Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
anyta
tiberici
Lucica10
Alexa20
Admin_dea05
lica54
petronela
Andreea_Miha
iulianagl
13 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 31 Oct 2012, 10:30 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile da dar in traditia lor e important asta cu postul ca e punctat mai in toate seriale si tocmai asta sa o strice... 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 67332
Esti foarte hotarata ...nu cred ca mimoza are asa noroc, iar Khushi asa ghinion.. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 460435810
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 10:31 pm

iulianagl a scris:Chiar asta ar fi prea dusa la extrem deci am putut vedea orice in serialul asta dar asta nu cred ca o mai pot vedea.Sa nu avem o surpriza placuta sa intre adevaratul tata a lui Aarav adica Dhruv in chipul lui Karan Kundra ca numai el poate sa joace rolul de arogant asa de bine. Smile

o sa vedem ...dar nu cred sa il vad pe Karan aici...vb lu Cryss nu pare el sa se preteze pt roluri mijloci acum cand e ditamai vedeta...si plus ca are doua proiecte pt care filmeaza ...barun nu face fata la unul dar Karan la 3???In fine vom vedea..dar daca ar fi asa sigur nu ma mai uit!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 10:32 pm

petronela a scris:
Esti foarte hotarata ...nu cred ca mimoza are asa noroc, iar Khushi asa ghinion.. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 460435810

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 244732 sa speram...dar m-am saturat..nu mai vad povestea la care incepusem sa ma uit..nu mai vad Arnav - Khushi....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 31 Oct 2012, 10:32 pm

Andreea_Miha a scris:

o sa vedem ...dar nu cred sa il vad pe Karan aici...vb lu Cryss nu pare el sa se preteze pt roluri mijloci acum cand e ditamai vedeta...si plus ca are doua proiecte pt care filmeaza ...barun nu face fata la unul dar Karan la 3???In fine vom vedea..dar daca ar fi asa sigur nu ma mai uit!

Nu se stie e bagat si el pentru putin timp.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 31 Oct 2012, 10:34 pm

Andreea_Miha a scris:

asta ii spuneam lu petro mai demult parca ar fi pt Nk bagata dar acum am pierudut sperantele sad
Povestea asta cu Arnav și Sheetal e o altă chestie dusă la extrem ca să ne deruteze, cum au fost atâtea altele cum bine spuneai. Sunt sigură că Arnav n-are nici un sentiment pentru ea. Ideea e că eu nu mai înțeleg ce vor să demonstreze scenariștii, care este tema centrală a filmului.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 31 Oct 2012, 10:36 pm

Gata fetele mă duc la nani și la visele mele. Merge greu și laptopul, dau de zece ori click până se mișcă ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 10:37 pm

iulianagl a scris:

Nu se stie e bagat si el pentru putin timp.
vom vedea...erau zvonuri de mai multi actori dar nu se stie daca va intra cineva si cine..eu cel mai putin cred in Karan
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 31 Oct 2012, 10:38 pm

Am uitat să vă urez noapte bună. Noapte bună. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 1770706045
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 10:38 pm

narcisa a scris:Povestea asta cu Arnav și Sheetal e o altă chestie dusă la extrem ca să ne deruteze, cum au fost atâtea altele cum bine spuneai. Sunt sigură că Arnav n-are nici un sentiment pentru ea. Ideea e că eu nu mai înțeleg ce vor să demonstreze scenariștii, care este tema centrală a filmului.

Nici eu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 10:39 pm

narcisa a scris:Am uitat să vă urez noapte bună. Noapte bună. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 1770706045

ies si eu... kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 31 Oct 2012, 10:39 pm

narcisa a scris:Povestea asta cu Arnav și Sheetal e o altă chestie dusă la extrem ca să ne deruteze, cum au fost atâtea altele cum bine spuneai. Sunt sigură că Arnav n-are nici un sentiment pentru ea. Ideea e că eu nu mai înțeleg ce vor să demonstreze scenariștii, care este tema centrală a filmului.
Mai are tema centrala filmul ?? Smile
Te pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 31 Oct 2012, 10:40 pm

narcisa a scris:Gata fetele mă duc la nani și la visele mele. Merge greu și laptopul, dau de zece ori click până se mișcă ceva.

Noapte buna vezi ca e posibil sa intre Abhinav in locul lui Dhruv deci sunt doi potential actori care ar putea juca rolul lui Dhruv, el si Karan. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 31 Oct 2012, 10:42 pm

petronela a scris:
Mai are tema centrala filmul ?? Smile
Te pupic de noapte buna ! kiss
Cred că mai are. Suferința lui Khushi. Asta a rămas din primul episod doar că a luat alte forme, cauza rămânând aceeași.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 31 Oct 2012, 10:43 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna vezi ca e posibil sa intre Abhinav in locul lui Dhruv deci sunt doi potential actori care ar putea juca rolul lui Dhruv, el si Karan. Smile kiss
Am văzut, oare să am eu atâta noroc? 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 31 Oct 2012, 10:44 pm

narcisa a scris:Am văzut, oare să am eu atâta noroc? 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 244732

Niciodata nu se stie. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 31 Oct 2012, 11:35 pm

Fratilor, Sheeta si-a lasat trecutul in urma sau ma rog asa ia spus lui Khushi atunci de ce a venit la Chote?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 31 Oct 2012, 11:40 pm

She:Aarav, este asta un mod de a vorbi?Ti-am spus de atatea ori ca ..
AS:Ca nu pot intreba despre tatal meu?Dar mama tu mi-ai spus ca, atunci cand vom ajunge in Delhi tu ma vei duce la el.Unde este el, mama?


Uite asa suna promo-ul de maine.Ce parere aveti?Cred ca numai este nici un dubiu copilul este a lui Arnav.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 31 Oct 2012, 11:54 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna vezi ca e posibil sa intre Abhinav in locul lui Dhruv deci sunt doi potential actori care ar putea juca rolul lui Dhruv, el si Karan. Smile kiss

sunt multe zvonuri ..aceiasi care au anuntat de posibile intrari au zis:

"According to silent source from the set of ipk said that there are 4-5 male men selected fo the new male entry in the show..
the source didnt exactly confirm wheather its dhruv or some other male lead..
male actors which are under the scan of the production house and casting are..

ritvik dhanjani
karan kundra
abhinav shukla
iqbal khan


this are under the scan.. but they are still thinking over it bcos they dont want to reduce the fans of arnav aka barun who is the main lead in the show.. so may be possible that therte will be some fresher which will not divert the focus and the high light of the show.. barun and arsnav and khushi..
"


si tot ei au zis....

"NEWS FROM TWEETERLAND!!!!!!
SARUN SEGMENT ON WASSUP COMING SOON ON MONDAY!!!! BY NADIA...
TWO NEW MALE ENTRIES ON THE SHOW ...MOST PROBABLY ITS ANJALI LOVE INTERST AND OTHER DONNO....THEY CAN BE KARAN KUNDRA AND ABHINAAV....
SATURDAY SOMETHING VERY EXISTING IS COIMNG UP: !!!! THATS FROM TEAMBARUN
."


dar TEAMBARUN e acelasi care anuntat ca Sarun a castigar jodi si de fapt a castigat alti..asa ca nu cred pana nu vad..de sperant nimic..gata am vazut ep ...acum la culcare..nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 11:42 pm

iulianagl a scris:She:Aarav, este asta o cale de a vorbi?Ti-am spus de atatea ori ca ..
AS:Ca nu pot intreba despre tatal meu?Dar mama tu mi-ai spus ca, cand vom ajunge in Delhi tu ma vei duce la el.Unde este el, mama?

Uite asa suna promo-ul de maine.Ce parere aveti?Cred ca numai este nici un dubiu copilul este a lui Arnav.

vom vedea pe parcurs...intodeuna surprize de la iss...eu nici nu ma gandesc sau complic ca ar fi copilul lui sau nu...
daca e foarte bine daca nu ..tot la fel...

ps:asta ca dupa meci va intreba era si in articole spus...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mier 31 Oct 2012, 11:54 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 11:46 pm

Drama galore in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Iss
The entry of Aarav (Vishesh Bansal) and Sheetal (Madhura Naik) in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon has made Khushi (Sanaya Irani) and Arnav’s (Barun Sobti) life miserable in the show. Now, in the upcoming episodes, there will be all the more high end drama.

Our source informs us that Arnav had a relationship with Sheetal in the past and Aarav is their child. But Khushi and the family are unaware of the truth.

In the coming sequences, Sheetal will plan a basketball match wherein everyone will be seen enjoying. Khushi will be glad to witness Arnav-Aarav bonding. Amidst the fun…Aarav will ask Sheetal who is his father. Sheetal will scare Arnav and say, ‘should I reveal the truth?’
(deci ep de maine)

Cut to next scene… in a dramatic moment Aarav will go missing. In a sub plot… Khushi will also learn that Sheetal has kept Karva Chauth fast for Aarav’s father. (pormo maha)
Khushi will be curious to know the whereabouts of the man in Sheetal’s life.

When contacted Madhura Naik she said, “We haven’t shot for the Karva Chauth sequence yet, but yes, basketball match will be happening in the show. I cannot reveal much…to learn more watch the episodes.”
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 31 Oct 2012, 11:51 pm

"Sheetal will scare Arnav and say, ‘should I reveal the truth?’"

asta inseamna ca Arnav stie cine e tatal lui Aarav...dar totusi de ce e atat de sigur ca nu e el cand i-a spus lu Khushi sa deschida plicul???

cred ca vom avea spurprize surprize...chiar daca sa presupunem ca acum ar aparea ca fiul lui Arnav...mai tarziu cred ca s-ar dovedi ca nu e...dar vom vedea ..ei stiu ce fac ce nu fac ..cine va intra in serial daca va intra ei stiu..eu NU mai stiu nimic..si nici nu are rost sa ma complic..gata acum ies...ca am terminat de vazut si Kmh... NB:( 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:00 am

Mama gata m-ai demoralizat cu totul iar durerea de cap a devenit migrena.Sincer ce porcarie mai au de gand sa scoata astia?Si faptul ca Sheeta se uita la pozele ei cu Arnav din facultate asta inseamna ca inca mai simte ceva pentru el iar ea ii spune lui Khushi ca a lasat trecutul in spate?In spatele cui, mai degraba?Ca in spatele ei nici intr-un caz.Eu ma gandeam la o chestie cica nu vor sa reduca fanii lui Khushi si Arnav dar daca e tocmai invers deci cu zvonul de plecare a lui Barun deci ma gandesc sa nu aduca doi lideri noi iar deja Barun vrea sa plece deci va iesi si Sanaya iar serialul il vor duce mai departe ceilalti doi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 12:03 am

Da ma bine ca ati plecat toate la culcare iar eu acum n-am cui sa-mi spun pasul. sad Noapte buna. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:07 am

iulianagl a scris:Mama gata m-ai demoralizat cu totul iar durerea de cap a devenit migrena.Sincer ce porcarie mai au de gand sa scoata astia?Si faptul ca Sheeta se uita la pozele ei cu Arnav din facultate asta inseamna ca inca mai simte ceva pentru el iar ea ii spune lui Khushi ca a lasat trecutul in spate?In spatele cui, mai degraba?Ca in spatele ei nici intr-un caz.Eu ma gandeam la o chestie cica nu vor sa reduca fanii lui Khushi si Arnav dar daca e tocmai invers deci cu zvonul de plecare a lui Barun deci ma gandesc sa nu aduca doi lideri noi iar deja Barun vrea sa plece deci va iesi si Sanaya iar serialul il vor duce mai departe ceilalti doi.

Doamne iuli tu nu ma lasi deloc sa ma duc la culcare Smile
eu ei lu Sheetal nu i-am dat deloc atentie adica ce face ea..pe mine nu m-a interesat (pt ca trebuie sa fie si unul rau in poveste) pe mine ma intereseaza ce fac Arnav Khushi ..reactile lor in functie de cursul povesti...ca ea l-auitat sau nu ,sunt convinsa ca nu dupa cum se tine dupa el dar e treaba ei..dar pe mine ma interesa sa vad un Arnav atent la sotia lui nu la copii prietenelor sau la ele..
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 OEO5n


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 01 Noi 2012, 12:16 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 12:13 am

iulianagl a scris:Da ma bine ca ati plecat toate la culcare iar eu acum n-am cui sa-mi spun pasul. sad Noapte buna. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656

poate fi si o inlocuire a lor Barun Sanaya dar mi se pare mai greu sincer...MN se anunta ca in 10-15 zile se termina povestea Arnav Sheetal..ca sa fie Karan Kundra sincer nu dau sperante...am spus are deja 2 proiecte cu alte posturi (adevarat apartin tot de star plus) iar el a spusde multe ori in interviuri ca nu mai revine la seriale...


ooo..scuze am uitat de fapt are 3 proiecte..uitasem ca are si un film la care filmeaza ...stiu astea de pe pag lui oficiala...

Karan Kundras Upcoming Movie 'MERE YAAR KAMINEY' PAGE
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 374871_10151994861026808_1900232238_n


dar sa presupunem ca intra pt iubitica lui ..atunci ar fi ceva episodic si nu ar intra in rol principal pt inlocuirea ArnavKhushi...

ps:daca intra sigur nu ma uit.... kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 AtUtm


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 01 Noi 2012, 12:19 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum