Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 9:06 pm

Nandkeshore a apaarut vizionare placuta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 8:28 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 9:09 pm

iulianagl a scris:16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Tumblr_m8t428lVDP1rs94m4o4_250
Ce strans il imbratiseaza, ce actori mai sunt si astia?Zici Doamne ca este chiar adevarat ce se intampla intre ei si privirile nu stiu ma face sa cred ca intr-adevar ceva in inima lor este ca daca n-ar fi n-aar iesi totul atat de bine.Mai ales cand a dat sa plece de la Bua si s-a intors de s-a uitat la ea care statea in usa dormitorului parca i-ar fi zis din priviri ca vrea s-o ia cu el chiar atunci.
Ai tu impresia asta..sau vrei tu sa crezi, ca e mai mult... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 3891662330 si mie imi plac mult amandoi..si privirile dintre ei ..si imbratisarile..dar nu cred ca mai e si altceva...poate este o atractie intre ei, dar nu dau curs acesteia din n motive...de asta poate reusesc sa interpreteze atat de bine secventele ..intime cum le spune Barun..
Imi amintesc, parca intr-un interviu Barun a spus ca Sanaya e foarte buna la scenele emotionale..cred ca il inspira si pe el... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 9:10 pm

petronela a scris:
Ai tu impresia asta..sau vrei tu sa crezi, ca e mai mult... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 3891662330 si mie imi plac mult amandoi..si privirile dintre ei ..si imbratisarile..dar nu cred ca mai e si altceva...poate este o atractie intre ei, dar nu dau curs acesteia din n motive...de asta poate reusesc sa interpreteze atat de bine secventele ..intime cum le spune Barun..
Imi amintesc, parca intr-un interviu Barun a spus ca Sanaya e foarte buna la scenele emotionale..cred ca il inspira si pe el... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 3891662330

Ceva este dar nu vor sa dea curs deci parerea mea asta ar fi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 9:44 pm

De unde naiba stie Dadi ca Chote a trecut casa lui Bua pe numele lui Khushi?De la camerele lui Shyam?Te pomenesti ca a pus camere si la Bua in casa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 10:09 pm

Gata am rezolvat problema filmului...m-am reantors la Geet ..nu l-am mai vazut de la ep 420..
Alexa multumesc mult pentru film.. kiss ce ma faceam acum daca nu aveam ce sa vad...sa-mi linistesc putin sufletul dupa atatea peripetii cu Arnav si Khushi... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 10:11 pm

iulianagl a scris:De unde naiba stie Dadi ca Chote a trecut casa lui Bua pe numele lui Khushi?De la camerele lui Shyam?Te pomenesti ca a pus camere si la Bua in casa.
Despre asta vorbeau la Bua acasa ?? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 10:11 pm

Si pentru ce ia dat palma Garima lui Khushi?Ca a spus ca mama lui Arnav s-a sinucis?Chiar ca nu am inteles palma asta deloc.Deci ia dat-o cand nu trebuia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 10:12 pm

petronela a scris:
Despre asta vorbeau la Bua acasa ?? Smile

Da, nu te-ai uitat e interesant ce ia spus Dadi au spus niste chestii care Nani nu le stie dar ea da.Uimitor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 15 Aug 2012, 10:13 pm

Today whole IPKKND team is relaxing nd njoyng Independence day.. No shoots today..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 10:14 pm

iulianagl a scris:Si pentru ce ia dat palma Garima lui Khushi?Ca a spus ca mama lui Arnav s-a sinucis?Chiar ca nu am inteles palma asta deloc.Deci ia dat-o cand nu trebuia.
Cred ca aici e baiul cu Garima si Dadi...cand a spus Khushi de sinucidere...dar nu inteleg ce legatura are Khushi cu asta ? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 10:17 pm

petronela a scris:
Cred ca aici e baiul cu Garima si Dadi...cand a spus Khushi de sinucidere...dar nu inteleg ce legatura are Khushi cu asta ? stupid

Nu cred ca are Khushi cred ca Garima sau parintii ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 10:17 pm

iulianagl a scris:

Da, nu te-ai uitat e interesant ce ia spus Dadi au spus niste chestii care Nani nu le stie dar ea da.Uimitor.
Nu m-am uitat..n-are decat sa stie multe chestii..nu mai sunt atat de curioasa... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 10:18 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca are Khushi cred ca Garima sau parintii ei.
Tocmai..de ce o palmuieste pe Khushi pentru ..asta ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 10:29 pm

petronela a scris:
Tocmai..de ce o palmuieste pe Khushi pentru ..asta ???

Pai de ce?N-am inteles probabil ca stie ceva, nu?iar Dadi a facut in asa fel si a dat vina pe Bua ca ea numai vrea ca sa aibe loc casatoria. Smile E perversa rau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 10:32 pm

Bai m-a spart asta cu presage-ul ei eu nu inteleg de ce naiba foloseste cuvantul asta cand are diferit inteles pentru noi romanii. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 15 Aug 2012, 10:58 pm

Dragalaselor noapte buna kiss kiss kiss kiss

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 6

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 2
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 15 Aug 2012, 11:02 pm

stiu ca este cu intarziere dar acum am apucat sa intru ... va urez sincer si calduro LA MULTI ANI cu ocazia sarbatorii Sf Marii .... La multi ani pt cn poarta numele de Maria Marian si derivatele lor 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de costearamona Mier 15 Aug 2012, 11:24 pm

in sfarsit si-a dat ARNAV seama ca a facuto pe KHUSHI sa sufere si ca o iubeste si nu poate trai fara ea .De dragul ei a acceptat sa faca si toate ritualurile de casatorie, numai sa nu o piarda. Frumos episodul de astazi.
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 11:31 pm

costearamona a scris:in sfarsit si-a dat ARNAV seama ca a facuto pe KHUSHI sa sufere si ca o iubeste si nu poate trai fara ea .De dragul ei a acceptat sa faca si toate ritualurile de casatorie, numai sa nu o piarda. Frumos episodul de astazi.

Da, foarte interesante dialogurile.Si lui Chote ia trebuit sase luni sa-si dea seama cat de mult a ranit-o pe Khushi, e cam prostanel atunci. Smile El vroia s-o ia acasa chiar atunci cand s-a dus la Bua acasa dar de dragul ei s-a potolit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 11:32 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna kiss kiss kiss kiss


Dadi, gata te-a potolit RK si o stergi la culcare?Noapte buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 11:36 pm

Iaar Garima a palmuit-o pe Khushi cand a auzit de sinucidere.De ce?Poate stie ceva sau poate nu vrea ca fiica ei sa pateasca exact ca mama lui, asta e parerea mea la ora actuala dupa ce l-am vazut tradus adica a spus ca nu vrea sa auda nimic, absolut nimic.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 15 Aug 2012, 11:42 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 11:41 pm

Dar chesti asta cu Dadi ma scoate rau din sarite daca ea nu conspira cu Shyam atunci de unde stia ea ca Khushi este in magazie dupa scoica, de unde stia ea ca ei doi sunt pe terasa si fac cercurile nuptiale si de unde naiba stia ca Chote a cumparat casa lui Bua si a trecut-o pe numele lui Khushi fiti atenti nicimacar noua nu ne-a dat de inteles asta Chote dar asta a facut el atunci iar naluca asta de Dadi stie tot.Cum?Ce face de stie tot daca nu-i spune Shyam?Si sunt sigura ca a plantat camera si la Bua acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 15 Aug 2012, 11:42 pm

iulianagl a scris:

Dadi, gata te-a potolit RK si o stergi la culcare?Noapte buna. kiss


Rk ma sucarit rau de tot...el se trezeste in evul mediu...cand lumea era tare inapoiata Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Aug 2012, 11:46 pm

lica54 a scris:


Rk ma sucarit rau de tot...el se trezeste in evul mediu...cand lumea era tare inapoiata Smile

Smile Nu-i nimic o sa-i vina si lui timpul sa se trezeasca la realitate si cred ca aterizarea o sa fie foarte nasoala o sa vezi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 15 Aug 2012, 11:49 pm

iulianagl a scris:

Smile Nu-i nimic o sa-i vina si lui timpul sa se trezeasca la realitate si cred ca aterizarea o sa fie foarte nasoala o sa vezi.
Eu nu mai sper nimic..m-am lamurit cu cei de la Iss..dupa 6 luni realizeaza cat de cat ce mult rau i-a facut..si incearca sa dreaga busuiocul..nu stiu daca o sa reuseasca..asa si RK..cine stie cand si daca o sa vina si randul lui sa-i para rau...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 28 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum