Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:07 pm

victorelalove a scris:

Pai vom slabi si daca nu il vom vedea .Eu una cel putin asa simt .
Nu se poate cu turcul nostru ...nu se poate nici fara EL . Smile
Bine ca ne-a anuntat ca are proiect . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 244732 Vorba lu' Michi ... poate fi ce vrea el , si stalpul de la usa . Smile

slabeam si daca nu-l vedeam ,dar daca-l vedem plangand ,plangem si noi ,si uite asa ne topim grasimile.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:13 pm

dubaisport a scris:

slabeam si daca nu-l vedeam ,dar daca-l vedem plangand ,plangem si noi ,si uite asa ne topim grasimile.

Smile Smile Smile
Intr-un fel este bine .
Engin face bine la tot . Este bun pana si in cura de slabire .
Povestea pare interesanta ...din ceea ce am citit ... scris de altii . Impresiile unora si altora . Dar in mare este despre un tata bogat si doi frati . Unul care vrea sa faca doar bani ...si altul care vrea sa schimbe lumea . Cred ca ideea asta o vor pastra . In rest vor fi departe de ce se intampla prin roman . Asa fac turcii . Trebuie sa aibe de unde umple 80 de episoade . Si automat ca vor aduce tot felul de personaje ...puse in tot felul de situatii . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:15 pm

asa cred si eu ...vor face ca in FGSN .....ramane baza cartii si fac mii de floricele
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:17 pm

dubaisport a scris:asa cred si eu ...vor face ca in FGSN .....ramane baza cartii si fac mii de floricele

Pai in FGSN au pastrat doar violul si finalul . In rest totul a fost schimbat . Nimic nu era ca in nuvela ...sau ca in film . Aia nu se mai jenau atata . Smile

Ce-l vor mai prinde momentele de visare .

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 34dn4a9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:25 pm

victorelalove a scris:

Pai in FGSN au pastrat doar violul si finalul . In rest totul a fost schimbat . Nimic nu era ca in nuvela ...sau ca in film . Aia nu se mai jenau atata . Smile

Ce-l vor mai prinde momentele de visare .

eu sunt curioasa cine va fi actrita care o va interpreta pe perihan ....abia astept,nu cred ca va fi armeanca.....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:29 pm

dubaisport a scris:
eu sunt curioasa cine va fi actrita care o va interpreta pe perihan ....abia astept,nu cred ca va fi armeanca.....

Pai eu am inteles ca amanta este o actrita armeanca ( in serial ...asa este ea ... just an actress ... Smile ) . Perihan cred ca va fi o turcoica frumoasa . Dar nu stiu cine ar putea fi . Si apoi sa-l paraseasca . Cred ca va fi sfasietor . Se va ambitiona si mai tare Refuk sa salveze lumea .
Poate il vedem ca se duce dupa ea ... o implora sa se intoarca acasa . Ii este dor de copii .
Offfffff ...el niciodata nu are noroc in dragoste . Mereu iubeste pe cine nu trebuie .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:32 pm

victorelalove a scris:

Pai eu am inteles ca amanta este o actrita armeanca ( in serial ...asa este ea ... just an actress ... Smile ) . Perihan cred ca va fi o turcoica frumoasa . Dar nu stiu cine ar putea fi . Si apoi sa-l paraseasca . Cred ca va fi sfasietor . Se va ambitiona si mai tare Refuk sa salveze lumea .
Poate il vedem ca se duce dupa ea ... o implora sa se intoarca acasa . Ii este dor de copii .
Offfffff ...el niciodata nu are noroc in dragoste . Mereu iubeste pe cine nu trebuie .
pai Perihan pleaca cu copiii?
eu credeam ca singura stupid

n-are noroc in dragoste dar nici la bani ,daca a ajuns sarac.....atunci in ce e norocos ?
cine stie ce menajere tinere si focoase o avea in viloiul ala in care se muta ...isi mai clateste si el ochii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:39 pm

dubaisport a scris:
pai Perihan pleaca cu copiii?
eu credeam ca singura stupid

n-are noroc in dragoste dar nici la bani ,daca a ajuns sarac.....atunci in ce e norocos ?
cine stie ce menajere tinere si focoase o avea in viloiul ala in care se muta ...isi mai clateste si el ochii

Nu stiu daca pleaca cu copiii . Poate ca-i raman lui . Poate ca nici nu vor avea copii in serial . Cine stie cum vor schimba ei scenariul . Cine stie ce scrie de fapt in carte . Ne dam si noi cu parerea . Va fi oricum deferit de ce ne imaginam noi aici ...dar imi place sa facem scenarii . La asta suntem bune . Nu-ti aminteste de zilele in care scriam topicuri intregi despre cum va fi in FGSN ? Si a fost ?????????? Smile Smile Smile Departe de ce ne imaginam noi . Dar este frumos . Ne distram si noi . Ca si asa au grija turcii sa ne aduca cu picioarele pe pamant una ...doua ...trei ... Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:47 pm

pe noi la scenarita nu ne intrece nimeni Smile

sa vezi ce scenarii vom face dupa primul episod difuzat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:50 pm

dubaisport a scris:pe noi la scenarita nu ne intrece nimeni Smile

sa vezi ce scenarii vom face dupa primul episod difuzat

Daaa. Smile Smile Smile
El o sa stea si o sa planga pe veranda casei de bogatani ... si noi o sa ne gandin la vulcan ...si la ce ar putea sa faca cu menajera ...daca tot il paraseste nevasta . Sa vezi atunci cat vom plange dupa polenizari . Dar iar vom face noi scenarii . Este rau ? Nuuuuuuuuuu ... ne distram si noi si reusim sa mergem mai departe .
Apoi el va proiecta cine stie ce pod sau cine stie ce constructie pentru cei saraci . Poate ca se va gandi ca trebuie sa ajute si el . Prin munca fizica ...si-si va da jos camasa . Da un exemplu celorlalti . Si noi iar vom fi fericite ...si ne vom imagina ca scriem scenariul serialului .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 1:53 pm

victorelalove a scris:

Daaa. Smile Smile Smile
El o sa stea si o sa planga pe veranda casei de bogatani ... si noi o sa ne gandin la vulcan ...si la ce ar putea sa faca cu menajera ...daca tot il paraseste nevasta . Sa vezi atunci cat vom plange dupa polenizari . Dar iar vom face noi scenarii . Este rau ? Nuuuuuuuuuu ... ne distram si noi si reusim sa mergem mai departe .
Apoi el va proiecta cine stie ce pod sau cine stie ce constructie pentru cei saraci . Poate ca se va gandi ca trebuie sa ajute si el . Prin munca fizica ...si-si va da jos camasa . Da un exemplu celorlalti . Si noi iar vom fi fericite ...si ne vom imagina ca scriem scenariul serialului .


hai ca pana aici e bun scenariu ..incepe cu camasa sa-i vedem parul de pe piept,apoi poate se incalzeste la genunchi si-si da jos si pantalonii,sa-i vedem turnul Eiffel,ca nu mai are nimeni asa capodopera in toata turcia
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 1:56 pm

dubaisport a scris:

hai ca pana aici e bun scenariu ..incepe cu camasa sa-i vedem parul de pe piept,apoi poate se incalzeste la genunchi si-si da jos si pantalonii,sa-i vedem turnul Eiffel,ca nu mai are nimeni asa capodopera in toata turcia

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466

Se va incalzi si la genunchi . Va fi singur in camera ... ca daca l-a parasit nevasta . Si se gandeste ca geniul creator poate zburda liber . Si atunci sa-l vezi cum se apuca de scris . Inspiratie in stare pura ( pura cu "r" ) . El fericit - ca poate crea . Noi fericite - ca admiram frumusete de momument . Patrimoniu national . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 2:00 pm

victorelalove a scris:

Patrimoniu national . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466

acum sigur va avea loc si in masina,va scoate si cotul pe geam sa faca semne saracilor
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 2:03 pm

dubaisport a scris:

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466

acum sigur va avea loc si in masina,va scoate si cotul pe geam sa faca semne saracilor
Da . Va avea o decapotabila . Sa se simta si el mai bine . Se va duce pe malul apei si va incerca sa-si dea seama cum ar putea sa ajute plebea . Tot visator va fi . Pentru el va conta doar ca si cei mai putin norocosi ...sa aiba o viata mai buna . Daca el este avantajat ca a primit bani de la parinti ... de ce sa nu faca ceva pentru semenii lui . Va sta ...si apoi se va plimba ...si apoi va recita , se va gandi ... si poi poate avem sansa sa-l vedem la scaldat . Se racoreste ... asa fac visatorii . Se intorc la natura . Nu tin ei la lucruri materiale . Asa ...SA-SI DEA MATERIALELE JOS !!!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 244732 Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 26 Iul 2012, 2:06 pm

victorelalove a scris:
...SA-SI DEA MATERIALELE JOS !!!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 244732 Smile

daaaaaaaaa..mai ales ca e cald acum in Turcia ,se incalzeste organul ,i se fierb ouale....fara materiale !!!!

Vic ..ma duc s afac un gratar si o salata ,ca pe caldura asta altceva nu merge gatit.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155656 kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 2:08 pm

dubaisport a scris:

daaaaaaaaa..mai ales ca e cald acum in Turcia ,se incalzeste organul ,i se fierb ouale....fara materiale !!!!

Vic ..ma duc s afac un gratar si o salata ,ca pe caldura asta altceva nu merge gatit.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155656 kiss

Spor la treaba , Dubai !!! kiss
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155656
Sa nu se incalzeasca baiatul in hainele alea pretentioase . Sa fie cat mai lejer . Macar in casa . CA CINE IL VEDE ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 2:45 pm

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 35cih5k
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 4:45 pm

In interviul asta povestea el de baba cangur ...nu-i asa ? Si are pe el puloverul facut de Gullia ? Ala pe care l-a purtat si Mukka . Smile

Spunea el Cum ca a fost Kerim de mic abandonat de toti .
Dar putem sa-l infiem noi . cupidon
Il ducem la plimbare prin parc . Ii cumparam bomboane . Il dam in leagan .
Ii face baitza . Il imbracam . Ii dam sa manace . Il culcam .

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1495hs3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 8:26 pm

Imi place Mustafa Bulut !!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 26 Iul 2012, 8:33 pm

azi am vazut ep 3 cu subtitrare. el era insurat cu narin , narin era minora si o fortasera sa se casatoreasca cu el, casatoria nu se consumase si nici ei nu facusera actele. acte a facut doar cu asiye. dar el tot pe narin o considera nevasta lui.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 8:35 pm

michiper68 a scris:azi am vazut ep 3 cu subtitrare. el era insurat cu narin , narin era minora si o fortasera sa se casatoreasca cu el, casatoria nu se consumase si nici ei nu facusera actele. acte a facut doar cu asiye. dar el tot pe narin o considera nevasta lui.

Offfff ...dar numai de femei care nu-l iubesc a avut parte in seriale . Asa va fi si in asta cu Cevdet ...ca daca il paraseste nevasta . stupid Este clar ca nu-l iubeste . Crying or Very sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 26 Iul 2012, 8:38 pm

victorelalove a scris:

Offfff ...dar numai de femei care nu-l iubesc a avut parte in seriale . Asa va fi si in asta cu Cevdet ...ca daca il paraseste nevasta . stupid Este clar ca nu-l iubeste . Crying or Very sad


nu stiu ce sa zic in bbo. ca ea pleaca la un moment dat in istanbul, ajutata de doctor, la famila doctorului, si totusi cand mustafa se duce dupa ea il urmeaza...eu sunt uluita de faptul ca nici narin nici tatal ei nu au nici o reactie, parca-s legume, pleaca capul in pamant si executa. apoi taica-su plange. n-am vazut asha o mamaliga de tata...si ea nu se impotriveste deloc, dar nu numai lui mustafa nu i se impotriveste, nici lui asiye, nici lu dom primar...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 8:40 pm

michiper68 a scris:

nu stiu ce sa zic in bbo. ca ea pleaca la un moment dat in istanbul, ajutata de doctor, la famila doctorului, si totusi cand mustafa se duce dupa ea il urmeaza...eu sunt uluita de faptul ca nici narin nici tatal ei nu au nici o reactie, parca-s legume, pleaca capul in pamant si executa. apoi taica-su plange. n-am vazut asha o mamaliga de tata...si ea nu se impotriveste deloc, dar nu numai lui mustafa nu i se impotriveste, nici lui asiye, nici lu dom primar...

Da . Ai dreptatate . Este ciudata . Parca nu simte nimic .
Cand este ea in lighean ... si vine Engin , se vad piciorele lui ...care sunt lungi , lungiiiiiiiiiiii ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 26 Iul 2012, 8:43 pm

victorelalove a scris:

Da . Ai dreptatate . Este ciudata . Parca nu simte nimic .
Cand este ea in ligean ... si vine Engin , se vad piciorele lui ...care sunt lungi , lungiiiiiiiiiiii ...

cel mai bine i se vad picioarele cand e la hotel nauc de beat si se duce asiye si sare pe el...a doua zi dimineata se trezeste, o vede, iese din pat si se imbraca si cand se incalta e fara sosete si i se vad degetele ...apoi iese din camera si se prabuseste in usha...si cel mai tare la ep 3 mi-a placut cand a facut dom primar actele, a avut si martor si il intreaba pe mustafa daca o ia de nevasta pe asiye si ala tace incruntat si dom primar zice repede evet, si gata, l-a insurat. mustafa doar a semnat, desi cred ca era in stare taica-su sa-l si semneze ca sa iasa cum vroia el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 26 Iul 2012, 8:46 pm

michiper68 a scris: desi cred ca era in stare taica-su sa-l si semneze ca sa iasa cum vroia el.
Smile

Mie imi place de navasta-sa . Cu ochii aia mari si verzi . L-a violat ea ? L-a violat ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum