Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 18 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:03 pm

michiper68 a scris:trebuia sa ajung sa fac memoriu de activitate. acum m-am linistit si eu.

kiss
Eu rad in hohote . Doamne ce am putut sa scriem de-a lungul timpului . Cate sperantze ne faceam in cursul saptamanii ...pana sa vedem episodul ...si apoi cata dezamagire . Nicio pijama pe corpul lui Engin ... nimic . Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:04 pm

victorelalove a scris:

kiss
Eu rad in hohote . Doamne ce am putut sa scriem de-a lungul timpului . Cate sperantze ne faceam in cursul saptamanii ...pana sa vedem episodul ...si apoi cata dezamagire . Nicio pijama pe corpul lui Engin ... nimic . Exclamation

scenariile noastre erau mai frumoase. cel putin am visat frumos.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:05 pm

michiper68 a scris:pe suskunlar fanii inca polemizeaza pe comportamentul lui murat. nu a inteles intrebarea , nu a stiut actor italian... de carpele vipei nu mai zice nimeni nimic.

Putea sa citeasca si el despre cativa actori italieni . Este una din intrebarile standard pentru orice actor strain . Asa l-au intrebat si pe nenea John Voight . Daca stie vreun roman ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:07 pm

michiper68 a scris:

scenariile noastre erau mai frumoase. cel putin am visat frumos.

Oooooooooooo , da !!!
Abia astept sa mai aiba Engin proiect . Ce conteaza ca-l vor chinui rau ? Stim noi ce si cum sa scriem . El blugi sa aiba !!!!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732 Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:07 pm

victorelalove a scris:

Putea sa citeasca si el despre cativa actori italieni . Este una din intrebarile standard pentru orice actor strain . Asa l-au intrebat si pe nenea John Voight . Daca stie vreun roman ...

a zis motzi ca anul tre cut nu l-a intrebat nimic pe castigator. i-a dat premiul si gata. pe muri au vrut sa-l chinuie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:08 pm

victorelalove a scris:

Oooooooooooo , da !!!
Abia astept sa mai aiba Engin proiect . Ce conteaza ca-l vor chinui rau ? Stim noi ce si cum sa scriem . El blugi sa aiba !!!!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732 Smile

refix sau reflux ca nu-mi aduc aminte cum au zis nu va purta blugi. doar shalvari.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:11 pm

michiper68 a scris:

a zis motzi ca anul tre cut nu l-a intrebat nimic pe castigator. i-a dat premiul si gata. pe muri au vrut sa-l chinuie.

Ghinonul lui Murat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:13 pm

michiper68 a scris:

refix sau reflux ca nu-mi aduc aminte cum au zis nu va purta blugi. doar shalvari.

Pai de ce ? Este sigur ca va juca rolul visator ? Eu nu cred ... Tot ceva cu domnitza de salvat . Sau acum cu 3 . Tot de salvat . Asa il vede lumea ... Smile toate nefericitele la el !!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:15 pm

pai in afara de refik eu nu am mai vazut alta oferta. visatorul pasoptist va fi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:16 pm

michiper68 a scris:pai in afara de refik eu nu am mai vazut alta oferta. visatorul pasoptist va fi.

iar vorbesc fanii de rolul refik?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:19 pm

michiper68 a scris:pai in afara de refik eu nu am mai vazut alta oferta. visatorul pasoptist va fi.

Abia il astept . Sa vina la mine . Rol de visator ii trebuie lui . Sa vezi comentarii atunci . El viseaza si pe mine ma inspira . Smile Sa va tavali pe campuri de durerea provocata de nedreptatile ce li se aduc taranilor turci . Isi va rupe camasha de pe el ... in semn de protest . Va plange langa tiparnitza . Slove peste slove se vor asterne din gandurile lui . Va ceda totul ... va trai in pribegie . In muntzi ... in peshtera , langa susur de apa . Frate cu codrul ... neintegrat in societatea pe care nu o intelege ...si pe care nu-l intelege . Cat de liber sa va simtzi in natura . Nu tu nevasta adultera ... nu tu Mukka pe la coltzul casei ...si gaura cheii . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:21 pm

auzi VIC ...nu ajunsesem eu sapt trecuta la al 10.000-lea mesaj postat?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:23 pm

victorelalove a scris:

Abia il astept . Sa vina la mine . Rol de visator ii trebuie lui . Sa vezi comentarii atunci . El viseaza si pe mine ma inspira . Smile Sa va tavali pe campuri de durerea provocata de nedreptatile ce li se aduc taranilor turci . Isi va rupe camasha de pe el ... in semn de protest . Va plange langa tiparnitza . Slove peste slove se vor asterne din gandurile lui . Va ceda totul ... va trai in pribegie . In muntzi ... in peshtera , langa susur de apa . Frate cu codrul ... neintegrat in societatea pe care nu o intelege ...si pe care nu-l intelege . Cat de liber sa va simtzi in natura . Nu tu nevasta adultera ... nu tu Mukka pe la coltzul casei ...si gaura cheii . kiss

dar ece va scrie bine pt rol de visator. baga cate un sforait de 10 minute si s-a scos la replici.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:24 pm

dubaisport a scris:auzi VIC ...nu ajunsesem eu sapt trecuta la al 10.000-lea mesaj postat?

Ba daaaaaaaaaaaa . Dar nu ti-am spus ca primele 2 topice au fost sterse ? sad Cu totii avem mai putine mesaje . stupid Se mai sterg si alea cu linkuri si episoade . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:25 pm

victorelalove a scris:

Ba daaaaaaaaaaaa . Dar nu ti-am spus ca primele 2 topice au fost sterse ? sad Cu totii avem mai putine mesaje . stupid Se mai sterg si alea cu linkuri si episoade . kiss

aaaaaaaaa...credeam ca am innebunit eu si nu mai stiu Smile
de la Engin mi se trage !!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:27 pm

michiper68 a scris:

dar ece va scrie bine pt rol de visator. baga cate un sforait de 10 minute si s-a scos la replici.

Pai tot Ece este cu scrisul ? De unde stie ea cum este cu visarea ????? Sforaitul este visare la propriu . Engin este de visare cu ochii deschisi . Idealurile ce ii inunda mintea si simturile si tot ce tine de inima sa . Asta sa faca Ece daca tot vrea sa faca . Ceva maretz ...intru analiza cat mai profunda a fanilor ...si intru intrebari cat mai interesante venite din partea Mechulului /Mechulei . Asa trebuie . Si apoi ... campii sa fie . si camashi de rupt ca tot vorbiram .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:29 pm

dubaisport a scris:

aaaaaaaaa...credeam ca am innebunit eu si nu mai stiu Smile
de la Engin mi se trage !!

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Corect !!!!!
Uite ca ne vom potrivi . El un visator ...noi niste visatoare . Acum nu stiu daca se corespund visarile noastre . cupidon El viseaza sa elibereze taranul pribegit . Noi visam sa-i eliberam corpul incatusat in haine .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:30 pm

ece. numai ea poate sa-l macelareasca pe pamuk. restul scenaristilor au respect.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:31 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Corect !!!!!
Uite ca ne vom potrivi . El un visator ...noi niste visatoare . Acum nu stiu daca se corespund visarile noastre . cupidon El viseaza sa elibereze taranul pribegit . Noi visam sa-i eliberam corpul incatusat in haine .
pe mine hainele din partea inferioara ma intereseaza,in special cele de sub pantaloni Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:31 pm

michiper68 a scris:ece. numai ea poate sa-l macelareasca pe pamuk. restul scenaristilor au respect.

Pai poate ca este mai bine . Ca am inteles ca cartea este aiurea . Poate ele tin doar ideea . Atata tot . Personajele . In rest ... improvizeaza . Engin sa fie . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 11 Noi 2012, 8:32 pm

dubaisport a scris:
pe mine hainele din partea inferioara ma intereseaza,in special cele de sub pantaloni Smile

Smile Smile Smile Pai si pantalonii sa-i tina pe el ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:32 pm

michiper68 a scris:ece. numai ea poate sa-l macelareasca pe pamuk. restul scenaristilor au respect.
pai nu se pricepe nimeni la macelarit mai bine ca ece...e campioana la capitolul asta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 11 Noi 2012, 8:33 pm

dubaisport a scris:
pe mine hainele din partea inferioara ma intereseaza,in special cele de sub pantaloni Smile

esti pasionata de izmene? si cu iobagii ce ai? ce taran pribeag la turci? doar iobagi aveau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:33 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Pai si pantalonii sa-i tina pe el ? Smile
pantalonii si-i da el singur jos.de restul ma ocup eu,acolo e treaba de femeie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 11 Noi 2012, 8:34 pm

michiper68 a scris:

esti pasionata de izmene? si cu iobagii ce ai? ce taran pribeag la turci? doar iobagi aveau.
turcii n-au izmene,au shalvari Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum