Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 11 Mai 2012, 11:30 pm

petronela a scris:
Sa nu spui ca ai luat si tu ceva de ..somn... Smile
Sa ai o noapte linistita ! kiss

Va rog daca aveti subt. noi de la Alexa si sunteti bune si dragute le vreau si eu..... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 918686
Va rog pe voi pt ca nu vreau sa o tot sacai pe Alexa 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 242329
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 11 Mai 2012, 11:32 pm

petronela a scris:
Sa nu spui ca ai luat si tu ceva de ..somn... Smile
Sa ai o noapte linistita ! kiss

nu am luat nimik...am o durere ingrozitoare de cap...si nu am putut manca mai nimik azi sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 11 Mai 2012, 11:37 pm

AdrianaMatza a scris:

nu am luat nimik...am o durere ingrozitoare de cap...si nu am putut manca mai nimik azi sad

Ai postit iubita? Dar la templu ai fost? Smile
Iarta-ma tu bolnaviora si mie imi arde de gluma.... Crying or Very sad dar sunt sub influenta ep. de la Iss , eu acum le-am vazut..
Iarta-ma daca te-am suparat cu intrebarile mele...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 11 Mai 2012, 11:45 pm

Noapte bună Iulia, noapte bună și multă sănătate Adriana. Tibi îți predăm ștafeta dacă tot ai venit cu forțe proaspete. Dar nu te obosi prea tare mâine avem Iss ep maha și trebuie să-i facem față și lui Maan că începe să scoată cornițe.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 11 Mai 2012, 11:46 pm

narcisa a scris:Noapte bună Iulia, noapte bună și multă sănătate Adriana. Tibi îți predăm ștafeta dacă tot ai venit cu forțe proaspete. Dar nu te obosi prea tare mâine avem Iss ep maha și trebuie să-i facem față și lui Maan că începe să scoată cornițe.

Te pup Narci pe maine!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 11 Mai 2012, 11:49 pm

Miha am vazut ca ai pus noutatile...oare cum il va salva Khushi pe Arnav ..?? face vreo intelegere cu Shyam....?? poate o constrange ca-i da drumul daca il paraseste Khushi pe Arnav ? mi-ar placea asa un scenariu ..si sa umble Arnav dupa ea... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 12 Mai 2012, 12:04 am

Noapte bună fetele. Mâine avem episod. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 165638 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 165638
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:08 am

petronela a scris:Miha am vazut ca ai pus noutatile...oare cum il va salva Khushi pe Arnav ..?? face vreo intelegere cu Shyam....?? poate o constrange ca-i da drumul daca il paraseste Khushi pe Arnav ? mi-ar placea asa un scenariu ..si sa umble Arnav dupa ea... Smile

da dar nu as vrea sa faca o intelegere ca sa il paraseasca pe Arnav pentru el...ca e suficient la ce parere are despre ea asta iar mai trtebui sa il lase pentru Shyam...


da si eu as vrea sa umble dupa ea dar sa fie gelos pe altcineva nu pe Shyam...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 12:11 am

Skumpyk86 a scris:

da dar nu as vrea sa faca o intelegere ca sa il paraseasca pe Arnav pentru el...ca e suficient la ce parere are despre ea asta iar mai trtebui sa il lase pentru Shyam...


da si eu as vrea sa umble dupa ea dar sa fie gelos pe altcineva nu pe Shyam...
Nu pentru Shyam ..sa il paraseasca...pur si simplu sa-i lase pe amandoi sa se bata cap in cap... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:16 am

petronela a scris:
Nu pentru Shyam ..sa il paraseasca...pur si simplu sa-i lase pe amandoi sa se bata cap in cap... Smile


asa da..desi in momentul acesta cred ca daca l-ar parasi ar crede ca e pentru shyam..dar sa dispara din viata la amandoi si atunci sa ii vad...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 12:20 am

Skumpyk86 a scris:


asa da..desi in momentul acesta cred ca daca l-ar parasi ar crede ca e pentru shyam..dar sa dispara din viata la amandoi si atunci sa ii vad...
Eu sper ca odata cu aceasta rapire Arnav sa afle si adevarul..atunci nu ar avea de ce sa banuiasca ca il lasa pentru Shyam....dar mi-as dori sa dispara din viata la amandoi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:25 am

petronela a scris:
Eu sper ca odata cu aceasta rapire Arnav sa afle si adevarul..atunci nu ar avea de ce sa banuiasca ca il lasa pentru Shyam....dar mi-as dori sa dispara din viata la amandoi...

Si eu as vrea..prea sufera mult Khushi...am speranta ca poate cand se intoarce roata sa sufere si el..
Ar fii super daca iar spune chiar Shyam...si sa ii rada ii fata lui Arnav ca nu a crezut-o pe Khushi..cred ca atunci mi-ar fii drag de Shyam Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 12:31 am

Skumpyk86 a scris:

Si eu as vrea..prea sufera mult Khushi...am speranta ca poate cand se intoarce roata sa sufere si el..
Ar fii super daca iar spune chiar Shyam...si sa ii rada ii fata lui Arnav ca nu a crezut-o pe Khushi..cred ca atunci mi-ar fii drag de Shyam Smile
Cui nu i-ar fi drag Shyam atunci.. Smile
De ce am impresia ca doar Khushi va suferi..si Arnav nu...si mai cred ca tot Khushi va fi cea care il va ierta usor pe Arnav...si noi nu vom fi razbunate pentru toata tortura la care ne-a supus atatea luni de zile... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:39 am

petronela a scris:
Cui nu i-ar fi drag Shyam atunci.. Smile
De ce am impresia ca doar Khushi va suferi..si Arnav nu...si mai cred ca tot Khushi va fi cea care il va ierta usor pe Arnav...si noi nu vom fi razbunate pentru toata tortura la care ne-a supus atatea luni de zile... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 Smile

Sunt 100 % de acord cu ty!Khushi l-ar ierta mult mai repede.Poate l-ar face un pic sa sufere dar nu atat si cum a facut el...ar trebui sa ii faca ceva "mare" Arnav ca sa nu il ierte prea unsor...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:47 am

Petro dar ai vazut ce spune Barun..."I'm not quitting the show or television. I will be away for a little over than a month." sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 12:49 am

Skumpyk86 a scris:

Sunt 100 % de acord cu ty!Khushi l-ar ierta mult mai repede.Poate l-ar face un pic sa sufere dar nu atat si cum a facut el...ar trebui sa ii faca ceva "mare" Arnav ca sa nu il ierte prea unsor...
Nu stiu ce greseala mare ar face Arnav ca sa nu fie iertat de Khushi...pana luna viitoare cand apare Arnav..cine stie ce le mai trece prin cap la CV...oricum nu ma prea tenteaza sa ma uit..imi ajung comentariile voastre...vom vedea ce surprize ne rezerva viitorul..scenariu...pana atunci fetele se delecteaza cu Shyam.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 12:52 am

Skumpyk86 a scris:Petro dar ai vazut ce spune Barun..."I'm not quitting the show or television. I will be away for a little over than a month." sad
Deci va lipsi destul...ce umplutura mai fac in lipsa lui ?
Poate o si cupleaza pe Khushi cu ..careva...daca lipseste atat Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:53 am

petronela a scris:
Nu stiu ce greseala mare ar face Arnav ca sa nu fie iertat de Khushi...pana luna viitoare cand apare Arnav..cine stie ce le mai trece prin cap la CV...oricum nu ma prea tenteaza sa ma uit..imi ajung comentariile voastre...vom vedea ce surprize ne rezerva viitorul..scenariu...pana atunci fetele se delecteaza cu Shyam.. Smile

cei de la iss pyaar mereu au o surprinza ..sa vedem ce ne pregatesc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 12:54 am

petronela a scris:
Deci va lipsi destul...ce umplutura mai fac in lipsa lui ?
Poate o si cupleaza pe Khushi cu ..careva...daca lipseste atat Smile

din ce stiu el avea nevoie de 40 de zile dar iau dat doar 11 zile si probabil apoi va aparea mai rar...sper ca acea luna sa nu fie doar "rapit"... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 1:00 am

Skumpyk86 a scris:

din ce stiu el avea nevoie de 40 de zile dar iau dat doar 11 zile si probabil apoi va aparea mai rar...sper ca acea luna sa nu fie doar "rapit"... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754
Rapit..nerapit...il vom vedea mai rar...asta e..am vazut ca a comentat ca nu crede ca asta va afecta in vreun fel audienta si spera ca fanii vor ramane fideli...eu cred ca nu va mai fi la fel de vizionat in lipsa actorului din rolul principal...vom vedea..
Eu merg la nani, te pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 1:02 am

petronela a scris:
Rapit..nerapit...il vom vedea mai rar...asta e..am vazut ca a comentat ca nu crede ca asta va afecta in vreun fel audienta si spera ca fanii vor ramane fideli...eu cred ca nu va mai fi la fel de vizionat in lipsa actorului din rolul principal...vom vedea..
Eu merg la nani, te pupic de noapte buna ! kiss


eu cre dca va afecta..e un personaj principal..daca ar lipsi shyam sigur ar creste..Ies si eu nb! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 8:20 am

Buna dimineata ssi nu prea.
Frate ce am patit dar nu-mi mai trebuie in viata mea.Auzi cica te trezesti fresh, fresh pe naiba ca m-am trezit cu o mahmureala de nu stiam nici unde ma aflu cand sa faca cafeaua am pus in filtru in locul apei cafeaua si in invers si vedeam ca curge apa chioara alta munca in plus.Pfiii si nici acum nu-s treaza bine.Voi?Dar parca era vorba numai de 11 zile cand s-a transformat intr-o luna?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 8:24 am

Ma enerveaza ca face atata valva cu filmul lui gata tata s-a aflat il face sanatate a dat destule explicatii sa apara filmul si apoi mai vedem.Eu cred ca l-au ales astia ca a avut un rating bun de la serial ca daca nu era Iss nu pupa el asa curand bolly.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 8:27 am


Si nicimacar nu-mi place actrita are gurita de ratusca.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 6:52 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 9:17 am

iulianagl a scris:Buna dimineata ssi nu prea.
Frate ce am patit dar nu-mi mai trebuie in viata mea.Auzi cica te trezesti fresh, fresh pe naiba ca m-am trezit cu o mahmureala de nu stiam nici unde ma aflu cand sa faca cafeaua am pus in filtru in locul apei cafeaua si in invers si vedeam ca curge apa chioara alta munca in plus.Pfiii si nici acum nu-s treaza bine.Voi?Dar parca era vorba numai de 11 zile cand s-a transformat intr-o luna?
Neata !
Sincer nu am luat niciodata un somnifer..deci nu stiu ce efect are..dar daca zici ca te-ai trezit cu mahmureala..ca si cum ai tras o bauta ?? stupid sper sa nu trebuiasca sa iau vreodata asa ceva... Smile si eu care credeam ca vei fi fresh astazi.. stupid
Barun a spus ca lipseste ceva mai mult...sau il vedem mai rar..??? stupid n-am inteles prea bine ..ne-a ametit si pe noi ca si pe Khushi.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum