Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:07 pm

Alexa20 a scris:

Daca ar avea si clopotel sa sune, ce bine ar fi Smile

Pai sa-i spunem Andei sa faca unul special. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:12 pm

Este adevarat ca Rk ii va batea joc de Madhu el mereua avista sa se razbune pe Madhu pentru umilinta facuta si cum cu nu o putea face cu mania lui s-a hotarat sa ii castige increderea si apoi sa o tranteasca la pamant.Exact asa cum ai spus tu Alex ca la un joc de playstation, o seduce si apoi ii da papucii acum ma intreb ce o sa spuna Dipsi?Pacat ca creativii s-au hotarat sa faca asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:13 pm

Apoi dupa ce face asta cica o obliga sa intre in industria filmului.Ce porcarie!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:19 pm

Deci inca odata imi confirma faptul ca scriitorii serialelor indiene arata cat de prosti si idioti sunt aratand asemenea chestii odata ce se intampla in Madhu apoi palma lui Asad din QH, deci sincer m-au dezamagit complet mai ales aici la Madhu hai ca o palma mai merge dar sa arati asta cum iti bati joc de o fata nu stiu si mai ale un star de cinema parca nu stiu deja ma...Ahhhh numai spun nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 3:22 pm

Bonjur!Iuliana vad ca esti tare trista de vestile din Madhu!Eu fac ca Alexa nu comentez pana la proba contrarie...
Eu totus sper sa nu fie chiar asa ...dupa cum se spune..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:27 pm

lica54 a scris:Bonjur!Iuliana vad ca esti tare trista de vestile din Madhu!Eu fac ca Alexa nu comentez pana la proba contrarie...
Eu totus sper sa nu fie chiar asa ...dupa cum se spune..

Asa este Dadi e confirmata chestia.Sincer au foat prea roamntici si ce s-au gandit stai ca e prea multa miere hai sa le mai dam si fiere.Nu stiu sincer astept sa vad ce se intampla.Chestia este ca stiu ca lui RK nu o sa-i para rau de asta deci nu are regrete el mereu s-a gandit doar la razbunare este mai rau decat Balraj pentru ca a actionat pe ascuns deci e mult mai periculos.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 3:32 pm

iulianagl a scris:
Asa este Dadi e confirmata chestia.Sincer au foat prea roamntici si ce s-au gandit stai ca e prea multa miere hai sa le mai dam si fiere.Nu stiu sincer astept sa vad ce se intampla.Chestia este ca stiu ca lui RK nu o sa-i para rau de asta deci nu are regrete el mereu s-a gandit doar la razbunare este mai rau decat Balraj pentru ca a actionat pe ascuns deci e mult mai periculos.

RK sa dovedit a fi asa ca cainele care latra nu musca....Eu totusi gandesc ca poate este constrans de imprejurari sa faca lucrul asta...S-au face si el ca Sooraj apoi alearga dupa ea sa o aduca inapoi Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 3:35 pm

lica54 a scris:

RK sa dovedit a fi asa ca cainele care latra nu musca....Eu totusi gandesc ca poate este constrans de imprejurari sa faca lucrul asta...S-au face si el ca Sooraj apoi alearga dupa ea sa o aduca inapoi Smile

Constrans de ce?De mandria si orgoliul lui fara margini.Asta musca pe furis.Totusi nu inteleg un lucru de ce vrea sa o bage in industria filmului?Ea nu a avut nimic de a face cu asa ceva si nici macar nu a fost interesata de asa ceva.ASa ca??Va rog lamuriti-ma sincer track-ul asta nu-mi place.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 4:40 pm

sad vai ce vesti iuliana sunt abatuta rau de tot nu mai inteleg nimic de ce naibi sa faca asa ceva nu cred.am vazut iubirea lui rk nu se poate ca el sa se fi prefacut in halu asta nu are motiv ce a fost in trecut a uitat acuma o iubeste sincer pe madhu. sad atunci de ce mai il ierta pe malik??de ce o apara in fata tutror?de ce o salva de la moarte? Evil or Very Mad oare a facut toate astea sa ii castige increderea si dupa sa isi bata joc de ea?? stupid

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 5:17 pm

Nicole.RB.Givens a scris: sad vai ce vesti iuliana sunt abatuta rau de tot nu mai inteleg nimic de ce naibi sa faca asa ceva nu cred.am vazut iubirea lui rk nu se poate ca el sa se fi prefacut in halu asta nu are motiv ce a fost in trecut a uitat acuma o iubeste sincer pe madhu. sad atunci de ce mai il ierta pe malik??de ce o apara in fata tutror?de ce o salva de la moarte? Evil or Very Mad oare a facut toate astea sa ii castige increderea si dupa sa isi bata joc de ea?? stupid

Ma face sa cred ca totusi merg pe biografii actritei Madhubala care tot asa a avut un sot prost asa ca RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 05 Feb 2013, 6:16 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Nu pricep ce e in mintea lui......Cred ca se resimte abia acum dupa accident si bataia care a incasat-o...
Nimic nu s-a intamplat intre ei......tipul s-a retras in ultimul moment...Ce este in capul lui???? 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 359517
O iubeste sau nu?? A urmarit tot timpul razbunarea dar pe parcurs s-a indragostit.....???
Parca e doi intr-unul.... personalitate dubla la RK....Lamuriti-ma si pe mine ca-s tare confuza... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 343827
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 6:25 pm

tiberici a scris:Buna! Buna la toata lumea!
Nu pricep ce e in mintea lui......Cred ca se resimte abia acum dupa accident si bataia care a incasat-o...
Nimic nu s-a intamplat intre ei......tipul s-a retras in ultimul moment...Ce este in capul lui???? 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 359517
O iubeste sau nu?? A urmarit tot timpul razbunarea dar pe parcurs s-a indragostit.....???
Parca e doi intr-unul.... personalitate dubla la RK....Lamuriti-ma si pe mine ca-s tare confuza... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 343827

Mai tine-ti minte cand va spuneam la inceputul filmului ca RK sufera de personalitate dubla si ca sunt oamenicarora le place sa le faca rau altora apoi regreta si apoi iar o face etc este ca o boala?Ei, eu asta cred ca este la RK el are ceva de care nimeni nu stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 6:33 pm

iuliana eu nu cred 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3176764736 de ce ar face rk asa ceva ?pt care motiv dar sincer ep de asta seara ma indusa de tot in eroare 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1450537109 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 4154806035

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 6:56 pm

Nicole.RB.Givens a scris:iuliana eu nu cred 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3176764736 de ce ar face rk asa ceva ?pt care motiv dar sincer ep de asta seara ma indusa de tot in eroare 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1450537109 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 4154806035

Nici eu nu cred dar parca episodul din seara asta a fost totul o premonitie.Adica liderul si-a dat seama de cine eRK apoi el numai in dodii a vorbit nu stiu fac si eu acum ca voi astept proba contrarie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 7:32 pm

Nicole.RB.Givens a scris:iuliana eu nu cred 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3176764736 de ce ar face rk asa ceva ?pt care motiv dar sincer ep de asta seara ma indusa de tot in eroare 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1450537109 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 4154806035

Nu ai fost singura. Sunt total confuza, de ce vrea RK sa faca. Oare sa se prefaca atat de bine ? Dupa ce am vazut promo-ul aseara, astazi am vazut episodul cu lupa. Am analizat pana si cum o privea, si vorbele lui intoarse. Pffffff 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Feb 2013, 7:35 pm

Alexa20 a scris:

Nu ai fost singura. Sunt total confuza, de ce vrea RK sa faca. Oare sa se prefaca atat de bine ? Dupa ce am vazut promo-ul aseara, astazi am vazut episodul cu lupa. Am analizat pana si cum o privea, si vorbele lui intoarse. Pffffff 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754
Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 8:17 pm

alexa draga Smile am ras ca nebuna cand am citit ca ai vazut episodul cu lupa sa cad sub birou Smile nu mai pot de ras .oricum madhubala este superb pentru ca drashti este minunata dar ma repet iubire ca in geet o sa mai vedem in geet sezonul 2 adica niciodata. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1328178742

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 8:20 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1496382381 o urasc pe depali nu o suport daca as putea as 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3087620665 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 723348 asa as bate.o numai pumni in fata i-as da .si rk asta sa se duca la naibiiiiiiiiiiiiii daca chiar se adevereste tot.

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 8:38 pm

Nicole.RB.Givens a scris:alexa draga Smile am ras ca nebuna cand am citit ca ai vazut episodul cu lupa sa cad sub birou Smile nu mai pot de ras .oricum madhubala este superb pentru ca drashti este minunata dar ma repet iubire ca in geet o sa mai vedem in geet sezonul 2 adica niciodata. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1328178742

Pai chiar asa a fost. Am analizat fiecare melodie din spatele fiecarui gest. Parca eram un detector de minciuni. Am fost numai ochi si urechi sa ascult tot. Si cat despre Geet, nu cred ca va exista un sezon 2. Nu o sa mai il lase Debina pe Gurmeet in preajma lui Drashti Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 8:40 pm

Nicole.RB.Givens a scris: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 1496382381 o urasc pe depali nu o suport daca as putea as 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3087620665 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 723348 asa as bate.o numai pumni in fata i-as da .si rk asta sa se duca la naibiiiiiiiiiiiiii daca chiar se adevereste tot.

Smile Smile Smile Smile Bine spus ! si eu as face acelasi lucru
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 9:46 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Madhubala-1post_1360064354

TUESDAY, 5 FEBRUARY 2013
RK to succeed in taking his revenge from Madhu in Madhubala-Ek Ishq Ek Junoon!


All those who have been a little bored by the extra sweet acts showcased in Colors’ Madhubala-Ek Ishq Ek Junoon, have a surprise in store.

There is no doubt that the show with the little Bollywood tinge has turned to be a great venture for Colors. It has acquired a decent fan following and is popular amidst every age group. However, despite everything going smooth, the viewers were a little disappointed with the sugar-coated romance between the leads RK (Vivian Dsena) and Madhubala (Drashti Dhami).

Not anymore friends, as the show is now going to play its trump card which is sure to take you all by surprise. If believe the buzz then in the upcoming episodes, it will be revealed that all this while, RK was faking his love for Madhu. His only intention behind being so lovey-dovey towards her was to first win her trust and crush it into pieces thereby seeking the revenge for his insult.

In the due course, Madhu will eventually come face to face with RK’s true colors. She will be left all shattered and in pain. It is to note that RK always wished to break Madhu and her strength but he could never do this with his anger.

However, now he will win the battle using love as the weapon against the subtle Madhu. She is madly in love with RK and trusts him blindly, and this trust will leave her broken completely.

Moreover, the track will then also shift its focus to Madhu venturing into films. Well, this surely is an unexpected twist and we are certain that viewers will be delighted with this much needed dose of drama!
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 9:47 pm

Iuliana plzz tradu...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 9:56 pm

Il traduc eu dadi
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 10:11 pm

Rk va resusi sa se razbune pe Madhu, in MEIEJ

Toti cei care au fost plictisiti de scenele mult prea dulci prezentate pe canalul Color, ]n Madhu, vor avea o surpriza soc.
Fara indoiala ca filmul, cu putin accent din Bollywood s-a dovedit a fi un mare risc pentru canalul Colors Tv. Filmul a dobandit un numar decent de fani si a devenit popular printre grupurile de toate varstele. Cu toate acestea, desi totul mergea fara probleme, privitorii au fost un pic dezamăgiții cu acea dragoste mult prea dulce, dintre Rk (Vivian Dsena) și Madhubala (Drashti Dhami).

Dar nu și de acum încolo, prieteni, pentru că producătorii s-au decis să joace As-ul din mânecă, care o să vă ia prin surprindere pe voi toti. Dacă credeți în noutăți, atunci următoarele episoade, vă vor dezvălui, că RK s-a prefăcut că este îndrăgostit de Madhu. Intențiile lui din spatele acestor dulcegării față de ea au fost, să îi câștige încrederea și ca să o distrugă, căutând cu înversunare răzbunarea pentru că l-a insultat.
In următoarele episoade, Madhu o să afle adevărata față a lui RK. Ea va rămâne spulberată și îndurerată. Este de remarcat, că RK a vrut întotdeauna să o distrugă atât pe Madhu cât și puterea ei, însă el nu a putut face asta cu furia lui.
Cu toate acestea, acum el va câștiga bătălia folosind iubirea, ca o armă subtilă, împotriva lui Madhu. Ea este îndrăgostită nebunește de RK și are încredere oarbă în el, iar această încredere o va distruge complet.
Mai mult de atât, următorul track se va focaliza în aventurarea lui Madhu spre industria filmului. Ei bine, asta cu siguranta este o întorsătură neașteptată, iar noi suntem siguri că privitorii vor fi încântați cu această doză de dramă, mult căutată.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 10:16 pm

Cu alte cuvinte, au existat telespectatori nemultumiti de mult prea multe dulcegarii sad (sigur au fost indieni, doar le place drama nu iubirea) Iar acum, ca sa nu isi piarda din popularitate, s-au gandit ca sa mai bage nitica drama, ca doar nu ajungea cat a fost umilita Madhu. Si daca este asa cum scrie in articol, RK nu numai ca a castigat increderea lui Madhu, dar a castigat si increderea noastra. Daca o tradeaza pe Madhu, ne tradeaza si pe noi. Nu sunt de acord, cu asta. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754 Sper sa aibe un motiv bineintemeiat, si nu razbunarea lui de 2 lei 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum