Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 4:40 pm

Skumpyk86 a scris:

Sincer daca e adevarat sper sa ne lase sa ne bucuram de apropierea Arnav Khushi macar un pic.dar cum vad ca lucrurile merg incet e clar ca mai avem de asteptat...
Da mai invat ma mai uit si aici..
Cred ca un episod va fi cu drama lui Anjali ..si sincer nu ma intereseaza reactia ei..tot serialul a fost toanta si acum marea desteptare..si va acuza si pe cine nu trebuie.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 41236902 se va trezi rau la realitate,dupa ce a stat doar pe norisori..isi merita soarta, nimeni nu poate fi atat de naiv, tolerant si manipulat cu atata usurinta ,decat daca traiesti intr-un glob de cristal si crezi ca totul este roz..nu mai suntem pe vremea castelelor si a printilor...bleahhh ..regina mea... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 4044681087
Si Manorama..alta care are un rol ingrat..cand iti vine s-o iubesti..cand sa-i dai cu ceva peste gura...mai mult ultima varianta..sa vedem daca n-o da afara pe Payal ..alta aeriana si prostuta...au creat niste personaje care sunt mai mult la extreme.... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 3891662330
Sunt curioasa ce o pun pe bunica sa faca, cum sa reactioneze la drama..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 4:40 pm

Cred ca o sa ramanem si fara fata care mai povesteste inainte...ca a zis de multe ori sa nu se copie nicaieri ce spune ea si se pare ca ea a gasit ...


"Nw onwards NO SPOILERS as all r copying my spoilers https://www.facebook.com/pages/Iss-pyar-ko-kya-naam-doon/110759355685466 I clearly mention nt to copy paste bt thn too.. I m really upset.."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 4:44 pm

[quote="petronela"]

Eu cred ca o sa traga de timp si tocmai vineri la sfarsit sa vedem intrarea lui Arnav in casa iar de luni vor incepe discutile..ei trag de timp sa faca cat mai multe ep.


Drama Anjali ..frate sora etc..sunt multe care cred ca o sa le puna de ne saturam noi.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 4:53 pm

Daca e drama frate-sora cred ca iar iau pauza de la film... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 3891662330 oricum episodele in care Arnav a fost rapit, n-am vazut decat cateva cu ei doi..restul nu sunt curioasa..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 5:58 pm

Khushi i-a spus totul lui Arnav ????deja lesin.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 5:59 pm

Deci n-am inteles nimic..ce m-a enervat episodul de astazi... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754 au lungit-o pana mi s-au lungit si mie urechile...
Ce vrea sa zica...Arnav tot nu o crede..are nevoie de dovezi..???
Chiar m-a scos din sarite..nu mai astept cu nerabdare ep urmator..gata, m-am linistit..faca ce vor..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:02 pm

Miha daca ai inteles ceva ce spuneau..in afara de faptul ca i-a zis Khushi de Shyam..n-am inteles nimic..fa un rezumat..mai mult am banuit ca Manorama spune ca a fost rapit..si ...mai departe..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:02 pm

petronela a scris:Deci n-am inteles nimic..ce m-a enervat episodul de astazi... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754 au lungit-o pana mi s-au lungit si mie urechile...
Ce vrea sa zica...Arnav tot nu o crede..are nevoie de dovezi..???
Chiar m-a scos din sarite..nu mai astept cu nerabdare ep urmator..gata, m-am linistit..faca ce vor..

Smile eu nu l-am vazut am citit doar comentari si au zis ca Khushi i-a zis ca Shyam e rapitorul dar Arnav o intreaba de o dovada...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:03 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile eu nu l-am vazut am citit doar comentari si au zis ca Khushi i-a zis ca Shyam e rapitorul dar Arnav o intreaba de o dovada...
Am crezut ca te-ai uitat..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:04 pm

petronela a scris:Miha daca ai inteles ceva ce spuneau..in afara de faptul ca i-a zis Khushi de Shyam..n-am inteles nimic..fa un rezumat..mai mult am banuit ca Manorama spune ca a fost rapit..si ...mai departe..

Nu l-am vazut...dar iti trimit povestit de o fata prin mesaj...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:05 pm

petronela a scris:
Am crezut ca te-ai uitat..

Nu m-am uitat ca eu am multe din urma ramase sa le vad si doar citesc sa vad cam ce s-a intamplat..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:11 pm

Deci era atat de socat ..ca m-a enervat rau ..statea ca o momaie si se uita bezmetic...nu scotea un sunet..daca in ep urmator o lungesc la fel.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754 ma las pagubasa de aflarea adevarului...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:16 pm

petronela a scris:Deci era atat de socat ..ca m-a enervat rau ..statea ca o momaie si se uita bezmetic...nu scotea un sunet..daca in ep urmator o lungesc la fel.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754 ma las pagubasa de aflarea adevarului...

eu m-am lasat pagubasa de mult Smile
Dar la cine te referi ca statea ca o momaie?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:21 pm

Skumpyk86 a scris:

eu m-am lasat pagubasa de mult Smile
Dar la cine te referi ca statea ca o momaie?
Arnav cand a intrat in casa ...toata lumea il intreba ce-i cu el si el nimic..parca era batut in cap...
A stricat tot ep ..si imbratisarea lor parca si-a pierdut din farmec...nu mi-a mai placut..
Da unde umbla NK, de ce nu e acolo sa spuna si el adevarul despre Shyam??? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:22 pm

petronela a scris:
Arnav cand a intrat in casa ...toata lumea il intreba ce-i cu el si el nimic..parca era batut in cap...
A stricat tot ep ..si imbratisarea lor parca si-a pierdut din farmec...nu mi-a mai placut..
Da unde umbla NK, de ce nu e acolo sa spuna si el adevarul despre Shyam??? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

Aha...sa speram ca o sustine pe Khushi Arnav...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:23 pm

Deci eu am pierdut primele 5 minute si m-am uitat acum..i-a facut respiratie gura la gura... Smile dar n-a ajunsa la gura ei.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:27 pm

petronela a scris:Deci eu am pierdut primele 5 minute si m-am uitat acum..i-a facut respiratie gura la gura... Smile dar n-a ajunsa la gura ei.. Smile

Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:31 pm

Tot mai am incredere ca Arnav va fi de partea lui Khushi..indiferent ce minciuni spune Shyam ..si am aflat de unde e ranit..s-a izbit cu masina intr-un copac.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:31 pm

M-am uitat si eu acum la episod, deci priam parte mi-a smuls o lacrima, defapt un pachet de servetele sad Au jucat genial, ia facut si respiratie gura la gura, foarte misto ....
In partea a doua cand au ajuns acasa, sincer nu m-am uitat la ce vrajeala le-a spus Shyam celor din familie, ceva de un client ca au avut accident, apoi in secventa cu Arnav si Khushi, Khushi ii spune lui Arnav ca vrea sa vorbeasca ceva foarte important cu el, iar el ii spune ca o sa vorbeasca mai tarziu. Apoi, cand el da sa sune sa intre in casa, Khushi il intreaba "Nu vrei sa stii cine te-a rapit ?", iar apoi ii spune "Shyam Ji a fost".
Apoi Khushi ]i spune : Asta este adevarul, Arnav Ji. Shyam este cel care a spus sa fii rapit.
Apoi Arnav o intreaba : Khushi tu esti sigura ? Nu cumva ...
K: Nu este nicio neintelegere. Eu sunt ferm convinsa, ca in spatele a tot este Shyam.
Ar : Ai dovezi ca sa demonstrezi asta in fata tuturor ?

Iar de aici nu mai mi-a palcut ca se bazaia Anjali, Matusa a stat vreo 10 minute sa spuna ca Arnav a fost rapit.
Iar in promoul de maine, Anjali intreaba dar cine te-a rapit.
Iar Khushi spune : Rapitorul este in casa asta, este printre noi. Nu-i asa Shyam ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:33 pm

Eu sunt sigura ca a crezut-o. El vrea dovezi, doar ca sa il demaste in fata tuturor, fara sa spuna Shyam ca e minciuna si nimeni sa nu o creada pe Khushi. Cred ca a cam incurcat-o Shyam. Si nu stiu de ce am presentimentul, ca maine o sa apara si NK ca sa o sustina pe Khushi 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 283516 Abia astept.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:34 pm

Alexa20 a scris:M-am uitat si eu acum la episod, deci priam parte mi-a smuls o lacrima, defapt un pachet de servetele sad Au jucat genial, ia facut si respiratie gura la gura, foarte misto ....
In partea a doua cand au ajuns acasa, sincer nu m-am uitat la ce vrajeala le-a spus Shyam celor din familie, ceva de un client ca au avut accident, apoi in secventa cu Arnav si Khushi, Khushi ii spune lui Arnav ca vrea sa vorbeasca ceva foarte important cu el, iar el ii spune ca o sa vorbeasca mai tarziu. Apoi, cand el da sa sune sa intre in casa, Khushi il intreaba "Nu vrei sa stii cine te-a rapit ?", iar apoi ii spune "Shyam Ji a fost".
Apoi Khushi ]i spune : Asta este adevarul, Arnav Ji. Shyam este cel care a spus sa fii rapit.
Apoi Arnav o intreaba : Khushi tu esti sigura ? Nu cumva ...
K: Nu este nicio neintelegere. Eu sunt ferm convinsa, ca in spatele a tot este Shyam.
Ar : Ai dovezi ca sa demonstrezi asta in fata tuturor ?
Iar de aici nu mai mi-a palcut ca se bazaia Anjali, Matusa a stat vreo 10 minute sa spuna ca Arnav a fost rapit.
Iar in promoul de maine, Anjali intreaba dar cine te-a rapit.
Iar Khushi spune : Rapitorul este in casa asta, este printre noi. Nu-i asa Shyam ?
Mersi Alex!
Eu n-am apucat sa vad prima parte.. intai am vazut ultima si m-a enervat rau..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:36 pm

petronela a scris:
Mersi Alex!
Eu n-am apucat sa vad prima parte.. intai am vazut ultima si m-a enervat rau..

Cu placere, acum ma apuca de subtitrat Geet. Va pun imediat episaodele.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:37 pm

Alexa20 a scris:Eu sunt sigura ca a crezut-o. El vrea dovezi, doar ca sa il demaste in fata tuturor, fara sa spuna Shyam ca e minciuna si nimeni sa nu o creada pe Khushi. Cred ca a cam incurcat-o Shyam. Si nu stiu de ce am presentimentul, ca maine o sa apara si NK ca sa o sustina pe Khushi 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 283516 Abia astept.
Deci si tu crezi ca Arnav va fi de partea lui Khushi..ma enerveaza ca statea ca momaia..si nu spunea nimic..era asa de socat.. Smile
Mie mi-a fost ca Manorama deschide gura si zice ceva de S-K.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:40 pm

Alexa20 a scris:Eu sunt sigura ca a crezut-o. El vrea dovezi, doar ca sa il demaste in fata tuturor, fara sa spuna Shyam ca e minciuna si nimeni sa nu o creada pe Khushi. Cred ca a cam incurcat-o Shyam. Si nu stiu de ce am presentimentul, ca maine o sa apara si NK ca sa o sustina pe Khushi 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 283516 Abia astept.


Of...si cand se apropie ep frumoase eu plec in vacanta sad
Multam de povestire Alexa...eu nu l-am vazut dar am citit povestirea pe forum la ei si comentatrile...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 6:42 pm

Alexa20 a scris:

si respiratie gura la gura???am citit eu ceva dar cei de la ei pe forum uneori mai si fabuleaza...
deci respiratie gura la gura 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 11_9_16
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum