Serialesitelenovelet
12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
lica54
iulianagl
AdrianaMatza
Alexa20
Andreea_Miha
petronela
10 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Iul 2012, 8:11 pm

iulianagl a scris:Episode begins with arnav trying to take his hand away from Khushi's cheek..Khushi is still awake






Arnav saying he misunderstood .. He said i DID THE BIGGEST MISTAKE OF MY LIFE .. I SHOULD HAVE ASED KHUSHI AND BELIEVED HER .. FLASHBACK of shaym saying Anji was in the way ..
ecap :- he says WHEN I COME FORWARD YOU HAVE TO LEARN TO STOP GOING BACKWARD YOU HAVE TO LEARN TO COME FORWARD TOGETHER !!
O my God Pedro stii ce-i cere Nani lui Khushi sa stea departe de Anjali ca-i aminteste de ce s-a intamplat.Intr-un fel are dreptate Nani si eu as fi procedat la fel.
Oare de ce am avut asa un sentiment ca-i cere asa ceva...de asta te-am si intrebat..eu m-am gandit ca-i cere sa plece ... sad dar cred ca va veni si ziua cand ii va cere asta pentru Di..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 9:12 pm


vizionare placuta. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 12 Noi 2012, 9:21 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 9:46 pm

Doamne ce mult mi-au placut privirile lor ce fel se priveau unul pe altul.Pacat de actori ca serialul e dus pe apa sambetei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 9:52 pm

Eu sa fiu in locul lui Anjali n-as boci ca la dat afara pe Shyam si as boci de rusine ce a facut Shyam si ca am avut incrdere oarba in el si mi-ar mai fi si rusine sa dau ochii cu ceilalti din jur mai ales stiind ca vorba lui Alex ca stau toata ziua cu tava in mana. 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 41236902 Nu-mi place noul caracter Di.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 10 Iul 2012, 9:55 pm

dati0mi si mie link cu episodul de ieri de la Iss in engleza va rog sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 9:58 pm

AdrianaMatza a scris:dati0mi si mie link cu episodul de ieri de la Iss in engleza va rog sad

Iubita vezi ca e la traduceri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Iul 2012, 10:10 pm

iulianagl a scris:Doamne ce mult mi-au placut privirile lor ce fel se priveau unul pe altul.Pacat de actori ca serialul e dus pe apa sambetei.
Cred ca am vazut ultimele 5 minute de zeci de ori..nu s-a lasat Arnav pana nu a vazut un zambet pe fata ei..
Mi-a mai placut cand a venit la el pe scari s-au inteles din priviri..ce intrebator s-a uitat la el daca e OK si cum i-a raspuns cu ochii si a pus mana pe mana ei ca e OK...
Eu cred ca mai avem putin din aceste scene ..cred ca se rupe legatura lor si incepe chinul..si al lui Arnav..
Ai dreptate pacat de privirile si gesturile lor..se potrivesc atat de bine.. ca actiunea e praf...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 10:12 pm

petronela a scris:
Cred ca am vazut ultimele 5 minute de zeci de ori..nu s-a lasat Arnav pana nu a vazut un zambet pe fata ei..
Mi-a mai placut cand a venit la el pe scari s-au inteles din priviri..ce intrebator s-a uitat la el daca e OK si cum i-a raspuns cu ochii si a pus mana pe mana ei ca e OK...
Eu cred ca mai avem putin din aceste scene ..cred ca se rupe legatura lor si incepe chinul..si al lui Arnav..
Ai dreptate pacat de privirile si gesturile lor..se potrivesc atat de bine.. ca actiunea e praf...

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2364036189 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 539466
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Iul 2012, 10:17 pm

Bună seara fetele. Nici mie nu-mi vine să cred cât de mult pot să transforme Barun și Sanaya serialul. Un episod care n-a spus mare lucru dar ultima scenă cu ei a fost de milioane. Nici eu n-am putut să-mi iau ochii de la ei până n-am revăzut-o de mai multe ori. Ce dor mi-a fost de zâmbetul lui Arnav. Ce dulce e Khushi când e rușinoasă. Mor de dragul lor. N-aș putea să mă rup de serialul ăsta chiar dacă ar fi să văd doar o scenă de un minut cu ei doi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 10:19 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. Nici mie nu-mi vine să cred cât de mult pot să transforme Barun și Sanaya serialul. Un episod care n-a spus mare lucru dar ultima scenă cu ei a fost de milioane. Nici eu n-am putut să-mi iau ochii de la ei până n-am revăzut-o de mai multe ori. Ce dor mi-a fost de zâmbetul lui Arnav. Ce dulce e Khushi când e rușinoasă. Mor de dragul lor. N-aș putea să mă rup de serialul ăsta chiar dacă ar fi să văd doar o scenă de un minut cu ei doi.

Buna iubita cred ca, cat o sa mai dureze efectu Di creativii o sa ne bucure la sfarsit de episod cu un rabba ve minunat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Iul 2012, 10:26 pm

iulianagl a scris:

Buna iubita cred ca, cat o sa mai dureze efectu Di creativii o sa ne bucure la sfarsit de episod cu un rabba ve minunat.
Am citit c[ Gul se distreaz[ foarte tare plănuind scene romantice între Arnav și Khushi. Până acum mai mult s-a distrat decât a plănuit, sper ca de acum să-și ia munca mai în serios. Au o mină de aur în Barun și Sanaya și totuși nu o exploatează la maxim. Dar sunt curioasă și cum vor desfășura povestea mai departe cu Anjali. Recunosc că încă sunt curioasă de evoluția lucrurilor, încă n-am reușit să mă enervez ca voi. Poate și pentru faptul că n-am văzut episoadele din ultima luna. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 11:02 pm

narcisa a scris:
Am citit c[ Gul se distreaz[ foarte tare plănuind scene romantice între Arnav și Khushi. Până acum mai mult s-a distrat decât a plănuit, sper ca de acum să-și ia munca mai în serios. Au o mină de aur în Barun și Sanaya și totuși nu o exploatează la maxim. Dar sunt curioasă și cum vor desfășura povestea mai departe cu Anjali. Recunosc că încă sunt curioasă de evoluția lucrurilor, încă n-am reușit să mă enervez ca voi. Poate și pentru faptul că n-am văzut episoadele din ultima luna. Smile

Ce fata buna esti bine ca nu te-ai uitat si tii intr-adevar la sanatatea ta ca daca te uitai si tu erai in situatia noastra.
Tu ce mai faci?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 11:18 pm

Ok din tot ce am vazut astazi in acest episod trebuie sa admit ca Nani a fost la inaltime cu toate ca ia ranit un pic sentimentele lui Khushi dar asta este Khushi a inteles-o perfect.Akash ma enervat la culme, ar trebui sa aibe incredere in Payal cat de cat si s-o inteleaga ca ceea ce a facut a fost tot pentru familia lui problema e ca daca-i spunea putea sa schimbe cu ceva asta?Nu, cred.Apoi Anjali ce sa spun cu toate ca nu merita asta totusi nu trebuie sa se comporte asa avand in vedere ca sange din sangele ei a fost rapit chiar de sotul ei iubitor care pana la urma s-a adeverit a fi un ticalos fara pereche.Anjali revinoti ca Shyam nu a murit si nici n-o sa moara asa ca gandeste-te la familia ta pe care o ai.Payal, ce sa spun despre Payal ca a cam incurcat-o dar o sa se indrepte lucrurile pentru ea si Akash.Arnav..hmmm, Chote, Chote eu cred ca n-ar trebui sa se simta atat de vinovat pntru ce a facut a aruncat afara un sac plin cu gunoi atat iar pentru asta nu trebuie sa te simti vinovat eu arunc in fiecare zi cate unul tot la fel de plin ca al lui.In schimb mi-a placut cum ia spsu lui nani despre tot ce s-a intamplat fara retinere mai putin partea cu contractul de 6 luni.Dar pentru asta ai o bila neagra de la mine.Ai avut ocazia sa spui si na-i facut-o.Khushi nu merita asta doar atunci cand ai de gand sa dai naibii contractul si sa o iubesti si s-o ai langa tine mereu.Despre Khushi de ea imi pare rau cel mai mult ea este intre toti mai ales intre Chote si Di iar asta chiar ca nu-mi place.Mi-a parut rau ca nu l-au aratat pe NK astazi sa-l vad ca sta alaturi de Khushi el e sprijinul ei moral.Multumesc lui Dumnezeu ca n-au aratat-o astazi pe Mamiji ca sincer chiar nu o mai suportam cu al ei hello, hi, 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656.Chestia asta merge alta data dar nu si astzi.De fapt ar trebui sa le multumesc creativilor, nu?
Iar madam Gul pune osul la munca si nu te mai distra vorba lui Narci ca pentru mina de aur pe care o ai ar trebui sa fie si scenariul pe masura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Iul 2012, 11:24 pm

Acum imi inchei activitatea si va spun noapte buna si vise placute maine vom avea o alta nebunie, probabil. kiss Si va las cu Khushi Arnav pe vocea lui Akshray Khumar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Iul 2012, 11:32 pm

Iuli multumim pentru tot..si traducere si rezumat..asta e rasfat.. kiss plus idei principale live ..astea le astept eu.. kiss
Noapte buna ! 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 517793
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Iul 2012, 11:33 pm

iulianagl a scris:

Ce fata buna esti bine ca nu te-ai uitat si tii intr-adevar la sanatatea ta ca daca te uitai si tu erai in situatia noastra.
Tu ce mai faci?
Mă lupt cu căldura, până acum a câștigat ea, stau mai mult leșinată că dacă mă mișc se face și mai cald. Și mai aștept ceva frumos între Khushi și Arnav și să le vină mintea la cap tuturor, mai ales lui Anjali. Cred că i s-a dărâmat lumea dar asta nu înseamnă că trebuie să-i respingă pe cei care au făcut sacrificii ca să-i fie ei bine. Dar nu mă mai agit, oricum nu rezolv nimic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Iul 2012, 11:34 pm

kiss Noapte bună fetele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Iul 2012, 11:34 pm

narcisa a scris: kiss Noapte bună fetele.
Noapte buna Narcisa ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Iul 2012, 11:37 pm

petronela a scris:
Noapte buna Narcisa ! kiss
Și ție Petro. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Iul 2012, 12:12 am

O seara placuta fetelor!Off !!!Am ramas in urma cu ep postate de Alexa abia am ajuns la el 80 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1666162908
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 11 Iul 2012, 12:22 am

frumoase episoade sad ......ma bucur k tine cu Kushi Arnav ::X:X:X .....o sa o impace si pe Di sunt sigura
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Iul 2012, 12:24 am

Deci eu am ramas ultimul samurai ? Acum am apucat si eu sa vad filmul, si am fost pacut surprinsa. Mi-a placut de Chote, ca a stat langa Khushi mereu, chiar daca a simtit nevoia sa mai stea si singur. Bunica s-a comportat ca un om intelept, care judeca cu capul nu cu picioarele ca matusica noastra. Ea a inteles ca Shyam i-a tradat, dar nu vrea sa ca Anjali sa fie si mai ranita, si mai ales nu vrea sa pateasca ceva rau copilul. Anjali, inca nu poate accepta adevarul, dar dupa parerea mea, nu ar trebuis a fie suparata pe familie. Pana la urma, Chote a facut foarte multe pentru ea. Nimeni nu ar fi facut pentru o sora, ce a facut el pentru Anjali. Khushi saraca este pusa intre ciocan si niciovala. Ea s-a sacrificat pentru familai asta de nenumarate ori, si a tacut din gura. Cand Arnav a disparut, ea nu a stat si s-a izolat in camera, ncii nu a facut ata drama. Ea a facut tot posibilul sa il gaseasca. Iar acum, ea se sacrifica din nou, de dracul lui Anjali. Si sunt convinsa, ca o sa se mai sacrifice odata, cand o sa plece de acasa. Nu stiu ce au de gand creativi lor, cu toata povestea asta. Acum cand au inceput actori principali sa se iubeasca, a aparut o noua probema. Defapt, eu nu stiu daca in filmul asta,a existat 2 episoade de liniste. Tot timpul te suprinde cu o noua problema. Serios acum, intr-o familie poate sa existe chiar atat de multe probleme ? Cred ca ma doare capul incercand sa inteleg enigma aceasta. Deci, sunt ultima aici asa ca imi spun singura 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656, si ne auzim maine la cafeluta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Iul 2012, 12:46 am

Alexa20 a scris:. Deci, sunt ultima aici asa ca imi spun singura 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656, si ne auzim maine la cafeluta.
Noapte buna draga mea!!!Nu esti singurica . 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Iul 2012, 7:23 am

Buna dimineata. 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750 Pofta buna la cefeluta de dimineata. 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 701711266
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Iul 2012, 10:31 am

iulianagl a scris:Buna dimineata. 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750 Pofta buna la cefeluta de dimineata. 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 701711266
Buna!Acum m-am trezit si eu 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 12.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum