Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 10:19 am

AdrianaMatza a scris:

vin si eu cu tn Smile sa le aratam cum lucreaza romanii Smile nb Skumpika kiss

Smile da da...Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 03 Mai 2012, 11:20 am

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pizapcom13360327855001
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 03 Mai 2012, 1:56 pm

Buna fetelor! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:04 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor! cafea


Buna..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:08 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar ba pe ea ba dublura ei Smile


Buna.
Cea aproape de el e lui Sanaya iar cea de la mijlocul patului e dublurei lui Sanaya. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:14 pm

iulianagl a scris:


Buna.
Cea aproape de el e lui Sanaya iar cea de la mijlocul patului e dublurei lui Sanaya. Smile Smile


la cat e patul de mic nu mai conteaza...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:15 pm

Skumpyk86 a scris:


la cat e patul de mic nu mai conteaza...

Eu stiu ca Sanaya are maini lungi cu unghii frumoase dar ca mai conteaza nu? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:15 pm

A aparut Yuvi iar in DMG. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 131747
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:19 pm

iulianagl a scris:

Eu stiu ca Sanaya are maini lungi cu unghii frumoase dar ca mai conteaza nu? Smile Smile
amandoua "minile" erau frumoase...dar cea cu unghii lungi era a dubluri si cealanta a lu Sanaya...
Uite se vede destul de bine mana ei..
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 7KK0B


dar nu mai conteaza acum,eu m-am obisnuit deja...dar chestia e ca scena isi pierde din "efectul" ei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:20 pm

am o intrebare ..lucreaza cineva de aici cu "microsoft word"?incerc sa fac ceva la el si nu imi iese.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 2:25 pm

Skumpyk86 a scris:am o intrebare ..lucreaza cineva de aici cu "microsoft word"?incerc sa fac ceva la el si nu imi iese.....
ce vrei sa stii
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:28 pm

Skumpyk86 a scris:am o intrebare ..lucreaza cineva de aici cu "microsoft word"?incerc sa fac ceva la el si nu imi iese.....

In asa ceva nu pot sa te ajut iubita.Sorry!!Poate altcineva care stiu cum sta treaba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:29 pm

petronela a scris: ce vrei sa stii

am o problema..am un text scris cu diacritice (ăâîşţ) si as vrea sa le modific fara sa stau eu iar sa scriu textul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:32 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:32 pm

iulianagl a scris:

In asa ceva nu pot sa te ajut iubita.Sorry!!Poate altcineva care stiu cum sta treaba.


Nici o problema..nici eu nu lucrez prea mult in word...acum da ceva mai mult ca fac lucrarea in word dar am text scris cu diacritice (ăâîşţ) si programul de subtitare nu le recunoaste face numai liniute si nu vreau sa mai stau eu sa scriu din nou ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 2:35 pm

Skumpyk86 a scris:

am o problema..am un text scris cu diacritice (ăâîşţ) si as vrea sa le modific fara sa stau eu iar sa scriu textul...
Autocorect (Free):
http://www.softset.ro/autocorect.html
Are o opţiune care scoate automat diacriticele.
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 2:37 pm

petronela a scris:
Autocorect (Free):
http://www.softset.ro/autocorect.html
Are o opţiune care scoate automat diacriticele.


Multumesc!Multumesc!Multumesc!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 2:46 pm

Mama ce camasa are Armaan pe el exact ca si culoarea mea de pe unghiile de la picioare. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 3:02 pm

Cred ca stiu care ar fi surpriza lui Chote pt. Khushi, ii reda libertatea si atunci ea il intreaba de ce s-a casatorit cu ea si el nu-i raspunde si ea se tine de capul lui pana cand il scoate din sarite si atunci i-o tranteste ca stie totul despre ea si Shy. Smile Smile Hai ca mai am putin si ajung la spitalul 9. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 3:06 pm

iulianagl a scris:Cred ca stiu care ar fi surpriza lui Chote pt. Khushi, ii reda libertatea si atunci ea il intreaba de ce s-a casatorit cu ea si el nu-i raspunde si ea se tine de capul lui pana cand il scoate din sarite si atunci i-o tranteste ca stie totul despre ea si Shy. Smile Smile Hai ca mai am putin si ajung la spitalul 9. Smile
Eu zic sa te potolesti...n-ai zis tu ca te-ai detasat .. Smile pe mine a inceput sa ma distreze si sa ma relaxeze...mie imi plac serialele politiste ..gen Crimele din Midsomer...asa ca ... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 3:10 pm

petronela a scris:
Eu zic sa te potolesti...n-ai zis tu ca te-ai detasat .. Smile pe mine a inceput sa ma distreze si sa ma relaxeze...mie imi plac serialele politiste ..gen Crimele din Midsomer...asa ca ... Smile Smile Smile


Cum sa ma potolesc, zii si tu, cand asta nu-mi mai iese din cap? 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 119733090
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 3:13 pm

iulianagl a scris:Cred ca stiu care ar fi surpriza lui Chote pt. Khushi, ii reda libertatea si atunci ea il intreaba de ce s-a casatorit cu ea si el nu-i raspunde si ea se tine de capul lui pana cand il scoate din sarite si atunci i-o tranteste ca stie totul despre ea si Shy. Smile Smile Hai ca mai am putin si ajung la spitalul 9. Smile

sau poate viseaza...mai ales chestia cu florile si cand ii spune ca are o surpriza inchide ochii si la deschidere ii arata aceea foarfeca..si ea zice ca vrea sa o omoare...Smile ..exact cum spune petro a inceput sa ma distreze si pe mine..pacat de serial...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 3:21 pm

Skumpyk86 a scris:

sau poate viseaza...mai ales chestia cu florile si cand ii spune ca are o surpriza inchide ochii si la deschidere ii arata aceea foarfeca..si ea zice ca vrea sa o omoare...Smile ..exact cum spune petro a inceput sa ma distreze si pe mine..pacat de serial...

Eu nu as crede ca-i vis.Mai cred ca episodul de aseara ne-a dat ceva subtil de inteles cred ca Khushi incepe sa-si piarda increderea in Arnav din cauza faptului ca la auzit vorbind cu Lavany si ca ia intrat ei in cap ca o s-o omoare stiti cum e ca o pregatire ne pregateste de ceva dupa ce o sa afle Khushi de ce s-a casatorit cu ea Arnav o sa vedeti ca o sa avem o Khushi diferita numai uitati-va la expresia ei dupa ce-i spune Arnav, o sa fie o Khushi lipsita de viata si tradata spun asta ca decand ma chiosbelesc la promo.Deja increderea in el si-a pierdut-o si de iubit nu cred ca o sa-l mai iubeasca asa ca pana acum ceva se rupe din Khushi o sa vedem asta sigur cel putin eu asa banuiesc dupa ce am vazut promo.Si chestia cu o tinea de mana cand spune ea ca o tine ca-i este teama sa nu fuga tot ca ar vrea s-o omoare.Sunt NEBUNA ca nebunul lui Akash. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 3:31 pm

Gata fetelor ne auzim mai tarziu am sedinta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 3:33 pm

iulianagl a scris:

Eu nu as crede ca-i vis.Mai cred ca episodul de aseara ne-a dat ceva subtil de inteles cred ca Khushi incepe sa-si piarda increderea in Arnav din cauza faptului ca la auzit vorbind cu Lavany si ca ia intrat ei in cap ca o s-o omoare stiti cum e ca o pregatire ne pregateste de ceva dupa ce o sa afle Khushi de ce s-a casatorit cu ea Arnav o sa vedeti ca o sa avem o Khushi diferita numai uitati-va la expresia ei dupa ce-i spune Arnav, o sa fie o Khushi lipsita de viata si tradata spun asta ca decand ma chiosbelesc la promo.Deja increderea in el si-a pierdut-o si de iubit nu cred ca o sa-l mai iubeasca asa ca pana acum ceva se rupe din Khushi o sa vedem asta sigur cel putin eu asa banuiesc dupa ce am vazut promo.Si chestia cu o tinea de mana cand spune ea ca o tine ca-i este teama sa nu fuga tot ca ar vrea s-o omoare.Sunt NEBUNA ca nebunul lui Akash. Smile Smile

deasta spun si eu ca astept acel promo pentru o schimabare a lu Khushi si un pas inainte in poveste...nu numai joaca asta si ceva serios...referitor la ep de multe ori a dat ceva de inteles si a iesit altceva..cum am mai spus ma astept la orice si nici nu ma mai complic sa imi fac idei ca a zis asa si s-ar putea sa fie asa..nu se merita am alte trebuiri de facut decat sa ma complic cu scenari...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum