Serialesitelenovelet
13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
narcisa
lica54
petronela
Alexa20
AdrianaMatza
iulianagl
10 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:04 pm

Alexa20 a scris:

Acum o iubeste, acum nu o mai iubeste. S stea cu sorsa sa o pupe in bot, ca e ea nebuna la cap. Khushi a vrut sa ii bage mintile in cap, nu i-a spus sa se duca sa avorteze copilul. Daca e nebuna, sa se duca la nebuni. Bine mi-ar parea, daca ar filtra iar cu NK sa moara Arnav de ciuda. va las acum, ma duc sa ma racoresc.

Sau daca NK e ocupat sa faca o alta intrare unul sa-l dea jos pe Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:04 pm

iulianagl a scris:

Atunci cred ca fac un compromis sa-l aduca pe Shyam inapoi.Iar Chote vrea s-o faca Dna Raizada pentru ce?Sa aibe pe cine jigni si tipa la?Ca daca pleaca ea el al cine mai urla?Laxmi?

Sa o ia de nevasta pe Laxmi si sa tipe la ea. Iar mami ji, sa se duca in munti sa stea singura. Ca in afara de hello hi 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 nu stie altceva. Nu stie nici sa vorbeasca dar sa se comporte. Ma scarbeste ce au facut din filmul asta. Sa ramana el cu familai lui, si Khushi cu a ei.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:07 pm

Part 1:-
Episode begins with Arnav at hospital. He hears doc caling for Anjali. Anjali gets into a room, while doc and Arnav searches for her. Anjali recalls how Arnav slaped Shyam and some moments in the past. She takes a scissors and stares at it. Arnav asks doc abt Di. They enquire abt her to the nearby nurses. At RM, All are panicked, mami is taunting Khushi for Anjali's condition. Nani prays for Anjali and Arnav's safety.

Part 2:-
Arnav finds Anjali with scisors through a window. Arnav is shocked and throws away the scissors. She says she dnt want it, Arnav is confused and asks what she dnt want. Anjali tells that she dnt want the baby as no one would care abt such a child whose father is cruel and whom everyone hates, so she dnt want to keep the baby. She goes violent and faints. Arnav panics. They reach RM, everyone is tensed abt her. Arnav takes her in his arms and takes her to her room and lays her there. When Arnav was to leave Anjali holds his hands and asks what has happened to them, they have a hug. Anjali asks him to correct everythng by Bringing BACK SHYAM..She asks how and who is doing all this and asks him to bring back the happiness. She holds his hands and cries. Arnav apologises and they have a hug.
At night:-
Mami kncks at Arnavs room, he asks where they were when Anjali went out without infrming anyone. Mami tells it was Khushi who went to Anjali's room and talkd sumthng. Arnav is angry and goes in search of Khushi. He finds her and drags her angrily to their room. He shouts at her for meeting Anjali when he had asked her not to. He says only he knws how he had saved his Di. Khushi says she felt to talk to Anjali as she is feeling guilty coz ths was all bcz of her. Arnav yells out that yes it was bcz of her!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:11 pm

Alexa20 a scris:

Sa o ia de nevasta pe Laxmi si sa tipe la ea. Iar mami ji, sa se duca in munti sa stea singura. Ca in afara de hello hi 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 nu stie altceva. Nu stie nici sa vorbeasca dar sa se comporte. Ma scarbeste ce au facut din filmul asta. Sa ramana el cu familai lui, si Khushi cu a ei.

Sa ramana frate cu familia lui si cu toti nebunii din ea si sa-l aduca si pe gunoiul de Shyam ca il merita toti fara nicio scapare.Iar Khushi sa-si ia sora si sa plece acasa la ele si ap[oi sa plece undeva departe sa uite de nebunii de Raizada.Iar Chote nici sa nu-i rosteasca numele cu gura aia spurcata a lui ca poate il pocneste cineva daca o face.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:13 pm

iulianagl a scris:

Sa ramana frate cu familia lui si cu toti nebunii din ea si sa-l aduca si pe gunoiul de Shyam ca il merita toti fara nicio scapare.Iar Khushi sa-si ia sora si sa plece acasa la ele si ap[oi sa plece undeva departe sa uite de nebunii de Raizada.Iar Chote nici sa nu-i rosteasca numele cu gura aia spurcata a lui ca poate il pocneste cineva daca o face.

Auzi cik inainte sa apara ea, toata lumea era fericita. Sorsa era fericita, toata familai era fericita. Vorba ta, sa i aduca si pe Shyam, sa fie familia fericita de al inceput.
Nu de alta, dar Shyam oricum ii sapa groapa lui Arnav de mult.
Sa ramana cu Shyam.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:13 pm

Arnav :- yes it was always becoz of u, why did u cum to my life? Why did i meet u? It was all fine befre u came to my life.. My Di was happy.. It was all because of you that Shyam did all ths.. Its all your mistake Khushi Kumari Gupta, I wish I dint meet you.. - by saying this Arnav leaves. Khushi is shattered and recalls hs words and cries.
Arnav driving in SUV, he recalls abt Di, Nanis wrds asking Khushi to stay away frm Anjali, Mamis words of Khushi meeting Anjali, and his own words to Khushi. He brakes his screeching car, regretting for what he told Khushi. He thnks - 'What have I done? I must go back'.. Episode ends..
NO PRECAP!!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 12 Iul 2012, 6:15 pm

Fetelor nu mai fiti suparate...nici nu ma mai uit la episod dupa ce v-am citit...
Khushi pleaca din casa si va domni linistea si la ei ..si la noi.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 12 Iul 2012, 6:16 pm

Alexa20 a scris:

Sa o ia de nevasta pe Laxmi si sa tipe la ea. Iar mami ji, sa se duca in munti sa stea singura. Ca in afara de hello hi 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 nu stie altceva. Nu stie nici sa vorbeasca dar sa se comporte. Ma scarbeste ce au facut din filmul asta. Sa ramana el cu familai lui, si Khushi cu a ei.

Daca....face un compromis si-l aduce pe Shyam inapoi.... e un bou.....nu era bine daca ardea putin atunci cand dobitocul l-a rapit....imediat s-a gandit la K, cum ca ea a inlocuit benzina cu apa...
si acum accepta cu usurinta, fara sa clipeasca intorcerea lui in casa....pt mimoza de sorasa....
ASR...nu are pic de mandrie atunci cand e necesar.....iarta pe cine nu trebuie....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:16 pm

iulianagl a scris:Arnav :- yes it was always becoz of u, why did u cum to my life? Why did i meet u? It was all fine befre u came to my life.. My Di was happy.. It was all because of you that Shyam did all ths.. Its all your mistake Khushi Kumari Gupta, I wish I dint meet you.. - by saying this Arnav leaves. Khushi is shattered and recalls hs words and cries.
Arnav driving in SUV, he recalls abt Di, Nanis wrds asking Khushi to stay away frm Anjali, Mamis words of Khushi meeting Anjali, and his own words to Khushi. He brakes his screeching car, regretting for what he told Khushi. He thnks - 'What have I done? I must go back'.. Episode ends..
NO PRECAP!!!!

Jigodia, avea o viata ca in povesti nu alta. Nici macar nus tia ce e aia viata. Parca era un robot ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:17 pm

Alexa20 a scris:

Auzi cik inainte sa apara ea, toata lumea era fericita. Sorsa era fericita, toata familai era fericita. Vorba ta, sa i aduca si pe Shyam, sa fie familia fericita de al inceput.
Nu de alta, dar Shyam oricum ii sapa groapa lui Arnav de mult.
Sa ramana cu Shyam.

Nu ca astia toti merita sa mearga la nebuni poate in afara de Laxmi.Auzi cica dincauza ei a facut Shyam toate astea.Khushi spr sa-ti aduci aminte de ce-ti spune el si sa nu-l ierti.Sper ca creativii lor sa o lase ep Khushi sa plece de la Raizada sa fie toata lumea fericita.Iar Khushi sa-si gaseasca si ea un sufletel nu neaparat sa se casatoreasca dar sa fie prietenul ei cel mai bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:18 pm

tiberici a scris:

Daca....face un compromis si-l aduce pe Shyam inapoi.... e un bou.....nu era bine daca ardea putin atunci cand dobitocul l-a rapit....imediat s-a gandit la K, cum ca ea a inlocuit benzina cu apa...
si acum accepta cu usurinta, fara sa clipeasca intorcerea lui in casa....pt mimoza de sorasa....
ASR...nu are pic de mandrie atunci cand e necesar.....iarta pe cine nu trebuie....

Boul este un animal mult prea nobil, pe langa magarul de ASR.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:19 pm

iulianagl a scris:

Nu ca astia toti merita sa mearga la nebuni poate in afara de Laxmi.Auzi cica dincauza ei a facut Shyam toate astea.Khushi spr sa-ti aduci aminte de ce-ti spune el si sa nu-l ierti.Sper ca creativii lor sa o lase ep Khushi sa plece de la Raizada sa fie toata lumea fericita.Iar Khushi sa-si gaseasca si ea un sufletel nu neaparat sa se casatoreasca dar sa fie prietenul ei cel mai bun.

Deci ieri filtra cu ea, iar azi o jigneste. Vaiiii dar ce iubire. Hai sa ma lasi. Daca eram in locul lui Khushi, nici nu ma mai gasea pana se intorcea el acasa.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:20 pm

Alexa20 a scris:

Jigodia, avea o viata ca in povesti nu alta. Nici macar nus tia ce e aia viata. Parca era un robot ....

Pai Alex era fericit pe atunci si poate asa vrea sa ramana robot ca asta merita sa se alinte Di pe langa el , Mami sa-si cumpere aur si parfumuri cat de multe si sa fie fericiti cu totii.Sincer chiar aceasta familie nu o merita pe KHushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:20 pm

Alexa20 a scris:

Boul este un animal mult prea nobil, pe langa magarul de ASR.


13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:21 pm

Alexa20 a scris:

Deci ieri filtra cu ea, iar azi o jigneste. Vaiiii dar ce iubire. Hai sa ma lasi. Daca eram in locul lui Khushi, nici nu ma mai gasea pana se intorcea el acasa.

Pai cred ca si asta face Khushi cand se intoarce el ea isi pregateste geanta.O sa vezi ca asa e.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 12 Iul 2012, 6:22 pm

Alexa20 a scris:

Deci ieri filtra cu ea, iar azi o jigneste. Vaiiii dar ce iubire. Hai sa ma lasi. Daca eram in locul lui Khushi, nici nu ma mai gasea pana se intorcea el acasa.

Stai ca s-ar putea sa aibe ASR o surpriza.... pana intoarce masina si ajunge acasa..... si K sa-si fi revenit din soc si sa reactioneze....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:23 pm

iulianagl a scris:

Pai Alex era fericit pe atunci si poate asa vrea sa ramana robot ca asta merita sa se alinte Di pe langa el , Mami sa-si cumpere aur si parfumuri cat de multe si sa fie fericiti cu totii.Sincer chiar aceasta familie nu o merita pe KHushi.
Chiar nu o merita. Toata lumea e impotriva ei. Iar pentru mine, Anjali deja numai prezinta niciun interese. Cred ca in familia aia, fiecare se merita unul pe altul. Mai bien sarac si curat, decat bogat si putred. Deci Khushi, mai bine te intorci in "cocioaba ta" cum a spus ASR. Si lasa-i pe ei sa stea la palat cu Regina prostilor in frunte
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:24 pm

petronela a scris:Fetelor nu mai fiti suparate...nici nu ma mai uit la episod dupa ce v-am citit...
Khushi pleaca din casa si va domni linistea si la ei ..si la noi.. Smile

Bine ar fi Pedro dar nu cred ca o s-o lase eu mi-as dori tare mult visez numai la asta dar nu cred ca visul meu se va indeplini, pentru ca Khushi cand vine vorba de Arnav e slaba din cauza ca-l iubeste prea mult bleaga iar de el nu inteleg ce intelege el prin a iubi pe cineva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:24 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca si asta face Khushi cand se intoarce el ea isi pregateste geanta.O sa vezi ca asa e.

Foarte bine. Sa se duca unde vede cu ochii
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:25 pm

iulianagl a scris:

Bine ar fi Pedro dar nu cred ca o s-o lase eu mi-as dori tare mult visez numai la asta dar nu cred ca visul meu se va indeplini, pentru ca Khushi cand vine vorba de Arnav e slaba din cauza ca-l iubeste prea mult bleaga iar de el nu inteleg ce intelege el prin a iubi pe cineva.

Nici eu nu cred ca o sa plece. Dar eu asta mi-ar dori sa se intample
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:25 pm

Alexa20 a scris:
Chiar nu o merita. Toata lumea e impotriva ei. Iar pentru mine, Anjali deja numai prezinta niciun interese. Cred ca in familia aia, fiecare se merita unul pe altul. Mai bien sarac si curat, decat bogat si putred. Deci Khushi, mai bine te intorci in "cocioaba ta" cum a spus ASR. Si lasa-i pe ei sa stea la palat cu Regina prostilor in frunte

Sincer eu mi-am dorit ca sa plece atunci cand se auzise ca vrea sa iasa din serial.Si mai bine facea asta ca acum chiar urasc personajul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:26 pm

Alexa20 a scris:

Foarte bine. Sa se duca unde vede cu ochii

Dar n-o sa fac asta ca e asa cum am spus mai devreme il iubeste chiar in ciuda a faptului ca o jigneste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 12 Iul 2012, 6:26 pm

iulianagl a scris:

Bine ar fi Pedro dar nu cred ca o s-o lase eu mi-as dori tare mult visez numai la asta dar nu cred ca visul meu se va indeplini, pentru ca Khushi cand vine vorba de Arnav e slaba din cauza ca-l iubeste prea mult bleaga iar de el nu inteleg ce intelege el prin a iubi pe cineva.
Eu cred ca va pleca ..si in episodul de astazi avem si motivul..vine vremea rascumpararii..
Iar in ep maha trebuie sa fie si iubire , ASR trebuie sa-si aminteasca si ce pierde, nu numai cum l-a salvat si cum i-a facut viata un iad..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 12 Iul 2012, 6:28 pm

A luat foc forumul nostru, a luat foc si IF. Toti o invinuesc pe Anjali. Toti au inceput sa urasca perosnajul lui Anjali.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Iul 2012, 6:28 pm

tiberici a scris:

Stai ca s-ar putea sa aibe ASR o surpriza.... pana intoarce masina si ajunge acasa..... si K sa-si fi revenit din soc si sa reactioneze....

Ce sa mai reactioneze Tibi, e deja prea mult pentru ea eu nici nu mi-as mai bate capul ca oricum tot aia e, cel mai bine e sa plece.Iar Chote sa se zbata in pat noapte cu gandul la ea si la ce a facut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 13.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum