Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:18 am

Andreea_Miha a scris:

Poate fi asa o ultima imagine cu el cu Barun in rolul lui Arnav ca o amintire si in serial sa nu insemne nimic...poate sa isi ia la revedere de la Khushi..nu stiu...nu neaparat ca moare sau o pierde pe Khushi... sper si eu.
Nici eu nu mai inteleg nimic..

Sincer deja este prea obositor mai bine pleca in liniste fara sa stie nimeni si gata ce atata tavatura pentru un actor caruia nu-i pasa de fani, dar la urma urmei de ce i-ar pasa de fani n-a spus el ca familia e pe primul loc deci cariera ii este implinita atunci care-i problema?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:19 am

Andreea_Miha a scris:

dar ai vazut al sbs ca arata ca se duce el repede si o prinde ...si atunci poate ne arata noul Arnav cu ea in brate Smile

chiar nu stiu ce sa mai cred..ca m-au ametit...

Deja m-au enervat iar astia cu suna fa drege, bla, bla, bla.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:20 am

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 LlS7e
Miha al din dreapta lui Sanaya nu e Sooraj?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:20 am

iulianagl a scris:

Sincer deja este prea obositor mai bine pleca in liniste fara sa stie nimeni si gata ce atata tavatura pentru un actor caruia nu-i pasa de fani, dar la urma urmei de ce i-ar pasa de fani n-a spus el ca familia e pe primul loc deci cariera ii este implinita atunci care-i problema?

dar nu ca acum gul l-a obligat sa spuna ca iss i-a afectat viata privata ...

e ok ca fam e pe primul loc,dar atunci ce cauta ca actor si in rolul pricipal.???
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:21 am

iulianagl a scris:27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 LlS7e
Miha al din dreapta lui Sanaya nu e Sooraj?

ba da sunt si ei...sunt in mai multe poze...si acel video pus de la aeroport.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:21 am

Andreea_Miha a scris:

dar nu ca acum gul l-a obligat sa spuna ca iss i-a afectat viata privata ...

e ok ca fam e pe primul loc,dar atunci ce cauta ca actor si in rolul pricipal.???

Naiba stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:22 am

Andreea_Miha a scris:

ba da sunt si ei...sunt in mai multe poze...si acel video pus de la aeroport.

Doaar am zis eu ca sunt ssi ei plecati si mi se pare ca ssi danseaza impreuna numai Barun n-a vrut sa faca asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:24 am

Miha daca m-ai ramai have fun eu ma duc la culcare ca deja m-a luat durerea de cap de la atatea informatii fara inteles. Smile Noapte buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:25 am

iulianagl a scris:

Doaar am zis eu ca sunt ssi ei plecati si mi se pare ca ssi danseaza impreuna numai Barun n-a vrut sa faca asta.

nu stiu ca nu am citit doar am vazut poze..si clipul si deasta stiu dar de citit doar acum ce am pus cu viata privaya in rest nimic...
uite aici pare si el sa danseze....
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 644125_458374364199561_2515835_n


eu ies ... nb kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:25 am

iulianagl a scris:Miha daca m-ai ramai have fun eu ma duc la culcare ca deja m-a luat durerea de cap de la atatea informatii fara inteles. Smile Noapte buna. kiss

la fel si eu..ies si eu...ma doare capul.... Smile
nb kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:26 am

Andreea_Miha a scris:

nu stiu ca nu am citit doar am vazut poze..si clipul si deasta stiu dar de citit doar acum ce am pus cu viata privaya in rest nimic...
uite aici pare si el sa danseze....


eu ies ... nb kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656

Nu danseaza se joaca, ca de obicei. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 12:26 am

Andreea_Miha a scris:

la fel si eu..ies si eu...ma doare capul.... Smile
nb kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656

kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:31 am

iulianagl a scris:

Nu danseaza se joaca, ca de obicei. Smile kiss


stiu dar macar in poze sa il vedem ca ar vrea,... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 12:31 am

iulianagl a scris:

kiss

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 25 Noi 2012, 9:39 am

Buna dimi! O zi frumoasa!!!! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 1064687750
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 10:21 am

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Tumblr_me0prfRyjH1rdjnqqo5_1280

Buna dimi.Poza asta chiar imi place Sanaya vorbeste cu cei din Destine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 10:24 am

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Tumblr_me0oz6Xzs31rdjnqqo1_250
Asta de langa el e nevasta-sa?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 10:33 am

Deci se pare ca din cauza protestelor creativii ne fac o surpriza, Arnav o sa moara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 25 Noi 2012, 12:18 pm

Andreea_Miha a scris:

ce frumos..piscuta... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 283516
stiu ca ai facut conturi de youtube mai recente cu iss si ma gandeam ca poate stii tu ,ca al meu e de prin 2007.....

am incercat si eu sa fac un cont nou dar nu pot sa fac pana nu trec nr de tel...stii cumva cum pot trece de asta fara sa bag nr de tel..ca imi cere confirmarea prin tel a contului nu prin email 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

Buna Miha, scz ca nu ti-am raspuns aseara, dar s-au intamplat atat de multe in cateva ore, ca sincer nu am stiut de capul meu. In fine, din cate stiu eu, conturile la youtube se fac prin autentificarea nr-lui de telefon. Dar de ce nu vrei sa folosesti numarul de telefon, ca nu iti trimite decat un simplu cod de autentificare. Nu te suna, nu iti trimite fel si fel de mesaje. Iti trimite un simplu cod. Mi-am facut o groaza de conturi pana acum, si nu am avut probleme cu nr de tel. Un nr de tel merge la 3 conturi google. Eu mai am posibilitate o singura data sa imi mai fac un cont, ca am doar 2 nr de tel. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 25 Noi 2012, 12:22 pm

Cat despre pleacarea lui Barun, Sa fie intr-un ceas bun si sa plece odata. Pe mine ma enerveaza fanii astia. Ce vina are Viraf ca Barun a plecat, ce vina are casa de productie ca Barun a plecat ? Are 30 de ani frate, nu e copil sa ii zici tu pleci de aici, iar el sa plece si sa nu zica nimic. Nu a venit Viraf sa ii spuna lui Barun, tu pleci ca intru eu. Sa fim realisti. ASta este o prostie si eu chiar m-am saturat de porcariile astea. Atata mediatizare, ca ma luat durerea de cap. Saracu numai Barun este obosit, Sanaya nu. Cand aud cate o fana, se uita la o poza in care Barun chiar arata dezgustator, si spune. Wow ce sexy este. What the ..... Really ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 1:14 pm

NEWSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

ASR DEATH scene SHOT!!!!!
Sanaya says NO ONE CAN REPLACE ASR's CHARACTER.....

They shot ASR accident. Arnav and Khushi near the car. Arnav opens the door for Khushi. As he turned back. A truck came fast and hit him badly. This all happen in front of Khushi. The main person behind this accident is none other than Viraf. As Viraf saw Khushi in contest when she won...

Sanaya : ''All i want to say to people
what ever they heard or who heard
from it isn't completely true... ''
Anyone can play arnav role? : ''No i
don't think so no actor can play
...arnav's role arnav is arnav .. i can't
see anyone replacing arnav.. No''

Se pare ca e adevarat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Noi 2012, 1:15 pm

Nu se poate asta, adica tot nu scapam de el acum mai vedem si o Khushi vaduva ca parca nu le-am vazut pe toate si trebuie neaparat sa o vedem si pe asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 1:31 pm

Alexa20 a scris:

Buna Miha, scz ca nu ti-am raspuns aseara, dar s-au intamplat atat de multe in cateva ore, ca sincer nu am stiut de capul meu. In fine, din cate stiu eu, conturile la youtube se fac prin autentificarea nr-lui de telefon. Dar de ce nu vrei sa folosesti numarul de telefon, ca nu iti trimite decat un simplu cod de autentificare. Nu te suna, nu iti trimite fel si fel de mesaje. Iti trimite un simplu cod. Mi-am facut o groaza de conturi pana acum, si nu am avut probleme cu nr de tel. Un nr de tel merge la 3 conturi google. Eu mai am posibilitate o singura data sa imi mai fac un cont, ca am doar 2 nr de tel. Smile

Multam...ok...nu ma tenta idea cu nr de tel pentru ca ma gandeam ca e ca la facebook orice mesaj notifcare o primesti pe tel si e tare stresanta asta...deasta.
kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 25 Noi 2012, 1:32 pm

Dragalaselor!27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 186267
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Noi 2012, 1:32 pm

Alexa20 a scris:Cat despre pleacarea lui Barun, Sa fie intr-un ceas bun si sa plece odata. Pe mine ma enerveaza fanii astia. Ce vina are Viraf ca Barun a plecat, ce vina are casa de productie ca Barun a plecat ? Are 30 de ani frate, nu e copil sa ii zici tu pleci de aici, iar el sa plece si sa nu zica nimic. Nu a venit Viraf sa ii spuna lui Barun, tu pleci ca intru eu. Sa fim realisti. ASta este o prostie si eu chiar m-am saturat de porcariile astea. Atata mediatizare, ca ma luat durerea de cap. Saracu numai Barun este obosit, Sanaya nu. Cand aud cate o fana, se uita la o poza in care Barun chiar arata dezgustator, si spune. Wow ce sexy este. What the ..... Really ?

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 357595 sau saracul cat de obosit e...numai poate.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum