Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:22 pm

petronela a scris:Deci sa inteleg ca toata rapirea asta nu are nici un rost..Arnav nu afla adevarul ??? 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754
E doar pentru plecarea lui la filmari...dar in serial totul sta pe loc...???
Si cand afla adevarul ..la episodul 500... Smile

sau la 1000? Smile
Nu se stie nimic ofical...doar ca il rapeste pe Arnav..in rest ca ii spune ceva sau nu,nu se stie..Eu ma astept la orice!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:24 pm

Skumpyk86 a scris:

sau la 1000? Smile
Nu se stie nimic ofical...doar ca il rapeste pe Arnav..in rest ca ii spune ceva sau nu,nu se stie..Eu ma astept la orice!
Poate il loveste cu ceva la cap si devine amnezic..isi pierde memoria ..pentru vreo 4 luni in urma... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:26 pm

Cand o sa afle adevarul cred ca nici nu ne mai bucuram...cine stie ce se mai intampla pana atunci.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:26 pm

petronela a scris:
Poate il loveste cu ceva la cap si devine amnezic..isi pierde memoria ..pentru vreo 4 luni in urma... Smile

daca mai devine si amnezic clar trecem de 1000... Smile
devine amnezic poate isi aduce aminte la fel ca Maan numai certurile de la inceput...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:27 pm

petronela a scris:Cand o sa afle adevarul cred ca nici nu ne mai bucuram...cine stie ce se mai intampla pana atunci.. Smile

exact..eu eram inebunita dupa serial..si acum scade interesul treptat...pentru mine!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:28 pm

Skumpyk86 a scris:

daca mai devine si amnezic clar trecem de 1000... Smile
devine amnezic poate isi aduce aminte la fel ca Maan numai certurile de la inceput...
Au fost frumoase acele episoade ..eu nu ma supar daca revin la inceputul relatiei... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:30 pm

Skumpyk86 a scris:

Tu ai spus ca nu iti pasa eu am zis ca imi pasa imi placea tipul..imi place cuplu Sanaya Barun...chiar daca e insurat ..dar cum am mai spus fiecare cu sentimentele lui!


Nu-mi pasa de el ce face in particular cu nevasta-sa dee mana dar sa nu crezi ca nu-mi place cuplu Sanya Barun ba imi place foarte mult.Viata privata e a lui viata cu Sanya e a noastra asa ca vorba ta fiecare cu sentimentele lui.Si sa nu crezi ca ma intereseaza ce face Sanya cu Mohit in particular nici macar atat e viata lor sa si-o tina tata dupa cum vor ei dar ce ma enerveaza cel mai mult pe mine este ca ii tot arata ca se tin de mana ca se pupa ca se etc si daca fac asta ce trebuie sa vada toata lumea si eu sa fac Wowww s-a sarutat Sanya cu Mohit sau Barun cu bufnita lui la naiba cu ei daca se saruta sau se tinea de mana Sanya cu Barun atunci eu as fi spus Wouuu sunt in al noulea cer si m-as bucura foarte mult de aceea cand vad clipuri din viata lor particulara chiar nu ma intereseaza.Imi pare rau dar asa simt eu.Mai ales ca nu-mi place de nici unul dintre consoartele lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:30 pm

petronela a scris:
Au fost frumoase acele episoade ..eu nu ma supar daca revin la inceputul relatiei... Smile

a fost frumoase dar evoluase povestea lor..si in caz ca ar reveni tot Khushi ar suferi ..ca il iubeste stie de Shyam etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:31 pm

petronela a scris:
Poate il loveste cu ceva la cap si devine amnezic..isi pierde memoria ..pentru vreo 4 luni in urma... Smile

Ce vorbesti tu acolo eu nu-mi doresc asta pentru ca ar deveni si mai al dracu decat este si plus de asta o sa tina o eternitate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:32 pm

petronela a scris:
Au fost frumoase acele episoade ..eu nu ma supar daca revin la inceputul relatiei... Smile

Tocmai la asta ma uitam acum.Daca revin din nou la ceea ce a fost ar fi super acum sa ne arate cum intr-adevar alearga el dupa ea fara ura si aroganta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:33 pm

Skumpyk86 a scris:

a fost frumoase dar evoluase povestea lor..si in caz ca ar reveni tot Khushi ar suferi ..ca il iubeste stie de Shyam etc...
Si acum nu tot Khushi sufera ??? Dar poate nu s-ar mai uita la ea cu ura..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:37 pm

Dar stiti ce frumos ar fi ca dupa ce afla Arnav adevarul sa-l inteleaga gresit Khushi asa cum a facut el cu ea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:39 pm

iulianagl a scris:


Nu-mi pasa de el ce face in particular cu nevasta-sa dee mana dar sa nu crezi ca nu-mi place cuplu Sanya Barun ba imi place foarte mult.Viata privata e a lui viata cu Sanya e a noastra asa ca vorba ta fiecare cu sentimentele lui.Si sa nu crezi ca ma intereseaza ce face Sanya cu Mohit in particular nici macar atat e viata lor sa si-o tina tata dupa cum vor ei dar ce ma enerveaza cel mai mult pe mine este ca ii tot arata ca se tin de mana ca se pupa ca se etc si daca fac asta ce trebuie sa vada toata lumea si eu sa fac Wowww s-a sarutat Sanya cu Mohit sau Barun cu bufnita lui la naiba cu ei daca se saruta sau se tinea de mana Sanya cu Barun atunci eu as fi spus Wouuu sunt in al noulea cer si m-as bucura foarte mult de aceea cand vad clipuri din viata lor particulara chiar nu ma intereseaza.Imi pare rau dar asa simt eu.Mai ales ca nu-mi place de nici unul dintre consoartele lor.

Am inteles..fiecare cu parerea lui ..eu ador cuplu Sanaya Barun dar nu inseamna ca nu respect viata personala a lor..cum am mai spus fiecare cu sentimentele lui..ii arata pentru ca oameni sunt curiosi...ce fac ce zic etc..chiar si in viata lor personala...eu am citit si vazut clipuri atat cu ei impreuna cat si cu parteneri si am inteles ca intre ei nu exista nimic,de aceea am si spus cand voi spuneati ca bea cafea din aceiasi cana etc ca mie nu mi se pare ceva interesant...nici acum nu cred ca exista ceva...dar asta nu inseamna ca nu am voie sa "visez" la un cuplu Sanaya Barun.Cum am mai spus fiecare cu sentimentele lui..si ma bucur de Arnav Khushi...desi in momentul acesta nici de acestea nu ma pot bucura ca si ei sunt certati...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:39 pm

iulianagl a scris:Dar stiti ce frumos ar fi ca dupa ce afla Arnav adevarul sa-l inteleaga gresit Khushi asa cum a facut el cu ea. Smile
Cred ca numai noi intelegem totul gresit... Smile aia inteleg ce vor...si ne ametesc pe noi de nu mai stim ce sa credem.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:41 pm

Skumpyk86 a scris:

Am inteles..fiecare cu parerea lui ..eu ador cuplu Sanaya Barun dar nu inseamna ca nu respect viata personala a lor..cum am mai spus fiecare cu sentimentele lui..ii arata pentru ca oameni sunt curiosi...ce fac ce zic etc..chiar si in viata lor personala...eu am citit si vazut clipuri atat cu ei impreuna cat si cu parteneri si am inteles ca intre ei nu exista nimic,de aceea am si spus cand voi spuneati ca bea cafea din aceiasi cana etc ca mie nu mi se pare ceva interesant...nici acum nu cred ca exista ceva...dar asta nu inseamna ca nu am voie sa "visez" la un cuplu Sanaya Barun.Cum am mai spus fiecare cu sentimentele lui..si ma bucur de Arnav Khushi...desi in momentul acesta nici de acestea nu ma pot bucura ca si ei sunt certati...

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 3:41 pm

petronela a scris:
Cred ca numai noi intelegem totul gresit... Smile aia inteleg ce vor...si ne ametesc pe noi de nu mai stim ce sa credem.. Smile


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:42 pm

petronela a scris:
Si acum nu tot Khushi sufera ??? Dar poate nu s-ar mai uita la ea cu ura..

ba da..dar am zis ca chiar daca ar reveni si ar fi amnezic tot khushi ar avea de suferit..si as vrea ca povestea sa evolueze un pic sa isi mai clarifice din probleme si poate aflarea adevarului...

da la chestia cu ura dar si inainte era dur cu ea..si plus ca acum daca el ar fii amnezic,ei iar fii teama ca in orice moment isi poate aduce aminte iar de Shyam...etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:47 pm

Skumpyk86 a scris:

ba da..dar am zis ca chiar daca ar reveni si ar fi amnezic tot khushi ar avea de suferit..si as vrea ca povestea sa evolueze un pic sa isi mai clarifice din probleme si poate aflarea adevarului...

da la chestia cu ura dar si inainte era dur cu ea..si plus ca acum daca el ar fii amnezic,ei iar fii teama ca in orice moment isi poate aduce aminte iar de Shyam...etc..
Daca devine amnezic..cand trec cele 6 luni Khushi pleaca si el ramane cu amnezia lui... Smile
Sunt rea nu ???
Nu stiu ce sa mai cred ..daca astia mai evolueaza in serialul asta..sau raman in situatia asta mult si bine... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 3:54 pm

petronela a scris:
Daca devine amnezic..cand trec cele 6 luni Khushi pleaca si el ramane cu amnezia lui... Smile
Sunt rea nu ???
Nu stiu ce sa mai cred ..daca astia mai evolueaza in serialul asta..sau raman in situatia asta mult si bine... Smile

asa da...sa treaca cele 6 luni...ambele le astept sa treaca cele 6luni sau sa afle adevarul..
Chiar daca are o parerea urata despre ea nu mi-ar pare rau(prea tare) daca nu ar afla adevarul si s-ar face 6 luni si ea sa plece...as fii curioasa ce ar face,ce le trece prin cap celor de la iss si as vrea sa vad lupta lui cu asa zisa ura si faptul ca o pierde numai e sotia lui...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 3:57 pm

Skumpyk86 a scris:

asa da...sa treaca cele 6 luni...ambele le astept sa treaca cele 6luni sau sa afle adevarul..
Chiar daca are o parerea urata despre ea nu mi-ar pare rau(prea tare) daca nu ar afla adevarul si s-ar face 6 luni si ea sa plece...as fii curioasa ce ar face,ce le trece prin cap celor de la iss si as vrea sa vad lupta lui cu asa zisa ura si faptul ca o pierde numai e sotia lui...
Ce ar face un om normal daca ar fi in situatia de acum a lui Arnav ?.???.



petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 4:00 pm

petronela a scris:
Ce ar face un om normal daca ar fi in situatia de acum a lui Arnav ?.???.

un om normal..hmmm totusi depinde de fiecare in parte..eu una nu as crede nici pe ea nici pe el.




Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 4:07 pm

Eu cred ca un cuplu daca ar fi in situatia in care sunt acum A si K..ori lamuresc problemele..asta daca doresc sa dea o sansa relatiei lor si mai cred ca pot avea incredere unul in celalalt..sau se despart ..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 12 Mai 2012, 4:11 pm

petronela a scris:Eu cred ca un cuplu daca ar fi in situatia in care sunt acum A si K..ori lamuresc problemele..asta daca doresc sa dea o sansa relatiei lor si mai cred ca pot avea incredere unul in celalalt..sau se despart ..

da dar cand s-au casatorit ea a fost fortata si el s-a casatorit sa salveze casnicia surori...cum spunea el ei nu formeaza un cuplu decat in ochiii celorlanti..ei au sentimente unul pentru altul dar nu recunosc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 12 Mai 2012, 4:12 pm

Fetelor ce film imi recomandati sa vad astazi..nu serial...ceva si dulce ..si amar..astazi mi-am propus sa vad ceva...si inca nu stiu ce.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mai 2012, 4:14 pm

petronela a scris:Eu cred ca un cuplu daca ar fi in situatia in care sunt acum A si K..ori lamuresc problemele..asta daca doresc sa dea o sansa relatiei lor si mai cred ca pot avea incredere unul in celalalt..sau se despart ..


Se despart ca sigur dupa ce o sa-l salveze ea, ea o sa plece pentru ca stie ca o uraste deja ai vazut ca si-a facut bagajelul.Numai ca el nu cred ca o s-o lase sa plece dupa cele 6 luni ca s-a vazut clar cana a facut galagie ca a schimbat camera cum era inainte de a veni ea la el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum