Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 10:16 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 44419 deci eu nu pot sa cred asa ceva vai mama cum este posibil o asa tampenie 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 273628 deci indieni se plansara ca este prea multa iubire in madhubala si de aia schimbara scenariul. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1187475566 sunt asa de scarbita rau de tot.ALEXA sa ne traiasca geet ca este unic in lumea asta macar acolo am fost si drama dar si o poveste de iubire minunata. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1365763425

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Feb 2013, 10:21 pm

Nicole.RB.Givens a scris: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 44419 deci eu nu pot sa cred asa ceva vai mama cum este posibil o asa tampenie 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 273628 deci indieni se plansara ca este prea multa iubire in madhubala si de aia schimbara scenariul. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1187475566 sunt asa de scarbita rau de tot.ALEXA sa ne traiasca geet ca este unic in lumea asta macar acolo am fost si drama dar si o poveste de iubire minunata. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1365763425

Nu stiu, sunt cam dezamagita de ce aud. Plus ca de cand au aratat noul promo, a inceput sa bage si in episoadele curente, anumite gesturi si expresii care sa te puna pe ganduri. Cred ca existau si alte modalitati de a provoca drama, decat asta. In fine, acum sincer nu stiu cine este mai josnic, Dips sau RK. Ar face o pereche minunata impreuna, nu degeaba au fost impreuna in trecut. Oricum, groaznic noul scenariu.
Geet e Geet, a fost drama a fost iubire, a fost tot ce ne-am dorit. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 10:22 pm

Alexa multumesc frumos!te kiss kiss Din acest articol nu numai prin faptul ca am inteles jocul murdar a lui RK si pana unde poate merge si ce tactica poate avea pentru a o distruge pe Madhu...Am inteles ca si publicului indian le place foarte mult drama din asta traesc si cu asta se hranesc...Auzi au fost dezamagiti de acea dragoste mult prea dulce..
Vorba lu Iuliana fimear scarba Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 05 Feb 2013, 10:33 pm

ce idioti poate fi indienii astia, sunt niste cretini numai in cap trebuiesc baturi si spalati in Gange ca sa ajunga si ei cu noul trai de viata Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 3176764736 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 3176764736 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 273628 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 273628 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1187475566 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1187475566 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 768939735 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 768939735
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 05 Feb 2013, 10:44 pm

Supriza e mare, curiozitatea pe masura, timpul le rezolva pe toate......
Sa vedem ce au in cap producatorii.....Interpretarea lui Drasthi e de urmarit si firul povestii....
dar si comportamentul de prost (pt ca razbunarea e arma prostului si in final tot RK va suferii) al superstarului. In toata razbunarea pe care o are in cap si o tot cloceste (daca e asa) putin i-a tresarit si lui inima pt Madu.....
PS:Si totusi daca tot ce se spune e o cacialma pt audinta....o stategie ...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Feb 2013, 10:49 pm

Dragalaselor va kiss kiss de noapte buna plec la culcare cu un gust amar...

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 T9KlT2Z
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 05 Feb 2013, 11:09 pm

Top if:
1)Barun
2)Gurmeet
3)Drashti
4)Sanaya

ce bine ca nu m-am apucat de Madhu..ma gandeam eu ca seriale lor deja de la un timp....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 05 Feb 2013, 11:31 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 720534 si eu va urez somn usor si plec la somn tare abatuta.va pup pe maine.

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 06 Feb 2013, 7:44 am

Buna dimineata Dragalaselor!Am venit sa servim cafeaua impreuna sa-mi limpezesc crierul ca toata noaptea am avut cosmaruri cu RK si Madhu...O zi frumoasa de iarna kiss kiss

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Z0XqliP

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Oatmeal_94590600
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Feb 2013, 9:09 am

Foarte bine.Daca se va intampla asa ceva cu siguranta Madhu va ajunge cea mai iubita actrita si barbatii vor fi in jurul ei mereu asa ca sa crape RK de ciuda... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 1:15 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 648483
06 February 2013:
In tonight's episode we will see that Madhu is in a state of shock after RK reveals the truth and she does not believe him at first. Delighted at having completed his revenge on Madhu, he leaves her at the chawl and takes away the mangalsutra from her.


kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 1:44 pm

You want to go on a date with which television hottie?
http://www.tellychakkar.com/poll/you-want-go-date-which-television-hottie-0
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 1:46 pm

Si cine se uita la
Khamoshiyaan to go off air on 23 February (2013)
http://www.tellychakkar.com/?q=news/khamoshiyaan-go-air-23-february-2013

kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Feb 2013, 1:48 pm

Andreea_Miha a scris: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 648483
06 February 2013:
In tonight's episode we will see that Madhu is in a state of shock after RK reveals the truth and she does not believe him at first. Delighted at having completed his revenge on Madhu, he leaves her at the chawl and takes away the mangalsutra from her.


kiss

Mda, sa imi strice mie seara. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754 Indienilor astia chiar le place drama. Daca eram in locul lui Madhu, cred ca ii tranteam o palma cum i-a trantit Asad lu Zoya. Si nici ca as mai vrea sa aud de o asemenea persoana. Cum sa mai ai incredere in el, dupa toate astea ?
Daca zvonurile sunt adevarate, va dati seama ce bine a jucat RK teatru ? Este un adevarat star ce naiba. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 1:48 pm

Iar daca va place iubita lui Vivi... kiss
What is Vahbbiz Dorabjee watching on the small screen?
http://www.tellychakkar.com/celeb-watch/what-vahbbiz-dorabjee-watching-small-screen-0
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Feb 2013, 1:51 pm

Andreea_Miha a scris:Si cine se uita la
Khamoshiyaan to go off air on 23 February (2013)
http://www.tellychakkar.com/?q=news/khamoshiyaan-go-air-23-february-2013

kiss

Nici nu ma mir. A avut primele 5-6 episoade bune, pentru un film la inceput. Dar apoi, toata povestea s-a focalizat pe Gauri si pe maicasa, pe chestiuni de politica, pe personajele negative, iar pe Mohit daca il arata 2-3 cadre era prea mult. Totul era despre Gauri. Era logic sa se inchida si chiar ma bucur ca s-a intamplat asta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 2:23 pm

Alexa20 a scris:

Mda, sa imi strice mie seara. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754 Indienilor astia chiar le place drama. Daca eram in locul lui Madhu, cred ca ii tranteam o palma cum i-a trantit Asad lu Zoya. Si nici ca as mai vrea sa aud de o asemenea persoana. Cum sa mai ai incredere in el, dupa toate astea ?
Daca zvonurile sunt adevarate, va dati seama ce bine a jucat RK teatru ? Este un adevarat star ce naiba. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754

pai nu e actor...se pricepe..da le place drama....nu stiu daca va fi asa...
dar uite scria si pe 1 feb asta si daca a fost asa aunci si ce spune pt 6 va fi probabil..
"Friday, February 01, 2013:
Madhu and RK reach a nearby village, and meet an old man Gajodhar and his family. The two get shelter in his house. RK gets annoyed with Gajodhar since he does not acknowledge his stardom while Madhu is happy to be there."

Wednesday, February 06, 2013:
In tonight’s episode we will see that Madhu is in a state of shock after RK reveals the truth and she does not believe him at first. Delighted at having completed his revenge on Madhu, he leaves her at the chawl and takes away the mangalsutra from her.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 2:24 pm

Alexa20 a scris:

Nici nu ma mir. A avut primele 5-6 episoade bune, pentru un film la inceput. Dar apoi, toata povestea s-a focalizat pe Gauri si pe maicasa, pe chestiuni de politica, pe personajele negative, iar pe Mohit daca il arata 2-3 cadre era prea mult. Totul era despre Gauri. Era logic sa se inchida si chiar ma bucur ca s-a intamplat asta.

pacat de inceput ca pare interesant dar apoi... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Feb 2013, 2:39 pm

Andreea_Miha a scris:

pai nu e actor...se pricepe..da le place drama....nu stiu daca va fi asa...
dar uite scria si pe 1 feb asta si daca a fost asa aunci si ce spune pt 6 va fi probabil..
"Friday, February 01, 2013:
Madhu and RK reach a nearby village, and meet an old man Gajodhar and his family. The two get shelter in his house. RK gets annoyed with Gajodhar since he does not acknowledge his stardom while Madhu is happy to be there."

Wednesday, February 06, 2013:
In tonight’s episode we will see that Madhu is in a state of shock after RK reveals the truth and she does not believe him at first. Delighted at having completed his revenge on Madhu, he leaves her at the chawl and takes away the mangalsutra from her.

Dupa cum am mai spus, RK nu o dezamageste numai pe Maddhu, ci si pe noi. Sincer era dragutza povestea lor de dragoste, in ciuda faptului ca nu imi place de Vivi. Dar acum nu stiu, parca imi ia si cheful sa ma mai uit la film. Dar macar am un film de rezerva, QH.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 06 Feb 2013, 2:45 pm

sad sad buna fetelor ce veste am citit sunt asa socata de ce ati scris deci chiar este adevarat si rk o paraseste si ii ia si mangalsutra de la gat sad nu mai am stare deci asta seara vom vedea asa ceva.deci nu il inghiteam pe vivian asa mult daca face asa ceva in serial o sa il urasc din inima.. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 2:49 pm

Alexa20 a scris:

Dupa cum am mai spus, RK nu o dezamageste numai pe Maddhu, ci si pe noi. Sincer era dragutza povestea lor de dragoste, in ciuda faptului ca nu imi place de Vivi. Dar acum nu stiu, parca imi ia si cheful sa ma mai uit la film. Dar macar am un film de rezerva, QH.

Rk...madam Gul...indieni ...eu stau mai departe de seriale indiene Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Feb 2013, 2:53 pm

Andreea_Miha a scris:

Rk...madam Gul...indieni ...eu stau mai departe de seriale indiene Smile


Ooooo eu mi-am luat deja tratamentul de la ipkknd, deja nu ma mai implic emotional in filmele indiene. Nu vezi ca de bine ce le mergea in film, s-au gandit sa mai bage drama ? Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Feb 2013, 3:03 pm

Alexa20 a scris:


Ooooo eu mi-am luat deja tratamentul de la ipkknd, deja nu ma mai implic emotional in filmele indiene. Nu vezi ca de bine ce le mergea in film, s-au gandit sa mai bage drama ? Smile

Nu avea suficienta drama... Smile
Din pacate la serialele lor predomina drama...intodeauna inceputurile sunt frumoase dar apoi se "strica"..si iss ce frumos era la inceput...apoi a mai avut el scene bune dar si multe pierdute... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Feb 2013, 3:48 pm

Buna, sunt ata de dezamagita din tot ce am citit după atâtea momente frumoase petrecute împreuna el da cu piciorul la cineva care îl iubeste mai presus decât orice si pe deasupra ii mai ia si mangalsutra asta este cred ca cea mai mare jignire adusă unei femei casatorite parca o si vad pe Deepali răzand cu gura aia a ei stramba chiar mi-as dori ca Rk sa sufere pana in maduva oaselor iar Madhu sa se razbune pe el in cel mai josnic mod.Scarba lumii!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 06 Feb 2013, 3:55 pm

am o intrebare . da voi nu vati plictisit de atita iubire la madhubala trebue si putin drama ca in orece fil te astepti la ce va cum era la kushi sa faca nunta da acum la madhu nu te astepti la nimic ca totul e bine si e un pic plictisitor dar cind ei o sa certe o sa astepti mai repete sa se impace sau madhu sa se razbune sa devina mai puternica nui asa

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum