Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Nicky
DENISA
michiper68
dubaisport
victorelalove
9 participanți

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 12:29 am

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 110j8fa
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 10:02 am

buna dimineata !!!
un sfarsit de saptamana cat mai frumos !!!
s-a mai racorit un pic afara,toamna isi face simtita aparitia.

cafea 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 433230 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 361157

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 10:13 am

Buna dimineata !!!

O zi frumoasa va doresc !! kiss

Buna , Dubai ! kiss

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 34xrvb7

Pana la urma am stat si m-am uitat la Tipsarevic cu Ferrer . Vaiii ce rau imi pare ca a pierdut Tipsarevic . Mie imi este asa de simpatic cu ochelarii lui . A pierdut pentru ca s-a relaxat ...sau a devenit mai prudent dupa ce a alunecat si era sa se accidenteze .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 10:30 am

buna VIC !!! kiss kiss

am vazut si eu aseara,dar Ferer era de asteptat sa castige.
sa vedem ce fac fetele azi.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 10:35 am

dubaisport a scris:buna VIC !!! kiss kiss

am vazut si eu aseara,dar Ferer era de asteptat sa castige.
sa vedem ce fac fetele azi.
Da . Dar chiar am sperat ca va castiga Tipsarevic la un moment dat . Mi se pare asa de dragut . Cum se uita el cu ochelarii aia ... si cum se agita .

Eu la feminim nu ma uit . Smile Nu stiu de ce . Dar nu ma atrage . Smile

Oooooo . Stai ca-l vad cu alti ochi pe Tipsarevic . cupidon Smile

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Fat1x
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 10:40 am

oawwwwwwwwwww...ce muschi pe Tipsarevici
l-am vzt intr-un reportaj la Roland Garos,era la piscina cu gheata,facea recuperare dupa meci .... i se vedeau atunci toate formele 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 10:44 am

dubaisport a scris:oawwwwwwwwwww...ce muschi pe Tipsarevici
l-am vzt intr-un reportaj la Roland Garos,era la piscina cu gheata,facea recuperare dupa meci .... i se vedeau atunci toate formele 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 248946

Eu habar aveam de formele lui . Mi se parea simpaticut si atata . Dar uite-l cum arata ?! Este asa de bine cladit . Mi-a inseninat ziua . Smile De la Marat Safin nu mai mi-a placut un tennis player pentru cum arata . Dar uite ca aparu . Smile

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 59tvs0

Sper sa-l vedem si pe Engin asa . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 10:51 am

pe Engin ? cum ,jucand tenis la bustul gol sau intr-o secventa de film tavalindu-se prin pat ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 10:57 am

dubaisport a scris:pe Engin ? cum ,jucand tenis la bustul gol sau intr-o secventa de film tavalindu-se prin pat ? Smile

Oricum . Dar sa fie si el dezbracat . El de ce nu pozeaza in reviste ? Smile Imi este asa de dor de el . sad sad sad

Uite asa . Mama , mama ...dar ce poze are Tipsarevic . Stie sa pozeze . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 291660

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 8vs1lt

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Mn22hs

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Xqdq3p

Avem voie sa postam asa poze ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:04 am

nu stiu daca ai voie ....ai grija ca azi e post negru !!!!
tocmai azi ti-ai gasit si tu sa scoti pozele astea....ISPITITOARE-O !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:06 am

dubaisport a scris:nu stiu daca ai voie ....ai grija ca azi e post negru !!!!
tocmai azi ti-ai gasit si tu sa scoti pozele astea....ISPITITOARE-O !!!!

Smile Smile Smile
Am dat sa vad ce se spune despre meci . Nu stiam cum arata Tipsarevici pe sub hinele alea de sport . Smile Si eu am fost surprinsa . Dar rezistam . Smile



45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Usro3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:08 am

l-au conservat pe ENGIN ?
il bagara la rece ,deja.....sa se pastreze pana la noul proiect din 2000.....toamna
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:12 am

dubaisport a scris:l-au conservat pe ENGIN ?
il bagara la rece ,deja.....sa se pastreze pana la noul proiect din 2000.....toamna


45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 4154806035 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 4154806035 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 4154806035 Se pare ca da .

Pe unde o fi mai ?
Pe unde ?
El nu stie ca-i ducem lipsa ? 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 4154806035
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:15 am

Smile Smile Smile 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 347jrf8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:16 am

cred ca s-a plictisit si el de atata pauza,dar n-are ce face .....sta si asteapta.
poate isi mai continua studiile,un master ceva.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:20 am

dubaisport a scris:cred ca s-a plictisit si el de atata pauza,dar n-are ce face .....sta si asteapta.
poate isi mai continua studiile,un master ceva.

Cred ca s-a plictisit de atata pitit si furishat . Vecinii nu-l mai vad nici cand duce gunoiul
? Smile . Dar sa stea 1 an pe tusha ? Si fara vreo aparitie publica ? Prea mult . Cred ca totusi stie ca va juca in curand . Ca altfel spunea ca are pauza un an . Nu ne mai aruncau mereu zvonuri si zvonuri . Poate ca se pregateste sa intre in pielea noului personaj . Nu cred ca este usor . Chiar deloc ...sa fie pentru inca 2 ani altcineva . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:24 am

victorelalove a scris:

Cred ca s-a plictisit de atata pitit si furishat . Vecinii nu-l mai vad nici cand duce gunoiul
? Smile . Dar sa stea 1 an pe tusha ? Si fara vreo aparitie publica ? Prea mult . Cred ca totusi stie ca va juca in curand . Ca altfel spunea ca are pauza un an . Nu ne mai aruncau mereu zvonuri si zvonuri . Poate ca se pregateste sa intre in pielea noului personaj . Nu cred ca este usor . Chiar deloc ...sa fie pentru inca 2 ani altcineva . kiss

nu stiu VIC .....pai si in ce sa joace?ca deja grila de seriale e facuta in TR

sigur sta pe tusha pana la toamna viitoare.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:27 am

dubaisport a scris:

nu stiu VIC .....pai si in ce sa joace?ca deja grila de seriale e facuta in TR

sigur sta pe tusha pana la toamna viitoare.

Pai si de ce nu mai da si el spre publicare macar o poza amarata ? Nici nu trebuie sa spuna ceva ...doar sa dea din cand in cand cate-o veste . Nuuuu . Mie totusi mi se pare ciudat ca sta ascuns . Un fan tot l-ar vedea ... dar se pare ca el pregateste ceva . Pot sa inceapa filmarile si in ianuarie .
Ce va face ? Va sta un an in casa ? Cat poate sta fara aer proaspat ?

Aici se antrena . De ce nu a ramas in chiloti ? Smile 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2e0msl2
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:33 am

victorelalove a scris:

Pai si de ce nu mai da si el spre publicare macar o poza amarata ? Nici nu trebuie sa spuna ceva ...doar sa dea din cand in cand cate-o veste . Nuuuu . Mie totusi mi se pare ciudat ca sta ascuns . Un fan tot l-ar vedea ... dar se pare ca el pregateste ceva . Pot sa inceapa filmarile si in ianuarie .
Ce va face ? Va sta un an in casa ? Cat poate sta fara aer proaspat ?

Aici se antrena . De ce nu a ramas in chiloti ?

era caldura mare la Tipsarevic Smile Smile

dar tu esti sigura ca turcii vor stiri cu Engin ? ei nu sunt ca noi ,asa ahtiati dupa cancanuri ....daca apar stiri e bine ,daca nu ,asta e.
Engin stie ca DOAR fanii straini vor noutati cu el.....ce sa faca el de acolo ptr araboiace,sau croate ,de exmp?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:39 am

dubaisport a scris:

era caldura mare la Tipsarevic Smile Smile

dar tu esti sigura ca turcii vor stiri cu Engin ? ei nu sunt ca noi ,asa ahtiati dupa cancanuri ....daca apar stiri e bine ,daca nu ,asta e.
Engin stie ca DOAR fanii straini vor noutati cu el.....ce sa faca el de acolo ptr araboiace,sau croate ,de exmp?

Poate ca ai dreptate . Dar ma gandesc ca tot tine legatura macar cu un administrator de site care sa aiba pulsul din afara . Engin trebuie sa stie cam ce-si doresc fanii . Nu doar turcii conteaza . Sau ... ? sad
Treaba lui . Va avea doar de pierdut . stupid Sunt suparata rau pe el . Nu-mi vine sa cred ca a ales asta . Dar va vedea dupa aceea ca nu a facut bine .

Asa se antreneaza el ...cred ca este o placere sa fii la antrenamente . Smile

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Fnw8rk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:45 am

victorelalove a scris:

Poate ca ai dreptate . Dar ma gandesc ca tot tine legatura macar cu un administrator de site care sa aiba pulsul din afara . Engin trebuie sa stie cam ce-si doresc fanii . Nu doar turcii conteaza . Sau ... ? sad
Treaba lui . Va avea doar de pierdut . stupid Sunt suparata rau pe el . Nu-mi vine sa cred ca a ales asta . Dar va vedea dupa aceea ca nu a facut bine .

Asa se antreneaza el ...cred ca este o placere sa fii la antrenamente . Smile


eu din cate am inteles,turcii nu pun mare pret pe fani....fiecare actor are fanii lui ,in nr mai mare sau mai mic.
ptr ei ca actori ,conteaza succesul unui proiect,cota ratingului ca de acolo isi iau banii.

cine mai stie de Engin ,inafara de telespectatorii tarilor unde s-a difuzat FGSN ? nimeni.
Engin e un actor ca si ceilalti....nu e Tom Cruis sau Alain Delon ,nu a facut filme la Hollywood....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:49 am

dubaisport a scris:

cine mai stie de Engin ,inafara de telespectatorii tarilor unde s-a difuzat FGSN ? nimeni.
Engin e un actor ca si ceilalti....nu e Tom Cruis sau Alain Delon ,nu a facut filme la Hollywood....
Pai macar astora care l-au vazut sa le datoreze macar din cand in cand o stire ...cat de mica .
Dar cum ai spus si tu ...turcii au alte idei de promovare ...alte idei ...ciudate . Asta este .
Eu il astept pe Engin . Ce pot face daca asa este el ? Il accept ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Sept 2012, 11:54 am

nu avem ce face decat sa asteptam ....

Vic ...ma duc de bucatareala,vbm mai incolo.

kiss kiss 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 11:56 am

dubaisport a scris:nu avem ce face decat sa asteptam ....

Vic ...ma duc de bucatareala,vbm mai incolo.

kiss kiss 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656


Asa este . kiss

O zi buna !!! kiss

Am plecat si eu . Te pup .
Spor la treaba !! kiss 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Sept 2012, 7:06 pm

Buna seara , dragi copii !!! kiss

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2drc1gm

O Daaaaaaaaaaaaaaaaa ?!!! Mai uit si eu de suparare . Smile 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 248946 cupidon 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 248946 cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum