Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 2:12 pm

Skumpyk86 a scris:
oricat l-ar chinui pe Arnav cred ca asta sa faca pers Khushi sa vrea sinucidere chiar si in gluma nu e tocmai o solutie...pers Khushi era altfel...in acest serial s-a intamplat de toate...la inceput frumoasa poveste...iar acum...
Acea poveste de iubire ...sa speram ca va renaste la fel ca pasarea Phoenix....
dar cand mai vede Arnav ca nebuna vrea sa se sinucida ...cred ca-si spune ..de ce m-am legat la cap daca nu ma durea ???? ce incredere mai au unul in celalalt cu toate povestile astea..???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:13 pm

iulianagl a scris:Poate asa Arnav recunoaste c-o iubeste. Smile

nu stiu..nu fac scenari...dar nu imi place pentru ca pers Khushi e un personaj de viata sa spun asa,vesela .nu se lasa,lupta pentru ideile ei (desi unele le-a uitat pe drum) etc...iar chestia cu sinucirerea nu cred ca ar fii trebuit sa fie la Khushi...poate Anjali cand afla de Shyam..dar la ea nu..dar ma astept la orice..asta e serialul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:17 pm

Lasa ca dupa asta o sa vedem o Khushi strong as a stone.Nici mie nu-mi straluceste ideea dar asta e au ei un punct de a ajunge la.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 04 Mai 2012, 2:17 pm

Fetelor o zi frumoasa.Plec la tara 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 318540105 .Sper sa am timp sa intru si diseara de acolo. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:20 pm

petronela a scris:
Acea poveste de iubire ...sa speram ca va renaste la fel ca pasarea Phoenix....
dar cand mai vede Arnav ca nebuna vrea sa se sinucida ...cred ca-si spune ..de ce m-am legat la cap daca nu ma durea ???? ce incredere mai au unul in celalalt cu toate povestile astea..???

din punctul meu de vedere se vede plecarea lui LM ca de atunci a inceput si mai mult comedia..nu vreau numai drama dar parca nici soluti cum sa omori sotia sau sinucideri...era mult mai placut cand era sotia iubitoare si ii schimba camasile etc....sper sa revina sa se concentreze pe poveste drama dar si iubirea..sa ii vedem si noi pe Khushi ca un cuplu normal macar 2 zile.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:21 pm

Admin_dea05 a scris:Fetelor o zi frumoasa.Plec la tara 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 318540105 .Sper sa am timp sa intru si diseara de acolo. kiss

ce avatar frumos kiss ok..o zi frumoasa si tie.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 2:22 pm

Skumpyk86 a scris:

din punctul meu de vedere se vede plecarea lui LM ca de atunci a inceput si mai mult comedia..nu vreau numai drama dar parca nici soluti cum sa omori sotia sau sinucideri...era mult mai placut cand era sotia iubitoare si ii schimba camasile etc....sper sa revina sa se concentreze pe poveste drama dar si iubirea..sa ii vedem si noi pe Khushi ca un cuplu normal macar 2 zile.
Dupa toate povestile astea dintre ei doi crezi ca mai sunt un cuplu normal??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:23 pm

iulianagl a scris:Lasa ca dupa asta o sa vedem o Khushi strong as a stone.Nici mie nu-mi straluceste ideea dar asta e au ei un punct de a ajunge la.

credeam ca tie iti place si numai eu am luat-o razna...Sa speram ..ca imi place acea Khushi care nu se lasa in fata lui Arnav ii raspunde etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:24 pm

Admin_dea05 a scris:Fetelor o zi frumoasa.Plec la tara 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 318540105 .Sper sa am timp sa intru si diseara de acolo. kiss


Drum bun si have fun!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 2:25 pm

Admin_dea05 a scris:Fetelor o zi frumoasa.Plec la tara 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 318540105 .Sper sa am timp sa intru si diseara de acolo. kiss
O zi frumoasa si tie kiss !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:34 pm

petronela a scris:
Dupa toate povestile astea dintre ei doi crezi ca mai sunt un cuplu normal??? Smile

nu chiar normal Smile dar am speranta ca macar intre ei va fii un pic de liniste..ma refer la relatie nu la Khushi .e.a sa ramana mereu asa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 04 Mai 2012, 3:55 pm

Bună fetele. Khushi vrea să se sinucidă?! Scenariștii ăstia nu doar m-au uimit, m-au dat complet peste cap. Bua avea dreptate, mintea lui Khushi (mintea scenariștilor de fapt) numai Dumnezeu o poate înțelege. Eu una nu. Asta nu înseamnă că nu mă bucur în continuare de serial și că nu-l aștept cu aceeași nerăbdare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 3:58 pm

narcisa a scris:Bună fetele. Khushi vrea să se sinucidă?! Scenariștii ăstia nu doar m-au uimit, m-au dat complet peste cap. Bua avea dreptate, mintea lui Khushi (mintea scenariștilor de fapt) numai Dumnezeu o poate înțelege. Eu una nu. Asta nu înseamnă că nu mă bucur în continuare de serial și că nu-l aștept cu aceeași nerăbdare.

la fel si eu ...probabil asta va folosi ca Arnav sa ii spuna adevarul..dar putea sa o vaada cu Shyam si tot se infuria si spunea ceva dar asta au ales ei...
Nu imi place asta in caracterul ei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:24 pm

Eu cred ca dupa ce-i spune Arnav ea se cearta cu el si-i spune toata povestea despre Shyam iar el n-o s-o creada iar ea o sa fie chiar dezamagita ca Arnav la crezut pe Shyam si nu pe ea si cred ca ea pleaca de acasa iar astia mai tarziu o sa realizeze ca Khushi nu s-a intors si incepe s-o caute iar apoi o gaseste Chote cocotata acolo unde arata promo, eu asa banuiesc in mintea mea ca nu cred eu ca o minte ascutita ca a lui Khushi ar putea face asta doar daca numai are de ales.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:34 pm

iulianagl a scris:Eu cred ca dupa ce-i spune Arnav ea se cearta cu el si-i spune toata povestea despre Shyam iar el n-o s-o creada iar ea o sa fie chiar dezamagita ca Arnav la crezut pe Shyam si nu pe ea si cred ca ea pleaca de acasa iar astia mai tarziu o sa realizeze ca Khushi nu s-a intors si incepe s-o caute iar apoi o gaseste Chote cocotata acolo unde arata promo, eu asa banuiesc in mintea mea ca nu cred eu ca o minte ascutita ca a lui Khushi ar putea face asta doar daca numai are de ales.

acest scenariu era pe If...nu imi fac nici o parere..ca va fii vom vedea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:35 pm

Skumpyk86 a scris:

acest scenariu era pe If...nu imi fac nici o parere..ca va fii vom vedea...

Unde?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:36 pm

iulianagl a scris:

Unde?

sa vad daca il mai gasesc ...l-am citit dimi...spunea ca a aizit de la cine..dar nu mai cred nimic..nici chef de scenari nu am...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:37 pm

Skumpyk86 a scris:

sa vad daca il mai gasesc ...l-am citit dimi...spunea ca a aizit de la cine..dar nu mai cred nimic..nici chef de scenari nu am...

Nu stiu ca eu nu intru pe acolo ca mi se pare prea greu de inteles.Eu intru pe fb.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:38 pm

03 May 2012 at 5:56pm
this will happen when arnav tells khushi the reason he married her and say bad things about her..khushi will get really angry and arnav and tell him the whole story and also say that i cant beileve u believed shyam and not me how could u think i like shyam..when i like... and she stops there and leaves and later babuji wil ask where khushi is and arnav will then realise that khushi hasnt come home yet and he will go looking for her... Arnav will feel really angry, sad, and guilty for himself!!!...i dont noe if this is ture or not because my friend called from delhi and she was telling me this because she works on the set!

Sorry guys if this is wrong...but I HOPE NOT!!!
(credit arshi.101)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:40 pm

Skumpyk86 a scris:03 May 2012 at 5:56pm
this will happen when arnav tells khushi the reason he married her and say bad things about her..khushi will get really angry and arnav and tell him the whole story and also say that i cant beileve u believed shyam and not me how could u think i like shyam..when i like... and she stops there and leaves and later babuji wil ask where khushi is and arnav will then realise that khushi hasnt come home yet and he will go looking for her... Arnav will feel really angry, sad, and guilty for himself!!!...i dont noe if this is ture or not because my friend called from delhi and she was telling me this because she works on the set!

Sorry guys if this is wrong...but I HOPE NOT!!!
(credit arshi.101)


Aha!E posibil.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:43 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu ca eu nu intru pe acolo ca mi se pare prea greu de inteles.Eu intru pe fb.

le gasesti si pe facebok...ca sunt duse acolo de useri..mai gasesti si pe youtube,twitter pe la comentari...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:45 pm

Skumpyk86 a scris:

le gasesti si pe facebok...ca sunt duse acolo de useri..mai gasesti si pe youtube,twitter pe la comentari...

Pe fb n-am vazut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:45 pm

iulianagl a scris:


Aha!E posibil.
sunt multe scenari 99% nici nu ma complic sa le citesc....dar eu am citit pe acesta ca avea scris la titlu "TRUE!" ca vroiam sa vad sursa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 4:46 pm

Skumpyk86 a scris:
sunt multe scenari 99% nici nu ma complic sa le citesc....dar eu am citit pe acesta ca avea scris la titlu "TRUE!" ca vroiam sa vad sursa...

Si spune sursa?Cum o chema pe aia care spuneai ca a avut probleme?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 4:52 pm

iulianagl a scris:

Si spune sursa?Cum o chema pe aia care spuneai ca a avut probleme?

nu spune sursa doar ca a auzit de la cineva...Zee News e aceea dar nu a mai dat nimic..daca multi ii luau info ce dadea si duce pe facebook si le posta chiar si pe pagina lui LM directorul de acolo iti dai seama..fata a renuntat...
Si cealanta care mai spune acum spune clar sa nu se copie ce spune ea pe nici un site ca daca gaseste renunta (eu de aceea si aduc uneori trad in roamna un rand asa un asa ca sunt mai greu de gasit) dar am vazut ca nu tin cont multi ..aseara ii citeam acel e mesaj care a zis ea ca Lavanya nu se mai intoarce pe youtube la comentari..asa ca ..cred ca nu mai zice nici ea..prea mult..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 04 Mai 2012, 4:55 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum