Serialesitelenovelet
31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 38 din 44 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul

In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:00 pm

dubaisport a scris:

sunt sigura ca nu va rata momentul Ker si o va trece pragul pe Gulli ..ea si asa e usoara ,nici nu simte Ker
Ablu saracul ...dupa luna de miere si-a dat seama ca mai bine ramanea neinsurat . Nevasta i-a trebuit , nevasta are ... si uite ca-si suci mana de la atata pasiune dezlantuita . De aia dupa ce au ajuns acasa ...Ablu a comandat tablourile alea simbolice ( despre care tot aminteste Michi ) cu frunzele uscate si picate in vant ...sa-si dea seama si Abla ca doar odata pe an se intampa dezmatul . Smile Smile Smile
Sunt curioasa ce tablou agata Gullia deasupra patului ???? cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:03 pm

victorelalove a scris:

Sunt curioasa ce tablou agata Gullia deasupra patului ???? cupidon cupidon cupidon

Smile Smile Smile

rapirea din seray Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:04 pm

dubaisport a scris:
rapirea din seray Smile Smile
De ce ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:05 pm

victorelalove a scris:
De ce ? Smile Smile Smile

pai sa spere si Ker ca-i va dansa Gulli semi-dezbracata Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:09 pm

dubaisport a scris:

pai sa spere si Ker ca-i va dansa Gulli semi-dezbracata Smile
Pai dupa dans ...iar dans ? Smile
Frate ... sa mai fac si ei si alte miscari . Patul ala ... o sa faca acarieni .
Sa-l probeze mai repede .


Asta este tabloul , Dubai !!! kiss Smile cupidon

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 344awau
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:12 pm

victorelalove a scris:
Pai dupa dans ...iar dans ? Smile
Frate ... sa mai fac si ei si alte miscari . Patul ala ... o sa faca acarieni .
Sa-l probeze mai repede .


Asta este tabloul , Dubai !!! kiss Smile cupidon

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 344awau
Smile Smile Smile

Vic ..la tablou trebuie sa se uite dupa vreo saptamana de la nunta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:13 pm

dubaisport a scris:
Smile Smile Smile

Vic ..la tablou trebuie sa se uite dupa vreo saptamana de la nunta

Da. Pana atunci Gullia va vedea doar tavanul . Smile Smile Smile
Ala sa fie frumos zugravit .

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Qowxsg
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:16 pm

victorelalove a scris:

Da. Pana atunci Gullia va vedea doar tavanul . Smile Smile Smile
Ala sa fie frumos zugravit .


eu cred ca cel care va vedea mai mult tavanul va fi Ker , Gulli va prelua initiativa ...au stiut ei de ce si-au luat pat cu bare Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:22 pm

dubaisport a scris:

eu cred ca cel care va vedea mai mult tavanul va fi Ker , Gulli va prelua initiativa ...au stiut ei de ce si-au luat pat cu bare Smile

Gullia ?????????? Eu nu prea cred . Cel putin nu din prima noapte . Cred ca el va fi un delicat ... dar poate ca-i va spune Gullia ca vrea sa se miste mai rapid , mai rapid ... din ce in ce mai Smile ... cupidon cupidon cupidon

M-a pus naiba sa ma uit la vulcani in eruptie . Smile Si sunt niste imagini superbe . Are Gullia de unde sa-si aleaga tablou . kiss


31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 33xy7gk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:25 pm

victorelalove a scris:

Gullia ?????????? Eu nu prea cred . Cel putin nu din prima noapte . Cred ca el va fi un delicat ... dar poate ca-i va spune Gullia ca vrea sa se miste mai rapid , mai rapid ... din ce in ce mai Smile ... cupidon cupidon cupidon

M-a pus naiba sa ma uit la vulcani in eruptie . Smile Si sunt niste imagini superbe . Are Gullia de unde sa-si aleaga tablou . kiss



nu din prima seara......dar din a doua sigur Smile

eu astept sa vad cum este Kerim ca tata..tinand cont ca el nu a avut parte de asa ceva in copilarie,oare se va descurca in postura asta ?

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:35 pm

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/574643_429375043740416_244567358887853_1633216_1798536411_n.jpg[img][/img]
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:35 pm

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Img%5D
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 06 Mai 2012, 4:43 pm

dupa-amiaza placuta !
pe mai tarziu ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 4:54 pm

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? 74. BÖLÜM TÜYOLAR:

Fahrettin ve Kadir, düğünün sorunsuz gitmesi kimseye bir şey olmaması için ellerinden geleni yapıyorlar.
Fatmagül ve Kerim, olabileceklerden habersiz mutlulukla geçiyorlar bu özel günü...
Asu, ne olursa olsun Fatmagül ve Kerim’e yardımcı olmakta kararlı bunun için doğum sancıları başladığı halde yine de yardımcı olmaya çalışıyor herkese...
... Yaşaranlar’da durUm hiç iç açıcı değil... Reşat bu defa paçayı yırtabilecek mi acaba?
Deniz ve Emre daha da yakınlaşıyorlar.
Düğünün sonunda Fatmagül ve Kerim lavanta kokulu evlerine geliyorlar nihayet...
Bu gece uzun olacak orası zaten belli vuslata az kaldı sanki... Ama ya vuslattan sonrası...

Bisena
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:57 pm

O zi buna , Dubai ! kiss
Multumim , Michi !! kiss
Cred ca ne spune ceva nou Bisena .
Deniz si Asu se cupleaza ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 4:59 pm

dubaisport a scris:

nu din prima seara......dar din a doua sigur Smile

eu astept sa vad cum este Kerim ca tata..tinand cont ca el nu a avut parte de asa ceva in copilarie,oare se va descurca in postura asta ?

Da . Din a doua seara ...cum intra Kerim in casa , Gullia stie lectia . Smile
Si eu vreau sa-l vad tati . Va fi frumos . 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 5:13 pm

5/6/2012 BISENA TIPS

Fahrettin and Kadir doing everything to prevent any possibilities anything goes wrong or something happens to anyone during wedding
Fatmagul and Kerim without any knowledge of all these enjoying their special day.
Despite to everything including her labor pain Asu is trying to help everyone including Fg and Kerim
Yasaranlar site still in trouble Do we think Resat will get away again this time ?
Deniz and Emre becoming closer
In the end of to wedding Fg and Kerim will arrive their lavender scented house ..finally..
We know this night will be long ..there is very little time left for their marriage consummation… but, after their consummation?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 5:16 pm

michiper68 a scris:
We know this night will be long ..there is very little time left for their marriage consummation… but, after their consummation?
CE SE INTAMPLA DUPA CONSUMMATION ? Exclamation
Si daca noaptea este lunga ... de ce dupa ar fi cineva suparat ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 5:18 pm

victorelalove a scris:
CE SE INTAMPLA DUPA CONSUMMATION ? Exclamation
Si daca noaptea este lunga ... de ce dupa ar fi cineva suparat ? Smile

eu cred ca numai noi ne vom consuma....copiii ajung acasa si pana la pat va suna mukko sau asu sa le spuna ca a fost impuscat mustafa. probabil fatmagul va incepe sa planga si iar vor redeschide subiectul scrisorilor de sub pat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 5:19 pm

michiper68 a scris:

eu cred ca numai noi ne vom consuma....copiii ajung acasa si pana la pat va suna mukko sau asu sa le spuna ca a fost impuscat mustafa. probabil fatmagul va incepe sa planga si iar vor redeschide subiectul scrisorilor de sub pat.

Pai ne spune ca va fi consummation . Eu asa inteleg . Si daca iar plange Gullia ca a murit Mustafa . Kerim sa plece in BBO . 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 5:23 pm

dupa consumation pleaca kerim? dupa consumation e deja tarziu ca fatmagul sigur va fi gravida.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 5:25 pm

michiper68 a scris:dupa consumation pleaca kerim? dupa consumation e deja tarziu ca fatmagul sigur va fi gravida.
Dar sper sa nu ne minta si chiar este long night pentru consummation . Sa fie longgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg . 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 244732 cupidon
Cred ca filmeaza tanti Hilara 1 saptamana la long . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 5:27 pm

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 30vn9r8


31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2ugh05x


31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2d9rcxe
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 06 Mai 2012, 5:30 pm

michiper68 a scris:
In pozele astea par mai vioi . Sau i-a batut prea tare soarele in cap si efectul de fata morgana s-a instalat ? Smile Smile Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 06 Mai 2012, 5:30 pm

victorelalove a scris:
Dar sper sa nu ne minta si chiar este long night pentru consummation . Sa fie longgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg . 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 244732 cupidon
Cred ca filmeaza tanti Hilara 1 saptamana la long . Smile Smile Smile


nu cred. cred ca va fi long night pentru dans. nu vezi ca nu avem nici macar o replica? acolo ceva,.... gama si un arpegiu...o sa taca tot episodul?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 44 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum