Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:03 pm

Doamne ma enerveaza rau scroafa asta, uppsss scuze, de Sheeta.Este o mincinoasa si ce ma supara si mai tare ca nimeni nu-i cere socoteala despre comportamentul ei, va dati seama cum trebuie sa se simta Khushi stiind ca in viata barbatului ei mai este cineva si culmea ca mai si ascunde asta.Iar cand vine si o intreaba Khushi de una si de alta se eschiveaza ca o criminala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:04 pm

petronela a scris:
Va fi greu pentru Khushi...dar nu se va da batuta..si asta insemna sa ai incredere in omul de langa tine..chiar daca toate dovezile sunt impotriva lui... intr-adevar aceste ep sunt foarte enervante... Arnav nu sunt sigura daca o va ajuta ..in afara de faptul ca se va simti ranit ca nu are incredere in el....si atunci eu cred ca ea va alege sa afle ce se intampla si sa-l creada pe el..

Eu mi-as dori sa se desparta.Daaaaaaaaa!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 8:06 pm

iulianagl a scris:

Eu mi-as dori sa se desparta.Daaaaaaaaa!!!
Nu se despart si de data asta eu chiar nu vreau sa se desparta...Khushi va trebui sa invete ce inseamna sa ai incredere in omul pe care il iubesti, iar prin asta va fi o lectie si pentru Arnav...


Ultima editare efectuata de catre petronela in Lun 05 Noi 2012, 8:30 pm, editata de 2 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:06 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Tumblr_md10cvWS0C1rdjnqqo2_50026.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Tumblr_md10cvWS0C1rdjnqqo1_500
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:09 pm

petronela a scris:
Nu se despart si de data eu chiar nu vreau sa se desparta...Khsuhi va trebui sa invete ce inseamna sa ai incredere in omul pe care il iubesti, iar prin asta va fi o lectie si pentru Arnav...

Eu cred ca e o lectie mai mult pentru Arnav sa vezi ca sa stii ca ai dreptate nu se vor desparti in schimb daca Khushi stie ca Aarav este copilul lui Arnav o sa incerce sa-i apropie asa cum se aude iar el nici decum n-o sa vrea si atunci o sa-si dea seama si mai mult cat de speciala este sotia lui mai ales daca mai tarziu o sa se afle ca Aarva nu e copilul lui iar Khushi a sprijinit aceasta apropiere mai ales ca e vorba despre viata unui copil, nu, care-si doreste foarte mult sa-si intalneasca tatal.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:10 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Tumblr_md0z19n0jV1rez6fio1_1280
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 8:17 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca e o lectie mai mult pentru Arnav sa vezi ca sa stii ca ai dreptate nu se vor desparti in schimb daca Khushi stie ca Aarav este copilul lui Arnav o sa incerce sa-i apropie asa cum se aude iar el nici decum n-o sa vrea si atunci o sa-si dea seama si mai mult cat de speciala este sotia lui mai ales daca mai tarziu o sa se afle ca Aarva nu e copilul lui iar Khushi a sprijinit aceasta apropiere mai ales ca e vorba despre viata unui copil, nu, care-si doreste foarte mult sa-si intalneasca tatal.
Sunt sigura ca nu este copilul lui Arnav..dar pana se afla adevarul nu am idee cum vor misca actiunea creativii...de cata suferinta va avea parte Khushi ...si ce e mai rau, cand te gandesti ca intr-adevar exista asemenea mame care mai mult fac rau copilului mintind decat sa spuna adevarul...cata suferinta va fi pentru acel copil cand va afla adevarul..daca nu apare in final adevaratul tata...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:19 pm

petronela a scris:
Sunt sigura ca nu este copilul lui Arnav..dar pana se afla adevarul nu am idee cum vor misca actiunea creativii...de cata suferinta va avea parte Khushi ...si ce e mai rau, cand te gandesti ca intr-adevar exista asemenea mame care mai mult fac rau copilului mintind decat sa spuna adevarul...cata suferinta va fi pentru acel copil cand va afla adevarul..daca nu apare in final adevaratul tata...

Exact n-ai vazut ce s-a intamplat ultima data si mai are tupeul sa spuna in fata tuturor ca este o mama egoista ca s-a gandit la ea si nu la copil dar din moment ce-l ai eu cred ca ti l-ai dorit si nu trebuie sa te pui tu in fata lui ca sa ai prioritate sau poate ea si la dorit din alte motive.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 8:26 pm

iulianagl a scris:

Exact n-ai vazut ce s-a intamplat ultima data si mai are tupeul sa spuna in fata tuturor ca este o mama egoista ca s-a gandit la ea si nu la copil dar din moment ce-l ai eu cred ca ti l-ai dorit si nu trebuie sa te pui tu in fata lui ca sa ai prioritate sau poate ea si la dorit din alte motive.
Cred ca vor fi chiar uracioase aceste episoade...si de cate ori nu vei avea tendinta sa renunti la ei...nu ma trage inima sa ma uit..dar, desi nu ma incanta ideea cretivilor pana la urma vreau sa vad cum o descalcesc...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 8:26 pm

petronela a scris:
Cred ca vor fi chiar uracioase aceste episoade...si de cate ori nu vei avea tendinta sa renunti la ei...nu ma trage inima sa ma uit..dar, desi nu ma incanta ideea cretivilor pana la urma vreau sa vad cum o descalcesc...


Smile Stiu!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 8:53 pm

Alexa 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 517793 pentru episoade...nu pot sa spun ca sunt prea frumoase, dar in comparatie cu cel de astazi si care vor fi in continuare ..sunt chiar ....numai bune de vizionat... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 9:45 pm

Cho:Stiu ca tie iti place sa gatesti si sa mananci, mancare atat de mult cat ma iubesti si pe mine.De fapt, vei si independenta financial cu asta.Tu nu trebuie sa depinzi de nimeni cu banii.Adica, daca maine nu mai sunt aici.
Khu:De ce?De ce vorbesti prostii cand sunt atat de fericita?
Cho:Sunt practic.De ce m-ai palmuit?
Khu:Nu vreau sa ascult discutiile tale practice.N-am mancat nimic toata ziua, iar pe deasupra trebuie sa mai ascult si prostiile tale.


Ce vrea sa spuna Arnav cu asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 9:47 pm

iulianagl a scris:Cho:Stiu ca tie iti place sa gatesti si sa mananci, mancare atat de mult cat ma iubesti si pe mine.De fapt, vei si independenta financial cu asta.Tu nu trebuie sa depinzi de nimeni cu banii.Adica, daca maine nu mai sunt aici.
Khu:De ce?De ce vorbesti prostii cand sunt atat de fericita?
Cho:Sunt practic.De ce m-ai palmuit?
Khu:Nu vreau sa ascult discutiile tale practice.N-am mancat nimic toata ziua, iar pe deasupra trebuie sa mai ascult si prostiile tale.


Ce vrea sa spuna Arnav cu asta?
Ca pleaca din serial si o lasa pe Khushi pe mana cui ??!! nici el nu e sigur ... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 9:48 pm

petronela a scris:
Ca pleaca din serial si o lasa pe Khushi pe mana cui ??!! nici el nu e sigur ... Smile Smile

Exact la asta m-am gandit si eu cand l-am vazut astazi dupa amiaza ca am si zis.Sigur omul isi prgateste iesirea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Lun 05 Noi 2012, 9:51 pm

iulianagl a scris:

Exact la asta m-am gandit si eu cand l-am vazut astazi dupa amiaza ca am si zis.Sigur omul isi prgateste iesirea.
iuliana traduc madhu episodul din seara asta??? sau apare maine episodul in engleza si il traduci tu?
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 9:52 pm

anyta a scris:iuliana traduc madhu episodul din seara asta??? sau apare maine episodul in engleza si il traduci tu?

Nu cred ca apare inca, poti sa incepi daca vrei.Inca mai au probleme.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Lun 05 Noi 2012, 9:53 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca apare inca, poti sa incepi daca vrei.Inca mai au probleme.
bine incep acum kiss
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 9:55 pm

anyta a scris:bine incep acum kiss

Bine, spor la treaba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 9:56 pm

iulianagl a scris:

Exact la asta m-am gandit si eu cand l-am vazut astazi dupa amiaza ca am si zis.Sigur omul isi prgateste iesirea.
Daca el chiar pleaca din serial ..mai are ..si va pleca odata cu mimoza..le expira la amandoi contractul.. Smile dar pana atunci trebuie sa ii asigure independenta financiara lui Khushi..si asta chiar mi-a placut..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 9:58 pm

petronela a scris:
Daca el chiar pleaca din serial ..mai are ..si va pleca odata cu mimoza..le expira la amandoi contractul.. Smile dar pana atunci trebuie sa ii asigure independenta financiara lui Khushi..si asta chiar mi-a placut..

Si mie ea va fi pe picioarele ei ai vazut ca vrea s-o si faca marca inregistrata, Khushi e unica in lume. Smile Frumos, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Lun 05 Noi 2012, 10:03 pm

iulianagl a scris:

Bine, spor la treaba.
ms
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 10:08 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 4yMBR
Cand il vad, de fiecare data, ma intreb daca totusi nu e al lui Barun.......nu Arnav... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 10:21 pm

Daca totusi Arnav o pierde pe Khushi ??!! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 460435810
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 10:26 pm

petronela a scris:26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 4yMBR
Cand il vad, de fiecare data, ma intreb daca totusi nu e al lui Barun.......nu Arnav... Smile Smile

Era bun in acest serial dar nu ca a lui Sheeta si Chote ci ca a lui Khushi si Chote, dar ce mai conteaza Khushi a descoprit ca este fiul sotului ei si cu asta basta.Mai avem ceva de spus adica mai am eu ceva de spus? stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 10:28 pm


Ati vazut asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum