Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:55 pm

iulianagl a scris:Ea vrea sa plece dar el ii prinde voalul si ii vede geanta si nu o lasa sa plece.El nu crede ca e posibil ca Aarav sa fie copilul lui.
Și totuși ceva a fost între Sheetal și Arnav altfel ea nu ar fi putut pretinde că e copilul lui. Oare pe ce se bazează Arnav când spune că nu crede că e posibil să fie copilul lui? Hai că m-am molipsit și eu cu întrebările de la tine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 4:56 pm

iulianagl a scris:Eram sigura ca asa o sa spuna o sa invoce un incident precum ca a fost beat sau ma rog destul de ametit sa nu-si dea seama ca e violat de Sheetal. Smile
Am fost gând la gând, văd că am primit răspunsul chiar înainte de a pune întrebarea. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:57 pm

narcisa a scris:Și totuși ceva a fost între Sheetal și Arnav altfel ea nu ar fi putut pretinde că e copilul lui. Oare pe ce se bazează Arnav când spune că nu crede că e posibil să fie copilul lui? Hai că m-am molipsit și eu cu întrebările de la tine.

Pai nu vezi ca nici el nu stie auzi cica a fost beat si s-a culcat cu ea. Smile Eram sigura ca vin cu astfel de porcarie.Ce si Arnav a avut vedenii ca RK? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:57 pm

narcisa a scris:Am fost gând la gând, văd că am primit răspunsul chiar înainte de a pune întrebarea. Smile


26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2364036189 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 693889
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 4:59 pm

Na belea cade Sheeta pe scari, buf bang ce bine ar fi fost sa fie si afara din show!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:02 pm

El a spus ca nu e posibil ca sa se fi intamplat ce spune Sheeta dar eu cred ca minte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:03 pm

El nu-si aminteste nimic din ce spune ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:10 pm

Ce frumos era daca iesea de tot din serial ciuta asta de Sheeta gata la prins in plasa pe Arnav Singh Raizada era baut si top pe ea si a iesit miniatura.Iar acum dumneaei nu poate trai fara miniatura bate apropouri ca Khushi sa plece si sa-i ia ea locul.Iar Akash a plecat asa devreme la birou ca are un priect cu niste americani oare prevesteste venirea lui Dhruv noul barbat din viata lui Khushi? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:25 pm

iulianagl a scris:Ce frumos era daca iesea de tot din serial ciuta asta de Sheeta gata la prins in plasa pe Arnav Singh Raizada era baut si top pe ea si a iesit miniatura.Iar acum dumneaei nu poate trai fara miniatura bate apropouri ca Khushi sa plece si sa-i ia ea locul.Iar Akash a plecat asa devreme la birou ca are un priect cu niste americani oare prevesteste venirea lui Dhruv noul barbat din viata lui Khushi? Smile
A fost foarte frumos episodul de ieri, emoționantă scena în care Aarav îi spune tată lui Arnav, în clipa aceea parcă într-adevăr mi-am dorit să fie copilul lui, atât de frumoasă e chimia dintre cei doi ASR. Noroc că mi-a trecut repede când am văzut scena dintre Khushi și Arnav cel pregătit să-i facă un copil nevestei. Parcă văd că nu mai apucă să-și ducă dorința până la capăt. Despre ep de astăzi nu comentez nimic până nu-l văd.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:26 pm

iulianagl a scris:

Pai nu vezi ca nici el nu stie auzi cica a fost beat si s-a culcat cu ea. Smile Eram sigura ca vin cu astfel de porcarie.Ce si Arnav a avut vedenii ca RK? Smile
Spune-mi că n-am văzut prea bine, RK i-a aruncat lui Madhu în față apa cu care s-a spălat el pe picioare? 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 343827
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:28 pm

narcisa a scris:A fost foarte frumos episodul de ieri, emoționantă scena în care Aarav îi spune tată lui Arnav, în clipa aceea parcă într-adevăr mi-am dorit să fie copilul lui, atât de frumoasă e chimia dintre cei doi ASR. Noroc că mi-a trecut repede când am văzut scena dintre Khushi și Arnav cel pregătit să-i facă un copil nevestei. Parcă văd că nu mai apucă să-și ducă dorința până la capăt. Despre ep de astăzi nu comentez nimic până nu-l văd.

Iti spun eu ca destul de trist dar bun adica mi-a placut si sper ca lucrurile sa fie asa cum ne dorim nicidecum cum vrea Gul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:29 pm

narcisa a scris:Spune-mi că n-am văzut prea bine, RK i-a aruncat lui Madhu în față apa cu care s-a spălat el pe picioare? 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 343827

Nu care vroia sa se spele. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:29 pm

iulianagl a scris:El a spus ca nu e posibil ca sa se fi intamplat ce spune Sheeta dar eu cred ca minte.
Eu înclin să-l cred, nu-l știu mare băutor pe Arnav încât să-și piardă simțurile.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:30 pm

Iubitele hai ca ies ca am musafiri ca am si eu un Mihai sa-mi traiasca si voua la fel cine are sa se bucure de ei si de toate succesele lor. kiss Ne auzim mai tarziu daca nu, maine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:31 pm

iulianagl a scris:

Iti spun eu ca destul de trist dar bun adica mi-a placut si sper ca lucrurile sa fie asa cum ne dorim nicidecum cum vrea Gul.
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:31 pm

narcisa a scris:Eu înclin să-l cred, nu-l știu mare băutor pe Arnav încât să-și piardă simțurile.

Tocmai si eu am zis ca alta poveste mai cusuta ca ata alba nu puteai si ei sa bage?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:32 pm

iulianagl a scris:Iubitele hai ca ies ca am musafiri ca am si eu un Mihai sa-mi traiasca si voua la fel cine are sa se bucure de ei si de toate succesele lor. kiss Ne auzim mai tarziu daca nu, maine. kiss
La mulți ani pentru Mihai al tău Iulia și multă fericire tuturor. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:32 pm

narcisa a scris: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732

Mai fir-ar sa fie cand stai si tu mai mult pe forum eu trebuie sa plec nu e corect asta. sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Noi 2012, 5:33 pm

narcisa a scris:La mulți ani pentru Mihai al tău Iulia și multă fericire tuturor. kiss


Multumesc iubita si tie la fel si alor tai. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155520 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:35 pm

iulianagl a scris:

Mai fir-ar sa fie cand stai si tu mai mult pe forum eu trebuie sa plec nu e corect asta. sad sad
Las că mai intru, am să intru și la Madhu că și ăsta mi se pare interesant până l-or stâlci dacă au și ei o Gul a lor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 5:36 pm

iulianagl a scris:


Multumesc iubita si tie la fel si alor tai. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155520 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 517793
Mulțumesc, mă duc să fac ceva dulce până vine Petro cu tortul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 6:30 pm

narcisa a scris:Mulțumesc, mă duc să fac ceva dulce până vine Petro cu tortul.
Am venit cu tort...pentru toate gusturile.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 3899832340 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 3899832340
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Tort-victoria-fructe26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Tort-de-ciocolata_506565_1_1279803700
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Joi 08 Noi 2012, 8:05 pm

traducerea episodului din seara asta din Madhu a fost postata
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 08 Noi 2012, 8:18 pm

iulianagl a scris:

Tocmai si eu am zis ca alta poveste mai cusuta ca ata alba nu puteai si ei sa bage?
'

Puteau baga orice alt trp, decat porcaria asta. Si ce e asta, imi iau vacanta pe termen nelimitat. Sunt curioasa ce o sa faca, cand o sa iasa fani in strada. Lu Barun i sa cam urcat faima la cap. Are impresia ca daca a facut un film amarat la bollywood, toata lumea este a lui. Dar uita ca cei care il ridica, poate sa il si coboare foarte usor. El sa isi ia vacanta, iar Sanaya sa stea la filmari. Imi pare extrem de rau, ca nu isi ia si Sanaya o vacanta extrem de lungaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 8:45 pm

Alexa20 a scris:'

Puteau baga orice alt trp, decat porcaria asta. Si ce e asta, imi iau vacanta pe termen nelimitat. Sunt curioasa ce o sa faca, cand o sa iasa fani in strada. Lu Barun i sa cam urcat faima la cap. Are impresia ca daca a facut un film amarat la bollywood, toata lumea este a lui. Dar uita ca cei care il ridica, poate sa il si coboare foarte usor. El sa isi ia vacanta, iar Sanaya sa stea la filmari. Imi pare extrem de rau, ca nu isi ia si Sanaya o vacanta extrem de lungaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cred ca Barun isi ia vacanta fortata...nu ai citit ce probleme sunt la casa de productie ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum