Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 9:28 pm

AdrianaMatza a scris:moamaaa numai potttt de nervi 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754 ....Shyam nu se lasa pana nu o omoara pe Anjeli 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754

Incearca doar ea sta in calea fericirii lui cu Khushi. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:32 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 01 Mai 2012, 9:28 pm

AdrianaMatza a scris:moamaaa numai potttt de nervi 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754 ....Shyam nu se lasa pana nu o omoara pe Anjeli 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754

Pe unde esti iubita tu ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 9:29 pm

Alexa20 a scris:

Poate ca scena cu visul, o sa o arate maine. Sa vedem ce se va intampla. Oricum, a demonstrat ca nu rezista fara Khushi. Oricat ar vrea el sa stea departe de ea si sa o urasca, nu are niciun efect.
Dar imi place la nebunie cand il enerveaza Khushi Smile E asa de simpatica ca nu te poti supara pe ea. Smile


Nici n-ai cum? Smile Sper sa-l scoata maxim din sarite sa-i spuna de ce s-a insurat cu ea a avut o tentativa astazi dar ia intrerupt cineva.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:33 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 9:31 pm

Alexa20 a scris:

Pe unde esti iubita tu ?

Cred ca e la episoadele din februarie ca se apropie vertiginos de nunta lor de pomina. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 9:32 pm

Alexa20 a scris:

Pe unde esti iubita tu ?

am ajuns la 9 frebruarie Smile dar ma uit in engleza la el Smile si ma mai uit odata kand postezi si tu k mai bn le intelegi in romana Smile stiu engleza...dar mai frumos e kand citesti in romana:X:X:X.....dar dak m-ati intaratat cu filmu asta ....de nu am rezistat Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 9:34 pm


Vizionare placuta eu ma apuc de tradus. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:34 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 01 Mai 2012, 9:41 pm

AdrianaMatza a scris:

am ajuns la 9 frebruarie Smile dar ma uit in engleza la el Smile si ma mai uit odata kand postezi si tu k mai bn le intelegi in romana Smile stiu engleza...dar mai frumos e kand citesti in romana:X:X:X.....dar dak m-ati intaratat cu filmu asta ....de nu am rezistat Smile
Ohoho eu sunt pe 1 februarie. Ma aproprii si eu. Oricum, eu nu ma-m uitat al el chiar cap coada, am sarit foarte mult. Vreiam sa imi fac o idee, cam ce imagini mi-ar trebui pentru niste clipuri. Smile Dar imi place cand ncepe Arnav sa se ingrijoreze pentru ea, sa ii pese de ea sa fie gelos etc etc ... Dar Shyam ala e o pacoste. Exclamation Nu vrea sa o paraseasca pe Anjali, pentru ca are o mare pozitie sociala, si il finanteaza tot timpul. Dar ar vrea sa fie si cu Khushi. Cred ca dupa el, si-ar lua 2 neveste. Dar este tare fraier ca se poarta asa cu Anjali. Este o dulceata de fata. Abia astept sa vad ce se va intampla cu el in viitor 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2333474373
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 9:50 pm

Alexa20 a scris:

Cred ca meritam ceva mai mult de atat. Mi s-a lungit urechile cat astept si eu niste romantism. Parca erau mai romantici la inceput, cand nu erau casatoriti. Dar trebuia sa se bage piaza rea de Shyam. Dusht Danav 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754


:drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 9:52 pm

Alexa20 a scris:
Ohoho eu sunt pe 1 februarie. Ma aproprii si eu. Oricum, eu nu ma-m uitat al el chiar cap coada, am sarit foarte mult. Vreiam sa imi fac o idee, cam ce imagini mi-ar trebui pentru niste clipuri. Smile Dar imi place cand ncepe Arnav sa se ingrijoreze pentru ea, sa ii pese de ea sa fie gelos etc etc ... Dar Shyam ala e o pacoste. Exclamation Nu vrea sa o paraseasca pe Anjali, pentru ca are o mare pozitie sociala, si il finanteaza tot timpul. Dar ar vrea sa fie si cu Khushi. Cred ca dupa el, si-ar lua 2 neveste. Dar este tare fraier ca se poarta asa cu Anjali. Este o dulceata de fata. Abia astept sa vad ce se va intampla cu el in viitor 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2333474373

eu m-am uitat cap coadamori de ras am mai dat unde nu imi placea mai inainte dar am luat fiecare episod Smile si mie imi place de Anjali e superba:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 01 Mai 2012, 10:08 pm

AdrianaMatza a scris:

eu m-am uitat cap coada Smile am mai dat unde nu imi placea mai inainte dar am luat fiecare episod Smile si mie imi place de Anjali e superba:X

Este foarte draguta atunci cand zambeste kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 10:12 pm

Khushi: Dă lecții altuia cum să fie un soț bun. Iar el e foarte fericit cu asta? Dar cum rămâne cu el? Cum rămâne cu viața lui de familie/căsătoria lui? Încă nu cunosc motivele acestei căsătorii bruște. Cine este el? Pe de o parte un monstru, pe cealaltă parte un prinț. E un om cu două fețe. Acum știu, orice a făcut Arnav ji e doar din cauza lui. Nu voi putea niciodată să-l înțeleg.Uneori simt o mare dragoste pentru el, iar uneori mi-e foarte frică de el. De ce este el așa? Va trebui să aflu. Trebuie să fie un motiv pentru care s-a însurat cu mine atât de brusc. Trebuie să aflu. Dar cum?

Garima: Slavă Domnului, totul a mers bine. La început am fost îngrijorată. Dar băiatul s-a dovedit a fi foarte inteligent. I-a convins pe unchii lui în așa fel... Gata, nunta a mers bine, prin bunăvoința Domnului. Știu la ce te gândești. Te gândești la Arnav, nu-i așa? Și eu am fost îngrijorată la început dacă Arnav se va putea adapta la noi sau nu. Arnav vorbește puțin, de asta nu-i putem ghici temperamentul. Dar fiind cu el de atâtea zile, un lucru e sigur, că are o inimă curată. Pune fericirea celorlalți înaintea lui. A fost cu noi atâtea zile, pe canicula asta, transpirând din abundență, dar nu s-a plâns nici măcar o dată. Khushi, vino. Ia loc. Știu că amândoi țineți unul la altul. Totuși, felul în care o arătați e diferit. Dar se pare că sunt niște diferențe între voi. Khushi! Spune-mi adevărul. Este totul bine între voi? Sunteți amândoi fericiți, unul cu altul?

Khushi: Mama! Nu sunt fericită. Sunt... foarte fericită!
Garima: Fată nebună! M-ai speriat.
Khushi: Ai absolută dreptate mamă. Arnav ji are grijă de cei dragi lui. E sensibil și inimos. Mă ajută la toate. Nu mă lasă să fac nimic singură.
Arnav: "Nu va exista un serviciu de catering la biroul meu"!
Khushi: De fiecare dată când mi-e dor de voi și vă simt lipsa știi cât de tare se îngrijorează? Apoi încearcă din greu să mă facă să zâmbesc până când zâmbesc. Știe tot ce-mi place și ce nu-mi place. Știi mamă, dacă vreau ceva, primesc chiar înainte de a cere. Dacă sunt rănită cât de puțin el simte durerea mai puternic decât mine. Nu poate să vadă lacrimi în ochii mei.
Khushi: "Lasă-mă, mă doare"!
Khushi: Îmi îndeplinește dorințele înainte de a le îndeplini pe-ale lui. Uneori mi-e teamă că dacă aș cere luna și stelele, mi le-ar aduce. Să-ți mai spun ceva sau ești convinsă că sunt fericită?
Garima: Acum m-am convins. Știi Khushi, eram foarte neliniștită, ce-i voi spune mamei tale în rai după ce voi muri. Dar acum mă simt eliberată.
Khushi: Tu ești mama mea. Nu trebuie să te justifici în fața nimănui.
Garima: Sunt foarte fericită că ai un soț atât de bun. Zeița să vă țină împreună pentru totdeauna.
Khushi: Da mamă. Arnav este cel mai bun soț din lume.
Garima: Haide, e prea târziu. Plec. Și tu va trebui să dormi acum. Bine?

Khushi: "Arnav are mare grijă de cei apropiați lui și chiar îi ajută pe ceilalți. De fiecare dată când mă întristez gândindu-mă la voi știi cât de tare se îngrijorează el? Apoi încearcă tot posibilul să aducă zâmbetul pe fața mea, până reușește".
Garima: "Sunt foarte fericită că ai un soț atât de bun".
Khuhsi: "Da mamă, Arnav e cel mai bun soț din lume".

Khushi: Ca să fie sigur că nu fug mă ține de mână.
Arnav: Khushi!
Khushi: Ce s-a întâmplat? De ce ești transpirat?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 01 Mai 2012, 11:13 pm, editata de 8 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 10:13 pm

moamaa a vazut Arnav imbratisati pe Kushi si Syam.....acum nu o sa o mai creada pe Kuashi:(...iar o sa ii faca viata amara sad sad sad sad sad sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 10:40 pm

saraca Kushi sad nici nu ia drept sa vb :O:O:O:O:O ....au iesit pe usa si sau intors casatoriti :O:O
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 01 Mai 2012, 10:50 pm

AdrianaMatza a scris:saraca Kushi sad nici nu ia drept sa vb :O:O:O:O:O ....au iesit pe usa si sau intors casatoriti :O:O

Smile Smile Da asta a fost foarte tare. Eu am ramas socata cand am vazut. Am vazut eu ca vorbeau ei sus acolo ceva, iar apoi ca au plecat. Iar cand mergeau spre ceilalti din casa, nu au aratat ghirlandele. Am ramas masca cand i-am vazut. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 248946
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 10:57 pm

dar pana la urma reuseste Kushi sa ii zica adevarul??ce sa intamplat intradevar intre ea si Syam??:O:O:O:O....fetelor care stit??ii zice lu Arnav sau nu?
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 11:00 pm

AdrianaMatza a scris:dar pana la urma reuseste Kushi sa ii zica adevarul??ce sa intamplat intradevar intre ea si Syam??:O:O:O:O....fetelor care stit??ii zice lu Arnav sau nu?

pana in momentul acesta nu i-a zis adevarul..ea nici nu stie de ce s-au casatorit..
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 582566_431070366922187_238910379471521_1549157_1240273463_n7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 K2wjr
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 11:02 pm

Skumpyk86 a scris:

pana in momentul acesta nu i-a zis adevarul..ea nici nu stie de ce s-au casatorit..
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 582566_431070366922187_238910379471521_1549157_1240273463_n7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 K2wjr

pffff sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 11:04 pm

dar nici Arnav nu ia zis k ia vazut pe ea si Shyam??
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:04 pm

Ce frumoasă a fost scena dintre Khushi și mama ei. Ce inimă largă are Khushi. Oare Arnav îi va spune că a auzit ce i-a spus mamei? O va întreba de ce a mințit? Abia aștept să văd cum se va comporta Arnav cu ea. Sper că s-a schimbat ceva în sufletul lui.
Nici o idee despre mangalsutra. N-a avut nici o relevanță în film. Când s-a trezit dimineață, o avea la gât.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 01 Mai 2012, 11:06 pm

Narci te pup fata draga si-ti multumesc pt traducere.....Ne-a lasat paf comportamentul lui Arnav... aici inima si-a spus cuvantul, creierul a actionat.....atat cat s-a putut.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 11:07 pm

AdrianaMatza a scris:

pffff sad
da..referitor la relatia Khushi Shyam..ea a fost logodita cu el dar nestiind ca e casatorit cand afla se desparte de el..dar el nu renunta...si face probleme .
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 11:08 pm

AdrianaMatza a scris:dar nici Arnav nu ia zis k ia vazut pe ea si Shyam??

nu inca ..fata care lucreaza acolo a zis ca s-a filmat un promo in care Arnav ii spune ca stie de relatia ei cu Shyam..dar acel promo a fost amanat pentru 8 mai incolo...



Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 01 Mai 2012, 11:09 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 01 Mai 2012, 11:08 pm

narcisa a scris:Ce frumoasă a fost scena dintre Khushi și mama ei. Ce inimă largă are Khushi. Oare Arnav îi va spune că a auzit ce i-a spus mamei? O va întreba de ce a mințit? Abia aștept să văd cum se va comporta Arnav cu ea. Sper că s-a schimbat ceva în sufletul lui.
Nici o idee despre mangalsutra. N-a avut nici o relevanță în film. Când s-a trezit dimineață, o avea la gât.

da asa este ...si noi ne dadeam de ceasul mortii in comentarii..... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 11:09 pm

Skumpyk86 a scris:
da..referitor la relatia Khushi Shyam..ea a fost logodita cu el dar nestiind ca e casatorit cand afla se desparte de el..dar el nu renunta...si face probleme .

aia stiu k intai tacsu a aflat ....si porma a aflat si ea
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:09 pm

tiberici a scris:Narci te pup fata draga si-ti multumesc pt traducere.....Ne-a lasat paf comportamentul lui Arnav... aici inima si-a spus cuvantul, creierul a actionat.....atat cat s-a putut.....
Ți-a plăcut ce frumos a vorbit Khushi? Dacă Arnav nu pricepe nimic nici acum e un mare nătăfleț.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum