Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 20 Iul 2012, 6:05 pm

O familie de redusi.........chiar si Arnav....putea sa i-a atitudine, el nu are dreptul la fericire alaturi de sotie, il preferau rapit, mort, atunci erau cu totii fericiti in frunte cu Di, matusa terminand cu prostu de fratesu....niste incuiati
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:06 pm

Au facut harcea parcea din serial nimeni nu este fericit cu acest episod.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:09 pm

Dar nu inteleg de ce este Anjali atat de bolnava zici ca sufera de o boala care nu se poate tine pe picioare.Ce naiba fac creativii astia a lor ce face directorul ca el directioneaza filmul cum doreste.Ce se intampla in acest serial de nimeni nu mai intelege nimic sa-l aduca naibii pe Shyam asa poate Di este feroicita si toti pe langa ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 20 Iul 2012, 6:12 pm

iulianagl a scris:Dar nu inteleg de ce este Anjali atat de bolnava zici ca sufera de o boala care nu se poate tine pe picioare.Ce naiba fac creativii astia a lor ce face directorul ca el directioneaza filmul cum doreste.Ce se intampla in acest serial de nimeni nu mai intelege nimic sa-l aduca naibii pe Shyam asa poate Di este feroicita si toti pe langa ea.

- stai linistita ca isi face intrarea usor, usor......ai vazut ca Di a primit un telefon, nu a vorbit nimeni dar pret de cateva secunde a ascultat.....cred ca e dobitocul de barbasu....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:25 pm

Si de aici vine marea despartire 20 de minute numai de Di si Mami si Prakash?Oh Doamne da-le minte creativilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:28 pm

Dar ea cand s-a casatorit?Nu-si mai aduce aminte cand ii descria cum este dragostea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 6:43 pm

Fetelor linistiti-va...se despart si gata..scapam de sters..stiam ca asta se va intampla...
Relatia frate-sora este una bolnava..nici o sora nu spune asa ceva unui frate,cat de apropiata ar fi relatia dintre ei... cred ca si Payal pleaca din casa odata cu Khushi...
Trebuia sa se ajunga si la suferinta lui si a celor din casa..pentru ca Arnav fara Khushi va muri cate un pic in fiecare zi si atunci vor realiza ce greseala au facut...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:48 pm

petronela a scris:Fetelor linistiti-va...se despart si gata..scapam de sters..stiam ca asta se va intampla...
Relatia frate-sora este una bolnava..nici o sora nu spune asa ceva unui frate,cat de apropiata ar fi relatia dintre ei... cred ca si Payal pleaca din casa odata cu Khushi...
Trebuia sa se ajunga si la suferinta lui si a celor din casa..pentru ca Arnav fara Khushi va muri cate un pic in fiecare zi si atunci vor realiza ce greseala au facut...

Asta si vroiam dar ce ma enerveaza ca creativii lor nu stiu sa balanseze scenele intre ele spre exemplu a aratat 5 minute din 20 doar cu ei doi restul numai Di.Hai ca inteleg chestia cu aranjamentul florar parca nu-si avea rostul inca dar daca tot a facut-o putea sa o ia in brate si sa o duca in camera lor nu sa stea acolo sa-i vada toti netotii care nu inteleg ce se intampla intre ei iar chestia cu Di ca-l intelege pe Chote ca s-a indragostit si tralalala iar nu-si avea rostul pentru ca stie si ea foarte bine cum e sa fii casatorit cu persoana iubita ca dovata ca inca nu poate trece peste asta.Deci scenariul este praf.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 6:52 pm

iulianagl a scris:

Asta si vroiam dar ce ma enerveaza ca creativii lor nu stiu sa balanseze scenele intre ele spre exemplu a aratat 5 minute din 20 doar cu ei doi restul numai Di.Hai ca inteleg chestia cu aranjamentul florar parca nu-si avea rostul inca dar daca tot a facut-o putea sa o ia in brate si sa o duca in camera lor nu sa stea acolo sa-i vada toti netotii care nu inteleg ce se intampla intre ei iar chestia cu Di ca-l intelege pe Chote ca s-a indragostit si tralalala iar nu-si avea rostul pentru ca stie si ea foarte bine cum e sa fii casatorit cu persoana iubita ca dovata ca inca nu poate trece peste asta.Deci scenariul este praf.
Asa stiu creativii lor sa arate scenele importante..un episod prost ..unul bun..de asta si stau bine la rating...deci ..revin..next week..in sfarsit Khushi pleaca din casa, asta de fapt au vrut sa spuna ... stupid si cred ca despartirea e destul de dureroasa pentru amandoi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:54 pm

In fine numai conteaza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 6:57 pm

Nu am inteles ce a fost cu acel promo cu D-na Arnav Sing Raizada ??? pentru ca e clar ca asta nu se va intampla...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 20 Iul 2012, 6:59 pm

iulianagl a scris:Dar ea cand s-a casatorit?Nu-si mai aduce aminte cand ii descria cum este dragostea?
da,ia descris/o,dar nu a crezut niciodata ca Arnav se va indragostii total de cineva...credea ca ea va ramine mereu "lumea lui"si astfel va avea doi barbati care/o vor sluji:sotul+fratele...acum vede ca ramine fara nici unul...as prefera sa plece amindoua surorile,desi incepe putin sa/mi para rau de Arnav cel de acum...
intrebare:acesta este rolul magnific pe care l/a cerut Di-cum o cheama???sa/si desparta fratele de sotia lui??!!! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754 stupid
scuzati-buna seara
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 6:59 pm

petronela a scris:Nu am inteles ce a fost cu acel promo cu D-na Arnav Sing Raizada ??? pentru ca e clar ca asta nu se va intampla...

Pedro, I give up, nu ma mai complic ca degeaba, ma duc sa iau o gura de aer.Ne auzim la traducere dar oare chiar mai merita. Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 7:01 pm

Garo a scris:
da,ia descris/o,dar nu a crezut niciodata ca Arnav se va indragostii total de cineva...credea ca ea va ramine mereu "lumea lui"si astfel va avea doi barbati care/o vor sluji:sotul+fratele...acum vede ca ramine fara nici unul...as prefera sa plece amindoua surorile,desi incepe putin sa/mi para rau de Arnav cel de acum...
intrebare:acesta este rolul magnific pe care l/a cerut Di-cum o cheama???sa/si desparta fratele de sotia lui??!!! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754 stupid
scuzati-buna seara

Asta este Garo, ce a cerut Di deci o sa fie cel mai tare serial, de asta nici numai are succes serialul scade in rating ca si un aluat facut din faina proasta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 7:04 pm

Garo a scris:
da,ia descris/o,dar nu a crezut niciodata ca Arnav se va indragostii total de cineva...credea ca ea va ramine mereu "lumea lui"si astfel va avea doi barbati care/o vor sluji:sotul+fratele...acum vede ca ramine fara nici unul...as prefera sa plece amindoua surorile,desi incepe putin sa/mi para rau de Arnav cel de acum...
intrebare:acesta este rolul magnific pe care l/a cerut Di-cum o cheama???sa/si desparta fratele de sotia lui??!!! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754 stupid
scuzati-buna seara
Intr-adevar rol magnific...pana acum pentru el a primit doar critici...de asta a si iesit la rampa ..dar mai rau a facut, mai bine statea in banca ei..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 20 Iul 2012, 7:06 pm

petronela a scris:Nu am inteles ce a fost cu acel promo cu D-na Arnav Sing Raizada ??? pentru ca e clar ca asta nu se va intampla...
poate la sfirsitul serialului,sau cer prea mult 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 1450537109 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 1450537109
merg putin in gradina...pe mai tirziu, kiss


Ultima editare efectuata de catre Garo in Vin 20 Iul 2012, 7:07 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 7:07 pm

Garo a scris:
poate la sfirsitul serialului,sau cer prea mult 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 1450537109 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 1450537109
Si eu,fara minte, nu m-am prins ... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 20 Iul 2012, 7:18 pm

Bonjur dragalaselor!Daca il vezi noaptea nu mai nimeresti usa...specific indienilor daca nu se picteaza pe corp si fata nu-s indieni...

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 7:30 pm

Sa fiu sincera, nu ma asteptam la nimic bun. Dupa o portie copiasa de ras la episoadele de ieri si alaltaieri, era evident ca o sa ne dea un dus cu apa rece. Sunt cam dezamagita de felul in care portetizeaza creativul lor aceasta noua Anjali. Ea este cea care a vrut mereu ca Chote sa se casatoreasca, sa gaseasca o fata care sa devina existenta lui. Ce e rau la asta ? Cu mare parere de rau, dar aceasta Anjali nu imi place, si nu o agreez. Poate sa apara pe post si sa isi justifice personajul, pentru mine nu are nicio valoare. Atata timp, cat ii face un personaj plin de invidie si gelozie, pe fratele ei ca este fericit. Am impresia ca lipseste ceva la filmul asta. Dar pentru prima oara, pot spune bravo Payal pentru ca ia spus toate alea lui Akash, desi el e atat de prost ca sta dupa fusta lu masa. Iar masa este precum o musca pe care incerci sa o dai afara pe usa si intra pe geam. Ma dezamageste gandirea acestui creativ. De ce era necesar sa creeze o astfel de Anjali ? Actiunea filmului numai are nicio consistenta. Singurele momente care cresc ratingul la film sunt momentele cu A&K. Si ce vrea Di pana la urma ? Vrea sa se desparta si A de K ? Ca sa fie ea satisfacuta ca toata atentia este asupra ei ?.
To hell with their movie.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:10 pm

petronela a scris:
Intr-adevar rol magnific...pana acum pentru el a primit doar critici...de asta a si iesit la rampa ..dar mai rau a facut, mai bine statea in banca ei..

Exact ce si-a dorit Di asta primeste acum si mai ales critici uite la Payal a spus si ea ca vrea ceva si chiar au adus-o cu un caracter destul de bun adica chiar a jucat bine la ea se vede talentul pe cand la Di yok!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:21 pm


Vizionare placuta. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 12 Noi 2012, 10:37 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 8:40 pm

Pacat de inceputul filmului. Chiar am crezut, ca o sa iasa ceva frumos din toate astea. Chiar mi-a placut lupta dintre A&K. Sunt superbi impreuna. DAr nu inteleg un lucru, Anjali este insarcinata sau bolnava de cancer ? Serios, eu am avut verisoare gravide, matusi etc etc etc. Unele dintre ele, au avut mari probleme pe perioada de sarcina, dar nu le-am vazut aproape moarte. Adica puteau sa se tina pe picioare, si nu erau pe jumatate moarte.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:43 pm

Alexa20 a scris:Pacat de inceputul filmului. Chiar am crezut, ca o sa iasa ceva frumos din toate astea. Chiar mi-a placut lupta dintre A&K. Sunt superbi impreuna. DAr nu inteleg un lucru, Anjali este insarcinata sau bolnava de cancer ? Serios, eu am avut verisoare gravide, matusi etc etc etc. Unele dintre ele, au avut mari probleme pe perioada de sarcina, dar nu le-am vazut aproape moarte. Adica puteau sa se tina pe picioare, si nu erau pe jumatate moarte.

Exact asta am spus si eu!De ce boala sufera?De se comporta asa?Spune tu asta este talent la ea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 8:47 pm

Aaj Mausam Hai Suhaana
Didi ko jyaada screen time hai dena
What the .. what the What the

Love Story ki baja di band
Milke didi aur husband
What the What the What the

CV's ne kiya decide
TRP ka ho suicide
La la la la

Jab Miya Biwi hain Raazi
Toh kyun Didi ki Naraazgi
What the.. what the ..what the

Traducerea
Astazi vremea este minunata/ Didi are mai mult spatiu pe ecran /
Ce naiba ... ce naiba... ce naiba !

Povestea de dragoste a luat sfarsit/
Didi vrea sa se intalneasca cu sotul ei/
Ce naiba ... ce naiba... ce naiba !

Cv's a luat o decizie/
Aceasta TRP duce la sinucidere/
La, la lla, la, la

Daca sotia mea m-a acceptat/ Atunci de ce sora mea este suparata ?
Ce naiba ... ce naiba... ce naiba !

Cel mai minunat poem pe care l-am citit. Nici ca putea descrie sentimentele mele mai bine
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:47 pm

Chiar acum m-a pocnit, cum naiba el petale de trandafir?A uitat ce ia spus lui Khushi de Anul Nou?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum