Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Andreea_Miha
Garo
Admin_dea05
iulianagl
lica54
Alexa20
10 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 6:29 pm

Alexa20 a scris:Si sa inteleg ca povestea IPKKND se complica din ce in ce mai mult. Nu stiu de ce ma face sa nu ma mai uit la serialul asta. Deci mi se pare absurd, toata situatia asta. Cat are de gand sa mai complice povestea ? Pentru ca numai inteleg nimic din film. Eu inteleg ca un film sa aibe conflicte, drama etc etc. Dar trebuie sa iti dea si iubire nu ? Povestea asta a ajuns deja sa numai aibe nicio legatura, ci un amestec. In Geet ai avut continuitate la poveste, pana in sfarsit. Aici a avut continuitate povestea pana la casatoria lor. Dupa a inceput sa fie o talmaceala. Cu toate astea, fani au acceptat talmaceala lor. Dupa lungi asteptari s-a aflat adevarul, si a fost rapit Arnav. Dupa iar ditamai talmaceala. Acum cand toata lumea se gandeste, in sfarsit si-au martuisit dragostea, se casatoresc etc etc. Pac ce se gandeste CV's, nu nu nu se poate asa ceva. povestea e prea simpla, hai sa o plasam pe Garima la mijloc, ca sa ne bage in ceata cu un mister in plus. What the hell ? What the f *** ? Unde e capul si unde sunt picioarele ? Eu sincer, m-am ratacit in filmul asta. Iar daca mai strica si nunta, s-ar putea sa aibe ratind 0, 01 %

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 244732
Alexa dupa ce a fost casatoria celor doi Ak directorul care se ocupa de drama a plecat de la serial,desi nu a dat nici o declaratie nu era multumit de evolutia serialului (asta din zvonuri)...acesta a plecat la alte seriale...parca acum lucreaza la dooau seriale...ma uitam pe pagina de facebook a lui si pe if este rugat de fani sa revina...

din ce am inteles acum de cateva zile a mai plecat inca un director sau nu stiu ce destul de important...nu stiu ce au de gand,sincer imi e teama ca e pacat de serial...


referitor la articol nu stiu cat de adevarat e ..dar pot spune ca TOI e cam singurul care le-a mai si nimerit (a mai dat si gres) dar in comparatie cu celelante cel mai putin....de la ei a plecat faptul ca Arnav va fi rapit,si asa a fost.

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 6:35 pm

Bună seara fetele. Vă văd tare necăjite în legătură cu serialul. Mai bine de mine că pun mereu răul în față și mă aștept la cele mai sumbre idei așa că nu mă mai sperie nimic. Nici măcar despărțirea celor doi. Deci Alexa ratingul de 0,01% e asigurat de mine. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 6:49 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. Vă văd tare necăjite în legătură cu serialul. Mai bine de mine că pun mereu răul în față și mă aștept la cele mai sumbre idei așa că nu mă mai sperie nimic. Nici măcar despărțirea celor doi. Deci Alexa ratingul de 0,01% e asigurat de mine. Smile

Narcisa...ce dor imi era de ty!!!!
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 6:55 pm

iulianagl a scris:Deci Punar si Iss sunt pe locul 10 cu 2,7.

Iss e pe locul 12 cu 2.7 in ambele saptamani iar Punar pe 14 cu 2.7 in prima sapt si in ultima saptamana 2.6...

Probabil ca pe locul 10 sunt in topul serialelor doar de la star plus,nu stiu ca nu am verificat,eu sunt atenta in total ...pe locul 12 sunt in topul tuturor. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 6:59 pm

Andreea_Miha a scris:

Narcisa...ce dor imi era de ty!!!!
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793
Și mie de voi Miha, din păcate mă simt atât de rău (am capul cât o baniță de durere - dinți, urechi, gât cred că am o infecție) că nu am prea reușit să intru să vorbesc. Și am avut mult de recuperat din film, când vezi mai multe episoade pare mai frumos filmul. Acum iar am ajuns la așteptatul unui episod, noroc cu cele puse de Alexa că sunt mai mult decât minunate chiar dacă Arnav era mai rău decât diavolul cu Khushi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 7:05 pm

narcisa a scris:
Și mie de voi Miha, din păcate mă simt atât de rău (am capul cât o baniță de durere - dinți, urechi, gât cred că am o infecție) că nu am prea reușit să intru să vorbesc. Și am avut mult de recuperat din film, când vezi mai multe episoade pare mai frumos filmul. Acum iar am ajuns la așteptatul unui episod, noroc cu cele puse de Alexa că sunt mai mult decât minunate chiar dacă Arnav era mai rău decât diavolul cu Khushi.

Imi pare rau sa aud ca te simti rau sper sa te faci bine cat mai repede si sa revi alaturi de noi la discuti/barfe,ca ne e dor de ty! kiss
E cel mai bine cand sunt mai multe ep sa le vezi si nu trebuie sa astepti.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 7:09 pm

Andreea_Miha a scris:

Imi pare rau sa aud ca te simti rau sper sa te faci bine cat mai repede si sa revi alaturi de noi la discuti/barfe,ca ne e dor de ty! kiss
E cel mai bine cand sunt mai multe ep sa le vezi si nu trebuie sa astepti.
Sinceră să fiu nu știu ce aș mai putea spune despre serial, să fac scenarii nu mai am inimă, oricum nu am nimerit nici măcar o dată iar dacă vă spun că mie îmi place de Arnav când e 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 n-o să vă placă, vouă vă place de el drăgăstos, mie îmi place când își arată dracii. Așa că mai bine tac și aștept ideile scenariștilor. Iar dacă n-o să-mi placă ce-o să fie am episoadele din urmă, încă nu m-am plictist de ele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 7:15 pm

narcisa a scris:
Sinceră să fiu nu știu ce aș mai putea spune despre serial, să fac scenarii nu mai am inimă, oricum nu am nimerit nici măcar o dată iar dacă vă spun că mie îmi place de Arnav când e 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 n-o să vă placă, vouă vă place de el drăgăstos, mie îmi place când își arată dracii. Așa că mai bine tac și aștept ideile scenariștilor. Iar dacă n-o să-mi placă ce-o să fie am episoadele din urmă, încă nu m-am plictist de ele.

Si eu incerc sa ma mentin departe ca degeaba fac scenari ca oricum ies alftel de cat spunem,mai tot timpul scenaristi ne-au facut surprize palcute sau nu iar articole au dus in eroare..dar e asa de greu sa nu ma gandesc ce ar putea fi... Smile

Si mie imi pace cand e 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 dar sa fie si ep cu el mai putin 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 si nu tot timpul vina lu Khushi...

Ma astept la orice de la cei de la iss,si nu cred ca va dura mult asa ep romantice cu Ak,pentru ca se pare ca celor din India nu le prea plac..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 29 Aug 2012, 7:19 pm

narcisa a scris:
Și mie de voi Miha, din păcate mă simt atât de rău (am capul cât o baniță de durere - dinți, urechi, gât cred că am o infecție) că nu am prea reușit să intru să vorbesc. Și am avut mult de recuperat din film, când vezi mai multe episoade pare mai frumos filmul. Acum iar am ajuns la așteptatul unui episod, noroc cu cele puse de Alexa că sunt mai mult decât minunate chiar dacă Arnav era mai rău decât diavolul cu Khushi.

Buna seara Narcisa!Da ce ai facut iubire de tea-i pricopsit cu tot ce-i mai rau...eu tare suparata sunt cand aud asa ceva imi pare rau ca esti bolnavioara...insanatosire grabnica si vino printre noi cai mai bine....te kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 7:28 pm

Andreea_Miha a scris:

Si eu incerc sa ma mentin departe ca degeaba fac scenari ca oricum ies alftel de cat spunem,mai tot timpul scenaristi ne-au facut surprize palcute sau nu iar articole au dus in eroare..dar e asa de greu sa nu ma gandesc ce ar putea fi... Smile

Si mie imi pace cand e 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 dar sa fie si ep cu el mai putin 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 si nu tot timpul vina lu Khushi...

Ma astept la orice de la cei de la iss,si nu cred ca va dura mult asa ep romantice cu Ak,pentru ca se pare ca celor din India nu le prea plac..
Mie mi-au plăcut episoadele când era 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 Arnav pentru că știa întotdeauna Khushi să-l pună la punct, îmi plăcea cum își puncta ideile și cu toată răutatea lui, Arnav nu ieșea niciodată învingător (chiar dacă Khushi suferea, e doar un film, nu e vorba de realitate și în filme îmi place să văd lucruri nebunești, duse la extrem - spre deosebire de viața reală unde îmi place ca totul să fie lapte și miere). De asta eu nu eram atât de afectată de toată suferința lui Khushi cum erați voi și tot de asta nu mă sperie faptul că din nou Khushi va fi, probabil, vinovată în ochii lui Arnav. Să nu vă supărați pe mine că privesc altfel lucrurile, e doar părerea mea, dar dacă ar fi totul prea dulceag în film sigur nu aș putea să mă uit. Se pare că sunt genul de om căruia i se urăște cu binele. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 7:31 pm

lica54 a scris:

Buna seara Narcisa!Da ce ai facut iubire de tea-i pricopsit cu tot ce-i mai rau...eu tare suparata sunt cand aud asa ceva imi pare rau ca esti bolnavioara...insanatosire grabnica si vino printre noi cai mai bine....te kiss kiss
Dadi sunt supărată, văd că nu mă mai fac bine, măcar să nu mă fac mai rău, mai am și momente bune dar pe ansamblu o cam iau la vale. Dar îmi face bine să fiu cu voi, mai uit de lucrurile rele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 7:50 pm

narcisa a scris:
Mie mi-au plăcut episoadele când era 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 Arnav pentru că știa întotdeauna Khushi să-l pună la punct, îmi plăcea cum își puncta ideile și cu toată răutatea lui, Arnav nu ieșea niciodată învingător (chiar dacă Khushi suferea, e doar un film, nu e vorba de realitate și în filme îmi place să văd lucruri nebunești, duse la extrem - spre deosebire de viața reală unde îmi place ca totul să fie lapte și miere). De asta eu nu eram atât de afectată de toată suferința lui Khushi cum erați voi și tot de asta nu mă sperie faptul că din nou Khushi va fi, probabil, vinovată în ochii lui Arnav. Să nu vă supărați pe mine că privesc altfel lucrurile, e doar părerea mea, dar dacă ar fi totul prea dulceag în film sigur nu aș putea să mă uit. Se pare că sunt genul de om căruia i se urăște cu binele. Smile

Eu nu ma supar ca nu am de ce..fiecare avem propria noastara opinie si nu e nici o problema..iti respect parerea si in nici un caz nu ma supar .

Stiu ca nu e realitate si e doar un film dar e prea exagerat ca tot timpul Khushi sa fie vinovata ba de trecut prezent....nu spun sa fie totul sa fie bine intre ei tot timpul si un pic de drama dar nu sunt de acord ca numai ea sa aibe de suferit..Mie serialul mi-a placut pana la faza cu Shyam tare mult,dupa nu mi-a mai placut asa de mult,a inceput sa scada interesul..nu imi place idea in sine chestia cu "cumnatul"
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 7:57 pm

Andreea_Miha a scris:
Eu nu ma supar ca nu am de ce..fiecare avem propria noastara opinie si nu e nici o problema..iti respect parerea si in nici un caz nu ma supar .

Stiu ca nu e realitate si e doar un film dar e prea exagerat ca tot timpul Khushi sa fie vinovata ba de trecut prezent....nu spun sa fie totul sa fie bine intre ei tot timpul si un pic de drama dar nu sunt de acord ca numai ea sa aibe de suferit..Mie serialul mi-a placut pana la faza cu Shyam tare mult,dupa nu mi-a mai placut asa de mult,a inceput sa scada interesul..nu imi place idea in sine chestia cu "cumnatul"

Chestia cu cumnatul e pentru mine lucrul nebunesc, dus la extrem Smile deci nu am nici o problemă cu asta mai ales că nu s-a întâmplat nimic între Khushi și el.
Dacă ar fi fost un alt bărbat și nicidecum soțul surioarei mult iubite comportamentul urâcios al lui Arnav nu ar fi fost la fel de justificat, zic eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Aug 2012, 7:57 pm

Buna, am revenit. Narcisa imi pare foarte rau ca nu te simti bine, de cand a plecat Dev de la tine, te simti foarte rau. Cred ca trebuie sa iti cauti un alt papusel, ca sa te faci bine. Cat despre serial, nu am cuvinte. Incepe sa imi piara interesul. Daca nu aduce ceva nou, degeaba se chinuie. Sunt de acord ca este drama, da da-o dracu de drama, ca de la inceput pana acum, daca au fost cateva saptamani de flirt etc etc. In rest, drama, neintelegeri. Ce au de gand sa faca dintr-un astfel de serial. Parca mi-as fi dorit sa fie creativi de la Geet aici. Aia au facut ce au facut, si au dus povestea pana la capat. Cu bune cu rele, s-au chinuit si au facut ceva din ea. Astia parca se invart in jurul copacului
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:01 pm

Andreea_Miha a scris:


Eu nu ma supar ca nu am de ce..fiecare avem propria noastara opinie si nu e nici o problema..iti respect parerea si in nici un caz nu ma supar .

Stiu ca nu e realitate si e doar un film dar e prea exagerat ca tot timpul Khushi sa fie vinovata ba de trecut prezent....nu spun sa fie totul sa fie bine intre ei tot timpul si un pic de drama dar nu sunt de acord ca numai ea sa aibe de suferit..Mie serialul mi-a placut pana la faza cu Shyam tare mult,dupa nu mi-a mai placut asa de mult,a inceput sa scada interesul..nu imi place idea in sine chestia cu "cumnatul"
Khushi e vinovată de trecut și de prezent dar dacă Arnav anulează nunta el va fi vinovat de viitor. Iar viitorul se anunță sumbru. Abia aștept. Smile Glumesc nu mă Evil or Very Mad .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:02 pm

narcisa a scris:

Chestia cu cumnatul e pentru mine lucrul nebunesc, dus la extrem Smile deci nu am nici o problemă cu asta mai ales că nu s-a întâmplat nimic între Khushi și el.
Dacă ar fi fost un alt bărbat și nicidecum soțul surioarei mult iubite comportamentul urâcios al lui Arnav nu ar fi fost la fel de justificat, zic eu.

el era "uracios" si inainte sa afle de Shyam Smile
Eu recunosc ca nu imi place idea cu cumnatul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:04 pm

narcisa a scris:
Khushi e vinovată de trecut și de prezent dar dacă Arnav anulează nunta el va fi vinovat de viitor. Iar viitorul se anunță sumbru. Abia aștept. Smile Glumesc nu mă Evil or Very Mad .

2-1 Smile
Am senzatia ca si pt viitor tot ea va fi vinovata.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:06 pm

Alexa20 a scris:Buna, am revenit. Narcisa imi pare foarte rau ca nu te simti bine, de cand a plecat Dev de la tine, te simti foarte rau. Cred ca trebuie sa iti cauti un alt papusel, ca sa te faci bine. Cat despre serial, nu am cuvinte. Incepe sa imi piara interesul. Daca nu aduce ceva nou, degeaba se chinuie. Sunt de acord ca este drama, da da-o dracu de drama, ca de la inceput pana acum, daca au fost cateva saptamani de flirt etc etc. In rest, drama, neintelegeri. Ce au de gand sa faca dintr-un astfel de serial. Parca mi-as fi dorit sa fie creativi de la Geet aici. Aia au facut ce au facut, si au dus povestea pana la capat. Cu bune cu rele, s-au chinuit si au facut ceva din ea. Astia parca se invart in jurul copacului
Bună iubita. 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 244732 să fie bune ideile scenaristilor că altfel nu ne mai subtitrezi filmul și asta chiar va fi o dramă mai "dramatică" decât filmul. Că tot ai amintit de Geet acum văd ep 422 și ce-mi place de Dev cum o imită pe Nandini. Nu mai are el farmecul lui Dev al meu dar e simpatic. Smile
Cât despre Iss să sperăm că nu s-au terminat ideile bune, încă mai am încredere în ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:11 pm

Andreea_Miha a scris:

el era "uracios" si inainte sa afle de Shyam Smile
Eu recunosc ca nu imi place idea cu cumnatul...
Înainte de Shyam era urâcios pentru că nu putea să recunoască faptul că marele Arnav Singh Raizada e îndrăgostit de o fată fără statut care îl pune la punct cu orice prilej.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:15 pm

Andreea_Miha a scris:

2-1 Smile
Am senzatia ca si pt viitor tot ea va fi vinovata.
În mintea lui Arnav mai mult ca sigur dar să nu anticipăm, poate totul va fi minunat în relația lor și vor fi ei doi împotriva tuturor. Nici eu nu cred ce spun și sunt sigură că nici voi, dar dacă tot e să facem scenarii de ce să nu ne imaginăm și ceva frumos. N-au spus creativii lor că vor să ne surprindă? Dacă ar face cum am spus eu sigur ne-ar surprinde în rest toate relele din lume la care s-ar putea gândi nu m-ar mai surprinde. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:23 pm

narcisa a scris:
Înainte de Shyam era urâcios pentru că nu putea să recunoască faptul că marele Arnav Singh Raizada e îndrăgostit de o fată fără statut care îl pune la punct cu orice prilej.

da dar vroiam sa zic ca nu era nevoie sa ii vada pe pers care o iubea cu cumnatul..poate gasi alt motiv ca sa fie uracios...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:24 pm

narcisa a scris:
În mintea lui Arnav mai mult ca sigur dar să nu anticipăm, poate totul va fi minunat în relația lor și vor fi ei doi împotriva tuturor. Nici eu nu cred ce spun și sunt sigură că nici voi, dar dacă tot e să facem scenarii de ce să nu ne imaginăm și ceva frumos. N-au spus creativii lor că vor să ne surprindă? Dacă ar face cum am spus eu sigur ne-ar surprinde în rest toate relele din lume la care s-ar putea gândi nu m-ar mai surprinde. Smile

Eu ma astept la orice si de bine si de rau...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 29 Aug 2012, 8:26 pm

buna drageleee melee 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:36 pm

Andreea_Miha a scris:

da dar vroiam sa zic ca nu era nevoie sa ii vada pe pers care o iubea cu cumnatul..poate gasi alt motiv ca sa fie uracios...
Cred că Arnav a epuizat toate motivele pentru care să fie urâcios și doar cumnatul i-a mai rămas. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:37 pm

AdrianaMatza a scris:buna drageleee melee 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793
Bună Adriana. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum