Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Alexa20
Admin_dea05
petronela
iulianagl
tiberici
narcisa
11 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 02 Iun 2012, 11:12 pm

petronela a scris:
Felicitari ca ai luat examenele ! kiss
Deci astazi te-ai delectat..eu mai sunt restata la cateva..le-am vazut pe sarite..inca nu le recuperez..nu ma tenteaza.. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 802318026

Multumesc! kiss
da..eu mai am vro 3 ep si ajung la zi..nici pe mine prea tare dar daca nu ma uit acum ca am timp..incepand de saptama viitoare incepe pregatirea de licenta si pana pe la jumatea lui iulie nu o sa prea am timp...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Iun 2012, 12:02 am

Skumpyk86 a scris:

Multumesc! kiss
da..eu mai am vro 3 ep si ajung la zi..nici pe mine prea tare dar daca nu ma uit acum ca am timp..incepand de saptama viitoare incepe pregatirea de licenta si pana pe la jumatea lui iulie nu o sa prea am timp...

Ai scapat tu si m-ai lasat pe mine. Sesiunea mea abia a inceput, iar a ta s-a terminat. Da tu mai ai si licenta. E bine ca dai tu prima licenta, imi spui si mie cum e. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1566276648 Glumesc acum ! Multa bafta la licenta stiu ca este foarte greu, dar pentru ea ai muncit pana acum. Mult succes 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1675527842
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 12:11 am

Alexa20 a scris:

Ai scapat tu si m-ai lasat pe mine. Sesiunea mea abia a inceput, iar a ta s-a terminat. Da tu mai ai si licenta. E bine ca dai tu prima licenta, imi spui si mie cum e. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1566276648 Glumesc acum ! Multa bafta la licenta stiu ca este foarte greu, dar pentru ea ai muncit pana acum. Mult succes 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1675527842

Succes Alexa..da am scapat de examenele din timpul anului de vineri..si mai am licenta..e destul de greu si la ea...am lucrarea de licenta care inca nu am terminat-o si cu examenele nu prea am mai avut timp..si ma intreb si acum de ce am ales sa fac lucrarea la contabilitate cand nu sunt un as stupid ...si mai am sa invat 600 de intrebari pana la inceputul lui iulie (chestia e ca sunt cam 80% numai probleme)...ce putine... Crying or Very sad ..
Dar exact cum spui si tu ca pentru ea am muncit pana acum...deabia astept sa ajunga luna iulie sa scap de sters...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Iun 2012, 12:32 am

Skumpyk86 a scris:

Succes Alexa..da am scapat de examenele din timpul anului de vineri..si mai am licenta..e destul de greu si la ea...am lucrarea de licenta care inca nu am terminat-o si cu examenele nu prea am mai avut timp..si ma intreb si acum de ce am ales sa fac lucrarea la contabilitate cand nu sunt un as stupid ...si mai am sa invat 600 de intrebari pana la inceputul lui iulie (chestia e ca sunt cam 80% numai probleme)...ce putine... Crying or Very sad ..
Dar exact cum spui si tu ca pentru ea am muncit pana acum...deabia astept sa ajunga luna iulie sa scap de sters...

Da, stiu cum este. Si eu vreau sa scap de stres odata si de examene si de proiecte. Sunt enervante rau de tot. La lucrarea de licenta, tot contabilitatea o sa o aleg si eu. Si aleg asta, pentru ca imi place la nebunie materia asta. Nu sunt as la ea, dar nici nu mi-am pus ambitia sa o invat cap coada. Stiu lucruile esentiale din ea. Mult mult succes. Iar dupa ce iei licenta, sa iti planifici o vacantaaaaaaaaaaaaaaa Smile La ce imi sta mie gandul stupid
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 12:49 am

Alexa20 a scris:

Da, stiu cum este. Si eu vreau sa scap de stres odata si de examene si de proiecte. Sunt enervante rau de tot. La lucrarea de licenta, tot contabilitatea o sa o aleg si eu. Si aleg asta, pentru ca imi place la nebunie materia asta. Nu sunt as la ea, dar nici nu mi-am pus ambitia sa o invat cap coada. Stiu lucruile esentiale din ea. Mult mult succes. Iar dupa ce iei licenta, sa iti planifici o vacantaaaaaaaaaaaaaaa Smile La ce imi sta mie gandul stupid

tie iti place,si mie imi place contabilitatea dar cred ca nu asa de mult ca tie,si recunosc ca sunt momente cand nici nu vreau sa aud de ea (proabil ca de nervi cand ma pierd in date in lucrarea mea)..
Eu lucrarea as fii facut-o la fiscalitate sincer,numai ca din cazua unei colege binevoitoare in a da sfaturi,am depus cererea pentru tema de licenta cat mai repede,si cum profu era plecat din tara nu am reusit sa vb cu el atunci...si eu m-am ales cu lucrare la conta..


Da vacanta sigur!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 03 Iun 2012, 11:39 am

Bonjur dragalaselor!Si o zi buna 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Have_a_great_sunday
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 3:52 pm

Nou promo filmat ieri

"Shyam is leaving from home & he is carrying 1 file wid him... He ws in a hurry, while gng so 2 papers fall frm his file...
Khushi saw those papers & took those papers, whr she saw its Arnav passport & boarding ticket/ visa ticket of London..."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 03 Iun 2012, 4:12 pm

Buna !
Ai pus noul promo, dar tot nu inteleg..fac ceva in paiele alea sau pierd timpul ??
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 4:13 pm

petronela a scris:Buna !
Ai pus noul promo, dar tot nu inteleg..fac ceva in paiele alea sau pierd timpul ??

Buna:Pierd timpul ca inca n-a venit vremea de iubire. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 4:14 pm

petronela a scris:Buna !
Ai pus noul promo, dar tot nu inteleg..fac ceva in paiele alea sau pierd timpul ??

kiss
Am pus doua clipuri la noutati...mie imi da senzatia ca e in imaginatia ei vis..ca la un moment dat Arnav ii spune sa inchida ochii.... Crying or Very sad
Dar sper totusi sa ne ofere o surpriza placuta cei de la iss ca miercuri Iss face un anisor...sa visez si eu nu strica Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 03 Iun 2012, 4:27 pm

Ce visez eu cu ochii deschisi..dar Khushi are niste vise...daca a trecut deja la vise ..erotice ..inseamna ca ..vrea... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4116130935 ce pot sa zic ..ii urez sa i se implineasca visele !! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 4:37 pm

petronela a scris:Ce visez eu cu ochii deschisi..dar Khushi are niste vise...daca a trecut deja la vise ..erotice ..inseamna ca ..vrea... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 4116130935 ce pot sa zic ..ii urez sa i se implineasca visele !! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330

hehe..poate nu e un vis...el ii spune ceva de genul sa inchida ochii si cat va numara ea pana la 10 el va reveni,deasta cred eu ca s-ar putea sa "viseze""imagineze" dar poate nu e ..ne fac un dar cei de la iss....


si nu inteleg de ce folosesc dublura lu Sanaya asa de mult...a fost si in ep de joi cand s-au intalnit si dupa ce au scapat de acolo si am vazut ca si can il serge ea pe fata tot dublura e....pentru mine isi pierd scenele tot efectul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 03 Iun 2012, 4:46 pm

Skumpyk86 a scris:

hehe..poate nu e un vis...el ii spune ceva de genul sa inchida ochii si cat va numara ea pana la 10 el va reveni,deasta cred eu ca s-ar putea sa "viseze""imagineze" dar poate nu e ..ne fac un dar cei de la iss....


si nu inteleg de ce folosesc dublura lu Sanaya asa de mult...a fost si in ep de joi cand s-au intalnit si dupa ce au scapat de acolo si am vazut ca si can il serge ea pe fata tot dublura e....pentru mine isi pierd scenele tot efectul...
Are o imaginatie bogata..viseaza ca ii desface snurul... cupidon ...imi plac visele ei..poate Mos Ene vine si pe la mine cu vise din astea... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3899832340
In final se intoarce acasa fara Arnav ? El trebuie sa afle totusi adevarul..de asta incalcesc si descalcesc atat povestea.. confused
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 03 Iun 2012, 4:56 pm

Iuli, ce faci ? Unde ai disparut zilele astea ? Ne-au lipsit comentariile si videoclipurile.. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 339191573
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 4:58 pm

petronela a scris:Iuli, ce faci ? Unde ai disparut zilele astea ? Ne-au lipsit comentariile si videoclipurile.. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 339191573

Oho am fost plecata astazi m-am intors. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 5:03 pm

petronela a scris:
Are o imaginatie bogata..viseaza ca ii desface snurul... cupidon ...imi plac visele ei..poate Mos Ene vine si pe la mine cu vise din astea... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3899832340
In final se intoarce acasa fara Arnav ? El trebuie sa afle totusi adevarul..de asta incalcesc si descalcesc atat povestea.. confused

Smile Smile foarte bogata dar as vrea sa fie realitae nu vis..dar cum spune ca Barun va reveni complet la filmari dupa 22 iunie..deci mai avem de asteptat... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 5:18 pm

twitter Akash

"Whatever one's basic nature is, remains... But under strenuous circumstances other shades of the personality are bound rise..."

"So akash will remain sweet and caring an whatever it is that makes him... But, a little play in character is always fun... Isnt it? stupid"

ii spune cineva ca e de parere ca el e rapitorul..iar Akash raspune:

"hahhaha maybe... Not!"

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 5:20 pm

Skumpyk86 a scris:twitter Akash

"Whatever one's basic nature is, remains... But under strenuous circumstances other shades of the personality are bound rise..."

"So akash will remain sweet and caring an whatever it is that makes him... But, a little play in character is always fun... Isnt it? stupid"

ii spune cineva ca e de parere ca el e rapitorul..iar Akash raspune:

"hahhaha maybe... Not!"


N-are cum sa fie Akash rapitorul ori e Shyam ori altcineva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 5:32 pm

iulianagl a scris:

N-are cum sa fie Akash rapitorul ori e Shyam ori altcineva.

hehe..eu ma astept la orice!!!
Parca la Shyam e mult prea evident..si mai e o chestie interesanta ..noi nu am auzit conversatia atunci cand erau Khushi si Arnav ascunsi si unul din rapitori a vb la telefon cu seful...eu ma astept la orice...ca din partea celor de la iss mereu a aratat ce au vrut fara a tine cont de fani...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 5:33 pm

Skumpyk86 a scris:

hehe..eu ma astept la orice!!!
Parca la Shyam e mult prea evident..si mai e o chestie interesanta ..noi nu am auzit conversatia atunci cand erau Khushi si Arnav ascunsi si unul din rapitori a vb la telefon...eu ma astept la orice...ca din partea celor de la iss mereu a aratat ce au vrut fara a tine cont de fani...

Dar nu inteleg de ce ar face Akash asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 5:34 pm

Eu n-am vazut ep de vineri dar dupa ce termin Madhubala ma uit sigur si cu atentie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 5:37 pm

Mama cred ca Padmini o inaste pe Madhubala pe platou ca vad ca se tot framanta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 5:42 pm

iulianagl a scris:

Dar nu inteleg de ce ar face Akash asta?

nici eu ..e doar o presupunere...am vazut ca multi spun ca poate fii invidios pe succesul lui..Akash e un personaj pozitiv si nu stiu daca ar fii el...dar ma gandesc ca e o persoana la care nu ne asteptam ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Iun 2012, 5:42 pm

Skumpyk86 a scris:

nici eu ..e doar o presupunere...am vazut ca multi spun ca poate fii invidios pe succesul lui..Akash e un personaj pozitiv si nu stiu daca ar fii el...dar ma gandesc ca e o persoana la care nu ne asteptam ..

Nimeni nu stie ce se intampla in capul creativilor. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 03 Iun 2012, 5:49 pm

iulianagl a scris:Eu n-am vazut ep de vineri dar dupa ce termin Madhubala ma uit sigur si cu atentie.

eu le-am vazut toate si e o scena acolo unde e la fel ca atunci cand i-a propus Arnav lu Khushi cu casatoria pentru 6 luni.si aici tot asa vb unul din rapitori cu sefu dar nu auzim ce zice....

Nici mie nu prea imi vine sa cred ca ar fii Akash rapitorul...dar cu experientele de pana acum cu cei de la iss ma astept la orice...
Nu stiu cine e..am unele dubi ca ar fii Shyam...pentru ca e mult prea unsor..si plus ca cum spune cu promo ca scapa niste documente viza lui Arnav biletul parca etc..parca e mult prea simplu noi imediat ne gandim ca e Shyam in schimb rapitori nu ii spune pe nume ci "sefu" si pastreaza un miser..de ce ar mai pastra cei de la iss un mister cu numele,sau sa il arate direct discutand cu rapitori sau vb cu ei la tel daca tot arata ca ar putea fii Shyam rapitorul (si aici ma refer cu actele)?

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum