Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Andreea_Miha
Garo
Admin_dea05
iulianagl
lica54
Alexa20
10 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:38 pm

Buna!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:40 pm

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Tumblr_m9j18qa4P21revsolo1_500
LG, Laad Governor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:41 pm

narcisa a scris:
Cred că Arnav a epuizat toate motivele pentru care să fie urâcios și doar cumnatul i-a mai rămas. Smile Smile

ii ramasese trecutul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 29 Aug 2012, 8:41 pm

feteleee a fost ceva de ep de azi sau nu din Iss?
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:45 pm

Andreea_Miha a scris:

ii ramasese trecutul...
Ai dreptate, se pare că trecutul îi va oferi prilejul să fie iar ca înainte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 8:51 pm

narcisa a scris:
Ai dreptate, se pare că trecutul îi va oferi prilejul să fie iar ca înainte.

Smile mie imi place lupta acea a lor de la inceput inainte sa afle de Shyam..nici el nu se lasa nici ea...sunt curioasa cum vor evolua lucrurile..sincer nu imi doresc prea tare nunta,din cauza ca nu vreau sa fie legata de el pentru toata viata si apoi el sa ii faca viata un calvar..ca i-a facut-o si la prima data si nu as vrea din nou...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:52 pm

Eu nu inteleg un lucru de ce nu au pe un reprezentant de la ei si sa dea cate un indiciu nu sa apara o sumedenie de articole care maai de care de parca ar fi secret de stat si nimeni nu trebuie sa afle si asa stau prost in rating iar daca ii mai si desparte n-o sa mai spune hello, hi si direct 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 155656.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:54 pm

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 206221_356315417787429_724536713_n
Iar chestia asta cu sticlele astea mici n-am inteles ce cauta in serial, ce vrea sa calce Di pe ele si daca calca ce se intampla?Sunt otravite?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 8:56 pm

iulianagl a scris:Eu nu inteleg un lucru de ce nu au pe un reprezentant de la ei si sa dea cate un indiciu nu sa apara o sumedenie de articole care maai de care de parca ar fi secret de stat si nimeni nu trebuie sa afle si asa stau prost in rating iar daca ii mai si desparte n-o sa mai spune hello, hi si direct 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 155656.
Bună Iulia. Tare te mai supără ăștia de la Iss, nu mai pune și tu totul la suflet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 8:57 pm

narcisa a scris:
Bună Iulia. Tare te mai supără ăștia de la Iss, nu mai pune și tu totul la suflet.

Oy Narcisa nici nu stii cati peri mi-a scos epi din seara asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 29 Aug 2012, 8:59 pm

iulianagl a scris:Eu nu inteleg un lucru de ce nu au pe un reprezentant de la ei si sa dea cate un indiciu nu sa apara o sumedenie de articole care maai de care de parca ar fi secret de stat si nimeni nu trebuie sa afle si asa stau prost in rating iar daca ii mai si desparte n-o sa mai spune hello, hi si direct 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 155656.
Si eu m-am intrebat asta, de ce nu spun nimic inainte..secret, secret dar toate articolele astea mai mult ne ametesc decat sa ne lumineze..si nici nu stii pe care sa le crezi... 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 9:00 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile mie imi place lupta acea a lor de la inceput inainte sa afle de Shyam..nici el nu se lasa nici ea...sunt curioasa cum vor evolua lucrurile..sincer nu imi doresc prea tare nunta,din cauza ca nu vreau sa fie legata de el pentru toata viata si apoi el sa ii faca viata un calvar..ca i-a facut-o si la prima data si nu as vrea din nou...
Eu nici nu mai știu dacă vreau sau nu vreau nunta, au reușit să mă amețească să nu mai știu ce vreau. Cu nuntă sau fără nuntă între ei doi tot va fi o relație dar dacă ei nu vor fi căsătoriți atunci el nu va mai putea dispune de dreptul lui asupra ei. De care s-a folosit din plin în multe episoade.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 9:04 pm

iulianagl a scris:

Oy Narcisa nici nu stii cati peri mi-a scos epi din seara asta. Smile
Încă nu l-am văzut, aștept traducerea să nu-mi fac sânge rău de două ori.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 9:07 pm

iulianagl a scris:Eu nu inteleg un lucru de ce nu au pe un reprezentant de la ei si sa dea cate un indiciu nu sa apara o sumedenie de articole care maai de care de parca ar fi secret de stat si nimeni nu trebuie sa afle si asa stau prost in rating iar daca ii mai si desparte n-o sa mai spune hello, hi si direct 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 155656.

eu cred ca pentru rating aduc si drama...ca cum a inceput romantism a scazut cum a intrat dadi si shyam a inceput sa isi revina ratingul...probabil ca celor din India le plac mai mult dramle...

reprezentant???Pai ei nu vor sa dea nimic..imaginile de la sbs care le dau desi fac parte din grupul lor tot nu dau cine stie ce...
ma uitam ca si sceneristi sunt foarte "artagosi" sa zic asa..e unul dintre ei care dupa fazele cu Anjali fani au inceput sa se planga pe pagina lui si le-a zis el ca daca nu va place nu va uitati,si mai zisese ceva dar nu mai stiu sigur ceva cu blocarea contului...s-a intamplat in perioada cand eram plecata eu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:07 pm

petronela a scris:
Si eu m-am intrebat asta, de ce nu spun nimic inainte..secret, secret dar toate articolele astea mai mult ne ametesc decat sa ne lumineze..si nici nu stii pe care sa le crezi... 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 2743637754

Exact stii cum e parca ar tatona terenul si ca naiba noi spunem intr-un fel iar ei fac in altfel si tot in rating nu cresc.Ca ce e la ei in serial nu e drama ce drama e asta ca Dadi cu Garima are un secret iar Di cu Shyam sunt despartiti?Drama este cand cineva sufera cu adevarat de o boala de alte chestii mai interesante suferinte adevarate dar la ei...numai spun nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:08 pm

narcisa a scris:Încă nu l-am văzut, aștept traducerea să nu-mi fac sânge rău de două ori.

Nu-mi mai aduce aminte si de ea ca apare asa de tarziu uneori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 9:09 pm

narcisa a scris:
Eu nici nu mai știu dacă vreau sau nu vreau nunta, au reușit să mă amețească să nu mai știu ce vreau. Cu nuntă sau fără nuntă între ei doi tot va fi o relație dar dacă ei nu vor fi căsătoriți atunci el nu va mai putea dispune de dreptul lui asupra ei. De care s-a folosit din plin în multe episoade.

Smile asta nici eu nu mai stiu...dar exact asta vreau ca el sa nu mai poata avea drept asupra ei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:09 pm

Andreea_Miha a scris:

eu cred ca pentru rating aduc si drama...ca cum a inceput romantism a scazut cum a intrat dadi si shyam a inceput sa isi revina ratingul...probabil ca celor din India le plac mai mult dramle...

reprezentant???Pai ei nu vor sa dea nimic..imaginile de la sbs care le dau desi fac parte din grupul lor tot nu dau cine stie ce...
ma uitam ca si sceneristi sunt foarte "artagosi" sa zic asa..e unul dintre ei care dupa fazele cu Anjali fani au inceput sa se planga pe pagina lui si le-a zis el ca daca nu va place nu va uitati,si mai zisese ceva dar nu mai stiu sigur ceva cu blocarea contului...s-a intamplat in perioada cand eram plecata eu.

Iar noi de ce ne mai uitam?Ca sa-i facem lui pe plac?Daca a zis asa e un mare tantalau ca din cauza noastra serialul are succes.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:12 pm

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Tumblr_m9izivsFsS1rs94m4o6_250
Narcisaaaaa!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:12 pm

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Tumblr_m9izivsFsS1rs94m4o4_250

Ce fel repeta si el. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:13 pm

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Tumblr_m9iz3m0GOj1rs7orho1_400
Piratul din Shantivan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Aug 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:

Exact stii cum e parca ar tatona terenul si ca naiba noi spunem intr-un fel iar ei fac in altfel si tot in rating nu cresc.Ca ce e la ei in serial nu e drama ce drama e asta ca Dadi cu Garima are un secret iar Di cu Shyam sunt despartiti?Drama este cand cineva sufera cu adevarat de o boala de alte chestii mai interesante suferinte adevarate dar la ei...numai spun nimic.
Orice numai boală să nu fie. Las că suntem noi destul de bolnave, ei să nu mai fie. Să fie sănătoși să aibă putere să se certe. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:

Iar noi de ce ne mai uitam?Ca sa-i facem lui pe plac?Daca a zis asa e un mare tantalau ca din cauza noastra serialul are succes.

eu ma uit pentru Ak (Bs) ..recunosc ca povestea uneori are niste puncte slabe...
Da iuli din cauza noastra are succes pe internet,ca noi nu ii ajutam cu nimic....dar pe ei ii intereseaza ratingul ...si conteaza oameni care se uita,cei din india..daca lor le place drama asta vor face...

uite ce ii rasp unuia

"plz, yaar why can we have pure romance after 300 episodes. its unfair and dnt want Snakwa Shayams entry this year plz plz "

el a rasp
"who said he is coming? ;-) Who said he is not coming? ;-) "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 9:15 pm

narcisa a scris:
Orice numai boală să nu fie. Las că suntem noi destul de bolnave, ei să nu mai fie. Să fie sănătoși să aibă putere să se certe. Smile

Aici ai dreptate dar eu ma refeream la drama. Smile Smile Noi stim cum suntem. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 9:16 pm

poza tot de la el...cu textul "This one is for all of you! Since you all can never have enough of Arshi/Arhi! Rabba Ve! "
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 AyCKDV-CMAEomXz
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum