Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:43 pm

petronela a scris:
Deci si tu crezi ca Arnav va fi de partea lui Khushi..ma enerveaza ca statea ca momaia..si nu spunea nimic..era asa de socat.. Smile
Mie mi-a fost ca Manorama deschide gura si zice ceva de S-K.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 2743637754

Da, si pe mine ma enerva. Nu spunea nimic, nici el nici Khushi. Se uita ca popa in calendar 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 2743637754
Da ce gura mare are matusa aiaaaaaa, aolo ce as luat-o la palme uneori. Iar Anjali, deja ma plictiseste cu smiorcaielile ei, si cu increderea ei in diavolul ala. Stii, macar putea sa il intrebe, ce a fost cu conversatia dintre Khushi si el, sau sa ii spuna de ce a spus asta ceva. Nu ea crede ca Shyam este Dumnezeu, si crede ca el nu face nimic rau. Enervant. La inceput imi placea de ea, acum ma enerveaza ca e smiorcaita rau stupid A spus cineva pe india forum, ca marea confruntate o sa aibe loc miercuri. Foarte misto episodul de azi, in afara de partea cu Anjali Exclamation Exclamation
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:43 pm

Skumpyk86 a scris:


Of...si cand se apropie ep frumoase eu plec in vacanta sad
Multam de povestire Alexa...eu nu l-am vazut dar am citit povestirea pe forum la ei si comentatrile...
Si care e parerea pe forum ? Are incredere in ea sau nu ? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:44 pm

Skumpyk86 a scris:

si respiratie gura la gura???am citit eu ceva dar cei de la ei pe forum uneori mai si fabuleaza...
deci respiratie gura la gura 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 11_9_16
Nici pe mine nu m-ai crezut .. Smile i-a facut ..dar n-a ajuns la gura ei ... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:45 pm

Skumpyk86 a scris:

si respiratie gura la gura???am citit eu ceva dar cei de la ei pe forum uneori mai si fabuleaza...
deci respiratie gura la gura 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 11_9_16

Was so funny Smile Smile I-a aratat cand i-a deschis gura, si cand s-a apropriat sa ii faca respiratie gura la gura, iar apoi a aratat secventa de la 20 de metri departare. Was so funny Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:45 pm

petronela a scris:
Nici pe mine nu m-ai crezut .. Smile i-a facut ..dar n-a ajuns la gura ei ... Smile

Da, cred ca ii sufla aerul de la distanta Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:46 pm

Alexa20 a scris:

Da, si pe mine ma enerva. Nu spunea nimic, nici el nici Khushi. Se uita ca popa in calendar 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 2743637754
Da ce gura mare are matusa aiaaaaaa, aolo ce as luat-o la palme uneori. Iar Anjali, deja ma plictiseste cu smiorcaielile ei, si cu increderea ei in diavolul ala. Stii, macar putea sa il intrebe, ce a fost cu conversatia dintre Khushi si el, sau sa ii spuna de ce a spus asta ceva. Nu ea crede ca Shyam este Dumnezeu, si crede ca el nu face nimic rau. Enervant. La inceput imi placea de ea, acum ma enerveaza ca e smiorcaita rau stupid A spus cineva pe india forum, ca marea confruntate o sa aibe loc miercuri. Foarte misto episodul de azi, in afara de partea cu Anjali Exclamation Exclamation
Ceva de genul ..jumatate de ep am fost in rai..si jumatate in iad.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 6:47 pm

Alexa20 a scris:

Da, cred ca ii sufla aerul de la distanta Smile Smile
Cred ca de asta se si distrau la filmari. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 03 Iul 2012, 6:55 pm

Bonjurica iubitelor!

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 2278
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 6:56 pm

petronela a scris:
Cred ca de asta se si distrau la filmari. Smile
Oricum, mi-a fost mila de Arnav : "Khushi nu imi face asta. Raspunde-mi naibi odata, zi-mi ceva. Spune ceva, asta nu este amuzant." Si m-ai mi-a placut o replica : "Khushi deschide ochii, te rog, te rog. Khushi te-am implorat, raspunde naibi odata, nu imi face asta. "
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 7:00 pm

Alexa20 a scris:
Oricum, mi-a fost mila de Arnav : "Khushi nu imi face asta. Raspunde-mi naibi odata, zi-mi ceva. Spune ceva, asta nu este amuzant." Si m-ai mi-a placut o replica : "Khushi deschide ochii, te rog, te rog. Khushi te-am implorat, raspunde naibi odata, nu imi face asta. "
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ceva de genul asta am inteles si eu..de cand ma uit online cred ca sunt singurele cuvinte care le inteleg..al naibii limba ..restul e un mare semn de intrebare pentru mine..cand au inceput sa vorbeasca in casa ..m-am pierdut in ceata.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 7:22 pm

Sa va distrati si voi... Smile Smile
1. khushi suddenly forgot how to unlock cars-- again!Angry
2. khushi remembered to put her seatbelt on, and remove it in time for shyamu to pull her out, though she looked perfectly content to keep on driving with him.Confused
3. the kidnappers all remembered to wear helmets before driving.. LOL
4. the kidnappers were keeping excellent pace with bitwa's jeep.. but where did the car go? did the jeep have acceleration issues? or was bitwa channeling Dev Anand?Silly
5. shyamu had random rope and white kerchief lying around in the car..ROFL
6. the kidnappers all waited for bitwa to swerve the jeep off khushi, get out, then they came in a lineup behind him...even the pillion riders did not jump off and grab him.
7. the stunt direction was terrible.. turrible, turrible!!
8. khushi did not even try to get up (i was like, "roll over, kneel, hop").. and then suddenly, she did a houdini..Dancing
9, bitwa using hindi AND english on lallan LOL
10. i also saw the seven goondas transmorgify... into four definitely different people..Wacko still kicking and getting kicked and doing ring- around- the- bitwa and coming up one by one to get kicked...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:42 pm

petronela a scris:
Si care e parerea pe forum ? Are incredere in ea sau nu ? Smile

uni zic ca da alti nu.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:45 pm

se pare ca a aparut si noul promo!
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 36_1_75


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 03 Iul 2012, 7:46 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 7:45 pm

Skumpyk86 a scris:

uni zic ca da alti nu.....
Tu ce crezi ? Nu ce-ti doresti .. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:46 pm

petronela a scris:
Tu ce crezi ? Nu ce-ti doresti .. Smile

eu as vrea sa o creada ..si daca nu o lasa sa zica nimic Arnav ca isi vede sora suparata..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:47 pm

Alexa20 a scris:

Was so funny Smile Smile I-a aratat cand i-a deschis gura, si cand s-a apropriat sa ii faca respiratie gura la gura, iar apoi a aratat secventa de la 20 de metri departare. Was so funny Smile Smile

Nu ma asteptam sa arate sa vedem noi...la serialele lor nu prea ezi asa ceva...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:48 pm

Skumpyk86 a scris:se pare ca a aparut si noul promo!
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 36_1_75

promo
kushi is talking about shyam's drama before all...how he lied to their family and got engaged to her...tell them that he was behind arnav's kidnap...shyam turns the plate on kushi that she tried to trap him...

ARNAV IS SHOCKED AND SLAPS SHYAM...kushi is shocked...


credit:krikumar.91



Khushi says everything that shyam engaged her, about the Will , Kidnapping Arnav,etc..
Shyam accused Khushi by saying that she's the one who wanted to trap Him in her love.. Khushiji you are disgusting..
Arnav SLAPS Shyam.. Raizada members shock..!!
credit:NIDIZ


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 03 Iul 2012, 7:52 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:49 pm

Alexa20 a scris:
Multam kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 7:55 pm

Skumpyk86 a scris:
promo
kushi is talking about shyam's drama before all...how he lied to their family and got engaged to her...tell them that he was behind arnav's kidnap...shyam turns the plate on kushi that she tried to trap him...
ARNAV IS SHOCKED AND SLAPS SHYAM...kushi is shocked...
credit:krikumar.91
Khushi says everything that shyam engaged her, about the Will , Kidnapping Arnav,etc..
Shyam accused Khushi by saying that she's the one who wanted to trap Him in her love.. Khushiji you are disgusting..
Arnav SLAPS Shyam.. Raizada members shock..!!
credit:NIDIZ
Toata lumea e socata..si eu la fel.. Smile nu-mi revin..filmul asta m-a albit de tot..iar trebuie sa-mi vopsesc parul.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 7:56 pm

Alexa20 a scris:
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 517793 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 517793
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 7:58 pm

petronela a scris:
Toata lumea e socata..si eu la fel.. Smile nu-mi revin..filmul asta m-a albit de tot..iar trebuie sa-mi vopsesc parul.. Smile


super evolueaza daca incepe Khushi sa dezvaluie..sa speram ca e ajutata de Nk fam Manorma...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 8:03 pm

Skumpyk86 a scris:


super evolueaza daca incepe Khushi sa dezvaluie..sa speram ca e ajutata de Nk fam Manorma...
Dar ea trebuie sa aduca si dovezi, nu doar vorbe...si sper sa o ajute si NK..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 8:11 pm

Acum sper sa vedem si suferinta lui Arnav pentru toata ura lui pentru Khushi... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 244732
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 03 Iul 2012, 8:43 pm

feteleeee
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Iul 2012, 8:54 pm

Avem vruen link pentru noul promo, sau inca nu a aparut ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum