Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 5:52 pm

Andreea_Miha a scris:

da..nu stiu daca l-a last ea,ca ea nu a confirmat desp numai karan a confirmat ca nu mai sunt impreuna..dar ma bucur ca au probleme .

Madhu se zovneste ca i-a laut sotul lu Sara care a jucat in culoare fericiri...spun ca sunt zvonuri dar s-a certat cu sara prin presa...iar sotul Sarei a acuzat-o pe Madhu ca cauta numai faima etc.

Smile Ce curaj a avut sotul tipei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 5:53 pm

petronela a scris:
Daca fugeam cu Arjun.... cupidon ..chiar, luna asta il mai vad ca din ianuarie nici el nu mai e... Crying or Very sad


Si pe asta il scoate? sad Auzi dar mi-ar placea sa joace actorul in ceva romantic e atat de simpatic. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2691192546
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 5:55 pm

iulianagl a scris:

Smile Ce curaj a avut sotul tipei.

da a facut-o in toate felurile...si nu stiu sigur dar parca Sara s-a desp de sot Ali..dar pe mine ma amuza la Karan si domnita lui..hehe fosta...

cand au fost impreuna cand a inceput relatia ea a fost prima care a zis de el si de relatia lor..el nu prea,tarziu a recunoscut,cu jumatate de gura...
iar acum la desp nu cometeaza ea dar el da primul stirea!!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 5:56 pm

Andreea_Miha a scris:

da a facut-o in toate felurile...si nu stiu sigur dar parca Sara s-a desp de sot Ali..dar pe mine ma amuza la Karan si domnita lui..hehe fosta...

cand au fost impreuna cand a inceput relatia ea a fost prima care a zis de el si de relatia lor..el nu prea,tarziu a recunoscut,cu jumatate de gura...
iar acum la desp nu cometeaza ea dar el da primul stirea!!!!

Intr-un fel se bucura ca a scapat de ea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 5:59 pm

iulianagl a scris:

Intr-un fel se bucura ca a scapat de ea. Smile

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2364036189

O sa iti trimitun mp sa te intreb ceva. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 6:02 pm

iulianagl a scris:


Si pe asta il scoate? sad Auzi dar mi-ar placea sa joace actorul in ceva romantic e atat de simpatic. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2691192546
In secventele cu sotia lui era superb.... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2691192546
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:05 pm

iulianagl a scris:

A a ba da, chiar mi-a placut asta am si psus ca daca era Barun prezent ar fi fost si mai frumos dar chiar si cu editarile a fost super episodul.Cine a lucrat la ediatri chiar este un maestru.
Eu ziceam de ep 292 dar dacă vorbești de editările din ultimul episod ai dreptate, chiar dacă au fost câteva greșeli, s-au întrecut pe ei să ne păcălească cu prezența lui Barun. Și un alt rabba ve superb la sfârșitul ep 293. Ce dulci au fost. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 6:08 pm

narcisa a scris:Eu ziceam de ep 292 dar dacă vorbești de editările din ultimul episod ai dreptate, chiar dacă au fost câteva greșeli, s-au întrecut pe ei să ne păcălească cu prezența lui Barun. Și un alt rabba ve superb la sfârșitul ep 293. Ce dulci au fost. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
Tu esti la recuperari ?? 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330 cred ca o iau si eu de la inceput cu vazutul..... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 6:10 pm

petronela a scris:
Tu esti la recuperari ?? 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330 cred ca o iau si eu de la inceput cu vazutul..... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330

eu sunt la 289...ca pun sub pe ele. Smile
kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:15 pm

petronela a scris:
Tu esti la recuperari ?? 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330 cred ca o iau si eu de la inceput cu vazutul..... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
AStăzi după ce am văzut videoclipul Alexei cu Geet și Maan pe Sensizlik și niște video cu secvențe mai vechi din Iss mi-am dat seama că nu are rost să fiu disperată că nu am ce vedea. Pot oricând să revăd cu aceeași plăcere ambele filme. Îmi pare totuși rău că nu am reușit să mai găsesc ceva care să se ridice la nivelul lor, să mai stârnească aceleași emoții.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:17 pm

Andreea_Miha a scris:

eu sunt la 289...ca pun sub pe ele. Smile
kiss
Eu la 294. Și după, mai am câteva episoade pe care nu le-am văzut deloc. Așa că mai am emoții de trăit cu Iss. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 165638
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 6:20 pm

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 6:22 pm

narcisa a scris:Eu la 294. Și după, mai am câteva episoade pe care nu le-am văzut deloc. Așa că mai am emoții de trăit cu Iss. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 165638


eu de cand a intrat Aarav in serial le-am vazut mai asa pe sarite sa zicem...dar pana acolo le-am vazut.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:23 pm

iulianagl a scris: Smile
De ce râzi Iuli? :nh8:
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:24 pm

Andreea_Miha a scris:


eu de cand a intrat Aarav in serial le-am vazut mai asa pe sarite sa zicem...dar pana acolo le-am vazut.
Eu le-am ratat pe cele de dinainte de nuntă. Și știu că sunt superbe. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 6:26 pm

narcisa a scris:Eu le-am ratat pe cele de dinainte de nuntă. Și știu că sunt superbe. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516

Aha...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 6:27 pm

narcisa a scris:De ce râzi Iuli? :nh8:

De tine ca inca mai ai emotii de recuperat de la Iss.Si de baiatul meu ca nu stiu ce a vazut la televizor si ii spunea lui mamaisa ceva de buricul de la tata. Smile Doamne n-am mai auzit asa ceva dar in fine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 6:28 pm

narcisa a scris:Eu le-am ratat pe cele de dinainte de nuntă. Și știu că sunt superbe. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516

hai mai ca am criticat i-am trantit cu fundul de pamant dar pana la urma au fost super toti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 01 Dec 2012, 6:32 pm

narcisa a scris:AStăzi după ce am văzut videoclipul Alexei cu Geet și Maan pe Sensizlik și niște video cu secvențe mai vechi din Iss mi-am dat seama că nu are rost să fiu disperată că nu am ce vedea. Pot oricând să revăd cu aceeași plăcere ambele filme. Îmi pare totuși rău că nu am reușit să mai găsesc ceva care să se ridice la nivelul lor, să mai stârnească aceleași emoții.

Buna! Buna la toata lumea!
Narcisa te rog cand gasesti ... "ceva care să se ridice la nivelul lor, să mai stârnească aceleași emoții...." sa ma anunti si pe mine...avand in vedere ca vin sarbatorile si nu plec nicaieri (timp liber am) as vrea sa vizualizez ceva frumos...
Am incercat cu filmele indicate de fete dar netraduse...e destul de greu si pierd detalii.... nu merge cum credeam.... iar sa improvizez eu dupa ureche.... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 67332
kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:35 pm

iulianagl a scris:

De tine ca inca mai ai emotii de recuperat de la Iss.Si de baiatul meu ca nu stiu ce a vazut la televizor si ii spunea lui mamaisa ceva de buricul de la tata. Smile Doamne n-am mai auzit asa ceva dar in fine.
Vezi că și familiile noastre ne mai produc emoții pe lângă emoțiile indiene. Cel puțin al meu mi-a făcut părul creț cu nebuniile lui.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:38 pm

iulianagl a scris:

hai mai ca am criticat i-am trantit cu fundul de pamant dar pana la urma au fost super toti.
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2364036189 Sunt total de acord cu tine. De-am mai avea norocul să mai vedem ceva măcar la fel ca Geet și Iss dacă nu se poate mai frumos. Tu oricum mai ai Destine, ești mai norocoasă decât mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 6:38 pm

narcisa a scris:Vezi că și familiile noastre ne mai produc emoții pe lângă emoțiile indiene. Cel puțin al meu mi-a făcut părul creț cu nebuniile lui.


Smile Deci nu mai trebuie sa ti-l pui pe bigudiuri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 6:38 pm

narcisa a scris: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2364036189 Sunt total de acord cu tine. De-am mai avea norocul să mai vedem ceva măcar la fel ca Geet și Iss dacă nu se poate mai frumos. Tu oricum mai ai Destine, ești mai norocoasă decât mine.

Pai si tu ai fi daca ai vrea. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:45 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Narcisa te rog cand gasesti ... "ceva care să se ridice la nivelul lor, să mai stârnească aceleași emoții...." sa ma anunti si pe mine...avand in vedere ca vin sarbatorile si nu plec nicaieri (timp liber am) as vrea sa vizualizez ceva frumos...
Am incercat cu filmele indicate de fete dar netraduse...e destul de greu si pierd detalii.... nu merge cum credeam.... iar sa improvizez eu dupa ureche.... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 67332
kiss
Dialogul din filme e foarte important, fără el scade foarte mult calitatea vizionării, am încercat și eu dar mai mult a fost un chin decât ceva plăcut. Poate dacă apare Sanaya cu ceva nou, cu un partener cu care să emane aceeași chimie pe care a avut-o cu Barun, să mai vedem ceva care să ne strângă cum au făcut-o Geet și Iss. Dacă mai văd așa ceva sunt prima care dau de știre. Până atunci dragele noastre care ne-au adus mereu noutăți sper să facă în continuare același lucru, chiar și despre Barun - cine mă iubește pe mine, piliji. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 229917
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 6:46 pm

iulianagl a scris:


Smile Deci nu mai trebuie sa ti-l pui pe bigudiuri.
Smile Smile Și știi ce nașpa îmi stă cu părul creț? affraid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum