Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 10:03 pm

Cica o legatura de ura. Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 10:14 pm

Khushi bitwa, tu simti ceva pentru el chiar daca te uraste atat de mult si poate chiar esti bleguta sa crezi ca nu o sa te iubeasca Chote.Dar ce m-a enerveaza este faptul ca-i spune Shyam sa nu-i provoace dragostea pentru ea ca o sa piarda.What the heck is this, now?Mama asta se bazeaza pe ceva puternic de crede asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 10:50 pm

Noapte buna dragelor.Eu ies ca nu ma simt bine deloc.Adi have fun acasa. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 17 Mai 2012, 11:00 pm

Noapte buna Iuliana!Noapte buna dragalaselor! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 60255470_6072249_14619516
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 17 Mai 2012, 11:36 pm

iulianagl a scris:Noapte buna dragelor.Eu ies ca nu ma simt bine deloc.Adi have fun acasa. kiss

nb si msik frumos cu siguranta am sa ma distrez :X:X:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 11:28 am

kiss Buna...
Se zvoneste ca Daljeet (Anjali) va parasi serialul..mie imi placea de ea...sper sa nu fie adevrat ca nu imi plac inlocuirile cu alti actori..Ea nu a confirmat nici negat..momentan a spus ca nu comenteaza...

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Q9RBW
de pe facebook
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 12:21 pm

Barun busy with movie..
Sanaya in JDJ..
Daljeet another show..
LM in other show
NK in other show

sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 18 Mai 2012, 12:26 pm

Buna fetelor!
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t498p120-poze#229650

Ar fi pacat sa paraseasca serialul .E o frumusica si imi place tare mult de ea dar se pare ca in filmele indiene e ceva normal sa nu-ti duci rolul pana la sfarsit.Si in geet am suspinat dupa Abhinav Shukla 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3402550389 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4154806035 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3997254987 sad ..Ca veni vorba de el, fetelor nu vi se pare ca vocea din promo de la Madhubala e a lui?E atat de sexi!!! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4116130935
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 18 Mai 2012, 12:27 pm

Skumpyk86 a scris:Barun busy with movie..
Sanaya in JDJ..
Daljeet another show..
LM in other show
NK in other show

sad
Si noi cu cine ramanem in serial,cu capra ? 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 12:40 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t498p120-poze#229650

Ar fi pacat sa paraseasca serialul .E o frumusica si imi place tare mult de ea dar se pare ca in filmele indiene e ceva normal sa nu-ti duci rolul pana la sfarsit.Si in geet am suspinat dupa Abhinav Shukla 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3402550389 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4154806035 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3997254987 sad ..Ca veni vorba de el, fetelor nu vi se pare ca vocea din promo de la Madhubala e a lui?E atat de sexi!!! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4116130935

Si mie mi-ar pare rau sa plece...poate se razgandeste....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 12:40 pm

Admin_dea05 a scris:Si noi cu cine ramanem in serial,cu capra ? 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330

daca nu o schimba si pe ea... Smile
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 532831_443490775680146_238910379471521_1580114_1879065236_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 4:39 pm

Info!!!
Anjali ( Dalijeet) nu renunta la serial!
Ieri si azi Arnav a venit pentru filmari..

Un nou promo filmat azi!!!!

Arnav called Khushi nd said Khushi i wantd to say u sumthng nd Khushi is sayng to Arnav dat whr r u nw? Nd whn u r cuming back? Bt Arnav said leave that nd listen to me I LOVE U KHUSHI nd Arnav hanged d call..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 4:54 pm

Skumpyk86 a scris:Info!!!
Anjali ( Dalijeet) nu renunta la serial!
Ieri si azi Arnav a venit pentru filmari..

Un nou promo filmat azi!!!!

Arnav called Khushi nd said Khushi i wantd to say u sumthng nd Khushi is sayng to Arnav dat whr r u nw? Nd whn u r cuming back? Bt Arnav said leave that nd listen to me I LOVE U KHUSHI nd Arnav hanged d call..


Buna ziua!
Ar fi pacat sa plece Dalijeet mie chiar imi place de ea.
Iar ca Chote ii spune ca o iubeste...o fi oare adevarat sau e doar un vis de al ei?Poate intr-adevar isi doreste ea sa auda asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 4:56 pm

iulianagl a scris:

Buna ziua!
Ar fi pacat sa plece Dalijeet mie chiar imi place de ea.
Iar ca Chote ii spune ca o iubeste...o fi oare adevarat sau e doar un vis de al ei?Poate intr-adevar isi doreste ea sa auda asta.

Buna..
Si eu tot la un vis ma gandesc..vom vedea...
Referitor la Dalijeet se pare ca nu pleaca dar cred ca au existat discuti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:00 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna..
Si eu tot la un vis ma gandesc..vom vedea...
Referitor la Dalijeet se pare ca nu pleaca dar cred ca au existat discuti...

Oare asa sa fie sa fi obtinut un rol mai bun?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:04 pm

Miha ai vazut ca filmul lui Karan Grover n-are cumparatori si se pare ca nu-si mai face debutul lui la bolly.Exact asa cum a spus Barun ca de ce s-o termine cu micile ecrane ca daca nu are succes sau chiar nu se lanseaza atunci chiar ca e greu sa mai intri inapoi pe val.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:05 pm

iulianagl a scris:

Oare asa sa fie sa fi obtinut un rol mai bun?

Am inteles ca "o sursa" a spus ca ea ar fii spus ca rolul Anjali nu ii permite prea multe,sa dovedeasca ca poate mai mul si ca ar fii primit un alt rol unde se putea dezvolta ea ca actrita dar ca casa de productie care face iss pyaar a facut tot posibilul ca ea sa nu plece..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:07 pm

Skumpyk86 a scris:

Am inteles ca "o sursa" a spus ca ea ar fii spus ca rolul Anjali nu ii permite prea multe,sa dovedeasca ca poate mai mul si ca ar fii primit un alt rol unde se putea dezvolta ea ca actrita dar ca casa de productie care face iss pyaar a facut tot posibilul ca ea sa nu plece..



Pai nu se cam grabeste?Inca nu ia venit randul sa ne arate cam ce poate.Ce zici?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:08 pm

iulianagl a scris:Miha ai vazut ca filmul lui Karan Grover n-are cumparatori si se pare ca nu-si mai face debutul lui la bolly.Exact asa cum a spus Barun ca de ce s-o termine cu micile ecrane ca daca nu are succes sau chiar nu se lanseaza atunci chiar ca e greu sa mai intri inapoi pe val.

Nu stiam de Karan...am vazut pe port titlu dar nu am citit articolul de ce este vorba..
Si Barun trebuia sa stea in serial...sunt de acord ca vrea sa "evolueze" dar nu cu doua roluri de odata...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:11 pm

iulianagl a scris:


Pai nu se cam grabeste?Inca nu ia venit randul sa ne arate cam ce poate.Ce zici?

Mie mi-ar pare rau sa plece..nici nu imi plac schimbarile actorilor dar e simpatica ea...dar probabil ca vrea altceva de la rolul ei,o alta evolutie..eu nu as urmari-o in alt serial,nu sunt fana ei sa ii urmaresc evolutia..dar nu imi place cand nu isi duc rolurile pana la capat si renunta sau pleaca vacante etc si se folosesc dubluri...

Sanaya imi e tare draga...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:13 pm

Skumpyk86 a scris:

Nu stiam de Karan...am vazut pe port titlu dar nu am citit articolul de ce este vorba..
Si Barun trebuia sa stea in serial...sunt de acord ca vrea sa "evolueze" dar nu cu doua roluri de odata...


Nici eu nu sunt de acord cu asta, te-ai apucat de ceva mergi tata pe firul pe care te-ai agatat nu si colo si colo ca o sa iasa o harababura de toata frumusetea.
Da n-are cumparatori filmul deci nu il lanseaza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:14 pm

Skumpyk86 a scris:

Mie mi-ar pare rau sa plece..nici nu imi plac schimbarile actorilor dar e simpatica ea...dar probabil ca vrea altceva de la rolul ei,o alta evolutie..eu nu as urmari-o in alt serial,nu sunt fana ei sa ii urmaresc evolutia..dar nu imi place cand nu isi duc rolurile pana la capat si renunta sau pleaca vacante etc si se folosesc dubluri...

Sanaya imi e tare draga...

Corect.Si mai era ceva vroiam sa spusn?Aaa ai vazut ca astazi s-au incheiat filmarile la Choti Bahu2?Din cauza ratingului.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:17 pm

iulianagl a scris:


Nici eu nu sunt de acord cu asta, te-ai apucat de ceva mergi tata pe firul pe care te-ai agatat nu si colo si colo ca o sa iasa o harababura de toata frumusetea.
Da n-are cumparatori filmul deci nu il lanseaza.

asta da veste ca nu ii cumpara filmul...

Vor prea multe..faima etc...iar lui Barun rolul lui Arnav i-a adus popularitatea..si ar fii trebuit sa ramana in serial pana la final si apoi se apuca de filme seriale etc..vrea mai mult dar nu toate odata...se reantoarce in serial si apoi iar pauze ba ca e in vacanta sau se simte rau/obosit ba el ba Sanaya si nu mai inteleg nimic..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:19 pm

Skumpyk86 a scris:

asta da veste ca nu ii cumpara filmul...

Vor prea multe..faima etc...iar lui Barun rolul lui Arnav i-a adus popularitatea..si ar fii trebuit sa ramana in serial pana la final si apoi se apuca de filme seriale etc..vrea mai mult dar nu toate odata...se reantoarce in serial si apoi iar pauze ba ca e in vacanta sau se simte rau/obosit ba el ba Sanaya si nu mai inteleg nimic..


Nici eu.E prea mult pentru mine sa inteleg cum merg treburile pe acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:21 pm

iulianagl a scris:

Corect.Si mai era ceva vroiam sa spusn?Aaa ai vazut ca astazi s-au incheiat filmarile la Choti Bahu2?Din cauza ratingului.

Da????????(eu nu am mai fost pe net decat cateva minute pe zi si aleta sa vb cu prieteni si sa ma uit un pic la info de iss pyaar in rest nu am citit nimic,iar tu imi dai nu mai socuri Smile )

Choti Bahu2 au revenit cam cu aceiasi poveste ca prima data si ratingul a scazut dar nu stiam ca au incheiat filmarile..Oricum e produs de alt post de televiziune dar si cei de la star plus din cauza scaderi ratingului au scos in serial...poate si deasta au revenit cu acest promo la iss cu telefonul etc tocmai ca sa tina suspansul ca oamnei sa nu abandoneze serialul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum