Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 4:53 pm

Fetelor tot la scenarii ati ramas ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:54 pm

Skumpyk86 a scris:

nu spune sursa doar ca a auzit de la cineva...Zee News e aceea dar nu a mai dat nimic..daca multi ii luau info ce dadea si duce pe facebook si le posta chiar si pe pagina lui LM directorul de acolo iti dai seama..fata a renuntat...

Da asa e.Dar nu inteleg de ce numai e star plus on line?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:56 pm

iulianagl a scris:

Da asa e.Dar nu inteleg de ce numai e star plus on line?
Si cealanta care mai spune acum spune clar sa nu se copie ce spune ea pe nici un site ca daca gaseste renunta (eu de aceea si aduc uneori trad in roamna un rand asa un asa ca sunt mai greu de gasit) dar am vazut ca nu tin cont multi ..aseara ii citeam acel e mesaj care a zis ea ca Lavanya nu se mai intoarce pe youtube la comentari..asa ca ..cred ca nu mai zice nici ea..prea mult..

Star plus nu mai merge pe nici un link...eu am fost ziele acestea acasa dar nu am incercat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:57 pm

petronela a scris:Fetelor tot la scenarii ati ramas ???

eu nu mai fac nici un scenariu..vom vedea ce va fii.Mai bine ma bucur de ep asa cum e si gata....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 5:08 pm

iulianagl a scris:

Da asa e.Dar nu inteleg de ce numai e star plus on line?

inca ceva..la acela pus de mine unde povesteste scenariu..scrie la urma.."i dont noe if this is ture or not because my friend called from delhi and she was telling me this because she works on the set!" (scuze nu vazusem...ti-am zis ca nu ma complic sa le citesc ca nu are sens ..fiecare spune ce ii trece prin cap)...

dar uitandu-ma acum o fata i-a spus..

"honey in the story the show is happening in Delhi but in reality the show is shot in Mumbai! So how come ur frnd is working in Delhi when the show is shot in Mumbai? Beats me either u r making fool of us or ur frnd is making fool of u! I don't believe this spoiler at all! "

deci e posibil sa fie fals....habar nu am ...vom vedea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:10 pm

Skumpyk86 a scris:

inca ceva..la acela pus de mine unde povesteste scenariu..scrie la urma.."i dont noe if this is ture or not because my friend called from delhi and she was telling me this because she works on the set!" (scuze nu vazusem...ti-am zis ca nu ma complic sa le citesc ca nu are sens ..fiecare spune ce ii trece prin cap)...

dar uitandu-ma acum o fata i-a spus..

"honey in the story the show is happening in Delhi but in reality the show is shot in Mumbai! So how come ur frnd is working in Delhi when the show is shot in Mumbai? Beats me either u r making fool of us or ur frnd is making fool of u! I don't believe this spoiler at all! "

deci e posibil sa fie fals....habar nu am ...vom vedea...

Acum chiar ca numai inteleg nimic deci actiunea se petrece in Delhi si ei filmeaza in Mumbai ca acolo au set-urile?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 5:14 pm

Skumpyk86 a scris:

eu nu mai fac nici un scenariu..vom vedea ce va fii.Mai bine ma bucur de ep asa cum e si gata....
In sfarsit te-ai linistit..chiar ma bucur..asta inseamna ca ai reusit sa te detasezi putin si de film si de actori..si doar sa te uiti indiferent ce se intampla...si eu am reusit dupa ce m-au enervat si am zis ca renunt sa ama mai uit ..am trecut in extrema cealalta.a comediei..e mai bine nu-mi mai fac nervi.. ..
Daca iar vine nebunia cu drama sper sa ma mentin pe linia de plutire.. Smile Smile
Eu cred ca CV-ul lor au probleme ..psihice...sunt instabili emotional... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 5:16 pm

iulianagl a scris:

Acum chiar ca numai inteleg nimic deci actiunea se petrece in Delhi si ei filmeaza in Mumbai ca acolo au set-urile?
da..dar se stie de mult asta...pai daca ei au facut camera Manorma,Anjali si Arnav de ce nu ar da in film ca sunt in Delhi dar ei filmeaza in Mumbai(ies mai ieftin)..nu ma mira..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:16 pm

Skumpyk86 a scris:
da..dar se stie de mult asta...pai daca ei au facut camera Manorma,Anjali si Arnav de ce nu ar da in film ca sunt in Delhi dar ei filmeaza in Mumbai(ies mai ieftin)..nu ma mira..


Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 2:16 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 5:23 pm

petronela a scris:
In sfarsit te-ai linistit..chiar ma bucur..asta inseamna ca ai reusit sa te detasezi putin si de film si de actori..si doar sa te uiti indiferent ce se intampla...si eu am reusit dupa ce m-au enervat si am zis ca renunt sa ama mai uit ..am trecut in extrema cealalta.a comediei..e mai bine nu-mi mai fac nervi.. ..
Daca iar vine nebunia cu drama sper sa ma mentin pe linia de plutire.. Smile Smile
Eu cred ca CV-ul lor au probleme ..psihice...sunt instabili emotional... Smile Smile

Da si crede-ma ca este foarte bine...nu mai citesc scenari (decat de la fetele care stiu ca spun adevarul,care le aduc si aici pe forum) si atat,ma mai uit de info articole video dar incet incet scap si de asta...si in rest ma uit la ep (de sapt viitoare iar rar ca nu mai sunt acasa) ..ma uit la Alexa la Geet si Iss pyaar si am inceput sa ma uit si la CB2...e mult mai bine decat sa ma stresesz ce ar putea face etc...sau de ce a facut asa...azi cu sinuciderea mi-au dat lovitura finala Smile ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:33 pm

Ce imaginatie are Khuhsi? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:35 pm

Cred ca si sinuciderea ei e tot o inchipuire de a ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:42 pm

Ati observat ca Khushi numai poarta acel sal la gat cand doarme?Deci? cupidon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 04 Mai 2012, 5:43 pm

buna feteleeee....am avut ceva de recuperat azi....ati fost foarte active...a aparut episodu de azi??? 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:44 pm

Cred ca acum se duce sa se sinucida. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:47 pm

Isi face si ea testamentul lasa fiecarui cate ceva din lucrurile ei. Smile Smile Iar lui Chote cred ca-i lasa o steluta de deasupra patului si totul a scris in carnetelul ei cum si care ia si ce ia. Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 04 Mai 2012, 5:59 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:49 pm

Mai dar ce m-a facut sa rad cand visa ca o sufoca cineva cu perna.Ce bine joaca nebuna. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 04 Mai 2012, 5:50 pm

fetelorrra a aparut episoduuu de azi sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 5:51 pm

AdrianaMatza a scris:fetelorrra a aparut episoduuu de azi sad

acum e live...eu ma uit dupa mai tarzior...fara sub...iar cu sub in engleza apre mai tarziu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 04 Mai 2012, 5:55 pm

aham.....ma uit si eu kand o aparea si sub:)
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 5:57 pm

A sunat-o pe Payal sa-i spuna daca are fata sa-i puna numele Pary iar daca-i baiat sa-i puna Kumar sau cam asa ceva si-i mai spune c-o iubeste. Smile Nimeni nu vrea s-o ia in serios, doar Arnav o intreaba daca e bine.Si in promo e deja pe cladire si se plange ca-i prea mult soare cred si incearca sa sara dar inainte de asta vorbeste de una singura probabil ca-si spune ca nu are curaj si apoi ridica un picior in afara cladirii.Dar sunt curioasa cum afla Chote ca ea este sus si vrea sa se sinucida?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 5:57 pm

Fetelor eu in filmul asta nu mai stiu ce e real si ce viseaza nebunii..telefonul ala l-a scapat Payal sau nu ??? Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 6:00 pm

petronela a scris:Fetelor eu in filmul asta nu mai stiu ce e real si ce viseaza nebunii..telefonul ala l-a scapat Payal sau nu ??? Smile Smile

Smile
cum au zis uni ep sunt..."time pass" mai ales cel de azi....a ajuns sa nu mai intelegi nimic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 6:00 pm

petronela a scris:Fetelor eu in filmul asta nu mai stiu ce e real si ce viseaza nebunii..telefonul ala l-a scapat Payal sau nu ??? Smile Smile

Da la scapat dar cred ca Babli a facut sa se intample asta ca ai vazut ce suparat era Akash si ia spus sa fie un pic mai atenta ca n-ar strica.Cred ca si la Payal vine un nor negru. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 04 Mai 2012, 6:01 pm

iulianagl a scris:Mai dar ce m-a facut sa rad cand visa ca o sufoca cineva cu perna.Ce bine joaca nebuna. Smile
Sunt de acord cu tine. Chiar dacă scenariul e cel puțin ciudat Sanaya interpretează superb. Fără cuvinte. Chiar îmi vine să cred că a dat paranoia peste ea. Mă gândesc oare nu e totul doar teatru ca să-l facă pe Arnav să mărturisească? Parcă n-aș crede că a înnebunit atât de repede Khushi. Mai ales că era hotărâtă să afle secretul din spatele căsătoriei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum