Serialesitelenovelet
40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Camelia_Monica
victorelalove
michiper68
dubaisport
DENISA
9 participanți

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 10:48 pm

michiper68 a scris:

nu are net ca mi-a dat mesaj.

dar se duce engin acolo la vipe unde e paparatele si in nisip?

Eu nu cred . Asta se duce in vreo pestera ...ceva .
Dar placheta ? Nu o mai primeste ?
Se duc aia dupa el ? A primit-o deja ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 10:49 pm

nu a primit nimic. el fuge in deshert. cred ca va dormi pe burta cateva zile. deja era bronzat in ep de aseara, daca mai sta doua zile nu-l mai recunoastem.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 10:51 pm

michiper68 a scris:nu a primit nimic. el fuge in deshert. cred ca va dormi pe burta cateva zile. deja era bronzat in ep de aseara, daca mai sta doua zile nu-l mai recunoastem.

Pai iti dai seama ca pana s-a hotarat hilara cum sa-l filmeze dezbracat ...era deja bronzat .
Negru se face . Dar il recunoastem ...ca-i sta bine bronzat . kiss cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 10:56 pm

cred ca si de pestera are nevoie. pare nepolenizat. si e pacat ca e baiat tanar. ma ingrijoreaza cat ceai bea, de aia tot aparea el din padurice la filmari..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 11:02 pm

michiper68 a scris:cred ca si de pestera are nevoie. pare nepolenizat. si e pacat ca e baiat tanar. ma ingrijoreaza cat ceai bea, de aia tot aparea el din padurice la filmari..

Da . In pestera cu pestera . Smile
Dar crezi ca nu are oferte ?
Eu una m-as sacrifica ... nu as cere nimic in schimb . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 11:05 pm

victorelalove a scris:

Da . In pestera cu pestera . Smile
Dar crezi ca nu are oferte ?
Eu una m-as sacrifica ... nu as cere nimic in schimb . Smile

cred. nici nu e nimic de cerut. voluntariatul e latura umana a nostra. cred ca are oferte. e inconjurat de prieteni din ce vad eu, sper ca e un anturaj bun, i-or gasi si lui niste pesteri in vacanta asta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 11:09 pm

michiper68 a scris:

cred. nici nu e nimic de cerut. voluntariatul e latura umana a nostra. cred ca are oferte. e inconjurat de prieteni din ce vad eu, sper ca e un anturaj bun, i-or gasi si lui niste pesteri in vacanta asta.

Da . Latura umana . Imi place asta . cupidon
Dar crezi ca el nu ar aborda o fata pe care o place ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 11:15 pm

e timid. cred ca trebuie sa tragi de el. pare si nevricos dupa ce i s-a intamplat cu starleta tanti pasarik. de abordat le abordeaza ca asha sunt turcii, toot le invita la un ceai de tei dar mai mult de atat....e mai greu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 11:18 pm

michiper68 a scris:e timid. cred ca trebuie sa tragi de el. pare si nevricos dupa ce i s-a intamplat cu starleta tanti pasarik. de abordat le abordeaza ca asha sunt turcii, toot le invita la un ceai de tei dar mai mult de atat....e mai greu.
Da. De cand cu tanti sub umbrela ... a devenit si mai atent . Cred ca a plecat din oras ...dar nu cred ca spre Bodrum se indreapta ... cred ca pleaca intr-un loc unde sa nu fie fani si nebunie . kiss

Dar ce clipuri frumoase de 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 pentru Kerim au facut fanii .
In asta la inceput ...merge perfect cu muzica . Rapidddddddddddddddddddddd . Plin de energie .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 11:21 pm

vic ma duc sa ma pregatesc pt maine.
ne vedem la 11. la locul cu pricina.

noapte buna!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 11:25 pm

michiper68 a scris:vic ma duc sa ma pregatesc pt maine.
ne vedem la 11. la locul cu pricina.

noapte buna!!

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 Michi !!! kiss
Asa ramane . La 11:00 . kiss
Noapte buna !
Vorbim maine . kiss



40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Okdi8g
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 23 Iun 2012, 9:22 am

neata fetelor !!!!

VIC ,MICHI ....plec spre locul de intilnire ,mai casc ochii prin magazine pana ajungeti voi ....

VIC ..eu plec in Marmaris nu in Bodrum .....asta e ghinion ,nu ma intilnesc cu Engin ,dar poate se razgandeste el si schimba locatia

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 9:25 am

dubaisport a scris:neata fetelor !!!!

VIC ,MICHI ....plec spre locul de intilnire ,mai casc ochii prin magazine pana ajungeti voi ....

VIC ..eu plec in Marmaris nu in Bodrum .....asta e ghinion ,nu ma intilnesc cu Engin ,dar poate se razgandeste el si schimba locatia


neatza! asha devreme pleci? eu imi savurez cafeaua.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 9:32 am

asta discuta fanii pe secretos

Engin isn't interested in other girls....yani he isn't like Bugra,Firat etc who were hanging out and flirting with girls. Engin and Beren were definitely together and Hikmet has said no one can deny this (people on set and around know this very well), they were also alone last year summer in Cesme no denial even Engin's Uncle Vehbi confirmed it. No one knows what happened why they broke up or when etc.

who's Hikmet?


He's someone who has close connections to Engin and gave tips few times even before Bisena and Kosova others out there. His tips always happened. He's a guy from Azerbijan but lives in Turkey. Rich people of Azerbijan often invest in Turkish dizi's and have connections with Turkish actors. He wroter in Capital Letters on Twitter There's no Denial Beren and Engin were together and he has refused to comment about what is going on. He used to answer alot about Berengin relationship his last statement on their relationship when they were together was that "Beren wants to make relationship public Engin doesn't want to". He also couldn't believe at first what happened but he came out after few weeks (I had to go through all his messages) with the above statement of no denial. Also when Beren-Firat rumours came out Vehbi Engin's uncle was defending Beren as if she was his daughter-in law or close family member.



cred ca asha apar zvonurile pe care lumea chiar le crede. exact ca la asi... si dupa aceea nimeni nu a mai stiut ce e real si ce e zvonistik
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 3:37 pm

poza noua

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2ekp5k3
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 3:39 pm

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/06/23/engin-akyurek-yok-sayildi

Engin Akyurek Ignored?

Even if competition between Engin Akyurek –Kivanc Tatlitug does not exist on the show sets, it continues between their fans. As Kivanc Tatlitug collects awards one by one at various ceremonies, Engin Akyurek raise their voices increasingly louder in protest.
One of the latest protestors is Senay Akyuzlu. Here is the message:

“A few days ago, Siyaset Dergisi held its awards ceremony and according to the information provided to us, the “Best Male TV Actor” category was removed, and the one who won in that category was not given an award. I voted daily in the survey competition, until it closed. By putting the link on various sites on the internet, we provided a tremendous amount of publicity for the Siyaset Dergisi (Political Magazine). When the survey closed, Engin Akyurek had 130k and Cagatay Ulusoy had 100k votes. Kivanc Tatlitug was a distant third with approximately 9k votes. These results were in front of us, all of knew the results, but Engin Akyurek didn’t receive the award. Instead, the category was eliminated.

Now, I ask you; are they are they insulting us, or did they want someone other than the person who won? With this much of a difference in the number of votes, since they couldn’t give the award to the one they wanted, did they just ignore the one who won? After the Altin Kelebek (Golden Butterfly)awards, then this… “
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iun 2012, 4:40 pm

Ati ajuns bine fetelor ? kiss

Ce simpatic este Engin in poza . Dar de ce au tricouri la fel ? Smile
El le-a calcat ...are masina de calcat in spate . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 4:42 pm

sunt fani besiktas.

am ajuns bine. fanii cred ca e facuta poza in rulota.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iun 2012, 4:44 pm

michiper68 a scris:sunt fani besiktas.

am ajuns bine. fanii cred ca e facuta poza in rulota.

Da . Si eu cred ca este in rulota .
Deci el isi calca suingura camasa si singurul tricou pe care il avea in garderoba . Alea din cauza carora nu putea face poze cu fanii . Smile
I-au dus fani tricou cu Besiktas ? Ce frumos !!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 4:46 pm

bine ca mai apar poze. poate sunt facute la filmari si incep sa apara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 4:47 pm

vic ma duc la masa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iun 2012, 4:47 pm

michiper68 a scris:bine ca mai apar poze. poate sunt facute la filmari si incep sa apara.

Da . Cred ca vor mai aparea poze .

Dar ai auzit de asa ceva ?Nu cred ca se apuca Engin sa apara in clipuri . Si la o cantareata din egipt ... Smile it's written on FB that he will act in a video clip with the egyptian singer Amal Maher!!! omg!!!! seems that we ( the egyptians ) will not leave him alone,, Smile

Pofta buna , Michi !!! kiss

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 15x703b

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 34pzv5x
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 5:15 pm

de toti actorii am citit ca o sa apara in clipuri. si de murat si de kivanc. pana acum nu a aparut nici unul. vad ca egiptencele isi fac reclama pe spinarea lor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 23 Iun 2012, 5:16 pm

pe oyuncular sitesi se voteaza.

http://www.oyuncularsitesi.com/
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iun 2012, 5:21 pm

michiper68 a scris:de toti actorii am citit ca o sa apara in clipuri. si de murat si de kivanc. pana acum nu a aparut nici unul. vad ca egiptencele isi fac reclama pe spinarea lor.

Da. Se pare ca toate egiptencele vor turci in clipuri . Smile Pai si cum ramane cu : ai lor sunt mai buni ????????? Smile

Engin sta foarte bine . Are 45 % din voturi . Asta este cu premiu ? Poze ? Ceva ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum