Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

+11
Andreea_Miha
petronela
Alexa20
Ioana Style
iulianagl
lica54
narcisa
andrushka
tiberici
anyta
Admin_dea05
15 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 26 Aug 2012, 10:25 am

iulianagl a scris:
lica54 a scris:

In ep urmator apare si tatal lui RK...Totus dupa noutatile-media pe care leam citit serialu Madhubala nu se stie cat va merge daca nu revin in forta cu ceva mai creativ risca sa se piarda pe drum...

Cu ce altceva sa mai vina doar sa inceapa sa se indragosteasca de ea RK dar totusi mie mi-au placut episoadele cu ei.Si oricum tprt la naiba ce este, nu este corect asa ca sunt altele si mai rele ca Maddhu.
Asa se aude? 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 Mie chiar imi place si m-a atras mai mult decat serialul lui Guru.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de andrushka Dum 26 Aug 2012, 3:25 pm

Admin_dea05 a scris:Asa se aude? 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 Mie chiar imi place si m-a atras mai mult decat serialul lui Guru.

Dupa parerea mea abea acum incepe actiunea si suspansul, pana acum nu a fost decat o joaca, acum cand amandoi stau in aceeasi casa e mai interesant
andrushka
andrushka
membru activ
membru activ

Mesaje : 44
Data de inscriere : 19/05/2012

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 26 Aug 2012, 5:08 pm

Buna , exact de acum incepe treaba pana acum a fost o nimica toata stai sa vezi cand aapare si fratele lui vitreg toti intr-o casa, casa lui RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Dum 26 Aug 2012, 7:20 pm

iulianagl a scris:Buna , exact de acum incepe treaba pana acum a fost o nimica toata stai sa vezi cand aapare si fratele lui vitreg toti intr-o casa, casa lui RK.

Bonjur!Asa este toate serialele sunt plictisitoare la inceput pina isi intrain ritm...deacum o sa avem actiune cum se cuvine si vezi ce o sa creasca retingul si la Madhubala...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 27 Aug 2012, 2:31 pm

O saptamana frumoasa tuturor!

Vivian Dsena and Drashti Dhami - Superwoman


[SBB]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Aug 2012, 2:35 pm

Ce face Madhu ii salveaza viata lui Bestiei?Iar aia in galben am crezut ca e Madhu ce bine ar mai fi fost.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 27 Aug 2012, 7:13 pm

Mai da ce pretentii are RK sa-i tina Madhu umbrela sa nu-l bata soarele in cap ca ploae nam vazut...Madhu nu trebuia sa-l salveze sa-i fi cazut reflectorul in cap poate isi perdea memoria si uita de razbunare...Oare tipi care au aparut sunt tatal si fratele vitreg a lui RK?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Aug 2012, 7:56 pm

lica54 a scris:Mai da ce pretentii are RK sa-i tina Madhu umbrela sa nu-l bata soarele in cap ca ploae nam vazut...Madhu nu trebuia sa-l salveze sa-i fi cazut reflectorul in cap poate isi perdea memoria si uita de razbunare...Oare tipi care au aparut sunt tatal si fratele vitreg a lui RK?

Deci au aparut?Daca da ei sunt ca s-a spus saptamana trecuta ca o sa apara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Lun 27 Aug 2012, 8:07 pm

iulianagl a scris:

Deci au aparut?Daca da ei sunt ca s-a spus saptamana trecuta ca o sa apara.


Da ei sunt caau ajuns in casa la RK si ia spus lu Madhu sa-si puna aia pe cap sa-i dea binecuvantarea ca el este tatal in drept a lui RK...dar asta o sa vedem maine
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Aug 2012, 8:15 pm

lica54 a scris:


Da ei sunt caau ajuns in casa la RK si ia spus lu Madhu sa-si puna aia pe cap sa-i dea binecuvantarea ca el este tatal in drept a lui RK...dar asta o sa vedem maine

E tatal lui vitreg si de asta e suparat RK pe mama lui ca s-a casatorit cu acel barbat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 27 Aug 2012, 11:27 pm

mie nu imi place de ei sad ii vreau pe Drashti cu Gurmeet sad ...e tare recalcitrant Vivian asta 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 Animalu vb lui Drashti
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 28 Aug 2012, 12:02 am

AdrianaMatza a scris:mie nu imi place de ei sad ii vreau pe Drashti cu Gurmeet sad ...e tare recalcitrant Vivian asta 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 Animalu vb lui Drashti
E recalcitrant..1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754..Animalu..dar e un actor super si arata tare bine..are o privire nebuna..si mie una imi plac cum arata impreuna...sincer nu ma asteptam sa-mi placa...abia astept sa vad cum va arata indragostit..cred ca va fi la fel de patimas cum arata acum 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 si rau..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Aug 2012, 7:28 am

AdrianaMatza a scris:mie nu imi place de ei sad ii vreau pe Drashti cu Gurmeet sad ...e tare recalcitrant Vivian asta 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 2743637754 Animalu vb lui Drashti

Nu fi suparata iubita ca de acum incepe actiunea.

Are mult de lucru la el, Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Aug 2012, 9:58 am

Smile RK regreta ca Madhu ia facut o favoare asta chiar ca m-a facut sa rad.Dar cand am vazut-o pe ea deasupra lui si el se uita la ea sint sigura ca a inceput sa o iubeasca el poate spune ca-i ura dar se inseala o fi el un macho man dar cand vine vorba despre Madhu inima lui se deschide cate un pic.Si acum sa vedem competitia dintre fratii vitregi.Iar mama lui RK este o victima si ea cu un barbat asa cum este Bathia un hot asa cum spune RK de aceea a devenit el asa si mai banuiesc ca din cauza lui Bathia tatal lui bun s-a sinucis sau poate chiar el la omorat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mar 28 Aug 2012, 10:28 am

iulianagl a scris: Smile RK regreta ca Madhu ia facut o favoare asta chiar ca m-a facut sa rad.Dar cand am vazut-o pe ea deasupra lui si el se uita la ea sint sigura ca a inceput sa o iubeasca el poate spune ca-i ura dar se inseala o fi el un macho man dar cand vine vorba despre Madhu inima lui se deschide cate un pic.Si acum sa vedem competitia dintre fratii vitregi.Iar mama lui RK este o victima si ea cu un barbat asa cum este Bathia un hot asa cum spune RK de aceea a devenit el asa si mai banuiesc ca din cauza lui Bathia tatal lui bun s-a sinucis sau poate chiar el la omorat.

Cred ca cat de curand vom afla si povestea de viata a lui RK prin ce a trecut el de-a lungul timpului ce la facut sa stranga atata ura in el..Eu spun ca el a iubito de prima data de cand a vazuto a vazut ca este mult diferita de alte fete pe care lea avut...chiar si ziarista ia spus...El o tine sub papuc si o controleaza mereu de teama de-a nu o pierde....si cred ca va fi o competitie intre el si fratele lui vitreg in privinta lu Madhu...Acum depinde de Madhu de partea cui va ramane...RK daca se mai cizeleza sar putea si Madhu sa se indragostesca de el..si chiar sa-l iubeasca cu adevarat si sa fie alaturi de el in razboiul pe care il va duce cu tatal si fratele lui...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Aug 2012, 10:33 am

lica54 a scris:

Cred ca cat de curand vom afla si povestea de viata a lui RK prin ce a trecut el de-a lungul timpului ce la facut sa stranga atata ura in el..Eu spun ca el a iubito de prima data de cand a vazuto a vazut ca este mult diferita de alte fete pe care lea avut...chiar si ziarista ia spus...El o tine sub papuc si o controleaza mereu de teama de-a nu o pierde....si cred ca va fi o competitie intre el si fratele lui vitreg in privinta lu Madhu...Acum depinde de Madhu de partea cui va ramane...RK daca se mai cizeleza sar putea si Madhu sa se indragostesca de el..si chiar sa-l iubeasca cu adevarat si sa fie alaturi de el in razboiul pe care il va duce cu tatal si fratele lui...

De partea lui o sa fie pentru ca o sa-si dea seama ca fratele lui il uraste.Dar nici ea nu-l displace pe el doar ca nu-i place atitudinea lui si de aceea ii si tine piept. Smile Dar mie una sincer mi-a placut episodul de ieri.O fi el bossy dar cand altcineva spune ceva sau ii face ceva lui Madhu imediat ia actiune totusi nu vrea ca ea sa fie batjocorita de altcineva decat de el si el de fapt face asta ca sa-si ascunda probabil sentimentele, cum maria sa RK sa se indragosteasca de Madhu o fata de clasa mijlocie dar cu bun simt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mar 28 Aug 2012, 10:49 am

iulianagl a scris:

De partea lui o sa fie pentru ca o sa-si dea seama ca fratele lui il uraste.Dar nici ea nu-l displace pe el doar ca nu-i place atitudinea lui si de aceea ii si tine piept. Smile Dar mie una sincer mi-a placut episodul de ieri.O fi el bossy dar cand altcineva spune ceva sau ii face ceva lui Madhu imediat ia actiune totusi nu vrea ca ea sa fie batjocorita de altcineva decat de el si el de fapt face asta ca sa-si ascunda probabil sentimentele, cum maria sa RK sa se indragosteasca de Madhu o fata de clasa mijlocie dar cu bun simt.

Da isi ascunde sentimentele fata de ea....Doar ura si dragostea merg mana in mana...Toate problemele care vor aparea ii va aduce cat mai aproape unul de altul...apoi o sa devina o obisnuinta sa fie impreuna mereu...dupa care vom asista la o mare poveste de iubire..o sa se poarte frumos RK cu ea o so faca o mare vedeta de cinema....o sa fie iubirea veti lui...cemi place cum suna Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 28 Aug 2012, 1:37 pm

promo...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Aug 2012, 3:23 pm

lica54 a scris:

Da isi ascunde sentimentele fata de ea....Doar ura si dragostea merg mana in mana...Toate problemele care vor aparea ii va aduce cat mai aproape unul de altul...apoi o sa devina o obisnuinta sa fie impreuna mereu...dupa care vom asista la o mare poveste de iubire..o sa se poarte frumos RK cu ea o so faca o mare vedeta de cinema....o sa fie iubirea veti lui...cemi place cum suna Smile

Smile Smile Pai n-a zis el intr-o replica dintr0un film ca pe podul ala isi va intalni iubirea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 28 Aug 2012, 10:09 pm

Doamne ce naspa e fratele lui RK Smile ! Un maimutoi!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 28 Aug 2012, 10:55 pm

doamne ce am mai ras ep asta Smile .....saracu e suparat k ia facut Madhu o favoare Smile ....vb ta Dea fracsu e un maimutoi cu plete alea Smile ....si cred k Madhu o sa il salveze de foarte multe ori pe Rk Smile ....si asa o sa se produca ceva in ek Smile ....si porma ii da Madhu o diferenta asa Smile ....acu parca parca ma mai incanta asa :D
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 7:58 am

Link-ul in engleza au fost sterse nu stiu de ce.Se pare ca n-o sa avem deocamdata Madhu in engleza am lasat mesaj sa vedem daca se poate rezolva ceva.
Upss!Am uitat, buna dimi, scuze!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 7:59 am


Mukund reintra in septembrie.
Deci Trishna este o invidioasa si o ipocrita nu-mi place caracterul ei de fapt nu mi-a de la bun inceput de ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:12 am

Ce fel se ascunde fratele vitreg a lui RK dupa taicasu. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mier 29 Aug 2012, 8:16 am

iulianagl a scris:Ce fel se ascunde fratele vitreg a lui RK dupa taicasu. Smile


Si tatal si fiul au figuri de mafioti Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 31 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum