Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 08 Feb 2013, 11:54 pm

si eu am votat nu mai acesta dar si la seriale dar nu se schimba nimic

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 08 Feb 2013, 11:59 pm

anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 08 Feb 2013, 11:59 pm

anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 09 Feb 2013, 12:18 am

anyta a scris:
Spoiler:
Frumos.Rahul moare?..Cum se termina povestea lor???

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 09 Feb 2013, 12:26 am

Daca vreti sa va uitati acum e pe you tube online Salvador - Camarote Do Reino
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 09 Feb 2013, 10:00 am

Buna dimi!Aseara m-am uitat la multe scene Rahul si Muskaan din pacate erau fara traducere si nu prea am inteles nimic.Am vazut ca el pleaca la final. Stie cineva sa-mi spuna mai pe larg povestea lor?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 09 Feb 2013, 11:49 am

Clipuri de weekend 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 283516 tipa face niste clipuri care merita sa fie vizionate 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 357595
https://www.youtube.com/user/IPrittBI?feature=watch
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 09 Feb 2013, 12:52 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!Aseara m-am uitat la multe scene Rahul si Muskaan din pacate erau fara traducere si nu prea am inteles nimic.Am vazut ca el pleaca la final. Stie cineva sa-mi spuna mai pe larg povestea lor?
Dea Rahul si Muskaan se iubesc mult, insa Muskaan dupa ce o sa se culce cu Rahul o sa-i vorbeasca de nunta,iar Rahul nu vrea sa se casatoreasca pentru ca el nu poate sa faca copiii.
Muskaan se supara pe el crezand ca el si-a batut joc de ea,insa cand afla adevaratul motiv ca el nu vrea sa se casatoreasca cu ea pentru ca nu poate face copiii,ea se intristeaza.Si se duce sa vorbeasca cu Rahul dar tot nu reuseste nimic.Iar dupa o petrecere de ramas bun a lui Rahul,el pleaca. Si povestea lor se termina in momentul cand pleaca el.
Iar Muskaan apare in serial pana in momentul cand Ridhima este impuscata in spital si cade peste Armaan.
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 09 Feb 2013, 1:19 pm

sunny sunny
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 09 Feb 2013, 5:58 pm

Buna seara.Un mare si gras BULL SHIT!!!Asta se intampla la Madhu in momentul de fata deci cum naiba poate sa spuna ca totul a fost o minciuna deci toti ceilalti i-au fost complici la bataia de joc a lui Madhu iar a creativii isi bat joc de fani.Gata am terminat-o cu Madhu imi pare rau de Drashti dar serios acum chiar ca numai are sens serialul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 09 Feb 2013, 6:05 pm

iulianagl a scris:Buna seara.Un mare si gras BULL SHIT!!!Asta se intampla la Madhu in momentul de fata deci cum naiba poate sa spuna ca totul a fost o minciuna deci toti ceilalti i-au fost complici la bataia de joc a lui Madhu iar a creativii isi bat joc de fani.Gata am terminat-o cu Madhu imi pare rau de Drashti dar serios acum chiar ca numai are sens serialul.

Da ai dreptate ceva de necrezut...dar totusi sa vedem ce mai urmeaza...
Ce scenarii mai fac creativi...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 09 Feb 2013, 6:06 pm

iulianagl a scris:Buna seara.Un mare si gras BULL SHIT!!!Asta se intampla la Madhu in momentul de fata deci cum naiba poate sa spuna ca totul a fost o minciuna deci toti ceilalti i-au fost complici la bataia de joc a lui Madhu iar a creativii isi bat joc de fani.Gata am terminat-o cu Madhu imi pare rau de Drashti dar serios acum chiar ca numai are sens serialul.
nu te supra da nus de acord cu tine acum o sa fie interesant madhu o sa devina puternica cum noi tuate vroiam sa o vedem si o sa se razbune dar mie imi pare ca este ceva ascuns aici ceva sa intimplat ca rk se comporta asa .era prea bine si frumuos ma plictisiam dar acum spres som fie interesant si madhu se devina faimuasa sa umble rk dupa ia si a sa-isi dea seama cea perdut dar madhu sa nu il primeasca sal faca sa sufere sa bea sad sad sad sad sad dupa ia.

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 09 Feb 2013, 6:07 pm

lica54 a scris:

Da ai dreptate ceva de necrezut...dar totusi sa vedem ce mai urmeaza...
Ce scenarii mai fac creativi...

Deci este foarte posibil ca Ballu sa nu fi murit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 09 Feb 2013, 6:07 pm

Admin_dea05 a scris:Clipuri de weekend 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 283516 tipa face niste clipuri care merita sa fie vizionate 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 357595
https://www.youtube.com/user/IPrittBI?feature=watch
de ce film vorbiti

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 09 Feb 2013, 6:09 pm

iulianagl a scris:

Deci este foarte posibil ca Ballu sa nu fi murit.
stiti si eu mam gindit la asta sa fi facut rk asa ca prea repede a murit si istoria se baziaza si pe el cum madhu trebue sa fie renumita si sal invinga

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 09 Feb 2013, 6:14 pm

vittoria a scris:
nu te supra da nus de acord cu tine acum o sa fie interesant madhu o sa devina puternica cum noi tuate vroiam sa o vedem si o sa se razbune dar mie imi pare ca este ceva ascuns aici ceva sa intimplat ca rk se comporta asa .era prea bine si frumuos ma plictisiam dar acum spres som fie interesant si madhu se devina faimuasa sa umble rk dupa ia si a sa-isi dea seama cea perdut dar madhu sa nu il primeasca sal faca sa sufere sa bea sad sad sad sad sad dupa ia.

O fi n-o fi ceva ascuns nici numai conteaza pentru mine si-a pierdut farmecul serialul si e o porcarie sa faci ceva pentru TRP-ul asta daca vezi ca scade si nu merge, nu are priza la public gata frate termina-l frumos si cu asta basta.Si acum peste cateva saptamani daca vede ca li s-au ridicat TRP-ul o sa apara Rk la usa lui Madhu sa spuna ca a facut asta pentru cresterea TRP-ul.Ca tot mentiona el TRP-ul in serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 09 Feb 2013, 6:20 pm

A fost azi episod din Madhu?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 09 Feb 2013, 6:20 pm

narcisa a scris:A fost azi episod din Madhu?

Da a fost...de nar fi mai fost...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 09 Feb 2013, 6:23 pm

Ma duc sa ma relaxez cu QH ca mai am de vazut cateva ep cu traducere sa ajung la zi...
Ca astia cu Madhu ma-u umplut de nervi...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 09 Feb 2013, 6:24 pm

lica54 a scris:

Da a fost...de nar fi mai fost...
Eu sunt bucuroasă de întorsătura asta, nu mă dădeam în vânt după dulcegăriile dintre RK și Madhu. Deși recunosc și eu că e cam cusută cu ață albă povestea, totuși trebuia să fie ceva pentru că drumul pe care o luase era o fundătură.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 09 Feb 2013, 6:26 pm

iulianagl a scris:

O fi n-o fi ceva ascuns nici numai conteaza pentru mine si-a pierdut farmecul serialul si e o porcarie sa faci ceva pentru TRP-ul asta daca vezi ca scade si nu merge, nu are priza la public gata frate termina-l frumos si cu asta basta.Si acum peste cateva saptamani daca vede ca li s-au ridicat TRP-ul o sa apara Rk la usa lui Madhu sa spuna ca a facut asta pentru cresterea TRP-ul.Ca tot mentiona el TRP-ul in serial.
N-au cum să-l termine Iulia, e vorba de atâtea locuri de muncă, atâția bani investiți și n-au ajuns nici la ep 200.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 09 Feb 2013, 6:33 pm

narcisa a scris:N-au cum să-l termine Iulia, e vorba de atâtea locuri de muncă, atâția bani investiți și n-au ajuns nici la ep 200.
mie imi place madhu pentru mine nui un serial interesant daca e nu mai iubire la finalul serialului da iubire pina la muarte da ca sa fie toto filmul asa nu sa umble madhu dupa rk si sa spuna iubitetull meu ce doresti nu as vrea

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 09 Feb 2013, 6:40 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Ufff! Aici e parasita la altar... inlacrimata si socata.... in Geet a fost parasita la aeroport si era si insarcinata.... socata, inlacrimata si drogata si ce intorsatura frumoasa a luat serialul.....
Au ei(scenaristii) ceva in cap....depinde ce.... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 359517
Sunt curioasa cum decurg lucrurile si in acelasi timp furioasa... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 2743637754
Prea multa sufereinta trebuie sa transmita/interpreteze Drasthi....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 09 Feb 2013, 6:46 pm

Nu mai conteaza faptul e consumat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 09 Feb 2013, 6:50 pm

Andreea_Miha a scris:

Daca nu mai citeste nimeni sa imi spuneti sa nu le pun degeaba...ce am primit de la Cryss ..frumos...toate cuplurile fav... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 283516
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Attachment.php?attach_id=eb0f7b125b92ff6b88f5996736326c38&mid=mid

Citim Andreea_Miha cum sa nu citim.......chiar daca nu intru o zi, doua.....recuperez de la ultima intrare si citesc tot, de pe toate cararile site-ului.... kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 19 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum