Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
tiberici
narcisa
AdrianaMatza
Alexa20
petronela
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
lica54
iulianagl
14 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Mier 26 Sept 2012, 8:57 am

cafea buna dimineata fetele sunteti gata plecam dupa bait ? cafea cafea cafea
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Sept 2012, 9:04 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:haideti fetelor sa salvam baiatul!

OK, propune ceva. Smile
o inchidem si pe khushi cu el sa vedem ce iese.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:05 am

Admin_dea05 a scris: o inchidem si pe khushi cu el sa vedem ce iese.... Smile

Nu se poate ca, eunucul de Dadi il pazeste iar cheia este tot la ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Sept 2012, 9:14 am

iulianagl a scris:[
Nu se poate ca, eunucul de Dadi il pazeste iar cheia este tot la ea.
atunci o rapim pe dadi si o ducem departe de unde a venit Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:16 am

Admin_dea05 a scris:atunci o rapim pe dadi si o ducem departe de unde a venit Smile

Daca se poate si mai departe de unde a venit ar fi si mai bine. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2364036189 Ce face fata, ii place la scoala?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Sept 2012, 9:21 am

iulianagl a scris:Daca se poate si mai departe de unde a venit ar fi si mai bine. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2364036189 Ce face fata, ii place la scoala?
Da.Ii place.La capitolul mancare stam mai prost.Abia mananca sandwich-ul.Zici ca a ciugulit vrabiuta din el Smile .Astazi am fost cu ea la magazin sa-si aleaga corn cu ce vrea ea sa fie umplut ,sa vedem acum daca il va manca sau nu.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:24 am

Admin_dea05 a scris: Da.Ii place.La capitolul mancare stam mai prost.Abia mananca sandwich-ul.Zici ca a ciugulit vrabiuta din el Smile .Astazi am fost cu ea la magazin sa-si aleaga corn cu ce vrea ea sa vedem acum daca il va manca sau nu.


Daca nu vrea n-o forta sa manance las-o sa ceara ea, stiu ca tu iti faci griji dar daca ea se simte bine asa cum este las-o sa faca ce doreste ea.Al meu sta bine la amandoua capitole.Ii pun un sandwich si o banana si le mananca fara probleme. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Sept 2012, 9:56 am

iulianagl a scris:
Daca nu vrea n-o forta sa manance las-o sa ceara ea, stiu ca tu iti faci griji dar daca ea se simte bine asa cum este las-o sa faca ce doreste ea.Al meu sta bine la amandoua capitole.Ii pun un sandwich si o banana si le mananca fara probleme. Smile
Macar cateva guri de mancare sa aiba si ea ceva in stomac pana la 12 cand vine acasa.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:59 am

Admin_dea05 a scris:Macar cateva guri de mancare sa aiba si ea ceva in stomac pana la 12 cand vine acasa.

Da stiu dar daca ea nu vrea am patit si eu asa cu al meu si il lasam in pace si-mi cerea el mai tarziu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Sept 2012, 10:26 am

iulianagl a scris:

Da stiu dar daca ea nu vrea am patit si eu asa cu al meu si il lasam in pace si-mi cerea el mai tarziu.
Cand o sa vina si la mine acel moment sa-mi zica "Mama mi-e foame!" stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 11:05 am

Admin_dea05 a scris:Cand o sa vina si la mine acel moment sa-mi zica "Mama mi-e foame!" stupid

Ai rabdare si se rezolva.Stiu ca o intrebi ce ar vrea sa manance de pe o zi pe alta dar continua sa intrebi ca poate asa o sa-i vina si pofta sau stii cum mai faceam eu ii spuneam hai sa facem impreuna spaghete gogosi clatite tot felul de chestii care ma putea si el sa ma ajute.Stai linistita ca va manca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 1:31 pm

Rating 19 - 25 Sept!
20)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.4 - 2.3


kiss 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 1:35 pm

Andreea_Miha a scris:Rating 19 - 25 Sept!
20)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.4 - 2.3


kiss 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155656

Prost rating!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 26 Sept 2012, 1:35 pm

Andreea_Miha a scris:Rating 19 - 25 Sept!
20)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.4 - 2.3


kiss 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155656
Nu mai salta si ei un pic ...se mentin cam pe acelasi loc, au continuitate... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 1:45 pm

petronela a scris:
Nu mai salta si ei un pic ...se mentin cam pe acelasi loc, au continuitate... Smile

Naspa, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 2:12 pm

iulianagl a scris:

Prost rating!

Buna..sunt si eu prin zona dar descarc niste filme sa le iau cu mine si imi pica netul foarte des..si deasta am zis 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155656 ..daca vedeti ca nu mai sunt sa stiti ca "a murit" netu Smile

Da foarte slab..dar nici nu au facut promovare..era mai bine daca dadeau promo cu ce s-a intamplat vineri decat cu dadi...dadeau apoi cu dadi ..multi cand au vazut ce urmeaza s-au lasat pagubasi..si plus ca il puteau vedea online...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mier 26 Sept 2012, 2:20 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 2:16 pm

Pe zi ratingurile...

Monday- 2.6

Garima - Dadi Confrontation + ARSHI Garden scene

YouTube views of this episode - 1,52,000



Tuesday- 2.4

Marriage preparations and TP stuff

YouTube views of this episode - 1,23,000




Wednesday- 2.6

Sangeet Part 1 -

YouTube views of this episode - 99,000




Thursday- 2.6

Sangeet part 2 - ASR Dance - Proposal

YouTube views of this episode - 1,02,000




Friday- 2.0

Bachelor's Party + Khushi's Dance + Intimate Scene of Arshi

YouTube views of this episode - 3,42,000
Credit info:Ni1234

Note:
TRP's are fair. Completely fair.
Show is not ending and it is no where close to an end. So don't worry on that part.
Lalit Mohan on board. Story is very interesting. Our tigress Khushi is back. All things are happening according to the viewers demands.


Nu pot sa cred ca ep de vineri la tv 2.0 rating,iar vizualizari youtube cele mai mari din toata sapt..cred ca deasta si blocheaza sterge seriale star plus de pe net.Ep de vineri cel mai frumos cel mai romantic cel mai prost rating..iar celelant drama dar cat de cat rating...le place drama la indieni..dea nu duce lipsa serialul...

kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mier 26 Sept 2012, 2:30 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 2:21 pm

Mama, Miha daca nu ne mai lasa sa vedem serialul din cauza stupidului de rating.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 2:22 pm

iulianagl a scris:Mama, Miha daca nu ne mai lasa sa vedem serialul din cauza stupidului de rating.

Nu stiu ce sa cred iuli..dar au intrat in forta star plus blocaje stergeri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 2:52 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu ce sa cred iuli..dar au intrat in forta star plus blocaje stergeri...

Si ei cred ca daca fac asta o sa aibe mai mult rating?Eu nu cred in loc sa blameze netul mai bine ar face ceva pentru serial sa aibe mai mare rating ca nu cred ca netul e de vina.Ce ala de pe primul loc nu e si el pe net?Si?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 3:00 pm

iulianagl a scris:

Si ei cred ca daca fac asta o sa aibe mai mult rating?Eu nu cred in loc sa blameze netul mai bine ar face ceva pentru serial sa aibe mai mare rating ca nu cred ca netul e de vina.Ce ala de pe primul loc nu e si el pe net?Si?

eu cred ca e si netul e de vina, nu ar face mare diferenta asa este,dar stiind ca nu mai au unde sa il vada vor fi obligati sa il vada la tv..eu sincer cand e un serial la tv care imi place si de multe ori intervine ceva sa fac las serialul il vad cand am timp pe net.


sa faca ceva iuli ,dar au facut cat de cat i-a apropiat Ak ep de vineri a fost fara cuv de frumos ...si cel mai slab rating...ma gandesc ca nu au facut promo dar cand era drama in zilele anterioare aveau rating mai mare...Faptul ca blocheaza pe net sigur nu va deveni serialul nr 1,dar cei de la star plus blocheaza toate serialele..si Alexa spunea ca iss si Tlms amandoua au prob cu blocajele deci nu e vb numai de ratingul la iss ci de toate seriale de la ei...vor cele mai bune ratinguri la toate si vrei sa il vezi uitate la tv 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mier 26 Sept 2012, 3:40 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 3:04 pm

Andreea_Miha a scris:

eu cred ca e si netul e devina, nu ar face mare diferenta asa este,dar stiind ca nu mai au unde sa il vada vor fi obligati sa il vada la tv..eu sincer cand e un serial la tv care imi place si de multe ori intervine ceva sa fac las serialul il vad cand am timp pe net.


sa faca ceva iuli ,dar au facut cat de cat i-a apropiat Ak ep de vineri a fost fara cuv de frumos ...si cel mai slab rating...ma gandesc ca nu au facut promo dar cand era drama in zilele anterioare aveau rating mai mare...Faptul ca blocheaza pe net sigur nu va deveni serialul nr 1,dar cei de la star plus blocheaza toate serialele..si Alexa spunea ca iss si Tlms amandoua au prob cu blocajele deci nu e vb numai de ratingul la iss ci de toate seriale de la ei...vor cele mai bune ratinguri la toate si vrei sa il vezi uitate la tv 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754

Corect, m-as uita daca as fi in India dar asa de la mine pana la ei e cale lunga.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 3:05 pm

iulianagl a scris:

Corect, m-as uita daca as fi in India dar asa de la mine pana la ei e cale lunga.

eu sincer la cum e situatia acum as lasa tv deschis sa le fac rating Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 3:06 pm

Andreea_Miha a scris:

eu sincer la cum e situatia acum as lasa tv deschis sa le fac rating Smile

Nu inteleg cum naiba stiu ei asta. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 3:07 pm

iulianagl a scris:

Nu inteleg cum naiba stiu ei asta. stupid

ce anume?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum