Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 9:30 am

iulianagl a scris:

Adica?

Adica noi a durat o luna rapirea lui Chote, iar la ei in serial, nu trecuse decat 15 zile. De asta spuneam, ca s-ar putea sa se intinda cu actiunea in astea 12 zile.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 9:32 am

iulianagl a scris:14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Tumblr_m7rzt7NwFf1rvjd3so5_400
Sincer nu-mi place cel de acum. Evil or Very Mad

De ce nu iti place. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 Sexy si rau .... sunny Imi place noul lui caracter. Si la o adica, orice barbat se schimba dupa ce se indragosteste, deci mie imi place de el. Ahhh ce zambet ne-a aratat in episodul de ieri sunny sunny Cum o putea Sanaya sa reziste la farmecul lui ? 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 1450537109
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 9:34 am

Alexa20 a scris:

Adica noi a durat o luna rapirea lui Chote, iar la ei in serial, nu trecuse decat 15 zile. De asta spuneam, ca s-ar putea sa se intinda cu actiunea in astea 12 zile.

Oy eu nu m-am referit la asta adica cum o s-o readuca la viata? Smile Parerile tale.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 9:35 am

Alexa20 a scris:

De ce nu iti place. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 Sexy si rau .... sunny Imi place noul lui caracter. Si la o adica, orice barbat se schimba dupa ce se indragosteste, deci mie imi place de el. Ahhh ce zambet ne-a aratat in episodul de ieri sunny sunny Cum o putea Sanaya sa reziste la farmecul lui ? 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 1450537109

Vezi ca te iau si pe tine la bataie acusica ca si pe el.Adica tu esti de acord ca s-o chinuiasca pentru prostia lui Buaji?Nu inteleg ce fel o iubeste el?Ce fel o iubeste el?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 27 Iul 2012, 9:43 am

El nu stie cum sa o cucereasca altfel.....el este om de afaceri, o trateaza ca pe o afacere..
desi ea nu avea nevoie decat de doua cuvinte pentru a o face fericita si a veni la el de bunavoie..acele doua cuvinte pe care a avut curajul sa i le spuna la telefon, dar nu are curajul sa i le spuna in fata...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 9:44 am

petronela a scris:El nu stie cum sa o cucereasca altfel.....el este om de afaceri, o trateaza ca pe o afacere..
desi ea nu avea nevoie decat de doua cuvinte pentru a o face fericita si a veni la el de bunavoie..acele doua cuvinte pe care a avut curajul sa i le spuna la telefon, dar nu are curajul sa i le spuna in fata...


!!!!!!!!!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 27 Iul 2012, 9:48 am

iulianagl a scris:


!!!!!!!!!! Smile
Sa inteleg ca nu ti-a placut ep de ieri ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 9:54 am

petronela a scris:
Sa inteleg ca nu ti-a placut ep de ieri ?

Nu mi-a placut finalul si cum au intors "trebile".
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 10:12 am

Ok 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 155656 now.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 10:14 am

iulianagl a scris:

Oy eu nu m-am referit la asta adica cum o s-o readuca la viata? Smile Parerile tale.

Niciunul nu poate trai unul fara celalalt. Asta s-a vazut foarte clar. Iar daca o sa o aduca in firma, cum banuiesc eu atunci o sa petreaca mai mult timp cu ea. Si asa mai merge si ASR la lucru, ca prea a trandavit in ultimul timp Smile Nu sunt de acord cu toate metodele lui, dar sincer si Khushi este tare nebuna. Este precum argintul viu, fuge dintr-o parte in alta. Trebuie sa o prinda si el cumva. Gandeste-te putin. Inainte de casatoria lor a avut-o pe Khushi in casa tot timpul, ba a adus-o Di sa o invete pe Lavanya, apoi cand a vrut sa plece de acolo, a adus-o bunica inapoi, iar apoi nunta lui Payal. Ea a fost tot timpul langa el, de aceea au ajuns sa se iubeasca. Ea nu s-a dus niciodata de buna voie in casa lui, tot timpul au existat diverse persoane, care au adus-o acolo. Acum, nu poate implica pe nimeni din familie. Dar trebuie sa o aduca langa el cumva, nu ? Sa petreaca ceva timp impreuna, ca sa ii arate ca nu poate trai nici el fara ea, nici ea fara el.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 10:26 am

iulianagl a scris:

Vezi ca te iau si pe tine la bataie acusica ca si pe el.Adica tu esti de acord ca s-o chinuiasca pentru prostia lui Buaji?Nu inteleg ce fel o iubeste el?Ce fel o iubeste el?

Prostia lui Bhuaji ? Adica ? Iar ASR o sa ramana mereu ASR, iar KKG o sa ramana mereu KKG. Amandoi sunt precum doua pietre. Incapatanati, si orgoliosi. Pana acum niciunul nu a recunoscut unul fata de celalalt ce simte unul pentru celalalt, este logik ca atata timp cat nu recunosc ceea ce simt, sa se poarte ca soarecele si pisica. Asta e a hate-love story. Iar eu chiar vreiam sa vad din nou acel ASR arogant, si o Khushi care ii raspunde la provocari. Certurile dintre ei doi, este precum un TANGO. Pasional, elegant si increzator. Imi place combinatia asta
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 10:41 am

Alexa20 a scris:

Prostia lui Bhuaji ? Adica ? Iar ASR o sa ramana mereu ASR, iar KKG o sa ramana mereu KKG. Amandoi sunt precum doua pietre. Incapatanati, si orgoliosi. Pana acum niciunul nu a recunoscut unul fata de celalalt ce simte unul pentru celalalt, este logik ca atata timp cat nu recunosc ceea ce simt, sa se poarte ca soarecele si pisica. Asta e a hate-love story. Iar eu chiar vreiam sa vad din nou acel ASR arogant, si o Khushi care ii raspunde la provocari. Certurile dintre ei doi, este precum un TANGO. Pasional, elegant si increzator. Imi place combinatia asta

Pai da de ce nu si-a platit chiria la timp?Si la urma urmei de unde naiba a mai aparut si chiria asta eu credeam ca aia e casa lui Bua nu e cu chirie.In fine si eu m-as bucura intr-un fel sa o aduca la firma si acolo sa fie invers ea sa-i dea lui hard time nu invers.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 10:47 am

iulianagl a scris:

Pai da de ce nu si-a platit chiria la timp?Si la urma urmei de unde naiba a mai aparut si chiria asta eu credeam ca aia e casa lui Bua nu e cu chirie.In fine si eu m-as bucura intr-un fel sa o aduca la firma si acolo sa fie invers ea sa-i dea lui hard time nu invers.

Da, chestia cu chiria nu o inteleg nici eu. Credeam ca e casa matusii. Dar a mai adaugat ei un element ca sa complice povestea. Auzi, ce crezi ar mai pune ASR sa masoare niste baieti ? Cum a pus-o la inceput, de a trimis-o cu centimetrul la ei ? Smile Smile Poate se hotaraste iar sa ii faca viata un calvar lui ASR, si sa vezi atunci distractie Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 10:55 am

App, daca va uitati mai atent, la scena din birou din episodul de ieri, este folosita dublura lui Sanaya, si cred ca este si dublura lui Barun acolo. Cred ca Sanaya a filmat asta inainte cu dublura lui Barun, si Barun cu dublura lui Sanaya cat este ea in concediu. Oricum au mixat bine imaginile. Defapt Sanaya are valul complet rosu, iar dublura ei are si portocaliu in val. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 11:41 am

Alexa20 a scris:App, daca va uitati mai atent, la scena din birou din episodul de ieri, este folosita dublura lui Sanaya, si cred ca este si dublura lui Barun acolo. Cred ca Sanaya a filmat asta inainte cu dublura lui Barun, si Barun cu dublura lui Sanaya cat este ea in concediu. Oricum au mixat bine imaginile. Defapt Sanaya are valul complet rosu, iar dublura ei are si portocaliu in val. Smile

Exact si mie mi s-a parut ceva ciudat ieri la acea imagine si chiar si pe Barun l-am gasit un pic ciudat de aceea nu mi-a placut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 11:48 am

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Tumblr_m7s6vwCSKf1rwb27eo6_1280
Uite aici. e dublura Sanayei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 11:48 am

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Tumblr_m7s6vwCSKf1rwb27eo8_1280
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 12:05 pm


Ce naiba spune ca face aici Rk?Te rog Alex spune-mi si mie ce se intampla cred ca n-o forteaza Rk sa se casatoreasca cu ea.Te rog!!!


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 13 Noi 2012, 9:03 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 12:17 pm

Se pare ca iar avem probleme SIR iar nu mai vrea sa posteze ca i le fura pe ytb.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 1:11 pm

iulianagl a scris:
Ce naiba spune ca face aici Rk?Te rog Alex spune-mi si mie ce se intampla cred ca n-o forteaza Rk sa se casatoreasca cu ea.Te rog!!!

Nu stiu sa iti zic sigur, pentru ca reporterii mai baga si de la ei. Cert este ca spune ca fara sa o intrebe, fara sa fie in cunostinta de cauza RK se casatoreste cu Madhu. Acum nu stiu daca o fi o scena dintr-un film in care joaca RK, sau realitatea. Sincer nu am mai vazut madhu de foarte mult timp, deci habar nu am ce se intamapla in film Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 27 Iul 2012, 1:13 pm

iulianagl a scris:Se pare ca iar avem probleme SIR iar nu mai vrea sa posteze ca i le fura pe ytb.

Hai ca deja e enervant. Tot creditul e al lui, scrie clar pe cideoclip Desiripper. com. Ce vrea mai mult ?
Iar multora, le este foarte greu sa il vada pe dailymotion, sau pe site-urile puse de el. Daca nu vrea sa il puna altcneva, de ce nu il pune chiar el. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 1:29 pm

Alexa20 a scris:

Hai ca deja e enervant. Tot creditul e al lui, scrie clar pe cideoclip Desiripper. com. Ce vrea mai mult ?
Iar multora, le este foarte greu sa il vada pe dailymotion, sau pe site-urile puse de el. Daca nu vrea sa il puna altcneva, de ce nu il pune chiar el. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754

Nici eu nu inteleg de ce nu-l pune.In fine asta e vedem ce o sa faca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 27 Iul 2012, 1:38 pm

Alexa20 a scris:

Nu stiu sa iti zic sigur, pentru ca reporterii mai baga si de la ei. Cert este ca spune ca fara sa o intrebe, fara sa fie in cunostinta de cauza RK se casatoreste cu Madhu. Acum nu stiu daca o fi o scena dintr-un film in care joaca RK, sau realitatea. Sincer nu am mai vazut madhu de foarte mult timp, deci habar nu am ce se intamapla in film Smile

Dar eu cred ca el deja o place pe Madhu si ca sa fie a lui asta face ca sa n-o mai aibe Mukund ca s-a vazut clar ca e gelos pe Mukund. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 27 Iul 2012, 1:44 pm

ce m-a amuzat episodul de aseara de la ISs Smile ....Arnav e pus sa o faca pe Kushi in 12 zile sa o faca a lui pt totdeauna Smile ....dar ce rade de cate ori v cu Kushi si o enerveaza Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Vin 27 Iul 2012, 2:02 pm

iulianagl a scris:
Ce naiba spune ca face aici Rk?Te rog Alex spune-mi si mie ce se intampla cred ca n-o forteaza Rk sa se casatoreasca cu ea.Te rog!!!
chiar ar fi ceva sa o forteze pe Madhu Rk sa se casatoreasca cu el, ce s-a casatorit Kushi cu Arnav cu contract, la Madhu si RK o sa fie altceva :)) Smile 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 281600
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum