Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 26 Iul 2012, 12:00 am

Pupici fetelor! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2321791705 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2321791705
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 7:24 am

Buna dimi. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 701711266
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 8:11 am

Vai ce draci imi face dupa cat ca uneori scrisul nu se vede bine asta care traduce Madhu nicimacar nu stie bine engleza, frate. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 9:08 am

iulianagl a scris:Vai ce draci imi face dupa cat ca uneori scrisul nu se vede bine asta care traduce Madhu nicimacar nu stie bine engleza, frate. stupid

Smile Smile saraca de tine. Am intalnit si eu cazuri. Este enervant ca te incurca. Oricum tipul care traduce Madhu, isi cam bate joc de oameni. I-au spus o multime de omanei sa schimbe scrisul, si el tot asa il lasa. Macar sa ii puna un fundal la scris sa se vada. M-am chinuit intr-o zi sa vad un episod cu traducere in eng, si m-a ametit de cap. Nici nu vreau sa imi imaginez, cat de greu iti este sa traduci. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 9:11 am

Alexa20 a scris:

Smile Smile saraca de tine. Am intalnit si eu cazuri. Este enervant ca te incurca. Oricum tipul care traduce Madhu, isi cam bate joc de oameni. I-au spus o multime de omanei sa schimbe scrisul, si el tot asa il lasa. Macar sa ii puna un fundal la scris sa se vada. M-am chinuit intr-o zi sa vad un episod cu traducere in eng, si m-a ametit de cap. Nici nu vreau sa imi imaginez, cat de greu iti este sa traduci. kiss

Apoi Alex numai eu i-am spus de nu stiu cate ori si stii ce mi-a spus ca asa este de la canal.Dar nu cred ca se difuzeaza undeva in engleza.In fine asta e.Dar chiar si la Iss uneori se vede naspa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 9:18 am

iulianagl a scris:

Apoi Alex numai eu i-am spus de nu stiu cate ori si stii ce mi-a spus ca asa este de la canal.Dar nu cred ca se difuzeaza undeva in engleza.In fine asta e.Dar chiar si la Iss uneori se vede naspa.

Mda stiu, am avut un episod care mi-a facut numai nervi. Nu se intelegea nicio litera. Noroc ca inteleg ce spun aia in film, si nu a fost mare nevoie sa traduc dupa scrisul lui Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 9:20 am

Alexa20 a scris:

Mda stiu, am avut un episod care mi-a facut numai nervi. Nu se intelegea nicio litera. Noroc ca inteleg ce spun aia in film, si nu a fost mare nevoie sa traduc dupa scrisul lui Smile Smile

pai eu nu ma Crying or Very sad de tine ma Crying or Very sad de mine ca nu inteleg o boaba. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 9:31 am

iulianagl a scris:

pai eu nu ma Crying or Very sad de tine ma Crying or Very sad de mine ca nu inteleg o boaba. Smile Smile

Smile Smile Nici eu nu inteleg chiar totul. Dar totusi, cei care traduc epi din Madhu si din alte filme, ar trebui sa faca in asa fel, sa se si inteleaga ce traduc ei. Iar Madhu nu are cum sa fie tradus si in alta parte momentan. In general, trebuie sa fie un film foarte vizualizat, ca sa fie cumparat de alte tari. Deci ei traduc episaodele, nu alti. Si nu cred, ca la tv iti taie din episod. Adica, am avut un episod din ipkknd de 16 min, restul au disparut.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 9:33 am

Alexa20 a scris:

Smile Smile Nici eu nu inteleg chiar totul. Dar totusi, cei care traduc epi din Madhu si din alte filme, ar trebui sa faca in asa fel, sa se si inteleaga ce traduc ei. Iar Madhu nu are cum sa fie tradus si in alta parte momentan. In general, trebuie sa fie un film foarte vizualizat, ca sa fie cumparat de alte tari. Deci ei traduc episaodele, nu alti. Si nu cred, ca la tv iti taie din episod. Adica, am avut un episod din ipkknd de 16 min, restul au disparut.

Da asa e.Dar ce sa facem Alex suntem la mana lor, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Joi 26 Iul 2012, 9:39 am

buna dimineata,doamnelor!...multumesc pt.tot...o zi buna,sa aveti!...in centru in sfirsit a plouat,asa ca astazi este numai bine,a inceput si gradinuta mea sa zimbeasca precum Arnav,dar daca se intoarce canicula o s fie la fel ca Arnav la sfirsitul ep.de aseara!!!... Question pa, 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 10:36 am

Mama va dati seama casatoria lor s-a terminat Khushi este libera adica doar Khushi Kumari Gupta nu-l mai avem pe acel Laad Governor dupa ea, poate sa faca ce vrea si cum vrea si mai ales sa-i de alui cu flit in fata si sa nu-l bage deloc in seama doar asa ca sa-i faca in ciuda.Tare mi-as dori sa-l vad in limba dupa ea.Sa vedem ce explicatii da el celor de acasa si ea lui Buaji?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 10:37 am

Dar ma gandesc oare contractul daca s-a terminat deci s-a terminat, nu trebuie sa dea divort sau altceva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 10:38 am

Oare acum o mai poate amninta cu casatoria lui Payal?Daca da inseamna ca iar au ramas in pana de idei creativii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 10:54 am

iulianagl a scris:Dar ma gandesc oare contractul daca s-a terminat deci s-a terminat, nu trebuie sa dea divort sau altceva?

Nu cred ca o sa existe divort. Poate o sa fie o recastorie cum a fost in Geet. Un ritual de reinnoire a juramintelor. Dar nu cred, ca o sa divorteze, adica ar fi prea de tot. Plus de asta, in India o femeie divortata, este umilita. Deci asta ar insemna, ca toate persoanele care stiu ca ea este casatorita, sa o critice si sa o umileasca. Inclusiv bhua i-ar spune ceva de dulce. Deci nu stiu. Oricum, din cate am aflat eu, recasatoria o sa aibe loc, dupa ce se afla adevarul cu sarpele.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 26 Iul 2012, 11:22 am

buna fetelee kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Joi 26 Iul 2012, 1:40 pm

iulianagl a scris:Dar ma gandesc oare contractul daca s-a terminat deci s-a terminat, nu trebuie sa dea divort sau altceva?
nu cred pt.ca este un contract pe perioada determinata si care inceteaza de drept la data fixata in contract...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 2:46 pm

Sincer, eu cred ca este foarte posibil, sa se mute ASR la Bhua acasa. Din moment ce Khushi nu vrea sa se intarca acasa, iar el vrea sa o recucereasca, cel mai probabil este sa se mute la ea. Iar ea, in ochii lumii este o femeie maritata, atata timp cat nu o sa se afle adevarul in fata tuturor, ea nu o sa isi dea magalsutra si sindurul jos. In fine, nu imi fac multe scenarii, ca stiu ca nu o sa iasa niciodata sa cum vreau eu. Dar mi se pare cel mai plauzibil. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 3:34 pm

Smile Khushi in atelierul lui Happy Singh, how lovely!!Si cred ca acum daca e sigur de ce a plecat Khushi cred ca o sa stea numai pe la usa lui Bua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 3:48 pm

Pai daca el s-a decis sa se recasatoreasca cu ea, cum?El e sigur ca o sa o faca sa vina la el din nou?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 3:52 pm

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 396864_253411311444289_994096559_n
The storyteller. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 26 Iul 2012, 3:56 pm

iulianagl a scris:Pai daca el s-a decis sa se recasatoreasca cu ea, cum?El e sigur ca o sa o faca sa vina la el din nou?

Cred ca de acum incepe distractia. De nu o sta Arnav pe la usa matusiii toata ziua buna ziua. Cred ca uita si de Di si de restul familei Raizada. Smile Smile Cred ca il face Khushi sa ii mature si in casa Smile Smile O sa devina si el un Balwant Singh ca Maan Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 3:57 pm

Daca tot spunea Chote ca Happyji o cauta de ziua ei na acum s-au intalnit. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 3:58 pm

Alexa20 a scris:

Cred ca de acum incepe distractia. De nu o sta Arnav pe la usa matusiii toata ziua buna ziua. Cred ca uita si de Di si de restul familei Raizada. Smile Smile Cred ca il face Khushi sa ii mature si in casa Smile Smile O sa devina si el un Balwant Singh ca Maan Smile Smile

Nu Balwant, Arprakashji!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 4:01 pm

Dupa ce am terminat hartogaraia de facut am zis sa ma relaxez si stiti ce film am vazut pe bollytv OM Shanti OM, frate Sharuk Khan cred ca este cel mai bun actor al lor din toate timpurile.Ma uitam ce talent are si ce expresivitate.Pfuuuuu!!Super filmul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Iul 2012, 4:19 pm

Toata coloana sonora a fost super dar cel mai mult mi-a placut poveste lui Shanti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum