand la luat politia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 1:49 pm

Deci Malik ia actiune merge sa se confrunte si sa ii ceara socoteala lui RK pentru ce ia facut lu Madhu....Cred ca acest serial va fi mai mult drama...romantism cred ca mai pe la sfarsit...fetelor dar rolul de increzut de razbunator nici nu stiu cum sa-l mai caracterizez pe RK i se potriveste de minune lui Vivian..joaca nemai-pomenit de bine...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:12 pm

lica54 a scris:Deci Malik ia actiune merge sa se confrunte si sa ii ceara socoteala lui RK pentru ce ia facut lu Madhu....Cred ca acest serial va fi mai mult drama...romantism cred ca mai pe la sfarsit...fetelor dar rolul de increzut de razbunator nici nu stiu cum sa-l mai caracterizez pe RK i se potriveste de minune lui Vivian..joaca nemai-pomenit de bine...

Eu am niste draci pe el dar e atat de interesant sa-l vad cum joaca teatru stai sa vezi ce teatru joaca in episodul de astazi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 4:41 pm

[quote="iulianagl"]

Eu am niste draci pe el dar e atat de interesant sa-l vad cum joaca teatru stai sa vezi ce teatru joaca in episodul de astazi.[/quotela]



Bine-inteles ca ne face si nervi dar joaca foarte bine...pe mine ma cam prins in mreaje serialu si intodeauna astept cu nerabdare urmatorul ep sa vad ce-i mai debiteaza mintea lui RK si sunt foarte curioasa cum o sa iasa Madhu din aceasta incurcatura..ce-o sa se intample cu Mukund...Iuliana daca ai vriun link unde se poate vedea Madhubala in direc te rog punel si aici..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 4:48 pm

[quote="lica54"]

Nu am, iubita dar eu il vad cateodata aici
http://www.desitvbox.com/category/colors/madhubala-ek-ishq-ek-junoon/
Si pe mine m-a prins, e enervant Rk cateodata dar pe mine ma face sa cred ca el face asta nu doar sa o pedepseasca ci ca chiar o place si de multe ori am impresia ca e gelos pe Mukund si stii ce, RK e constient ca Madhu nu e la fel ca celelalte fete si nu poate ajunge la ea asa de usor.Din cate am intels ca in curand o sa intre si parintii lui RK sau cel putin tatal lui Rk.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 5:04 pm

Da el ea vazut taria ei de caracter curajoasa orgolioasa nu se da batua asa de usor nu renunta la deciziile ei...nai vazut ca si ziarista ia spus ca Madhu nu e ca alte fete....de aici il face pe RK sa lupte pentru a o castiga dar la inceput ii va face viata un iad si incet,incet confruntanduse amandoi or sa cada in dragoste....ca stii cum se spune de la ura pan la dragoste nu este decat un pas...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 5:08 pm

Dar cam la cat timp de la difuzare il urca la linkul care lai pus?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 5:09 pm

lica54 a scris:Dar cam la cat timp de la difuzare il urca la linkul care lai pus?

Cam la 5 sau 10 minute depinde de cine il urca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 6:16 pm

Mama ce teatru joaca RK cica stie de ce au venit ei acolo sa-l invite la nunta.Alt nebun in partea astalalta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 6:17 pm

Poate moare Malik in casa lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 6:20 pm

Ce fata face cand vorbeswte cu Madhu ii vine sa o suzgrume nu altceva oare chiar Madhu nu-si da seama ca el e insetat de razbunare?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 6:22 pm

Nici n-a vrut sa se uite la ziarul acre i la dat Malik.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 6:22 pm

A nu cred ca la pus pe Maloik sa citeasca ca el e murdar pe maini.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 19 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum