Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 08 Noi 2012, 1:55 pm

Episoadele subtitrate sunt postate. Ce ma enerveaza episoadele astea cu di .... si cu Akash. Pfffff ma scoate din sarite.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Joi 08 Noi 2012, 2:00 pm

pt.Alexa: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 524475255 cheers cheers 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 1522473840 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155656


Ultima editare efectuata de catre Garo in Joi 08 Noi 2012, 2:01 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:06 pm

Barun Sobti to take a break from Iss Pyar Ko Kya Naam Doon ?

The actor will return to his daily soap after a break

There have been numerous rumors making rounds in the media about Barun Sobti's exit from Star Plus' Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?. It was speculated that Viraf Phiroz Patel would be taking his place in the show. Fans of the actor had written countless petitions to stop this replacement too.
In order to clear the air we spoke to Barun who clarified, "I am not leaving the show, but I am taking a well deserved break. I don't know the length of the break, but it won't be a small one.I just need a break".
We asked him whether 23rd November would be the last date of shoot, " Nothing has been finalized, things are still being worked out".
This piece of news would surely be a big relief for many fans of Barun.

Smile Auzi cica-si ia o foarte lunga vacanta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:09 pm

Barun Sobti cried today !!!!!

he tried his level best to hold on to Arnav and keep us happy !!!!

am broke hearing that he shed tears for his fans !!!!!


this is a dark day for all of us !!!!

pls dnt ask me my source since I have to keep my silence regarding that for security reasons !!!!


all I can tell u for sure is he cried...he is still crying !!!!

he cried coz he couldnt bear to see his fans hurt...

he cried coz he couldnt see Arnav...the character that he portrayed to perfection being ruined !!!!!

believe it if u wanna believe otherwise dont !!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 08 Noi 2012, 3:14 pm

iulianagl a scris:Barun Sobti to take a break from Iss Pyar Ko Kya Naam Doon ?

The actor will return to his daily soap after a break

There have been numerous rumors making rounds in the media about Barun Sobti's exit from Star Plus' Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?. It was speculated that Viraf Phiroz Patel would be taking his place in the show. Fans of the actor had written countless petitions to stop this replacement too.
In order to clear the air we spoke to Barun who clarified, "I am not leaving the show, but I am taking a well deserved break. I don't know the length of the break, but it won't be a small one.I just need a break".
We asked him whether 23rd November would be the last date of shoot, " Nothing has been finalized, things are still being worked out".
This piece of news would surely be a big relief for many fans of Barun.

Smile Auzi cica-si ia o foarte lunga vacanta.

Eu sunt mai inceata in gandire, cum adica isi ia o vacanta foarte lunga ? Smile Smile Este hilar Smile Smile Cum sa spui, ca imi iau o vacanta foarte lunga de la film. Filmul sa se duca la naiba cu fani lui cu tot, eu vreau doar o super vacanta. What the ? He's crazy ? Si intre timp, la ce ne vom uita ? La Khushi cu un nou barbat, la Khushi si Aarav, ca poate o sa fie el viitorul ei sot, sau la ce babilonie ne mai uitam ?
Daca numai vor filmul, sa termine naiba cu el. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754 Mi-as dori sa isi faca si Sanaya cantrafusele, si sa isi ia o vacanta lungaaaaaaaaaa. Sa joace doar HP, Nani si mami.

Va las acum, trebuie sa ma duc la cumparaturi 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:17 pm

Barun Sobti: "I am not leaving the show, but I am taking a well deserved break. I don't know the length of the break, but it won't be a small one.I just need a break".

IF TALK TO BS
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:19 pm

Alexa20 a scris:

Eu sunt mai inceata in gandire, cum adica isi ia o vacanta foarte lunga ? Smile Smile Este hilar Smile Smile Cum sa spui, ca imi iau o vacanta foarte lunga de la film. Filmul sa se duca la naiba cu fani lui cu tot, eu vreau doar o super vacanta. What the ? He's crazy ? Si intre timp, la ce ne vom uita ? La Khushi cu un nou barbat, la Khushi si Aarav, ca poate o sa fie el viitorul ei sot, sau la ce babilonie ne mai uitam ?
Daca numai vor filmul, sa termine naiba cu el. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754 Mi-as dori sa isi faca si Sanaya cantrafusele, si sa isi ia o vacanta lungaaaaaaaaaa. Sa joace doar HP, Nani si mami.

Va las acum, trebuie sa ma duc la cumparaturi 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754

Nu inteleg de ce Gul vrea asta daca canalul de televiziune nu vor sa termine serialul atunci ea de ce face asta de ce omoara personajele pe rand cand putea foarte frumos sa continuie povestea nu numai cu o idee ci cu o sumedenie inti dai seama forteaza actorii sa faca ce cred ca nu e bine adica au construit aceste caractere ca la urma sa le sugrume?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:25 pm

Si acum la drept vorbind daca el are nevoie de vacanta atunci Sanaya de ce mai are nevoie?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:32 pm

fans in mumbai,join in the protest
outside the sets...
address-90 studio
sec. 2
kandiwali west
opposite to Mahanagar bank,Mumbai
plz,join to stop barun frm leaving...

Situatia ia amploare fanii fac miting.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 3:48 pm

The upcoming episode of Star Plus Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon will make a new entry of Viraf Firoz Patel in Arnav (Barun Sobti) and Khushi’s (Sanaya Irani) life.

Present track shows that the tensionhas created a tiff between Arnav andKhushi after the revelation of kid Aarav and Sheetal’s truth.
Arnav refuses to believe that Aarav is his son when Sheetal and Khushi revealed it to him.
Arnav and Aarav share a good bond which makes Khushi realize that Aarav needs his father.
Sheetal clears Arnav and Khushi that Aarav is only her son and she cannot live without him.
It will now be shown that Arnav willbecome sad on seeing Aarav is goingto shift to another house.
Besides all these, the future tracks will be revealed that Aarav is not Arnav’s son. Aarav is the son of Dhruv Singh Raizda who is Manorama mami’s son from London.
It will also reveal that Sheetal is auntof Aarav rather than mother.
Dhruv Singh Raizada’s character is supposed to be played by Viraf Firoz Patel. Grapevine has it that Dhruv will be a new man in Khushi’s life.
Let’s see how the story unfolds in the future of Arnav and Khushi.
Will Arnav and Khushi get separated?


Doamne m-au ametit cu totul mai bine termina serialul si gata.Eu una nici numai stiu ce sa cred unii zic ca inca se mai discuta altii ca noul om in viata lui Khushi va fi Pathel blah, blah, blah.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 4:13 pm


De ziua numelui cele mai frumoase dorinte sa devina realitate. La multi ani! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 339191573
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 4:15 pm

narcisa a scris:Buna dimineata fetele.
La multi ani Petronela Mihaela (sorry ca nu am fost prezenta si la ziua de nastere dar tortul l-am mancat) si Mihaela pentru ziua numelui si toate dorintele voastre sa se indeplineasca, sa fiti iubite si fericite.
Si Petro, azi e ziua numelui, sa nu mai scrii lucruri atat de triste cum ai scris de ziua ta, azi vreau sa zambesc alaturi de voi, nu sa Crying or Very sad.
Si urari de bine si multi ani cu bucurii pentru toti cei care isi sarbatoresc azi ziua numelui.
Multumesc din suflet pentru urari ! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 339191573
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:29 pm

Eu nu inteleg daca actorii nu vor sa joace trackul care-l impune Gul deci?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:33 pm

iulianagl a scris:Eu nu inteleg daca actorii nu vor sa joace trackul care-l impune Gul deci?
Iulia cred că-ți pui prea multe întrebări și chiar vrei să primești răspuns la toate. Eu zic să lași timpul să răspundă, știi cum e cu problemele, unele se rezolvă de la sine fără să faci nimic. Nu te mai stresa că Gul și echipa vor face tot ce au de făcut, dacă lor nu le pasă tu de ce îți torturezi mintea și sufletul?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:34 pm

narcisa a scris:Iulia cred că-ți pui prea multe întrebări și chiar vrei să primești răspuns la toate. Eu zic să lași timpul să răspundă, știi cum e cu problemele, unele se rezolvă de la sine fără să faci nimic. Nu te mai stresa că Gul și echipa vor face tot ce au de făcut, dacă lor nu le pasă tu de ce îți torturezi mintea și sufletul?

Chiar nu stiu?? sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:36 pm

petronela a scris:
Multumesc din suflet pentru urari ! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 339191573
Să crești mare 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 155520 . Unde-i tortul? 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2928500185
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:38 pm

Pleaca Khushi de la Arnav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:40 pm

iulianagl a scris:

Chiar nu stiu?? sad sad
Eu fac ca Barun, am luat o pauză de la a-mi mai pune întrebări, de a mai căuta răspunsuri, de a mai face scenarii sau de a mai spera. Fie ce-o fi, mă uit doar pentru ce-a fost odată, în amintirea unor clipe de vis.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:40 pm

iulianagl a scris:Pleaca Khushi de la Arnav.
A început episodul de azi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:41 pm

narcisa a scris:A început episodul de azi?

Da, si e trist rau. sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:43 pm

Deja e prea mult. sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:44 pm

iulianagl a scris:

Da, si e trist rau. sad sad
Să ne spui și nouă ce se mai întâmplă. Acum vreau să-l văd pe cel de ieri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:50 pm

Ea vrea sa plece dar el ii prinde voalul si ii vede geanta si nu o lasa sa plece.El nu crede ca e posibil ca Aarav sa fie copilul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:51 pm

Deci daca el spune ca Sheetal si el n-au fost atat de apropiati atunci cum, de unde a iesit Aarav? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:54 pm

Eram sigura ca asa o sa spuna o sa invoce un incident precum ca a fost beat sau ma rog destul de ametit sa nu-si dea seama ca e violat de Sheetal. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum