Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
anyta
tiberici
Lucica10
Alexa20
Admin_dea05
lica54
petronela
Andreea_Miha
iulianagl
13 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:18 am

Andreea_Miha a scris:

Doamne iuli tu nu ma lasi deloc sa ma duc la culcare Smile
eu ei lu Sheetal nu i-am dat deloc atentie adica ce face ea..pe mine nu m-a interesat (pt ca trebuie sa fie si unul rau in poveste) pe mine ma intereseaza ce fac Arnav Khushi ..reactile lor in functie de cursul povesti...ca ea l-auitat sau nu ,sunt convinsa ca nu dupa cum se tine dupa el dar e treaba ei..dar pe mine ma interesa sa vad un Arnav atent la sotia lui nu la copii prietenelor sau la ele..

Sorry Miha dar nici eu nu ma pot duce la culcare pana nu-mi descarc sufletul.Si eu am crezut tot la fel ca tine dar vazand cu subtitrare episodul de astazi mi-a spart inima in bucatele ce a vazut Khushi astazi?A vazut ce noi inca nu ne dam seama deci a vazut o femeie moderna care se impaca bine cu familia Raizada si ar putea fi ca o membra perfecta a familiei deci a laudat-o toata lumea l-a vazut pe Arnav cu Sheeta ca fiind ca doi parinti perfecti deci nora ideala a familiei Raizada iar pe cand ea, Khushi?Cine este Khushi?Un nimeni care nicimacar in familia Gupta nu si-a gasit locul ca mereu a fost obligata si fortata sa faca treburile, ce fericire a avut ea?Nici una.Deci e o Saanka Devi care acum nu numai ca-i este teama ca-l va pierde pe Chote dar ii este teama ca va pierde si familia Raizada.Ea se simte o straina acum si daca ati vazut episodul observati ca nimeni nu o baga in seama.Nu se simte demna acum de familia lui Arnav si nici de el, vazand-o pe Sheeta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:20 am

Andreea_Miha a scris:

poate fi si o inlocuire a lor Barun Sanaya dar mi se pare mai greu sincer...MN se anunta ca in 10-15 zile se termina povestea Arnav Sheetal..ca sa fie Karan Kundra sincer nu dau sperante...am spus are deja 2 proiecte cu alte posturi (adevarat apartin tot de star plus) iar el a spusde multe ori in interviuri ca nu mai revine la seriale...


ooo..scuze am uitat de fapt are 3 proiecte..uitasem ca are si un film la care filmeaza ...stiu astea de pe pag lui oficiala...dar sa presupunem ca intra pt iubitica lui ..atunci ar fi ceva episodic si nu ar intra in rol principal pt inlocuirea ArnavKhushi...

ps:daca intra sigur nu ma uit.... kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 AtUtm

Fie ce o fi Miha, gata am ajuns sa-mi bat capul cu niste idioti de creativi care probabil nici nu stiu pe ce lume traiesc.Noapte buna, si scuze ca te-am intors din drum. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:27 am

iulianagl a scris:

Sorry Miha dar nici eu nu ma pot duce la culcare pana nu-mi descarc sufletul.Si eu am crezut tot la fel ca tine dar vazand cu subtitrare episodul de astazi mi-a spart inima in bucatele ce a vazut Khushi astazi?A vazut ce noi inca nu ne dam seama deci a vazut o femeie moderna care se impaca bine cu familia Raizada si ar putea fi ca o membra perfecta a familiei deci a laudat-o toata lumea l-a vazut pe Arnav cu Sheeta ca fiind ca doi parinti perfecti deci nora ideala a familiei Raizada iar pe cand ea, Khushi?Cine este Khushi?Un nimeni care nicimacar in familia Gupta nu si-a gasit locul ca mereu a fost obligata si fortata sa faca treburile, ce fericire a avut ea?Nici una.Deci e o Saanka Devi care acum nu numai ca-i este teama ca-l va pierde pe Chote dar ii este teama ca va pierde si familia Raizada.Ea se simte o straina acum si daca ati vazut episodul observati ca nimeni nu o baga in seama.Nu se simte demna acum de familia lui Arnav si nici de el, vazand-o pe Sheeta.

te cred ca si eu la fel..zic ca plec dar mai trag cu ochiul un pic aici ..

da iuli dar Khushi nu vede astea ..si eu asta spun ca ma interesa reactile lui care nu isi vede nevasta,si reactile ei care pare pierduta si nu vede nimic...spunem ca realizeaza dar ea se pierde in detali cautand tatal lui Aarav sau sta sa priveasca in loc sa puna piciorul in prag si pana aici sau eventual sa il paraseasca pe Arnav...

sunt total de acord cu tine a suferit atat pt fam Gupta cat si Raizada..si nimeni nu o vede...dar la cum face sa ii faca pe plac lui Arnav cu meciul lui Aarav la fel si cum cauta ea cine e tatal etc..eu cred ca va mai avea de suferit sincer...nu o vad pe Khushi sa il pareaseasca prea curand ....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:28 am

iulianagl a scris:

Fie ce o fi Miha, gata am ajuns sa-mi bat capul cu niste idioti de creativi care probabil nici nu stiu pe ce lume traiesc.Noapte buna, si scuze ca te-am intors din drum. kiss

stai linistita ca eu nu am rezistat tentatiei sa nu am uit la voi ..exact la fel ca tine...imi bat capul cu ei...dar degeaba ca fac ce vor si ne vor surprinde...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 7:29 am

Andreea_Miha a scris:

te cred ca si eu la fel..zic ca plec dar mai trag cu ochiul un pic aici ..

da iuli dar Khushi nu vede astea ..si eu asta spun ca ma interesa reactile lui care nu isi vede nevasta,si reactile ei care pare pierduta si nu vede nimic...spunem ca realizeaza dar ea se pierde in detali cautand tatal lui Aarav sau sta sa priveasca in loc sa puna piciorul in prag si pana aici sau eventual sa il paraseasca pe Arnav...

sunt total de acord cu tine a suferit atat pt fam Gupta cat si Raizada..si nimeni nu o vede...dar la cum face sa ii faca pe plac lui Arnav cu meciul lui Aarav la fel si cum cauta ea cine e tatal etc..eu cred ca va mai avea de suferit sincer...nu o vad pe Khushi sa il pareaseasca prea curand ....

Buna dimi.Exact nici eu nu o vad si ca atare atunci sa sufere. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 01 Noi 2012, 11:00 am

Wow, ce de discutii au fost ieri pe forum. Mi-a luat o ora, numai ca sa citesc tot ce azi scris Smile Deci sa inteleg, ca v-a suparat si pe voi povestea curenta ? Eu sunt revoltata de cum a inceput noul track. Am vazut cateva poze postate de voi, la meciul de basket, ce tinuta a fost aia pentru Khushi ? Adica fiti serioase, cat de indianca ai fi, daca a putut ea sa se imbrace in blugi si camasa, putea sa isi ia un trening pe ea acolo, nu ? Iar tinutele cu care se imbraca Khushi parca sunt luate de la second hand. Era mai bine imbracata, inainte de nunta decat acum. Si nu inteleg de ce creativi ne baga track-uri care sa dezamageasca atatia fani. A fost Shyam-Khushi (un trp destul de bun), Di-Shyam (boring), Dadi-di-shyam-garima (extrem de enervant), Khushi - Arnav (inceput promitator, final jalnic ...), iar acum Arnav- Sheeta-khushi (What the F ********) ? A si sa nu uitam de rapirea lui Arnav. Sincer, la inceput mi-a placut de Barun mi s-a parut cu capul pe umeri, desi e el cam zapacit. Dar acum joaca mai mult dublura lui decat el, iar cand joaca el, parca e mort. As prefera sa se termine filmul asta, decat sa vad cum distrug personajele. Deja a transformat-o pe Khushi, intr-un mascarici, pe Arnav intr-un ex-adolescent indragostit de Sheeta ... In fine, pe zi ce trece ma lamureste ca numai am ce sa vad in filmul asta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:06 am

Alexa20 a scris:Wow, ce de discutii au fost ieri pe forum. Mi-a luat o ora, numai ca sa citesc tot ce azi scris Smile Deci sa inteleg, ca v-a suparat si pe voi povestea curenta ? Eu sunt revoltata de cum a inceput noul track. Am vazut cateva poze postate de voi, la meciul de basket, ce tinuta a fost aia pentru Khushi ? Adica fiti serioase, cat de indianca ai fi, daca a putut ea sa se imbrace in blugi si camasa, putea sa isi ia un trening pe ea acolo, nu ? Iar tinutele cu care se imbraca Khushi parca sunt luate de la second hand. Era mai bine imbracata, inainte de nunta decat acum. Si nu inteleg de ce creativi ne baga track-uri care sa dezamageasca atatia fani. A fost Shyam-Khushi (un trp destul de bun), Di-Shyam (boring), Dadi-di-shyam-garima (extrem de enervant), Khushi - Arnav (inceput promitator, final jalnic ...), iar acum Arnav- Sheeta-khushi (What the F ********) ? A si sa nu uitam de rapirea lui Arnav. Sincer, la inceput mi-a placut de Barun mi s-a parut cu capul pe umeri, desi e el cam zapacit. Dar acum joaca mai mult dublura lui decat el, iar cand joaca el, parca e mort. As prefera sa se termine filmul asta, decat sa vad cum distrug personajele. Deja a transformat-o pe Khushi, intr-un mascarici, pe Arnav intr-un ex-adolescent indragostit de Sheeta ... In fine, pe zi ce trece ma lamureste ca numai am ce sa vad in filmul asta.


Offf iar mi-ai adus aminte.Ma ia durerea de cap.Asta vorbeam cu Pedro ca mai bine era imbracata cand nu era maritata cu Arnav chiar daca avea papucii aia care-i pierdea mai tot timpul dar era Khushi cea de toate zilele.Iar acum intr-adevar ar trebui sa dea foc hainelor ei si sa revina la ce a fost inainte.Mirarea mea cea mai mare este cum de naiba reuseste sa ia premii Barun cand de fapt dublura lucreaza mai mult ca el chiar si ieri s-a vazut clar ca in unele scene nu e el.Iar personajele si-au pierdut valorile ce mai misca este Khushi chiar daca este un mascarici dar isi face treaba cum trebuie.Dialogurile sunt rubbish nimic interesant si sunt fara rost adica traduc si stau sa ma gandesc oare asta vine aici?Nu chiar si-au batut joc de serial si au deviat povestea pe un alt track care nu-i vad rostul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:07 am

Si mai nou ce nu-mi place este ca nu mai fac sbs-urule impreuna parca ceva nu este in regula.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:09 am

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 554110_277846875669372_2015930339_n
Mandhura asta nici defilmele de groaza nu este frumoasa ca si acolo actorii sunt frumosi.Yaaaaaakkkk!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:10 am

Adica un om frumos este si chiar si atunci cand se stramba arata bine dar ea?Si pe langa ea si Barun arata naspa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:18 am

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 L_9609
Scrie in wikipedia ca el va juca rolul lui Dhruv.
Cast

Lead Actors


Sanaya Irani plays Khushi Kumari Gupta Singh Raizada

Barun Sobti plays Arnav Singh Raizada
Character Portrayed by
Khushi Kumari Gupta Singh Raizada Sanaya Irani
Arnav Malik/Singh Raizada-Barun Sobti
Anjali Jha-Daljeet Kaur Bhanot
Shyam Manohar Jha-Abhaas Mehta
Payal Singh Raizada-Deepali Pansare
Akash Singh Raizada-Akshay Dogra
Manorama Raizada-Utkarsha Naik
Devayani Raizada-Jayshree T.
Nand Kishore-Karan Goddwani
Shashi Gupta-Sanjay Batra
Garima Gupta-Pyomori Mehta
Madhumati Gupta-Abha Parmar
Subhadra Malik-Swati Chitnis
Sheetal Kapoor Raizada-Madhura Naik
Aarav Singh Raizada (ASR)-Vishesh Bansal
Dhruv Singh Raizada-Dishank Arora - To appear soon in the show as Aarav's father
Lavanya Kashyap-Sana Khan
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:19 am

S-ar putea ca de KC sa-l vedem pe tatal lui Aarav!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 11:20 am

Mama uite cat e ceasul.Ies ne auzim mai tarziu ca-mi vine acusi copilul de la scoala. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 11:53 am

iulianagl a scris:

buna..wiki nu e o baza sigura..dar actorul e mumos... 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 01 Noi 2012, 11:53 am

iulianagl a scris:


Offf iar mi-ai adus aminte.Ma ia durerea de cap.Asta vorbeam cu Pedro ca mai bine era imbracata cand nu era maritata cu Arnav chiar daca avea papucii aia care-i pierdea mai tot timpul dar era Khushi cea de toate zilele.Iar acum intr-adevar ar trebui sa dea foc hainelor ei si sa revina la ce a fost inainte.Mirarea mea cea mai mare este cum de naiba reuseste sa ia premii Barun cand de fapt dublura lucreaza mai mult ca el chiar si ieri s-a vazut clar ca in unele scene nu e el.Iar personajele si-au pierdut valorile ce mai misca este Khushi chiar daca este un mascarici dar isi face treaba cum trebuie.Dialogurile sunt rubbish nimic interesant si sunt fara rost adica traduc si stau sa ma gandesc oare asta vine aici?Nu chiar si-au batut joc de serial si au deviat povestea pe un alt track care nu-i vad rostul.

Dupa parerea mea, daca numai pot continua un film, si nu il mai pot face la fel de interesant cum era, mai bine termina cu el. Si eu am impresia ca s-a intamplat ceva intre ei. Referitor la premii, nu stiu ce sa zic. Dar in ultima vreme, Sanaya este laudata in sfarsit asa cum merita. A tinut filmul asta singura, o groaza de timp. Cand a lipsit Barun de la filmari, au bagat-o pe ea in priza. Acum cand Barun parca numai are chef de film, tot Sanaya e bagata in priza. Ufffff, in loc sa bage o luna de miere, imi baga un copil si o exiubita 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 In loc sa atraga fani, mai mult ii ]ndeparteaza 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:19 pm

gata kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:28 pm

After ages they have shown a segment on Sarun , today everyone of us has a smiled , we dont ask much we just Sarun segment together ,though they were not together but at least they were there. nice start of the day hope we get Arshi scenes too today . iss pyar ko kya naam doon
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 JflildaPY166W
naddiya26 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:39 pm

Alexa20 a scris:

Dupa parerea mea, daca numai pot continua un film, si nu il mai pot face la fel de interesant cum era, mai bine termina cu el. Si eu am impresia ca s-a intamplat ceva intre ei. Referitor la premii, nu stiu ce sa zic. Dar in ultima vreme, Sanaya este laudata in sfarsit asa cum merita. A tinut filmul asta singura, o groaza de timp. Cand a lipsit Barun de la filmari, au bagat-o pe ea in priza. Acum cand Barun parca numai are chef de film, tot Sanaya e bagata in priza. Ufffff, in loc sa bage o luna de miere, imi baga un copil si o exiubita 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 In loc sa atraga fani, mai mult ii ]ndeparteaza 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754

Nu stiu ce sa mai spun.Deja mi-a revenit durrea de cap. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:40 pm

Andreea_Miha a scris:gata kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656

Gata? sad 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:43 pm

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3425_382023305208460_222187866_n
My God, nu e frumoasa nici cu makeup si nici fara!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:52 pm

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 522431_430965960297329_1507103581_n

Unde a mai jucat tipu'?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Joi 01 Noi 2012, 2:56 pm

nu cumva in Punar,ca fratele lui Guru???
buna,o zi cit mai senina
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 3:00 pm

Garo a scris:nu cumva in Punar,ca fratele lui Guru???
buna,o zi cit mai senina

Voi va uitati la Punar, tot ce e posibil. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 3:14 pm

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Tumblr_m7z73wrFBS1qlhbcpo3_250 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Tumblr_mbzuygzlmo1rs94m4o4_25025.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Tumblr_m9f9f4aHlT1rrk77xo2_r1_500
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 4:26 pm

iulianagl a scris:

Gata? sad 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656

revenit kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum