Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 8:49 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu daca i s-a parut asta si altora, dar am impresia ca prin ceea ce ii spune bunica lui Khushi, este ca si cum cv's ne-ar transmite noua un mesaj. Sa nu o intelegem gresit pe Anajali, pentru ca ea nua urat-o niciodata pe Khushi. Mie se pare doar mie asta ?

Oho stai ca n-am ajuns pe acolo.Yavash yavash.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Lun 23 Iul 2012, 8:54 pm

Adriana,pt.video :drunken: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 918686 astept urmatoarele,caci vor fi mai multe...
buna seara,doamnelor...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 8:57 pm

Garo a scris:Adriana,pt.video :drunken: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 918686 astept urmatoarele,caci vor fi mai multe...
buna seara,doamnelor...

ms ms...bn inteles k vor fi....tocmai fac altul...:D Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:11 pm

Haidi bre ma lesi, cica n-a iubit-o inainte de casatorie pe Khushi??Voi il credeti?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 9:11 pm

Ok deci cu siguranta s-a schimbat situatia din cauza fanilor revoltati. De asta sunt ferm convins. A dezamagit pe multa lume, episaodele de saptamana trecuta, si au facut din actiune o harababura. Asa ca s-au gandit sa refaca peronajul lui Anjali, sa ii etaleze talentele actoricesti altfel. In sfarsit ...
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 9:12 pm

iulianagl a scris:Haidi bre ma lesi, cica n-a iubit-o inainte de casatorie pe Khushi??Voi il credeti?

Eu nuuuuuu.... minte cu nerusinare. A uitat cand a ajutaat-o sa serveasca masa la nunta lui Payal ? Sau cand a pupat-o pe obraz ? Cand plangea dupa ea, crezand ca e in ambulanta ? Mincinosulllllll
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:16 pm

Alexa20 a scris:Ok deci cu siguranta s-a schimbat situatia din cauza fanilor revoltati. De asta sunt ferm convins. A dezamagit pe multa lume, episaodele de saptamana trecuta, si au facut din actiune o harababura. Asa ca s-au gandit sa refaca peronajul lui Anjali, sa ii etaleze talentele actoricesti altfel. In sfarsit ...

Exact s-a simtit foarte mult chestia asta. Smile 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:25 pm

Aryyy Prakash a prins viata!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:34 pm

Hei dar e chiar boland Prakash asta deci el tot mai considera ca Khushi si Payal a facut greseala asta. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 9:35 pm

Revina Bhua Ji Smile Khushi si nebuniile ei. Iar Arnav nu e mai prejos, a deventi un romantic incurabil.
Ah ce imi place stilul lui cuceritor 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516 Pacat ca exista un singur Arnav frumos, chipes, si sarmant. Altfel imi luam si eu unul. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 9:42 pm

Dupa episodul de astazi, oare este cineva suparat de felul in care merge actiunea ? De ce nu se plange nimeni de episodul de azi, cum s-au plans de restul ? Mai trebuie sa coboare de pe norisor CV's lor si cu Daljet. Talentul actoricesc il poti arata si in alta forma.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:43 pm

Alexa20 a scris:Dupa episodul de astazi, oare este cineva suparat de felul in care merge actiunea ? De ce nu se plange nimeni de episodul de azi, cum s-au plans de restul ? Mai trebuie sa coboare de pe norisor CV's lor si cu Daljet. Talentul actoricesc il poti arata si in alta forma.

Corect. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 9:44 pm

Ce m-a facut sa rad convorbirea ei falsa cu Bua. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 9:46 pm

HE’S GETTING READY TO LEAVE TO BUAJI’S HOUSE WITHOUT A SINGLE BIT OF HESITATION.
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_m7mg393vxb1qfudmy

Credit : indianvibes
Smile Asta este fenomenala. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 10:06 pm

Alexa20 a scris:HE’S GETTING READY TO LEAVE TO BUAJI’S HOUSE WITHOUT A SINGLE BIT OF HESITATION.


Credit : indianvibes
Smile Asta este fenomenala. Smile

Stiu!! Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 13 Noi 2012, 8:38 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 10:11 pm

iulianagl a scris:

Stiu!! Smile

Smile Smile Chiar i se potriveste. Oricum, a fost un episod foarte frumos. Si culmea, nici nu ma asteptam sa fie frumos. Chiar m-am gandit, stai sa vezi ce porcarie de episod mai ne baga si luni. Sa vezi acum cum se inunda platoul de la Di. Smile Smile In sfarsti, eu facut ceva care sa multumeasca fanii
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 23 Iul 2012, 10:36 pm

nb fetelee ne auzim maine 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 517793 kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 10:55 pm

AdrianaMatza a scris:nb fetelee ne auzim maine 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 517793 kiss kiss

Noapte buna iubita si da sa stii ca mi-a placut foarte mult clipul ma gandeam sa-l pun si la mine pe fb dar apoi m-am gandit ca poate te superi.L-am ascultat de nu stiu cate ori dupa cum stii Om Shanti Om e filmul meu preferat. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 11:02 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Chiar i se potriveste. Oricum, a fost un episod foarte frumos. Si culmea, nici nu ma asteptam sa fie frumos. Chiar m-am gandit, stai sa vezi ce porcarie de episod mai ne baga si luni. Sa vezi acum cum se inunda platoul de la Di. Smile Smile In sfarsti, eu facut ceva care sa multumeasca fanii


Da, o miscare inteleapta din partea creativilor sa ne transmita mesajul prin Naniji, sincer nici eu nu ma asteptam la una ca asta.Acum ca s-a mai rezolvat o parte din problemele din Raizada ma ingrijoreaza un lucru "Khushi a mintit", ca daca nu mintea Arnav nu o lasa sa plece si mai simt ca ceva se petrece in mintea ei, pune ceva la cale si asta este sa nu se mai intoarca inapoi sper sa nu-i vina iar idei nebune cuma fost data trecuta cu sinuciderea nu cred ca o sa se intample asta dar sigur inapoi nu se mai intoarce si acum ma gandesc la faptul ca Gupta o sa afle de contract ca ea cred ca de asta a plecat iar Chote nu stie ca s-a expirat cred ca in valtoarea de a-i face curte lui Khushi si cum sa o faca sa fie a lui din nou, a uitat si asta o sa-i faca pe ai ei sa ia hotararea de a o trimite undeva poate inapoi in Lucknow ca sa scape de rusine.Nu stiu acum asta mi se pare foarte logic si mai ales daca bomba o sa fie lansata de Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 11:10 pm

iulianagl a scris:


Da, o miscare inteleapta din partea creativilor sa ne transmita mesajul prin Naniji, sincer nici eu nu ma asteptam la una ca asta.Acum ca s-a mai rezolvat o parte din problemele din Raizada ma ingrijoreaza un lucru "Khushi a mintit", ca daca nu mintea Arnav nu o lasa sa plece si mai simt ca ceva se petrece in mintea ei, pune ceva la cale si asta este sa nu se mai intoarca inapoi sper sa nu-i vina iar idei nebune cuma fost data trecuta cu sinuciderea nu cred ca o sa se intample asta dar sigur inapoi nu se mai intoarce si acum ma gandesc la faptul ca Gupta o sa afle de contract ca ea cred ca de asta a plecat iar Chote nu stie ca s-a expirat cred ca in valtoarea de a-i face curte lui Khushi si cum sa o faca sa fie a lui din nou, a uitat si asta o sa-i faca pe ai ei sa ia hotararea de a o trimite undeva poate inapoi in Lucknow ca sa scape de rusine.Nu stiu acum asta mi se pare foarte logic si mai ales daca bomba o sa fie lansata de Shyam.

Sunt de acord in parte cu ce spui. Adica Khushi a mintit acum, iar cnd o sa afle Arnav o sa fie foarte suparat pe ea. Dar cred ca o sa faca tot posibilul sa o aduca langa el. O sa se foloseasca de orice mijloace. Si nu cred ca parintii ei ar trimite-o in Lucknow, adica pana la urma Arnav a fost sotul ei, si au trait impreuna atata timp. Fie ca s-a consumat casatoria sau nu. Ei o sa se gandeasca, ca desi s-au intamplat atatea, Arnav s-a purtat ca un adevarat ginere cat a stat al ei, si a avut mereu grija de ei. Si chiar daca ar zice, hai sa o trimitem in Lucknow sa scapam de rusine, ei nu o pot tine acolo toata viata, si fara sa fie maritata. Iar ei nu ar mai putea sa o casatoreasca cu nimeni (deja s-ar numi Punar Vivah). Deci nu mi se pare plauzibil asta cu Lucknow. Iar acum ca ASR si-a dat seama de ce simte, nu o sa o lase sa scape asa usor de el.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 11:14 pm

Alexa20 a scris:

Sunt de acord in parte cu ce spui. Adica Khushi a mintit acum, iar cnd o sa afle Arnav o sa fie foarte suparat pe ea. Dar cred ca o sa faca tot posibilul sa o aduca langa el. O sa se foloseasca de orice mijloace. Si nu cred ca parintii ei ar trimite-o in Lucknow, adica pana la urma Arnav a fost sotul ei, si au trait impreuna atata timp. Fie ca s-a consumat casatoria sau nu. Ei o sa se gandeasca, ca desi s-au intamplat atatea, Arnav s-a purtat ca un adevarat ginere cat a stat al ei, si a avut mereu grija de ei. Si chiar daca ar zice, hai sa o trimitem in Lucknow sa scapam de rusine, ei nu o pot tine acolo toata viata, si fara sa fie maritata. Iar ei nu ar mai putea sa o casatoreasca cu nimeni (deja s-ar numi Punar Vivah). Deci nu mi se pare plauzibil asta cu Lucknow. Iar acum ca ASR si-a dat seama de ce simte, nu o sa o lase sa scape asa usor de el.

What the...Cu dusmanul langa ei?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 11:28 pm

iulianagl a scris:

What the...Cu dusmanul langa ei?

Smile Smile Oricum, eu sper ca povestea o sa fie putin diferita. Sper sa ne lase si pe noi sa ne bucuram de o viata de familie in casa Raizada. ADica macar cateva episoade, ca dupa oricum ne da o bomba de plangem de mila actorilor Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 11:32 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Oricum, eu sper ca povestea o sa fie putin diferita. Sper sa ne lase si pe noi sa ne bucuram de o viata de familie in casa Raizada. ADica macar cateva episoade, ca dupa oricum ne da o bomba de plangem de mila actorilor Smile Smile

Si eu cred tot la fel dar sigur Shyam o sa lanseze bomba cu contractul iar Payal o sa o sune pe Khushi la Buaji si de acolo toti o sa se revolte si cine o sa fei vinovatul Chote!!14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Omg-shocked
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Iul 2012, 11:35 pm

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_m7m6vtPJ4X1ral5n1o1_500
Stau si ma uit la poza asta si incerc sa-mi dau seama despre ce este vorba?Oare incearca ea sa se ascunda de el si o gaseste?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 23 Iul 2012, 11:37 pm

iulianagl a scris:14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_m7m6vtPJ4X1ral5n1o1_500
Stau si ma uit la poza asta si incerc sa-mi dau seama despre ce este vorba?Oare incearca ea sa se ascunda de el si o gaseste?

Cred ca defapt o ascunde pe Bhua in casa si ea se duce sa faca fata furtuni Smile Smile Iar el profita de orice clipa ca sa puna mana pe ea. Parca vad ca iar vrea sa o sarute, si parc vad ca iese Bhua cu facaletul ala Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum