Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 10:41 pm

petronela a scris:
Daca inceputul e ametitor....continuarea ne face praf ??? 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 3891662330
Prafao, vorba Iuliei. Vă dă cu prafao în ochi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 10:42 pm

petronela a scris:
Eu cand am vazut cat e ora nu mi-a venit sa cred....tu ai mai stat pana la 4 ??? 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 3891662330

Smile da...eu nici nu eram atenta la ora,cand mi-ai zis ca e doua ...si m-am uitat nu imi venea sa cred 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 131747 ...

eu am mai pus ep de la Alexa m-am mai uitat pe net si s-a facut 4...
Am stat mai mult pe net in ultimul timp ca s-ar putea sa plec iar si vreau sa recuperz tot..mai am cu Geet iss si Kmh...si cum astia din India fac curat peste tot sa le am inainte... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 10:43 pm

deci iuli sa inteleg ca serialul lui Mohit nu e chiar interesant???

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 10:43 pm

narcisa a scris:Prafao, vorba Iuliei. Vă dă cu prafao în ochi.

Exact dar problema nu e a lui ci a casei de productie ca am inteles ca are probleme financiare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 10:43 pm

iulianagl a scris:

Prafao rau de tot. Smile
Atunci e cazul sa renunt cat mai pot...decat sa se aleaga praful de tot ... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 10:44 pm

iulianagl a scris:

Prafao rau de tot. Smile
Smile Smile 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 379463071 N-am găsit semnul cu bate palma dar asta voiam să zic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 10:44 pm

Andreea_Miha a scris:deci iuli sa inteleg ca serialul lui Mohit nu e chiar interesant???


Mi-au placut episodele cat la aratat pe Mohit dar in rest nu prea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 10:45 pm

narcisa a scris: Smile Smile 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 379463071 N-am găsit semnul cu bate palma dar asta voiam să zic.

Pai cred ca din cauza ca ti-e somn de aia. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 10:46 pm

iulianagl a scris:

Exact dar problema nu e a lui ci a casei de productie ca am inteles ca are probleme financiare.
Deci alături de Sanaya va fi și Mohit șomer. Trist.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 10:48 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca din cauza ca ti-e somn de aia. Smile kiss
Chiar nu mi-e somn dar mi-am promis că mă culc mai devreme să mai am grijă și de sănătate.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 10:49 pm

iulianagl a scris:

Mi-au placut episodele cat la aratat pe Mohit dar in rest nu prea.

Aha..ok..oricum nu imi fac probleme am ce vedea....ca aveam prin calc o lista lunga cu seriale din India care din ce citisem erau interesante pov..deci am ce vedeam.
Dar imi placuse de la serialul lui acel promo care il daduse la sbs cand era si sanaya si barun cu el ..era super..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 10:50 pm

Andreea_Miha a scris:

Aha..ok..oricum nu imi fac probleme am ce vedea....ca aveam prin calc o lista lunga cu seriale din India care din ce citisem erau interesante pov..deci am ce vedeam.
Dar imi placuse de la serialul lui acel promo care il daduse la sbs cand era si sanaya si barun cu el ..era super..

Dar unde joaca el e super si mi-as dori sa-l dea mai des spre exemplu astazi eu una nu la-m vazut deloc, poate ca am omis eu cand am sarit de pe o pagina pe alta dar nu cred, mai mult da povestea lui Gori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 10:52 pm

iulianagl a scris:

Dar unde joaca el e super si mi-as dori sa-l dea mai des spre exemplu astazi eu una nu la-m vazut deloc, poate ca am omis eu cand am sarit de pe o pagina pe alta dar nu cred, mai mult da povestea lui Gori.
Si povestea lui Gori nu se mai termina ??? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 10:54 pm

iulianagl a scris:

Dar unde joaca el e super si mi-as dori sa-l dea mai des spre exemplu astazi eu una nu la-m vazut deloc, poate ca am omis eu cand am sarit de pe o pagina pe alta dar nu cred, mai mult da povestea lui Gori.

Aha..ok..eu oricum as incepe cu seriale deja terminate...as vrea sa vad complet Iubire intunecata cu vivi ca nu l-am vazut decat jumate si mai am alte seriale ....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 28 Noi 2012, 10:55 pm

narcisa a scris:Vezi, de asta nu pot să mă supăr pe el, la amândoi ne plac vacanțele lungi. Smile Smile Dar să știi că și pe tine te vede omu' foarte rar. Smile

Ma vezi rar, dar sunt mereu prezenta, in umbra. Smile Smile Pai nu prea ma lasa timpul sa stau mai mult pe forum. Sunt prea multe de facut, si acum cum se insereaza foarte repede, trebuie facut totul ziua, iar seara ma ia un somn, ca nici tastele nu le vad bine. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 28 Noi 2012, 11:00 pm

Andreea_Miha a scris:

Cum e?Alexa mi-a zis ca e interesant... kiss

Mie una chiar imi place, si oricum, asa sunt toate inceputurile. Tin minte ca si la Geet, pana a plecat Geet din Hoshyarpur, ma plictisisem eu sa traduc. Acum incearca sa desluseasca povestea lui Gori, de ce maicasa a renuntat la ea, si a dat-o altora sa o creasca. Iar mai apoi, cred ca o sa il aduca si pe Mohit in India, ca sa o recupereze pe Gori. Sa vedem. Saptamana asta, nu am avut timp sa il vad, si nici nu cred ca voi avea curand, poate sambata duminica. Maine trebuie sa ma ocup de ipkknd, si trebuie sa lucrez mai mult la el, vineri o sa fiu plecata cu mama al shopping deci du siguranta in week-end ma voi uita la el.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 28 Noi 2012, 11:01 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile da...eu nici nu eram atenta la ora,cand mi-ai zis ca e doua ...si m-am uitat nu imi venea sa cred 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 131747 ...

eu am mai pus ep de la Alexa m-am mai uitat pe net si s-a facut 4...
Am stat mai mult pe net in ultimul timp ca s-ar putea sa plec iar si vreau sa recuperz tot..mai am cu Geet iss si Kmh...si cum astia din India fac curat peste tot sa le am inainte... Smile

Vai nu imi spune de curatenia lor, ca mi-a facut 1000 de draci. Mai devreme am cautat episodul 385 din ipkknd sa il downlaodez de pe youtube, si Ghici nu exista decat prima parte. Ca sa numai spun, cau au sters astia la videoclipuri din ipkknd, cu gramezile. Si conturile lor, la fel.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 11:02 pm

Alexa20 a scris:

Ma vezi rar, dar sunt mereu prezenta, in umbra. Smile Smile Pai nu prea ma lasa timpul sa stau mai mult pe forum. Sunt prea multe de facut, si acum cum se insereaza foarte repede, trebuie facut totul ziua, iar seara ma ia un somn, ca nici tastele nu le vad bine. Smile
Și eu am multe treburi dar mă fac că nu le văd, poate, poate mă lasă în pace. Smile Eu credeam că te-ai supărat tare pe Barun și că de asta nu mai intri așa des. Și când colo tu chiar aveai probleme importante. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 11:02 pm

petronela a scris:
Si povestea lui Gori nu se mai termina ??? stupid

Da si e enervat rau Babasaph ala. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 11:05 pm

Alexa20 a scris:

Mie una chiar imi place, si oricum, asa sunt toate inceputurile. Tin minte ca si la Geet, pana a plecat Geet din Hoshyarpur, ma plictisisem eu sa traduc. Acum incearca sa desluseasca povestea lui Gori, de ce maicasa a renuntat la ea, si a dat-o altora sa o creasca. Iar mai apoi, cred ca o sa il aduca si pe Mohit in India, ca sa o recupereze pe Gori. Sa vedem. Saptamana asta, nu am avut timp sa il vad, si nici nu cred ca voi avea curand, poate sambata duminica. Maine trebuie sa ma ocup de ipkknd, si trebuie sa lucrez mai mult la el, vineri o sa fiu plecata cu mama al shopping deci du siguranta in week-end ma voi uita la el.

la Geet nici mie nu imi place prima parte..de cand se angajeaza ea la birou l-am vazut de nu stiu cate ori...
tu cu mama...hehe...eu singura imi fac de cap ... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 131747
eu inca nu am inceput ca imi e teama cu ep putine si l-a cat am asteptat la iss.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 11:07 pm

Discuții plăcute în continuare fetele. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 11:08 pm

Alexa20 a scris:

Vai nu imi spune de curatenia lor, ca mi-a facut 1000 de draci. Mai devreme am cautat episodul 385 din ipkknd sa il downlaodez de pe youtube, si Ghici nu exista decat prima parte. Ca sa numai spun, cau au sters astia la videoclipuri din ipkknd, cu gramezile. Si conturile lor, la fel.

dar pe alt sait sau pe saitul lor de la star plus nu e..?
deasta imi e teama si vreau sa le am si eu cat mai repede...asa fac si cu serialul lui Kundra deabia a fost 2 ep si azi al treilea...si pers care a pus primele 2 ep deja nu mai e pe youtube...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 28 Noi 2012, 11:11 pm

narcisa a scris:Și eu am multe treburi dar mă fac că nu le văd, poate, poate mă lasă în pace. Smile Eu credeam că te-ai supărat tare pe Barun și că de asta nu mai intri așa des. Și când colo tu chiar aveai probleme importante. Smile


Smile Smile Hai ca mai facut sa rad. Barun era problema mea. Smile Nici gand, chiar nu imi pasa ce face. Imi pare rau, ca nu o mai vad pe Sanaya. Dar cred ca intr-un fel face bine ca termina filmul, pentru ca deja isi pierduse din farmec. Mie una asa mi se pare. Si noroc ca acum cu acest concurs de miss, a facut-o pe Khushi mai doamna, ca pana acum a facut-o clovn. Chiar foarte enervant. Mai ales, episoadele care le subtitrez eu acum cu sheetal. Beahhh
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 11:15 pm

Alexa20 a scris:


Smile Smile Hai ca mai facut sa rad. Barun era problema mea. Smile Nici gand, chiar nu imi pasa ce face. Imi pare rau, ca nu o mai vad pe Sanaya. Dar cred ca intr-un fel face bine ca termina filmul, pentru ca deja isi pierduse din farmec. Mie una asa mi se pare. Si noroc ca acum cu acest concurs de miss, a facut-o pe Khushi mai doamna, ca pana acum a facut-o clovn. Chiar foarte enervant. Mai ales, episoadele care le subtitrez eu acum cu sheetal. Beahhh

Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 11:26 pm

Fratilor sa vede-ti voi daca vineri n-o sa dea buzna si Bauji si garima pe podium ca ele mai lipseau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum