Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 10:48 pm

Andreea_Miha a scris:

aa....da...parca aia ..si mie mi s-a parut aceiasi..mi-am adus aminte cand ai zis de catelus..

Eu n-am inteles de unde o stie el si ma gandeam eu ca poate o stie de la mama lui, iar Arohi o stie de la matusa ei care e tot mama lui cam asta este in capul meu la ora actuala.Si acum sunt la ep. 52 cand vine producatorul ala de muzica si s-a inscris si ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 10:57 pm

iulianagl a scris:

Eu n-am inteles de unde o stie el si ma gandeam eu ca poate o stie de la mama lui, iar Arohi o stie de la matusa ei care e tot mama lui cam asta este in capul meu la ora actuala.Si acum sunt la ep. 52 cand vine producatorul ala de muzica si s-a inscris si ea.

Smile eu sincer credeam ca ea o stie de la mama ei...asa am trait cu impresia dar nu sunt sigura..oricum serialul e bine facut ....nu uita detali asa dese ca la iss...o chestie care mi-a placut si la inceput cand se urca in tren si o ajuta el ..ai vazut ca vb mama ei...dute copila mea cineva iti va intinde o mana de ajutor...etc...o sa vezi ca si finalul se inchei la fel cu tren cu ajutor de la el sa se urce....

cu producatorul cand se inscrie pt consucrs ea..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 10:59 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile eu sincer credeam ca ea o stie de la mama ei...asa am trait cu impresia dar nu sunt sigura..oricum serialul e bine facut ....nu uita detali asa dese ca la iss...o chestie care mi-a placut si la inceput cand se urca in tren si o ajuta el ..ai vazut ca vb mama ei...dute copila mea cineva iti va intinde o mana de ajutor...etc...o sa vezi ca si finalul se inchei la fel cu tren cu ajutor de la el sa se urce....

cu producatorul cand se inscrie pt consucrs ea..

Da, e cam nebunatic producatorul ala si tanar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:01 pm

iulianagl a scris:

apare acum dar o sa apara si mai tarziu producatorul..

Da, e cam nebunatic producatorul ala si tanar.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:04 pm

Ce face intra sau nu ca acum chiar ma tine pe jar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:06 pm

iulianagl a scris:Ce face intra sau nu ca acum chiar ma tine pe jar.
unde la concurs..da
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:06 pm

si nu ii merge bine din pacate
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:07 pm

Andreea_Miha a scris:si nu ii merge bine din pacate


20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 De ce ca si Natasha acolo?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:09 pm

iulianagl a scris:


20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 De ce ca si Natasha acolo?

da pai ia se baga si il pune pe producator sa o de puncteze..ca alrfel e singura care canta fff bine si sanse de castig.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:10 pm

Andreea_Miha a scris:

da pai ia se baga si il pune pe producator sa o de puncteze..ca alrfel e singura care canta fff bine si sanse de castig.

sad sad Nu-mi place asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:16 pm

iulianagl a scris:

sad sad Nu-mi place asta.

nici mie..dar apare mai tarziu ..dupa ce Arjun afla de mama lui ca o cunoaste pe Arohi etc..si se simte tradat,o face pe Arohi sa treaca prin multe Arjun...sa sufere si la un moment dat cand afla adevarul Arjun pleaca dupa Arohi sa vb cu ea,tatal lui vrea sa vb cu el si se urca in masina in acelasi timp Arohi si tatal ei se duc cu un taxi spre spital ca tatal ei se simte rau si au un accident..Arohi cand isi revine pleaca la un alt concurs care il vede la tv se duce si Arjun ..iar acolo il intalneste pe acest producator care se da bine pe langa Arohi...Arjun gelos dar o apara tot timpul..si de asemenea acest producator ii foloseste melodia care ea a cantat-o la concursul acesta de pe la ep 50 si ceva....nu mai stiu dar am senzatia ca el dupa ce ajunge Arjun la inchisoare devine impresarul ei...nu mai stiu daca el sau cel care trebuia sa se casatoreasca ea..dar parca el.


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Dum 23 Sept 2012, 11:19 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:19 pm

Andreea_Miha a scris:

nici mie..dar apare mai tarziu ..dupa ce Arjun afla de mama lui ca o cunoaste pe Arohi etc..si se simte tradat,o face pe Arohi sa treaca prin multe Arjun...sa sufere si la un moment dat cand afla adevarul Arjun pleaca dupa Arohi sa vb cu ea,tatal lui vrea sa vb cu el si se urca in masina in acelasi timp Arohi si tatal ei se duc cu un taxi sper spital si au un accident..Arohi cand isi revine pleaca la un alt concurs care il vede la tv se duce si Arjun ..iar acolo il intalneste pe acest producator care se da bine pe langa Arohi...Arjun gelos dar o apara tot timpul..si de asemenea acest producator ii foloseste melodia care ea a cantat-o la concursul acesta de pe la ep 50 si ceva....nu mai stiu dar am senzatia ca el dupa ce ajunge Arjun la inchisoare devine impresarul ei...nu mai stiu daca el sau cel care trebuia sa se casatoreasca ea..dar parca el.

Dar pe Natasha n-o da nimeni cu fundul de pamant? 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:20 pm

Mama ce voce are cantareata care-i face voce mi s-a facut pielea de gaina.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:22 pm

iulianagl a scris:

Dar pe Natasha n-o da nimeni cu fundul de pamant? 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754

Smile acum o sa iti mai faci nervi cu ea...ca dupa ce afla de mama lui Arjun se logodeste cu ea ca sa o raneasca pe Arohi...dar apoi dispare...nici nu mai stiu ce se intampla cu ea..dar imi place ca aici se misca repede lucrurile..nici Arohi in spital nu sta mult...parca acest sez are 170 de ep
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:23 pm

iulianagl a scris:Mama ce voce are cantareata care-i face voce mi s-a facut pielea de gaina.

Smile nu stiu ca si eu as fi curioasa cine face vocea..ca ai vazut si in primul ep e super..desi eu nu prea ascult si imi plac asa tare melodile dar sunt unele care vb ta pielea gaini.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:23 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile acum o sa iti mai faci nervi cu ea...ca dupa ce afla de mama lui Arjun se logodeste cu ea ca sa o raneasca pe Arohi...dar apoi dispare...nici nu mai stiu ce se intampla cu ea..dar imi place ca aici se misca repede lucrurile..nici Arohi in spital nu sta mult...parca acest sez are 170 de ep

Ok, pacat ca-i strica treaba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:26 pm

iulianagl a scris:

Ok, pacat ca-i strica treaba.

da..

ai vazut cum se vad pe daily trad..nici cu lupa nu le vad...de e o pob la toti useri ,,,am vazut ca si ep de la Alexa din Geet tot asa..

dar am vb cu Cryss mai devreme si a zis ca le-a dat mesaj rasp lor
"Hi ,

Thanks for your report, we are actually working on this bug and hope to fix it as soon as possible.

Regards,
Dailymotion Team.

This email is a service from Dailymotion support."

sper mai repede... Smile


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Dum 23 Sept 2012, 11:29 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:26 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile nu stiu ca si eu as fi curioasa cine face vocea..ca ai vazut si in primul ep e super..desi eu nu prea ascult si imi plac asa tare melodile dar sunt unele care vb ta pielea gaini.


Smile 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:28 pm

Andreea_Miha a scris:

da..

ai vazut cum se vad pe daily trad..nici cu lupa nu le vad...de e o pob la toti useri ,,,am vazut ca si ep de la Alexa din Geet tot asa..

dar am vb cu Cryss mai devreme si azis ca le-a dat mesaj rasp lor
"Hi ,

Thanks for your report, we are actually working on this bug and hope to fix it as soon as possible.

Regards,
Dailymotion Team.

This email is a service from Dailymotion support."

sper mai repede... Smile

Daca ia raspuns inseamna ca sigur o sa faca ceva.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 20 Noi 2012, 9:02 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:30 pm

iulianagl a scris:

Daca ia raspuns inseamna ca sigur o sa faca ceva.

sa speram...nici cu lupa lu petro nu vad..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:32 pm

Andreea_Miha a scris:

sa speram...nici cu lupa lu petro nu vad..

Smile Asa pateam eu la Iss pana cand le-am trimis un mesaj ca am fost foarte nemultumita ca sincer ma dureau ochii de la atata holbeala si mi-au ascultat rugamintea apare mai tarziu dar se vede bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:35 pm

iulianagl a scris:

Smile Asa pateam eu la Iss pana cand le-am trimis un mesaj ca am fost foarte nemultumita ca sincer ma dureau ochii de la atata holbeala si mi-au ascultat rugamintea apare mai tarziu dar se vede bine.

Smile eu deaia nici nu ma mai complic cu alea ..ca ma uit hindi calitate buna si nedumeri tot ce e le gasesc la ty trad..si apoi la Alexa cand face ep...

stai sa vezi ca daca le gaseste pe undeva puse iar incepe sa strice video..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:36 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile eu deaia nici nu ma mai complic cu alea ..ca ma uit hindi calitate buna si nedumeri tot ce e le gasesc la ty trad..si apoi la Alexa cand face ep...

stai sa vezi ca daca le gaseste pe undeva puse iar incepe sa strice video..

Fii sigura de asta, ca ala nu stie multe.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 23 Sept 2012, 11:39 pm

iulianagl a scris:

Fii sigura de asta, ca ala nu stie multe.

sa speram ca nu e cazul.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 11:40 pm

Andreea_Miha a scris:

sa speram ca nu e cazul.. kiss


Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum