Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Nicky
DENISA
michiper68
dubaisport
victorelalove
9 participanți

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:17 pm

dubaisport a scris:
decat in ginere ? pai s-a mai maturizat si el un pic ,poate de asta pare mai grasut
Da . Chiar a crescut bine . Prin toate partile . Smile 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946 cupidon 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:20 pm

victorelalove a scris:
Da . Chiar a crescut bine . Prin toate partile . Smile 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946 cupidon 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600

sper sa nu se cocosheze in timpul cat sta pe bara Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:23 pm

dubaisport a scris:

sper sa nu se cocosheze in timpul cat sta pe bara Smile
Smile Scapam de Denisa ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:24 pm

victorelalove a scris:
Smile Scapam de Denisa ...

Smile Smile Smile

i s-a pus pata pe Engin .....concurenta e mare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:27 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile

i s-a pus pata pe Engin .....concurenta e mare

I s-a pus pata rau de tot . Prima data eu am crezut ca este doar asa ca sa se amuze . Dar este serioasa treaba . Eu tot mai sper sa-i treaca . Dar cica o va tine mult . Sper ca multul sa fie de cateva luni ...cel mult . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:29 pm

victorelalove a scris:

I s-a pus pata rau de tot . Prima data eu am crezut ca este doar asa ca sa se amuze . Dar este serioasa treaba . Eu tot mai sper sa-i treaca . Dar cica o va tine mult . Sper ca multul sa fie de cateva luni ...cel mult . Smile

poate daca nu-l mai vede il uita Smile

dar de Muri nu mai zice nimic ?sau l-a uitat? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:34 pm

dubaisport a scris:

poate daca nu-l mai vede il uita Smile

dar de Muri nu mai zice nimic ?sau l-a uitat? Smile

zice si de murat . Dar culmea este ca pe Engin l-a bagat in harem ( cel putin asa viseaza ea Smile ) direct pe locul 2 .

Buna idee . Nu-l mai vede ...il uita . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:37 pm

victorelalove a scris:

zice si de murat . Dar culmea este ca pe Engin l-a bagat in harem ( cel putin asa viseaza ea Smile ) direct pe locul 2 .

Buna idee . Nu-l mai vede ...il uita . Smile Smile Smile

locul 1-MURAT
locul 2-ENGIN

dar 3,4,5 .....?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:41 pm

dubaisport a scris:

locul 1-MURAT
locul 2-ENGIN

dar 3,4,5 .....?
Pai este Kenan ...dar brusc il vazu prea batran . Smile
Petekaya ...dar nu stiu de ce nu-i mai place . Si cica are doar 40 de ani omul . Eu ii dadeam 50 .
Si mai este unul care nu stiu cum il cheama . A jucat in Poveste de dragoste ...sau cum se numea cel dat pe Kanal D. Cred ca avea rolul negativ daca nu ma insel .
De restul nu mai stiu ... o intrebam . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:44 pm

victorelalove a scris:
Pai este Kenan ...dar brusc il vazu prea batran . Smile
Petekaya ...dar nu stiu de ce nu-i mai place . Si cica are doar 40 de ani omul . Eu ii dadeam 50 .
Si mai este unul care nu stiu cum il cheama . A jucat in Poveste de dragoste ...saum cum se numea cel dat pe Kanal D. Cred ca avea rolul negativ daca nu ma insel .
De restul nu mai stiu ... o intrebam . Smile

ala din poveste de familie o fi moshul cu care s-a maritat Farhunde Smile

n-are gusturi rele ,Denisa !!!

macar daca tot insista cu ENGIN ,sa-l lase acolo pe locul 2 ....sa nu-l coboare Smile ....ca Denisa se schimba dupa vreme
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:47 pm

dubaisport a scris:

macar daca tot insista cu ENGIN ,sa-l lase acolo pe locul 2 ....sa nu-l coboare Smile ....ca Denisa se schimba dupa vreme

Pai a mai placut pe cineva asa de mult incat sa-l bage in harem ...desi haremul era plin? Smile Se gasi mai repede la Engin . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
Nu stiu daca este asa de schimbatoare . Cred ca i se pune pata rar si bine de tot .

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 33ynd36
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:48 pm

Ai jucat ?
Am scor de 133 . Smile

http://www.pictogame.com/game.php?game=mugZxCzUxolN
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:49 pm

victorelalove a scris:

Pai a mai placut pe cineva asa de mult incat sa-l bage in harem ...desi haremul era plin? Smile Se gasi mai repede la Engin . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
Nu stiu daca este asa de schimbatoare . Cred ca i se pune pata rar si bine de tot .


schimbatoare la modul ca trece repede de la unul la altul ..acum e Muri,peste 2 zile e Engin
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:51 pm

dubaisport a scris:

schimbatoare la modul ca trece repede de la unul la altul ..acum e Muri,peste 2 zile e Engin

Pai pe Murat il place de vreo 3 ani si ...
Cu restul nu a fost niciodata nimic serios . Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 06 Sept 2012, 9:53 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:53 pm

victorelalove a scris:

Pasi pe Murat il place de vreo 3 ani si ...
Cu restul nu a fost niciodata nimic serios . Smile Smile Smile

decat flirt Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:54 pm

dubaisport a scris:

decat flirt Smile Smile

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3891662330 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3891662330 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3891662330
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 9:56 pm

victorelalove a scris:Ai jucat ?
Am scor de 133 . Smile

http://www.pictogame.com/game.php?game=mugZxCzUxolN
n-am jucat ...poate maine
acum abia mai tin ochii deschisi de somn....aseara am avut noapte alba iar azi toata ziua m-am dat pe toboganele cu apa.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 9:56 pm

Pacat ca a pierdut Federer .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 10:01 pm

victorelalove a scris:Pacat ca a pierdut Federer .

aoleooooo nu-mi mai aminti.....azi-noapte cand in setul 3 conducea Berdich am inchis tv ,dupa vreo 15 min l-am deschis ,nu aveam stare,nici nu mai puteam dormi si cand am vazut ca FED revenise in mach am aprins becul si i-am facut galerie Smile Smile

sunt nebuna Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 10:06 pm

dubaisport a scris:

aoleooooo nu-mi mai aminti.....azi-noapte cand in setul 3 conducea Berdich am inchis tv ,dupa vreo 15 min l-am deschis ,nu aveam stare,nici nu mai puteam dormi si cand am vazut ca FED revenise in mach am aprins becul si i-am facut galerie Smile Smile

sunt nebuna Smile

Smile Smile Smile
Eu asa faceam cand juca nationala de handbal a Romaniei la campionatele mondiale si europene . Topaiam non-stop . In momentul acesta nu mai au performantele de acum ceva timp . Sper sa-si revina cu o noua generatie geniala .
Se cunoaste ca nu mai este scoala ce a fost odata . Pai in orice scoala se faceau echipe de handbal . Imposibil sa nu descoperi valori . Acum ... praful s-a ales .

Nadal mai sta 2 luni accidentat . Eu nu mai am emotii .
Voi tine cu Nole pana la final . Joaca cu Del Potro in noaptea asta . Va fi interesant .
Murray are si el sansa lui . Mie imi place cum a evoluat in ultimul timp . Si ca joc ...si ca psihic .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 10:10 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Eu asa faceam cand juca nationala de handbal a Romaniei la campionatele mondiale si europene . Topaiam non-stop . In momentul acesta nu mai au performantele de acum ceva timp . Sper sa-si revina cu o noua generatie geniala .
Se cunoaste ca nu mai este scoala ce a fost odata . Pai in orice scoala se faceau echipe de handbal . Imposibil sa nu descoperi valori . Acum ... praful s-a ales .

Nadal mai sta 2 luni accidentat . Eu nu mai am emotii .
Voi tine cu Nole pana la final . Joaca cu Del Potro in noaptea asta . Va fi interesant .
Murry are si el sansa lui . Mie imi place cum a evoluat in ultimul timp . Si ca joc ...si ca psihic .
intr-o tara in care se taie premiile la olimpiada nu avem ce sa mai comm !!!

nadal se pare ca este in stare critica ...citeam ieri ca s-ar putea retrage .
murray ieri a scapat ca prin urechile acului ,era condus cu un set ,iar in set 2 adversarul avea 5-1....si a castigat murray cu 7-6. 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 .......nu-mi place de el ,nu are cursivitate,acum joaca ok ,in meciul urmator e varza.

nole are meci greu cu delpo,l-a batut la olimpiada.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 10:11 pm

ma bucur ca indiferent cine castiga us open ,tot FED ramane pe primul loc ;asa are sanse sa depaseasca 300 sapt pe primul loc .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 10:15 pm

Vom vedea ce va fi . Dar eu cred ca bate Nole la noapte .
Nici mie nu-mi place Murray ...dar trebuie sa recunosc ca de cateva luni a evoluat .

Sper sa revina Nadal . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732 Asa au mai spus si acum ceva timp...ca nu va mai reveni si totusi a facut-o . Sper ca si acum sa uimeasca si sa se intoarca .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 06 Sept 2012, 10:19 pm

victorelalove a scris:Vom vedea ce va fi . Dar eu cred ca bate Nole la noapte .
Nici mie nu-mi place Murray ...dar trebuie sa recunosc ca de cateva luni a evoluat .

Sper sa revina Nadal . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732 Asa au mai spus si acum ceva timp...ca nu va mai reveni si totusi a facut-o . Sper ca si acum sa uimeasca si sa se intoarca .
meciul lui nole incepe pe la 3.30 ,la noapte.....nu cred ca ma mai trezesc sa-l vad .

Vic..ma duc la culcare .

noapte buna !!! kiss kiss 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 06 Sept 2012, 10:23 pm

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656
Ma uit maine dimineata in reluare . Sau pana ma trezesc ...nici nu s-o termina . Smile

NOAPTE BUNA !!! kiss 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 23iyydv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum