Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 12:21 pm

iulianagl a scris:

What the heck!Pai ei inca nu stiu ce vorbesc eu n-am crezut asta nicimacar un pic ea deocamdata nu poate deveni asta pana cand bolanda de sora-sa nu accepta ca sotul ei e o curva si asa sa-i dea crezare spuselor lui Khushi deci Khushi o sa dispara din viata Raizadilor, singura care a inteles cum sta treaba a fost Nani si NK si poate daca apare Mamji si el, dar nu cred ca Khushi o sa devina o Raizada inca, cu toate ca merita din toate punctele de vedere.Dar ce mi-ar placea este ca Chote sa accepte ca Shy sa se intoarca dar conditia sa fie ori sa plece el de acolo sau sa plece lunatica si cu, curva la casa lor pe care si-o construiau.
Daca se intoarce Shyam in casa la ei..eu cred ca Arnav nu pleaca nicaieri si nici pe ei nu-i lasa sa plece, tocmai pentru a fi cu ochii pe el tot timpul....
Si abureala cu promo e bataie de joc..vorba lui Garo ..poate la sf serialului sa devina o Raizada.. stupid
Oricum asta e, ce ne-am dorit, sa plece Khushi de acolo ..sa vedem cat de interesant va fi de acum serialul....daca tot i-au despartit...cum o sa-si mentina fanii, pentru ca pentru ei doi se uita la el...daca o sa fie cu lunatica...se prabusesc putin cate putin...si fanii nu mai sunt interesati, la cate comentarii negative au fost la adresa ei..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 22 Iul 2012, 1:30 pm

Feteleee Alexa nu are net iar .....asa k azi nu va aparea pe aici pana nu rezolva cu netu....asa k nici Geet nu vom avea azi ....sa nu va suparati 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 22 Iul 2012, 1:31 pm

app buna feteleeee 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 5:29 pm

"Daca Shym se intalneste cu lunatica si ii baga in cap tot felul de prostii adica ii spala creierul intr-un fel se duce naibii tot.Ca Shyam asta o sa fac prima data sa desculpa dand vina numai pe Khushi deci KHushi n-are sort de scapare."

Sincer nu stiu cat mai conteaza in acest moment daca o gaseste vinovata tot pe Khushi..oricum ei sunt siguri ca ea este singura vinovata in toata povestea..si pana la urma se afla adevarul, dar pana atunci mai are de suferit si ASR...de asta cred ca mai lungesc povestea cu credibilitatea...iar acum daca ea pleaca din casa e si mai bine..adevarul se va afla in absenta ei si este mai bine...
cum sa lungeasca ei serialul altfel...
Eu sper doar ca Arnav si Khushi sa nu se mai intalneasca, drumurile lor sa se desparta, nu stiu de ce am impresia ca va fi mai bine pentru Khushi.... daca intr-adevar ei trebuie sa fie impreuna vor fi..dar asta dupa ce se vindeca toate ranile...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 10:34 pm

Buna seara.Da Pedro si eu imi doresc asta si intr-adevar daca se afla adevarul in lipsa ei e mult mai bine ca poate asa isi dau seama toti ce sacrificiu a facut iar din toate astea numai vina lui Chote este si el trebuie sa dea explicatiile toate deci Khushi n-ar mai trebui sa dea si ea explicatii poate familiei ei care ei deja stiu ce poama e Shyam.Iar acum va spun noapte buna si un inceput de saptamana cat mai placut. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 10:45 am

Neata fetelor 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2321791705
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 11:39 am

buna feteleee 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 .....Alexa ai rezolvat cu netu gata??:d
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 12:21 pm

AdrianaMatza a scris:buna feteleee 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 .....Alexa ai rezolvat cu netu gata??:d

Oh Adriana, nici nu ma intreba. Sincer nici numai stiu ce sa fac cu netul asta. Nu am avut niciodata probleme, cum am de la inceputul acestui an. Si nici nu vrea mama sa il schimbe, iar contractul este pe numele ei. Deci nu pot face nimic. Noroc ca mi-am luat internet pe tel acum 2 zile, cu gandul sa am net cand plec la mare. Asa ca am profitat ieri, si am reusit sa va las un mesaj sa stiti de mine. Dar am lasat un mesaj si aici pe forum, dar am vazut ca nu apare. In fine, sper sa nuami am probleme. M-am saturat de cate ori am sunat la ei al centru
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 12:23 pm

Alexa20 a scris:

Oh Adriana, nici nu ma intreba. Sincer nici numai stiu ce sa fac cu netul asta. Nu am avut niciodata probleme, cum am de la inceputul acestui an. Si nici nu vrea mama sa il schimbe, iar contractul este pe numele ei. Deci nu pot face nimic. Noroc ca mi-am luat internet pe tel acum 2 zile, cu gandul sa am net cand plec la mare. Asa ca am profitat ieri, si am reusit sa va las un mesaj sa stiti de mine. Dar am lasat un mesaj si aici pe forum, dar am vazut ca nu apare. In fine, sper sa nuami am probleme. M-am saturat de cate ori am sunat la ei al centru

pffffff......nesimtiti:|....am vazut k ai lasat pe youtube.....k am anuntat eu aici pe forum kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 3:09 pm



fetelee sper sa va placa 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 244732 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 229917
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 3:54 pm

Este foarte frumos videoclipul, Adriana. Felicitari 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 :drunken:
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 4:02 pm

Alexa20 a scris:Este foarte frumos videoclipul, Adriana. Felicitari 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 :drunken:

msik iubbyta kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 4:45 pm

BUna ziua dragelor.What's up?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 4:58 pm

Oare ia bataie Khushi de la Bua?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 23 Iul 2012, 5:25 pm

iulianagl a scris:Oare ia bataie Khushi de la Bua?


Buna! Buna la toata lumea!
Un linck va rog pt 5.30,,,,,,,,,, nu prind nicaieri,,,,
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:31 pm

tiberici a scris:


Buna! Buna la toata lumea!
Un linck va rog pt 5.30,,,,,,,,,, nu prind nicaieri,,,,




Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 13 Noi 2012, 8:34 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:33 pm

Oare o sa inteleaga lunatica ce vrea sa-i spuna Chote?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:36 pm

Ii arata in pat pe amandoi si el o ia de mana ce frumos. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 23 Iul 2012, 5:36 pm

iulianagl a scris:



afro afro afro 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 165638 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 165638 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 165638
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:38 pm

Hai ca se impaca si Prakash cu Payal.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:39 pm

Frate dar ce naiba au de tot dispare imaginea se intrerup?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 23 Iul 2012, 5:41 pm

iulianagl a scris:Frate dar ce naiba au de tot dispare imaginea se intrerup?

turbezzzzzz nu pot urmari filmul............. se intrerupe.... sad sad sad
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 5:59 pm

tiberici a scris:

turbezzzzzz nu pot urmari filmul............. se intrerupe.... sad sad sad

Si la mine si am deschis toate calculatoarele si la toate face la fel.
Se pare ca ea la mintit pe Chote ca e bolnava Bua ca altfel poate n-o lasa sa plece.Dar oare el stie ca poate contractul se expira curand sau deja e expirat?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 23 Iul 2012, 6:00 pm

iulianagl a scris:

Si la mine si am deschis toate calculatoarele si la toate face la fel.
Se pare ca ea la mintit pe Chote ca e bolnava Bua ca altfel poate n-o lasa sa plece.Dar oare el stie ca poate contractul se expira curand sau deja e expirat?
N-am vazut nimic...... sad 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 23 Iul 2012, 6:02 pm

tiberici a scris:
N-am vazut nimic...... sad 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754

sa am virusi....?? 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 1450537109 si din aceasta cauza sa nu pot vedea..... nu prea s-a intamplat asta....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum