Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 15 din 42 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:08 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 14uj8uv
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:09 pm

From: Engin Akyurek Universal Fans Club

Sevgili Arkadaşlar, Engin Akyürek'in "20 Dakika" dizisinde yer aldığına dair herhangi bir kesinleşmiş bilgi ve resmi açıklama yok. Ancak basında ısrarla bu haberler yer aldığı için arkadaşların talepleri doğrultusunda haberi sizlerle pa
ylaşıyoruz.

We are still not sure if this is true but this is the second time Sabah newspaper has mentioned Engin's name in this series. We are just sharing it for your information.


THE MAGNIFICENT COUPLE MET
They don’t have any relations with the media. You can’t see them around much. They don’t talk at all; but everybody talks about them.
They have an unbelievable fan base. Outside of Turkey, they are very popular in the Arab World.
I respect them because they protect themselves very well even though they are right in the middle of the popular culture; because, it is very easy for people to fall into the fame trap. I am talking about Engin Akyurek and Tuba Buyukustun.
Buyukustun delivered her twins after the TV Series named “Gonulcelen”. Engin Akyurek hasn’t showed up anywhere since “What’s Fatmagul’s Fault?” ended. They are not around but everybody is talking about them. Fans are bringing social media down. They match this couple to each other. I advise you to read the comments in the social media. You should see the arguments and discussions.
IN THE SAME SERIES
The rumors about them being in the same TV series were confirmed at last. The filming of “20 minutes” continues quietly. While many TV series are saying farewell to the screens recently, this couple is counting down the days to be on the screen again. Come on then!


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/baliksirti/2012/11/09/muhtesem-ikili-bulustu
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:10 pm

denisa?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:11 pm

michiper68 a scris:  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 I235e0

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 648483

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Cu placere , Denisa !!! kiss

Deci ... Michi ...este adevarat ca Engin joaca pana la urma in 20 de minute ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:11 pm

From Twitter:
Engin Akyürek @enginakyurekbiz
Engin Akyürek'in ''20 Dakika'' adlı dizi-filmde oynayacağı haberi asparagastır. Rol için İlker Aksum ile anlaşma imzalanmıştır. EA.BİZ

nu stiu ce zice. goagalu traduce ca va juca. eu zic ca e prea liniste sa fie adevarat. cred ca actorul din guz sancisi a fost ales.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:13 pm

vic nimeni nu traduce. ma gandeam sa o rog pe denisa sa o intrebe pe gonulce. referitor la traducere nu la altele...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:14 pm

michiper68 a scris:

nu stiu ce zice. goagalu traduce ca va juca. eu zic ca e prea liniste sa fie adevarat. cred ca actorul din guz sancisi a fost ales.

Si eu cred ca este prea liniste ... daca ar juca Engin . Dar vad ca cica in sfarsit meat .

Cred ca tantii din capul lui Engin este " machioza" . Ca si in BBO are poza cu " machioza" . Si cum cica sunt surori gemene . Cele doua tipe din poze seamana bine .
Dar de ce s-o fi urcat asa , pe el ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:15 pm

victorelalove a scris:

Si eu cred ca este prea liniste ... daca ar juca Engin . Dar vad ca cica in sfarsit meat .

Cred ca tantii din capul lui Engin este " machioza" . Ca si in BBO are poza cu " machioza" . Si cum cica sunt surori gemene . Cele doua tipe din poze seamana bine .
Dar de ce s-o fi urcat asa , pe el ?

daaa. asha au scris fanii pe grup. eu le-am gasit pe contul fals de twitter al lui nenea de zice ca e engin. cel putin aduna el toate pozele de pe siteuri si le pune acolo.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:17 pm

michiper68 a scris:

daaa. asha au scris fanii pe grup. eu le-am gasit pe contul fals de twitter al lui nenea de zice ca e engin. cel putin aduna el toate pozele de pe siteuri si le pune acolo.

Bine ca le gaseti acolo .

Trebuie sa traduca cineva . Dar au tot scris ei ca se tot meat .
Dar nu m-ar mira ca turcii sa tina asa ceva ascuns . Ei sunt oricum ciudati . Ciudati pentru noi ...CA ASA NE-OR CONSIDERA SI EI . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:21 pm


WE WOULD LIKE VERY MUCH THAT THE NEWS BE TRUE THIS TIME .. THIS ARTICLE WAS IN Sabah newspaper AND MENTIONED ENGIN'S NAME SEVERAL TIMES BUT NOTHING IS SURE YET ..

THE MAGNIFICENT COUPLE MET

They don’t have any relations with the media. You can’t see them around much. They don’t talk at all; but everybody talks about them.
They have an unbelievable fan base. Outside of Turkey, they are very popular in the Arab World.
I respect them because they protect themselves very well even though they are right in the middle of the popular culture; because, it is very easy for people to fall into the fame trap. I am talking about Engin Akyurek and Tuba Buyukustun.
Buyukustun delivered her twins after the TV Series named “Gonulcelen”. Engin Akyurek hasn’t showed up anywhere since “What’s Fatmagul’s Fault?” ended. They are not around but everybody is talking about them. Fans are bringing social media down. They match this couple to each other. I advise you to read the comments in the social media. You should see the arguments and discussions.


The rumors about them being in the same TV series were confirmed at last. The filming of “20 minutes” continues quietly. While many TV series are saying farewell to the screens recently, this couple is counting down the days to be on the screen again. Come on then
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:24 pm

nimeni nu traduce. e postat de 3 ore. toti vorbitorii de turca sunt busy.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:25 pm

victorelalove a scris:
WE WOULD LIKE VERY MUCH THAT THE NEWS BE TRUE THIS TIME .. THIS ARTICLE WAS IN Sabah newspaper AND MENTIONED ENGIN'S NAME SEVERAL TIMES BUT NOTHING IS SURE YET ..

THE MAGNIFICENT COUPLE MET

They don’t have any relations with the media. You can’t see them around much. They don’t talk at all; but everybody talks about them.
They have an unbelievable fan base. Outside of Turkey, they are very popular in the Arab World.
I respect them because they protect themselves very well even though they are right in the middle of the popular culture; because, it is very easy for people to fall into the fame trap. I am talking about Engin Akyurek and Tuba Buyukustun.
Buyukustun delivered her twins after the TV Series named “Gonulcelen”. Engin Akyurek hasn’t showed up anywhere since “What’s Fatmagul’s Fault?” ended. They are not around but everybody is talking about them. Fans are bringing social media down. They match this couple to each other. I advise you to read the comments in the social media. You should see the arguments and discussions.


The rumors about them being in the same TV series were confirmed at last. The filming of “20 minutes” continues quietly. While many TV series are saying farewell to the screens recently, this couple is counting down the days to be on the screen again. Come on then

asta e articolul. ...dar e liniste. nu sare nimeni pe peretzi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:25 pm

Iti dai seama ca toti turcii sunt partasi la secret ??????? Smile

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Anigif6zbu4l3rkc9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:26 pm

michiper68 a scris:

asta e articolul. ...dar e liniste. nu sare nimeni pe peretzi.

Dar ce ma amuza . Cica ei continua quietly cu filmarile . Atat de quietly incat fuse cu explozii azi noapte . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:33 pm

victorelalove a scris:

Dar ce ma amuza . Cica ei continua quietly cu filmarile . Atat de quietly incat fuse cu explozii azi noapte . Smile

acum vreo 3 nopti. ca atunci s-au bucurat fanii. articolul era despre explozzie. scris in felul urmator.

accident la filmarile serialului 20 dakikka , serial unde joaca impreuna tuba b si engin a si bla bla bla.

ce au tradus fanii? cu goagalu.... aa avut loc o explozie in timp ce engin si tuba filmau....

asha fac ei jurnalism. orice scriu despre 20 dakikka scriu intai de tuba si engin. e ca in titlurile alea dupa revolutie de la noi... deshi era din falticeni si-a omorat mama cu toporul... probabil daca era din vaslui o omora cu scobitoarea. ..jurnalism.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:35 pm

michiper68 a scris:

acum vreo 3 nopti. ca atunci s-au bucurat fanii. articolul era despre explozzie. scris in felul urmator.

accident la filmarile serialului 20 dakikka , serial unde joaca impreuna tuba b si engin a si bla bla bla.

ce au tradus fanii? cu goagalu.... aa avut loc o explozie in timp ce engin si tuba filmau....

asha fac ei jurnalism. orice scriu despre 20 dakikka scriu intai de tuba si engin. e ca in titlurile alea dupa revolutie de la noi... deshi era din falticeni si-a omorat mama cu toporul... probabil daca era din vaslui o omora cu scobitoarea. ..jurnalism.

Smile Smile Smile
Veziiii ? Este cu explozii acum Engin . Nu mai posteste 2 ani . Smile In 20 de minute il vedem doar expodand ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:37 pm

atunci au filmat o scena neutra. o explozie. si a bubuit cam tare. la 3 noaptea. de unde pana unde ca era engin si tuba acolo...numai fanii stiu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:38 pm

michiper68 a scris:atunci au filmat o scena neutra. o explozie. si a bubuit cam tare. la 3 noaptea. de unde pana unde ca era engin si tuba acolo...numai fanii stiu.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Poate era butelia lor . Din casa unde habiteaza in serial . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:40 pm

aici nu mai apare engin


http://haber.gazetevatan.com/timucini-istiyor/492047/8/Magazin#.UJ1p8GfF2zR
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:42 pm

michiper68 a scris:aici nu mai apare engin


http://haber.gazetevatan.com/timucini-istiyor/492047/8/Magazin#.UJ1p8GfF2zR

Pai cred ca asta este distributia . Nu este Engin acolo . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:42 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Poate era butelia lor . Din casa unde habiteaza in serial . Smile

strasnica butelie. a speriat tot cartierul. a venit politia!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:44 pm

michiper68 a scris:

strasnica butelie. a speriat tot cartierul. a venit politia!!
Atunci sa fi avut iar probleme cu ... am un lapsus . Ce tot repara Engin cu surubelnitza de zor in FGSN ? Smile stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:46 pm

victorelalove a scris:
Atunci sa fi avut iar probleme cu ... am un lapsus . Ce tot repara Engin cu surubelnitza de zor in FGSN ? Smile stupid

hidroforul. numai pe al berenicai se pricepe sa-l repare. ca e ca de fata mare. la tuba dupa ce a nascut gemenele nu stiu ce masura are la hidrofor si daca ii merge lui surubelnitza.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 10:47 pm

michiper68 a scris:

hidroforul. numai pe al berenicai se pricepe sa-l repare. ca e ca de fata mare. la tuba dupa ce a nascut gemenele nu stiu ce masura are la hidrofor si daca ii merge lui surubelnitza.

hidroforul mai ...
Asa este .
Un lapsus aveam .
Pai si cam cu ce hidrofor crezi ca se potriveste ? In afara de al Berenei ?

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2zhgps1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 10:49 pm

victorelalove a scris:

hidroforul mai ...
Asa este .
Un lapsus aveam .
Pai si cam cu ce hidrofor crezi ca se potriveste ? In afara de al Berenei ?

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2zhgps1

de fete mari. sper sa nu joace cu cadana in urmatorul proiect ca are aia un hidrofor...se sufoca baiatul cand i-o pune aia hidroforul in fatza ochilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 42 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum