Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 26 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:19 pm

eu nu am inteles ..la turci copiii stau la gradi doar 2 ore ?.la mukko si rahmi cam asha stau lucrurile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:21 pm

victorelalove a scris:

Si mie mi-a placut episodul .
Si Kerim in usha ...can zambea la Avla dupa ce s-a intors . Vaiiii si vaiiii ...sum arata !!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946

Gullia s-a suparat si mai tare pe el ...pentru ca el ( un strain ramase langa ea ...si o mai si iubeste ) iar al ei iubit logodnic a parasit-o imediat . stupid Exclamation
Saraca Gullie . El i-ar fi spus ca o iubeste ...si ea il repezea mereu . Smile
intentionat nu-l lasa sa dea o explicatie ,ca stia ca-i va spune ca s-a indragostit de ea Smile

apropos : ai mancat vreodata omleta cu busuioc ? stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:22 pm

dubaisport a scris:eu nu am inteles ..la turci copiii stau la gradi doar 2 ore ?.la mukko si rahmi cam asha stau lucrurile
Doua ore fusera ? Ca nu dadui importantza . Eu tot asteptam visul . Sa ma deshidratez de cat plansei . Asa Crying or Very sad de fiecare data . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:23 pm

dubaisport a scris:
intentionat nu-l lasa sa dea o explicatie ,ca stia ca-i va spune ca s-a indragostit de ea Smile

apropos : ai mancat vreodata omleta cu busuioc ? stupid

Daaaaaaaa . Intentionat nu l-a lasat . Ea tipa la el ...si el cat de calm . Cat calm in voce !!!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516

Nuuuuuu . Comandam data viitoare ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:25 pm

victorelalove a scris:


Nuuuuuu . Comandam data viitoare ? Smile
mai vrei experiente noi ? eu nuuuuuuuuuu sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:27 pm

victorelalove a scris:
Doua ore fusera ? Ca nu dadui importantza . Eu tot asteptam visul . Sa ma deshidratez de cat plansei . Asa Crying or Very sad de fiecare data . sad

iar facura genialele o greseala ....de data asta il trimisera pe saracul Murat la gradi cu microbuzul ,care microbuz ? ca ei inca circula cu amarata de camioneta a lui Mukko; cand afla rahmi adevarul despre paternitatea copilului atunci nu mai vine microbuzul ,il duce Kerim repede ...dupa colt Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:27 pm

dubaisport a scris:
mai vrei experiente noi ? eu nuuuuuuuuuu sad

Smile Smile Smile
Dar daca asta ii place si lui Engin sa manance ? Ne sacrificam !!!! Smile Smile Smile


A murit buni a lui . sad

Engin Akyurek Universal Fans Club
2 hours ago
Sevgili arkadaşlar, almış olduğumuz haberlere göre Engin Akyürek'in uzun süredir tedavi gören anneannesi hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allahtan rahmet, Akyürek ailesine başsağlığı diliyoruz.

According to the latest news we got, Dear Engin Akyurek's grandmother has passed away. Our condolences to Engin Akyurek. May she rest in peace. Our prayers with her.





  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 65352_501273446559854_1967980108_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:29 pm

dubaisport a scris:

iar facura genialele o greseala ....de data asta il trimisera pe saracul Murat la gradi cu microbuzul ,care microbuz ? ca ei inca circula cu amarata de camioneta a lui Mukko; cand afla rahmi adevarul despre paternitatea copilului atunci nu mai vine microbuzul ,il duce Kerim repede ...dupa colt Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Daaaaaaaa . Bine ...sau putem presupune ca Kerim alerga repede . Intrece si autobuzul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:30 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Dar daca asta ii place si lui Engin sa manance ? Ne sacrificam !!!! Smile Smile Smile


A murit buni a lui . sad

Engin Akyurek Universal Fans Club
2 hours ago
Sevgili arkadaşlar, almış olduğumuz haberlere göre Engin Akyürek'in uzun süredir tedavi gören anneannesi hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allahtan rahmet, Akyürek ailesine başsağlığı diliyoruz.

According to the latest news we got, Dear Engin Akyurek's grandmother has passed away. Our condolences to Engin Akyurek. May she rest in peace. Our prayers with her.





  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 65352_501273446559854_1967980108_n
dezlegaram si misterul vizitei lui la Ankara de sapt trecuta ...saraca femeie cred ca tragea sa moara de ceva vreme ,iar el s-a dus sa o vada in viata
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:32 pm

dubaisport a scris:
dezlegaram si misterul vizitei lui la Ankara de sapt trecuta ...saraca femeie cred ca tragea sa moara de ceva vreme ,iar el s-a dus sa o vada in viata

Da . Cica era bolnavioara de ceva vreme .
Buniile sunt importante . Eu lu' buni a mea ii spun mama . Nici nu vreau sa ma gandesc la cum este sa pierzi buni . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:32 pm

Vic ..dar gulli a citit scrisoarea lui kerim ? sau in epis de maine o arata, ca nu fusei atenta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:33 pm

victorelalove a scris:

Da . Cica era bolnavioara de ceva vreme .
Buniile sunt importante . Eu lu' buni a mea ii spun mama . Nici nu vreau sa ma gandesc la cum este sa pierzi buni . sad sad sad sad

daaaaa,asa e ;
ale tale mai traiesc ?

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:33 pm

dubaisport a scris:Vic ..dar gulli a citit scrisoarea lui kerim ? sau in epis de maine o arata, ca nu fusei atenta

a citit-o de doau ori . Seara ...imediat ca i-a dat-o Abla ...si apoi inca odata de dimineatza . Scrise frumos de Kerim . Ii placu Gulliei . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:35 pm

dubaisport a scris:

daaaaa,asa e ;
ale tale mai traiesc ?


Da . Si ale mele si ale sotului meu . In jur de 72 de ani au cam toate . kiss Bunicii in jur de 75 .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:36 pm

victorelalove a scris:

a citit-o de doau ori . Seara ...imediat ca i-a dat-o Abla ...si apoi inca odata de dimineatza . Scrise frumos de Kerim . Ii placu Gulliei . Smile

am ratat-o sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:37 pm

dubaisport a scris:

am ratat-o sad sad
Dar cum arata Engin dupa ce s-a intors de la aeroport ...dimineatza ?   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946
Plin de viatza . Si ce inalt este . Saracul ...s-a aplecat de 5-6 ori episodul asta sa imbratiseze . Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 14 Noi 2012, 5:38 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:38 pm

victorelalove a scris:

Da . Si ale mele si ale sotului meu . In jur de 72 de ani au cam toate . kiss Bunicii in jur de 75 .

foarte bine ,sa le tina minte si copilul ; ale mele nu mai sunt de vreo 20 ani ,unul dintre bunici a murit acum 3 ani ,dar celalalt inca traieste....imi pare bine ca i-a prins si fiimea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:39 pm

victorelalove a scris:
Dar cum arata Engin dupa ce s-a intors de la aeroport ...dimineatza ?   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946
Plin de viatza . Si ce inalt este . Saracul ...s-a aplecat de 5-6 ori episodul asta sa imbratiseze . Smile

pai nu mai avea rost sa stea si sa-si planga amarul ....de acum ce s-o intimpla in viitor e hotarat sa lupte pana la capat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:40 pm

dubaisport a scris:

foarte bine ,sa le tina minte si copilul ; ale mele nu mai sunt de vreo 20 ani ,unul dintre bunici a murit acum 3 ani ,dar celalalt inca traieste....imi pare bine ca i-a prins si fiimea

Da . Si eu mi-am cunoscut toti starabunicii . kiss Ultima strabunica a murit in 2006 .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:40 pm

dubaisport a scris:

pai nu mai avea rost sa stea si sa-si planga amarul ....de acum ce s-o intimpla in viitor e hotarat sa lupte pana la capat
Traiesca viitorul !!!! Ca frumos mai este baiatul cand viseaza .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:44 pm

victorelalove a scris:
Traiesca viitorul !!!! Ca frumos mai este baiatul cand viseaza .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946

mukko ardea de invidie ca are gulli bani in banca ....dar ce ochi are vulturoaica ,vazu in cosul de gunoi fitzuica Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:46 pm

dubaisport a scris:

mukko ardea de invidie ca are gulli bani in banca ....dar ce ochi are vulturoaica ,vazu in cosul de gunoi fitzuica Smile

si ce stiu ea imediat ca este o fila de cec pe numele Gullie . Smile Smile Smile
Scana mai ceva ca robocop foitza . Smile
O ia cu lesin daca aude ca este Kerim de acord cu divortzul . Pe cine mai urmareste si ea prin gradina ? La dush cine se mai uita dupa pete ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 14 Noi 2012, 5:52 pm

victorelalove a scris:

si ce stiu ea imediat ca este o fila de cec pe numele Gullie . Smile Smile Smile
Scana mai ceva ca robocop foitza . Smile
O ia cu lesin daca aude ca este Kerim de acord cu divortzul . Pe cine mai urmareste si ea prin gradina ? La dush cine se mai uita dupa pete ? Smile

uite inca o caramida pusa de mukko la baza casniciei copiilor ...daca divortau copiii acum ,fiecare isi vedea de drumul lui
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 5:54 pm

dubaisport a scris:

uite inca o caramida pusa de mukko la baza casniciei copiilor ...daca divortau copiii acum ,fiecare isi vedea de drumul lui
Da . Dar ea nu ajutat ca a vrut . Pur si simplu se gandea la cat de greu i-ar fi cu Gullia pe cap .
Tot raul spre bine . kiss Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Noi 2012, 6:00 pm

Cum se uita Mustafa Bulut la nevasta . Frumos clip . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum