Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 10 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 08 Noi 2012, 1:38 am

multumesc mult!!!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 7:37 am

buna dimineata !!!

LA MULTI ANI ,tuturor care-si serbeaza azi ziua numelui,sanatate,fericire,multe impliniri si numai bucurii !!


LA MULTI ANI ,MICHI .... kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 08 Noi 2012, 10:25 am

Buna fetelor!

La multi ani tuturor ce poarta astazi numele sfintilor Mihail si Gavril! flower

La multi ani Michi !!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 251638
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 08 Noi 2012, 10:26 am

victorelalove a scris:

Asta este nimic . Smile Te mai tin eu la curent cu cat mai multe detalii . Smile
. kiss
Bine.Atunci daca nu voi intelege ceva din film am sa apelez la tine. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 11:20 am

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 0-10-1-1352370010CZnjZh
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Shedevr  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Ye8donyc



ce noroc pe înaripata joaca iara cu Baris

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 305603_10151304030521885_1374199643_n

Dea , Vic ti-l va descrie pe Engin numai în culori roz bonbon .


Nu ma mai lasa sa scriu cu diacritice
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 3176764736   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 3176764736   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 3176764736
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 08 Noi 2012, 11:33 am

fetelot multumesc mult pentru urari.......!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 08 Noi 2012, 11:33 am

from twitter

@teledizisi engin akyürek plaketini hangi gün alıcak ?

TelevizyonDizisi.Com @teledizisi

Engin Bey'e plaketi teslim edildi. Ancak Menejerlik firmasından plaketli resimler henüz ulaşmadı. Ulaşır ulaşmaz ekleyeceğiz.


deci a prmit placheta dar managerul nu a trimis pozele...


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Joi 08 Noi 2012, 11:43 am, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 11:39 am

MICHI ce browser folosesti ?? poti scrie cu diacritice ?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 08 Noi 2012, 11:43 am

DENISA a scris:MICHI ce browser folosesti ?? poti scrie cu diacritice ?

nu scriu cu diacritice.sunt pe engleza si asha scriu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 12:00 pm

pe mine m-a pus naiba si am dat aseara un update la Opera si amu nu mai pot scrie cu diacritice si nu imi place asa.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Joi 08 Noi 2012, 12:12 pm

La multi ani Michi.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 2:57 pm

michiper68 a scris:from twitter

@teledizisi engin akyürek plaketini hangi gün alıcak ?

TelevizyonDizisi.Com @teledizisi

Engin Bey'e plaketi teslim edildi. Ancak Menejerlik firmasından plaketli resimler henüz ulaşmadı. Ulaşır ulaşmaz ekleyeceğiz.


deci a prmit placheta dar managerul nu a trimis pozele...

te asteptai sa puna babaciunea asa repede pozele ? stai ca inca nu a trecut o luna ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 4:47 pm

LA MULTI ANI SARBATORITELOR SI SARBATORITILOR !!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 269352   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 421862 cops

Eu cred ca nu vedem nicio poza .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 5:04 pm


Episodul de astazi . Inceputul nu-l vazui . Dar cred ca fuse ceva legat de Meltem si de Selim . Planseara ca nu-l lasa tata Turaner sa faca prostii .




Apoi la casa Ilgazilor totul fuse bine . Mukka si Abla plecara ( cred -nu stiu daca au dat secventza) . Le duse Kerim la gara . Mukka il pupa ...Kerim se oripila .
Rahmi cu Gullia si cu Murat la piata . Cumparara patrunjel , rosii , varza ...si aveau o frumusete de praz ( semn clar al originilor lor oltenesti ) ... si in toata invalmeseala aia se pierdura unii de altii . Gullia disperata ca nu va sti drumul spre casa . Murat plangea dupa tata . Iar Rahmi abia stia de capul lui .
Kerim s-a tot dat peste cap episodul asta sa vorbeasca cu Gullia .
Gullia si Murat ajung intr-un final acasa . Kerim vrea sa vorbeasca cu ea ( normal ) ...si pe Rahimi il aduce Emre acasa . Ratutit , aiurit si plin de zambet .
Apoi incep sa treaca momentele mai repede . Gullia fugea prin curte , Kerim cu ochii dupa ea ...Gullia fugea prin casa ...Kerim cu ochii dupa ea . S-au tot uitat unul dupa altul . In sfarsit a gasit Kerim croshetatura pe masa ... si da-i si uita-te la ea , miroas-o , pup-o . Ce sa mai ...CEA MAI IUBITA DINTRE CROSETATURI .
Se dusera Ilgazii -partea masculina a casei - la pescuit cu Emre . Prinsera peste .
Vural si Erdogan statura la inchisoare . Nu le conveni deloc . Mustafa se tot pregateste sa plece in turneu cu tirul .
Se intoarcera Mukka si Abla cu mobila din Izmir . Arata frumushel casa acum . Si imi place de ei . Chiar asa "peticiti" cum sunt ei ...arata ca o familie . Chiar si cu vipera de Mukka prin preajma .
Murat se impiedica si facu buba ...Kerim il lua in bratza . Gullia fugi spre ei ... se atinsera pe maini ...si zici ca se eletrocutara . Mai ca era sa-i sparga si capul lui Murat , ca Gullia ii dadu drumul .
Abla ii trateaza pe toti . Isi gasi si de lucru la plafarul din coltz .
Kerim s-a dus sa-si ia pasaportul ...si a dat nas in nas cu Mustafa ...Il recunoscu din pozele de la logodna pe care i le arata Murat ( care ii spune acum cumnate ) ...Kerim a spus ca el va pleaca . Rahmi s-a intristat . Gullia abia asteapta . Sau eu mai stiu ...

Intr-un final ... se duse Kerim si fura Gullia cu barca cu motor . Mukka se imfierbantase toata la scena asta .

Au vorbit ce au vorbit pe barca ... bine , mai mult plansera . El i-a spus sa stea linistita ca va pleca . Mai are de rezolvat cu cateva acte ... si apoi ea va sta linistita .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 7:38 pm

Vic .....ce repede a fugit Engin din casa cand a vazut-o pe Gulli in barca ...mai-mai sa darame si usha de la anexa Smile

Imi venea sa o strang de gat pe Mukka ,cate ironii si apropouri dadea in Gulli   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 ,acum am inteles ce a facut cu banii de pe laptarie ,i-a pus la banca dar nu-i convenea dobanda ca era mica
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 7:40 pm

dubaisport a scris:Vic .....ce repede a fugit Engin din casa cand a vazut-o pe Gulli in barca ...mai-mai sa darame si usha de la anexa Smile

Imi venea sa o strang de gat pe Mukka ,cate ironii si apropouri dadea in Gulli   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 ,acum am inteles ce a facut cu banii de pe laptarie ,i-a pus la banca dar nu-i convenea dobanda ca era mica

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 648483 Dubai !!!! kiss
Vaiiii ce mi-a placut si mie . Val-vartej s-a dus . Nu mai putea ... exploda daca nu vorbea cu ea .
Incep episoadele cu uitatul pe geam . Ce privire are ?!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 7:43 pm

victorelalove a scris:

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 648483 Dubai !!!! kiss
Vaiiii ce mi-a placut si mie . Val-vartej s-a dus . Nu mai putea ... exploda daca nu vorbea cu ea .
Incep episoadele cu uitatul pe geam . Ce privire are ?!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516

daaaa,acum e mai linistit ca stie ca nu a atins-o in noaptea aceeia,dar tot se invinovateste ca nu i-a impiedicat pe yasarani;

Gulli nici nu suporta sa-l vada,sa-l simta in preajma ..dar si cand l-o iubi   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 7:50 pm

dubaisport a scris:

daaaa,acum e mai linistit ca stie ca nu a atins-o in noaptea aceeia,dar tot se invinovateste ca nu i-a impiedicat pe yasarani;

Gulli nici nu suporta sa-l vada,sa-l simta in preajma ..dar si cand l-o iubi   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516

Nu cred ca este mai linistit . Eu cred ca se simte chiar mai vinovat ca ceilalti , pentru ca ar fi putut opri totul . Dar se simte impacat ca stie ca nu a putut face rau unei alte fiintze .
Dar de astazi a inceput sa o priveasca altfel . Ai vazut ?   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 7:53 pm

victorelalove a scris:

Nu cred ca este mai linistit . Eu cred ca se simte chiar mai vinovat ca ceilalti , pentru ca ar fi putut opri totul . Dar se simte impacat ca stie ca nu a putut face rau unei alte fiintze .
Dar de astazi a inceput sa o priveasca altfel . Ai vazut ?   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516

deja cred ca se simte atras de ea ,inca nu o iubeste din tot sufletul ,dar simte o atractie...acum o vede altfel !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 7:54 pm

maine nu vad primele 15-20 min ,astazi am vazut de la secventa cu piatza,am ratat pupatura lui Muuko de la autocar Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 7:59 pm

Dar au dat pupatura ?
Ca pe aia am scris-o eu din amintiri . Nici maine nu cred ca vad inceputul .

S-a dus Kerim val-vartej spre Gullie . Nu mai putea ...trebuia sa vorbeasca cu ea .
Maine ii spune de Mustafa ...ca l-a vazut la biroul de pasapoarte . O sa-l sune ...
Saraca Gullia ...credea ca vine Mustafa dupa ea ... si o salveaza . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 8:03 pm

victorelalove a scris:Dar au dat pupatura ?
Ca pe aia am scris-o eu din amintiri . Nici maine nu cred ca vad inceputul .

S-a dus Kerim val-vartej spre Gullie . Nu mai putea ...trebuia sa vorbeasca cu ea .
Maine ii spune de Mustafa ...ca l-a vazut la biroul de pasapoarte . O sa-l sune ...
Saraca Gullia ...credea ca vine Mustafa dupa ea ... si o salveaza . Crying or Very sad

pai nu stiu daca au dat pupatura ...nu am prins de la inceput episodul ;poate ne lamuresc fetele care au vazut.

daaa,Gulli spera ca vine Superman sa o salveze,pana afla ca asta s-a combinat cu Asu si realizeaza ca toti si-au refacut vietile numai ea a ramas cu durerea si suferinta ei.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 8:07 pm

dubaisport a scris:

pai nu stiu daca au dat pupatura ...nu am prins de la inceput episodul ;poate ne lamuresc fetele care au vazut.

daaa,Gulli spera ca vine Superman sa o salveze,pana afla ca asta s-a combinat cu Asu si realizeaza ca toti si-au refacut vietile numai ea a ramas cu durerea si suferinta ei.

Si apoi o viseaza Kerim . cupidon
Ti-am spus . Este mult mai logica evolutia relatiei acum . Vedem cate 4-5 episoade pe saptamana ....fatza de unul singur . Normal ca atunci ne enervau . Dar modul in care s-au apropiat este foarte bine gandit . Ea deja este interesata de el . Cand i-a spus ca jura pe cea mai importanta fiintza din viatza lui - MAMA- pentru o clipa am impresia ca l-a crezut .

Si ai vazut cand l-a atins pe bratz ? Mai sa le scape NEPOTUL PE PODEA Smile Smile Smile



victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Noi 2012, 8:14 pm

saracul Murat ,dupa ce ca era julit la genunchi s-a mai ales si cu un cucui Smile

acum intelegem mult mai bine cursul filmului,traducerea e foarte buna ;scena din barca a fost reusita,cred ca si pestii din apa l-a crezut
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 8:18 pm

dubaisport a scris:saracul Murat ,dupa ce ca era julit la genunchi s-a mai ales si cu un cucui Smile

acum intelegem mult mai bine cursul filmului,traducerea e foarte buna ;scena din barca a fost reusita,cred ca si pestii din apa l-a crezut

Daaaaaaaaa .
Pacat ca taie din episod . Exact cand este inceput de episod . Fac asta ca sa nu se vada scrisul in plin EPISOD ...Dar se pierd momente importante ... de exemplu astazi NU L-AU ARATAT PE KERIM CAND S-A INTORS DUPA MUSTAFA .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum